زمان کنونی: ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۴۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

فاصله ی بین حقیقت و آرزو در کنکور ارشد ۹۱

ارسال: #۱۶
۲۶ اسفند ۱۳۹۰, ۰۸:۱۵ ب.ظ
RE: فاصله ی بین حقیقت و آرزو در کنکور ارشد ۹۱
(۲۶ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۵۲ ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  دوستان مگه نتایج اومده که بین ارزوهاتون و حقایق بخث می کنید!!!! ااخه هنوز که حقیقتی نیست!!! درسته هر کس می دونه خودش چیکار کرده ولی مگه می دونه بقیه ای که کنکور دادند چیکار کردند؟!! کنکور یه مسابقه است که نتیجه شما به بقیه بستگی داره.

به نظرم اگه تو این مدت تا اومدن نتایج سعی کنید به امور مورد علاقه بپردارید یا تفریح کنید یا کارایی رو که فکر می کردید با اتمام کنکور انجام خواهید داد یا سعی در یادگیری یه چیز جدید داشته باشیم و ... بهتر باشه.

البته امیدورام که به دوستان برنخوره نظر شخصیمو گفتم Smile

کاملا حق با شماست, من شب و روز دعا میکنم بقیه انقدر بد داده باشن که من شریف قبول بشم Big Grin (شوخی بود) میتونم بپرسم شما برای کنکور چند سال و چجوری درس خوندین؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۲۶ اسفند ۱۳۹۰, ۰۸:۱۹ ب.ظ
(۲۶ اسفند ۱۳۹۰ ۰۶:۲۴ ب.ظ)hamashion نوشته شده توسط:  خانم baran ببخشین اومدم تایید بدم به اشتباه رد دادم.(جای دیگه جبران میکنم). شرمنده.حرفاتون کاملا تایید میشه.
Smile خواهش میکنم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Donna
ارسال: #۱۸
۲۶ اسفند ۱۳۹۰, ۰۸:۲۱ ب.ظ
خانوم باران! شما گرایش ارشدتون چیه؟ میشه شما هم بگید چقدر و چطور برای کنکور خوندید؟
۱
۰
ارسال: #۱۹
۲۷ اسفند ۱۳۹۰, ۰۴:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۴:۲۴ ب.ظ، توسط baran.)
(۲۶ اسفند ۱۳۹۰ ۰۸:۲۱ ب.ظ)nomad:D نوشته شده توسط:  خانوم باران! شما گرایش ارشدتون چیه؟ میشه شما هم بگید چقدر و چطور برای کنکور خوندید؟

معماری
از اواسط مهر ماه شروع کردم روزی ۵-۶ ساعت البته میانگین میخوندم همه درسا رو هم خوندم به جز زبان البته من فارغ التحصیل بودم و دانشگاه نمیرفتم که وقتم گرفته بشه
۰
۰
ارسال: #۲۰
۲۷ اسفند ۱۳۹۰, ۰۶:۰۷ ب.ظ
(۲۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۴:۲۳ ب.ظ)baran نوشته شده توسط:  
(26 اسفند ۱۳۹۰ ۰۸:۲۱ ب.ظ)nomad:D نوشته شده توسط:  خانوم باران! شما گرایش ارشدتون چیه؟ میشه شما هم بگید چقدر و چطور برای کنکور خوندید؟

معماری
از اواسط مهر ماه شروع کردم روزی ۵-۶ ساعت البته میانگین میخوندم همه درسا رو هم خوندم به جز زبان البته من فارغ التحصیل بودم و دانشگاه نمیرفتم که وقتم گرفته بشه

مرسی که گفتید. موفق باشید.
۰
۰
ارسال: #۲۱
۲۷ اسفند ۱۳۹۰, ۰۸:۲۲ ب.ظ
(۲۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۶:۰۷ ب.ظ)nomad:D نوشته شده توسط:  
(27 اسفند ۱۳۹۰ ۰۴:۲۳ ب.ظ)baran نوشته شده توسط:  [quote='nomad:D' pid='76993' dateline='1331913069']
خانوم باران! شما گرایش ارشدتون چیه؟ میشه شما هم بگید چقدر و چطور برای کنکور خوندید؟

