زمان کنونی: ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۱۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ایجاد انجمن برای موضوع برنامه نویسی تحت وب

ارسال:
۰۸ اسفند ۱۳۹۰, ۰۴:۴۲ ب.ظ
این پیشنهاد رو قبلا تو تایپیک برنامه نویسی تحت وب هم نوشتم اما اینجا دوباره پیشنهاداتی که تو این زمینه داده شده رو یکجا مینویسم تا به صورت موضوع جدا بهتر بشه روش بحث کرد و هر کسی پیشنهاد خودش رو مطرح کنه و کاملش کنیم تا در صورت تایید بتونه اجرا بشه
از همکاری بچه ها هم پیشاپیش ممنونم

مطلبی که خودم بیان کردم

ممنون از توضیحات همه ی بچه ها در مورد برنامه نویسی تحت وب بخصوص آقای باد
همه ی بحثایی که میشه مفیدین اما چون مباحث سریالی خونده میشن نمیشه دقیقا فهمید چی به چیه
پیشنهادی داشتم که اگه خوب و منطقی به نظر بیاد انجام بشه.
پیشنهاد م اینه که بهتره واسه همچین موضوعی یک انجمن تشکیل بشه (مثل انجمن دروس مشترک) و واسه این انجمن یک زیر انجمن هایی داشته باشیم(مثلا تو انجمن مشترک ها که شامل سیتم عامل و نظریه و...) و این زیر انجمن ها میتونه شامل مباحث اصلی تو برنامه نویسی تحت وب باشه به طور مثال فتو شاپ ، html , css و .... ، زبان های برنامه نویسی تحت وب ، در مورد مرورگرها یا هر چی که مربوط به برنامه نویسی تحت وب میشه.
تو اونها هم میشه تفوتاشون رو بررسی کرد هم اینکه هم اینکه هر کس تجربیاتش با هر زبونی که کار کرده رو میتونه مطرح کنه.
اینجوری هم مشخص میشه دقیقا تو هر قسمت در باره چی باید صحبت کرد و چی رو کجا پیدا کرد.

پیشنهادی که کاربر yaali در این باره مطرح کردن:
نقل قول: ه نظر من می شه مباحث دات نت و php رو براشون دوتا انجمن مستقل در سایت داشته باشیم. و هرکدوم شامل زیر تاپیک های مخصوص به خود باشند. و در انجمن مربوطه خودش در مورد مباحث مختلف اون زبان بحث بشه. تا بشه استفاده خوبی رو از اساتید مختلف داشت.
مثلا برای php این تاپیک ها : استارت کار ، فتوشاپ ،php , css ، html ، کلاس ها ، بانک اطلاعات مربوطه ، تجربیات کار ، مستند سازی ، ثبت نرم افزار ، Java ، JQuery و .....
که البته هرکدوم ممکنه شاخه شاخه بشوند .و ...

و برای دات نت : ASP.Net و سی شارپ ، SQL Server ، css ، html ، کلاس ها ، تجربیات کار ، مستند سازی ، ثبت نرم افزار ، فتوشاپ و .....
و این مباحث هم بسته به نیاز می تونن زیر مجموعه پیدا کنند.

یعنی اونچه که در این دو مورد نیاز هستش رو دسته بندی کنیم. و البته می شه مدیرانی برای این کار ها در نظر گرفت.

اینطوری نظم کار می ره بالا و هر کس در تخصصی که داره به بهترین وجه ممکن می تونه یاریگر سایرین باشه.

همچنین برای مقایسه ی php و .net هم می شه تاپیک هایی در نظر گرفت تا بطور تخصصی و علمی بحث بشه.

من خودم تا حدی ASP.Net و C# و البته فتوشاپ عزیز رو بلدم. و خیلی دوست دارم که PHP و ملزوماتش رو هم یادبگیرم

همچنین از آقای باد عزیز به خاطر این مطالب پرمغزشون تشکر می کنم.

