زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۰۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مشکلات مانشت

ارسال: #۳۱
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۱:۵۷ ب.ظ
مشکلات مانشت
برای من هم این مشکلات پیش نمی آیید حتی در IE9

دکتر ظاهرا امکان تنظیم اتوماتیک ساعت تابستانی و زمستانی وجود ندارد؟

در ضمن ظاهرا ساعت سرور سایت ۱۰ دقیقه عقب هست Big Grin

____
با تشکر باز همه زحمت هایی که می کشید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۳:۰۹ ب.ظ
مشکلات مانشت
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۳۲ ق.ظ)Cyrus نوشته شده توسط:  بله خودمونم میدونیم ولی بهر حال این یه ایراده که باید رفع شه ، دیدم اینجا مشکلاتو میگن منم گفتم !
من هم که نگفتم مشکلاتو نگید.خواستم راهنمایی کنم
۰
۰
ارسال: #۳۳
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۶:۵۴ ب.ظ
RE: مشکلات مانشت
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۰۰ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  برای من این مشکل پیش نمیاد. لطفاً نوع مرورگرتون رو گزارش کنید تا بررسی کنم. (فکر می‌کنم طبق معمول کار IE باشهBig Grin)

با اپرا برای من این مشکل وجود داره.

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۰
۰
ارسال: #۳۴
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۷:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۷:۱۱ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
مشکلات مانشت
با safari هم من این مشکل رو دارم. با ie هم مشکل داره فکر کنم مشکل از منه Big GrinBig Grin

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
ارسال: #۳۵
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۷:۱۹ ب.ظ
مشکلات مانشت
شما دلیلی یا مزیتی دارد که از این مرور گرهای safari و اپرا استفاده می کنید؟

من که فقط از IE , firefox استفاده می کنم chrome هم نصب هست ولی معمولا استفاده نمی کنم.
۰
۰
ارسال: #۳۶
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۷:۲۸ ب.ظ
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۷:۱۹ ب.ظ)a.hooshmand نوشته شده توسط:  شما دلیلی یا مزیتی دارد که از این مرور گرهای safari و اپرا استفاده می کنید؟

من که فقط از IE , firefox استفاده می کنم chrome هم نصب هست ولی معمولا استفاده نمی کنم.
من همیشه از کروم و فایرفاکس استفاده می کنم ولی برخی مواقع فقط صفحه اول سایت با این دوتا مرورگر بالا میاد و هر چی سعی می کنم توی انجمن نمیادUndecided (البته نفهمیدم مشکل چیه!) واسه این از ie یا safari استفاده می کنم.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: a.hooshmand
ارسال: #۳۷
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۷:۴۱ ب.ظ
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۷:۱۹ ب.ظ)a.hooshmand نوشته شده توسط:  شما دلیلی یا مزیتی دارد که از این مرور گرهای safari و اپرا استفاده می کنید؟

safari برای دانلود و سرعت های پایین عملکرد بهتری داره.
firefox مزایای خودشو داره ولی معایب مهمی هم داره:
۱- با جاواسکریپت مشکل اساسی داره که باعث میشه خیلی وقت ها کرش کنه.
۲- برای هر تب پروسس جدا درست نمیکنه.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bache Mosbat , انرژی مثبت
ارسال: #۳۸
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۸:۲۲ ب.ظ

سافاری رو با اپرا مقایسه نکنید. بهترین مرورگر ها به نظرم اپرا و بعد کروم هستن در حال حاضر. هم از نظر سرعت هم عملکرد. شاید من چون با اپرا زیاد کار کردم به نظرم همه ی امکاناتش دم دست هست و قابل استفاده، امکاناتی مثل ایمیل منیجر ، اپرا توربو، دسته بندی خیلی راحت تب ها، سرعت خیلی خوبش در مقایسه با فایرفاکس و اینترنت اکسپلورر، در مقایسه با کروم اپرا از عنوان سایت های فارسی به خوبی پشتیبانی می کنه.
تنها مزیت فایرفاکس شاید پلاگین های مختلف اون هست! که به نظر من ایراد میاد! Big Grin
آی ای هم که کلا به کنار!