معماری

راستی یه سوال دیگه؟ شما از صفر شروع کردید یا اینکه قبلا خونده بودید یا تو دانشگاهه خوبی درس خونده بودید؟
۱
۰
ارسال: #۲۲
۲۷ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۰۹ ب.ظ
دوستان اینقدر ناامید نباشید وقتی کسی تمام تلاشش را میکنه باید به نتیجه ای که خدابراش تعیین میکنه راضی باشه چون تنها اونه که خیروصلاح مارامیدونه،مهم نیست که کدوم دانشگاه۹ برای ارشد قبول بشیم بلکه مهم اینه که لحظه ای ناامیدنشدیم وتمام تلاش خودمون را کردیم،پس بیخودی روزهای زیبای زندگی خودرا خراب نکنید.همه چیز ارشد نیست.برای همه آروزی بهترین ها را درسال جدید دارم.Smile

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: farzaneh_best
ارسال: #۲۳
۲۸ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۳۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۴۱ ق.ظ، توسط baran.)
(۲۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۸:۲۲ ب.ظ)nomad:D نوشته شده توسط:  
(27 اسفند ۱۳۹۰ ۰۶:۰۷ ب.ظ)nomad:D نوشته شده توسط:  
(27 اسفند ۱۳۹۰ ۰۴:۲۳ ب.ظ)baran نوشته شده توسط:  [quote='nomad:D' pid='76993' dateline='1331913069']

معماری

راستی یه سوال دیگه؟ شما از صفر شروع کردید یا اینکه قبلا خونده بودید یا تو دانشگاهه خوبی درس خونده بودید؟
پارسال هم خونده بودم ولی ریاضی ها رو خوب نخوندم قبول نشدم
ولی امسال ریاضی ها رو خوب که نه بهتر از پارسال خوندم و تونستم بهتر نتیجه بگیرم اما بقیه درس ها زیاد فرقی با پارسال نمیکرد البته یه مقداری غلط هام به خصوص تو تخصصی معماری کمتر از پارسال بود و میدونید تعداد سوالا کمه اگه ۲-۳ تا غلط کمتر بزنی درصدت خیلی بهتر میشه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Donna
ارسال: #۲۴
۲۸ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۲۰ ب.ظ
پارسال هم خونده بودم ولی ریاضی ها رو خوب نخوندم قبول نشدم
ولی امسال ریاضی ها رو خوب که نه بهتر از پارسال خوندم و تونستم بهتر نتیجه بگیرم اما بقیه درس ها زیاد فرقی با پارسال نمیکرد البته یه مقداری غلط هام به خصوص تو تخصصی معماری کمتر از پارسال بود و میدونید تعداد سوالا کمه اگه ۲-۳ تا غلط کمتر بزنی درصدت خیلی بهتر میشه
[/quote]

من هم امسال ریاضی ها رو درست نخوندم منم دقیقا وضعیتم مثل ساله قبله شماست. میخوام بخونم واسه ساله بعد. ممنون از توضیحتون. موفق باشید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: baran
ارسال: #۲۵
۰۵ فروردین ۱۳۹۱, ۰۲:۱۷ ب.ظ
سلام.بچه ها به نظر شما با ۲۵ درصد دروس مشترک فقط میشه غیر انتفاعی یا پیام نور قبول شد؟؟؟؟؟؟؟نظرتون رو بدید لطفا

چرخ های زندگی را دو چیز می گردانند:
گرسنگی و عشق
۰
۰
ارسال: #۲۶
۰۶ فروردین ۱۳۹۱, ۰۶:۳۹ ق.ظ
(۰۵ فروردین ۱۳۹۱ ۰۲:۱۷ ب.ظ)nader618 نوشته شده توسط:  سلام.بچه ها به نظر شما با ۲۵ درصد دروس مشترک فقط میشه غیر انتفاعی یا پیام نور قبول شد؟؟؟؟؟؟؟نظرتون رو بدید لطفا