اگر پیشنهادم مورد قبول هستش ان شاء الله کمکی از دستم بر بیاد در خدمتیم.

گر مرد رهی میان خون باید رفت *** از پای فتاده سر نگون باید رفت
تو پای در ره نه و هیچ مپرس*** خود راه بگویدت که چون باید رفت
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: pos , Aurora , انرژی مثبت , - rasool - , Shiny
ارسال:
۰۸ اسفند ۱۳۹۰, ۰۵:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ اسفند ۱۳۹۰ ۰۵:۰۷ ب.ظ، توسط pos.)
من کلا اصلا با آموزش توی فاروم مخالفم Big Grin

توی فاروم به نظر من اصلا امکان آموزش نیست. نهایت این هست که بخشی درست بشه و برین خودتان مطالعه کنین و اگر اشکالی داشتین بیاین بپرسین. مثل کاری که در مورد درس های کنکوری توی همین انجمن میشه. و البته یکسری مطالب دیگه مثل انتقال تجربه.

باز اگر چیزی مثل نشریه درست بشه که افراد به صورت گروهی موظف بشوند مثلا هفتگی یک بخشی را آماده کنند یک چیزی. ولی تجربه ثابت کرده این هم نشدنی هست. چون چند نفر لازم داره که بعد از گذشت زمان سست نشوند.
گشتم نبود، نگرد نیست Big Grin

از زندگانیم گله دارد جوانیم
شرمنده ی جوانی از این زندگانیم
"شهریار"
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: homa , mfXpert
ارسال:
۰۸ اسفند ۱۳۹۰, ۰۵:۱۵ ب.ظ
خب آموزش هم همینه دیگه. اگر شخصی تجربیات خودش رو اینجا بنویسه و ما هم استفاده کنیم که خیلی خوبه. قاعدتا برای هر آموزشی یه سری منابع خونده میشه . ماهم میتونیم بخونیم و مشکلاتمون رو با هم رفع کنیم . یا منابع و تمرینات رو به اشتراک بذاریم. ما برنامه نویسی رو بلدیم و اون چیزی که باید یاد بگریم تجربیات یه شخص با تجربه است . مثلا من اصلا نمیدونستم که برای شروع کار طراحی وب باید فرم رو توی یک محیط مثل فتوشاپ باید طراحی کرد . و آقای باد هم شروع کار رو خیلی ساده کردند . مثل اینکه لزومی نداره حتما RUP بلد باشیم و دستی هم میشه
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pos , مازیار صفایی , homa , انرژی مثبت , - rasool - , marzieh
ارسال:
۰۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۳:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ اسفند ۱۳۹۰ ۰۳:۰۸ ب.ظ، توسط - rasool -.)
منظور من انتقال تجربه ، آشنایی با روند کار ، قلق کار ، راهنمایی ، معرفی منابع ، ملزومات کار ، رفع اشکال و احیانا برخی مطالب آموزشی و ... هستش.

Live in such a way that those who know you but
don't know God will come to know God because they know you

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , homa , انرژی مثبت
ارسال:
۲۸ اسفند ۱۳۹۰, ۰۶:۴۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اسفند ۱۳۹۰ ۰۶:۴۶ ق.ظ، توسط p.parsaee.)
بسیار کار خوبی می کنید. من موافقم. حاضر به همکاری هستم. اینم بگم طراح این سایت هم یه دست مریزاد لازم داره. بابا دمش گرم ظاهر قشنگی داره

«چون هلال ماه رمضان پدید آید، درهای دوزخ بسته و درهای بهشت باز می شود و شیاطین به زنجیر کشیده می شوند.» حضرت محمد (ص)
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۴۶۳ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۵۰,۱۷۵ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۷۷۱ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۸۲۴ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۳۳ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۶۱۲ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  درخواست برنامه برای اردینو در iot seokheiry ۱ ۳,۰۴۱ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: iot-programer
  انتحاب موضوع پایان نامه ارشد mahtab1928 ۴ ۳,۱۴۰ ۲۶ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۸۰۶ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۲,۰۰۱ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close