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: yaser_ilam_com
ارسال: #۳۹
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۸:۵۱ ب.ظ
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۲۲ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  سافاری رو با اپرا مقایسه نکنید. بهترین مرورگر ها به نظرم اپرا و بعد کروم هستن در حال حاضر. هم از نظر سرعت هم عملکرد. شاید من چون با اپرا زیاد کار کردم به نظرم همه ی امکاناتش دم دست هست و قابل استفاده، امکاناتی مثل ایمیل منیجر ، اپرا توربو، دسته بندی خیلی راحت تب ها، سرعت خیلی خوبش در مقایسه با فایرفاکس و اینترنت اکسپلورر، در مقایسه با کروم اپرا از عنوان سایت های فارسی به خوبی پشتیبانی می کنه.
تنها مزیت فایرفاکس شاید پلاگین های مختلف اون هست! که به نظر من ایراد میاد! Big Grin
آی ای هم که کلا به کنار!
کروم هم مثل فایرفاکس مشکل جاوااسکریپت رو داره. تا جایی که من دیدم سافاری مقدار کمی مشکل با جاوا اسکریپت داره و اپرا کمترین مشکل رو داره باهاش. از لحاظ سرعت تو تست من سرعت فایرفاکس از اپرا بیشتر بود.
فایرفاکس علاوه بر پلاگین های بسیار زیاد برای برنامه نویسی وب هم بی نظیره. فایرفاکس مرورگر پیشفرض اوبونتو هست. خیلی از امکانات و تغییرات اوبونتو بعد از رای گیری انتخاب میشن. به علاوه فایرفاکس از لحاظ راحتی کاربر نظیر نداره(به عنوان مثال فاصله ای باید موس طی کنه تا به به open in new tab برسه تو فایرفاکس کمتره. شاید چند پیکسل به ظاهر خیلی مهم نباشه ولی در نظر بگیرید تو یه ساعت مرور وب چند بار این عمل انجام میشه).
من چند سال با اپرا کار کردم و بعدش اکثرا با فایرفاکس کار کردم. بعد از فایرفاکس chromium هم گزینه خیلی خوبی به نظر میاد.
۰
۰
ارسال: #۴۰
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۱:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۱۸ ب.ظ، توسط Cyrus.)
مشکلات مانشت
دوستان مدیر و غیر مدیر !! بهتر نیست بحث معایب و مزایای مرورگرا تو یه تاپیک دیگه صورت بگیره ؟ اینجا تاپیک معایب مانشته Smile
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: admin , انرژی مثبت
ارسال: #۴۱
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۶:۴۴ ب.ظ
مشکلات مانشت
دکمه های + که برای باز کردن یا بستن منوی تالارهای گفتگو بود ، کار نمیکنه
با فیرفاکس که مشکل داشت.الان با مرورگر کروم هم امتحان کردم همینطوره
قبلا بسته بودند و باز نمیشدند.الان باز شدند و بسته هم نمیشند.طول صفحه اصلی تالار خیلی بلند شده
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: narges_r
ارسال: #۴۲
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۷:۲۹ ب.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۶:۴۴ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  دکمه های + که برای باز کردن یا بستن منوی تالارهای گفتگو بود ، کار نمیکنه
قبلا بسته بودند و باز نمیشدند.الان باز شدند و بسته هم نمیشند.طول صفحه اصلی تالار خیلی بلند شده
اون نمودار رو اگه بشه حذف کنید و داخل همون بخش آمار بزارید بهتره

درد من حصار برکه نیست ، درد من زیستن با ماهیانیست که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Lantern
ارسال: #۴۳
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۸:۰۶ ب.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۶:۴۴ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  دکمه های + که برای باز کردن یا بستن منوی تالارهای گفتگو بود ، کار نمیکنه
ولی الان من امتحان کردم هم با Firefox و هم با Chrome و هم با Opera کار کرد.

اگر تنها ترین تنهایان شوم باز هم خدا هست، او جانشین تمام نداشتن های من است‎
۰
۰
ارسال: #۴۴
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۰۵ ب.ظ
مشکلات مانشت
برای من الان درست شدSmile
۰
۰
ارسال: #۴۵
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۲:۴۳ ب.ظ
مشکلات مانشت
یه چیز هست که فکر کنم سایت مانشت درست محاسبه نمیکنه
من تاحالا بیشتر از ۱۰۰ ساعت تو مانشت آن لاین بود ام بیست چند ساعتی تا حالا نوشته؟؟؟؟
فکر کنم این سیستمش مشکل داره

drink 8 glasses of water a day

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۷۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۶۹۶ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۴۰۹ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۳۱ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
Tongue انجمن پسران مانشتی aatwo ۴۰ ۳۰,۱۸۳ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۲:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۸,۸۸۵ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۶۴۰ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  مانشت اینجا.مانشت اونجا...مانشت همه جا fahimehazimi ۵ ۵,۷۵۴ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ۰۶:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mrsami
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۸ عزیز دادخواه ۸ ۶,۵۹۲ ۲۶ مهر ۱۳۹۷ ۰۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marykh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close