بستگی به بقیه درصداتون هم داره ریاضی ، زبان ، تخصصی
۰
۰
ارسال: #۲۷
۰۶ فروردین ۱۳۹۱, ۰۳:۰۱ ب.ظ
بقیه رو سفید دادم.به نظرتون رتبم چند میشه؟؟؟؟؟؟مجاز میشم؟؟؟؟؟؟؟

چرخ های زندگی را دو چیز می گردانند:
گرسنگی و عشق
۰
۰
ارسال: #۲۸
۰۶ فروردین ۱۳۹۱, ۰۳:۱۴ ب.ظ
(۰۶ فروردین ۱۳۹۱ ۰۳:۰۱ ب.ظ)nader618 نوشته شده توسط:  بقیه رو سفید دادم.به نظرتون رتبم چند میشه؟؟؟؟؟؟مجاز میشم؟؟؟؟؟؟؟

امیدوارم ناراحت نشی اما احتمالش کمهBlush
موفق باشی

درد من حصار برکه نیست ، درد من زیستن با ماهیانیست که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده
۳
۰
ارسال: #۲۹
۲۲ فروردین ۱۳۹۱, ۱۱:۲۱ ب.ظ
سلام
خیلی دوست دارم انرژی مثبت بدم، اما وقتی می بینم هر روز قیمت ها بالا میره و مشکلات اقتصادی بیشتر می شه می ترسم مجبور بشم قید درس خوندن رو بزنم و بازهم مشغول به کار بشم(متاسفانه وقتی کار می کنم نمی تونم درس بخونم)
اما خوب خدا بزرگه ، قبلا هم با مشکلات زیاد به خیلی چیزهایی که می خواستم رسیدم خدا رو شکر
باز هم تلاش می کنیم
در دل من چیزیست مثل یک بیشه نور/ مثل یک خواب دم صبح/ و چنان بی تابم که دلم می خواهد بدوم تا دشت بروم تا سرکوه/ دورها آوایی ست که مرا می خواند(سپهری)
۲
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال: #۳۰
۲۳ فروردین ۱۳۹۱, ۰۲:۱۳ ق.ظ
سلام دوستان
وقتی خیلی درگیر این فکر میشید که من باید ارشد قبول شم،اگه نشم وااای چه بد یشه و اینا... این کارو بکنید--> خودتون رو تصور کنید که ارشد قبول شدید تو یه دانشگاه خوب و فارغ التحصیل هم شدید.حالا به خودتون بگید خب حالا که چی؟ یعنی حالا که مدرک ارشد رو هم گرفتم چی شد؟ میخوام چی کار کنم؟

۱۰۰% جواب میده و کلی آرومتون میکنه همچنین افق زندگی و برنامه آیندتون رو هم روشن میکنه. (وقتی انجام دادید نتیجش رو همینجا بزارید تا همه لذت ببرند)
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: annmary , Donna , LordAriana , berkeley

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۹۵ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۹۸ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  جستجو و ارتباط بین جداول aryana25000 ۰ ۱,۸۴۰ ۰۳ آبان ۱۳۹۸ ۱۰:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: aryana25000
Lightbulb خرید کتاب شبکه - پارسه - دکتر حقیقت marvelous ۵ ۴,۷۰۲ ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: sems
Lightbulb کتاب شبکه های کامپیوتری دکتر حقیقت marvelous ۴ ۵,۲۵۵ ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  فاصله دو راس(دکتری ۹۷) ss311 ۱ ۱,۷۲۳ ۱۷ خرداد ۱۳۹۸ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Jooybari
  ارتباط دائم بین سیستم استنتاج فازی و یک نرم افزار دیگر fa_karoon ۱ ۲,۳۸۵ ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۱:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۶۲ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  راهنمایی شرکت در آزمون دوره های بین المللی مایکروسافت azad_ahmadi ۳۶ ۴۱,۳۹۶ ۰۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۷:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: mahdi_atd@yahoo.com
  اولویت بندی دانشگاه ها در نرم افزار بین علم و صنعت، بهشتی ، نصیر و شهرستانها Sepideh96 ۷ ۶,۶۳۱ ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saeed_vahidi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close