زمان کنونی: ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۴۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)
۸ ۰

ریه‌های زمین

ارسال:
۰۷ فروردین ۱۳۹۱, ۱۲:۰۱ ق.ظ
ریه‌های زمین

ریه‌های زمین بدجوری سرطانی شده‌اند، دود کارخانه‌ها، هواپیماها، ماشین‌ها و ... براشون رمقی نگذاشته‌اند.
کوهی که غروبی ناهموار داشت، الان تبدیل به خطی ممتد شده است.
و چه آرایشگر ناهنرمندی است، انسان.

تُوایِ هَل، ایلام، امروز

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: hesab , yaser_ilam_com , **sara** , fatima1537 , baran.r , antman , mamat , ana9940 , p.parsaee , mhkpnu , rozh66
ارسال:
۰۷ فروردین ۱۳۹۱, ۱۲:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ فروردین ۱۳۹۱ ۱۲:۱۷ ق.ظ، توسط yaser_ilam_com.)
ریه‌های زمین
در هر ۲ ثانیه،ناحیه‌ای به مساحت یک زمین فوتبال از جنگل‌های طبیعی نابود می‌شود.

[تصویر:  78554_1_1379094002.jpg]

درد من حصار برکه نیست ، درد من زیستن با ماهیانیست که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hesab , berkeley , antman , alireza_it , p.parsaee
ارسال:
۱۲ فروردین ۱۳۹۱, ۰۴:۱۷ ب.ظ
ریه‌های زمین
تک تک ما در این زمینه مسئولیم! شاید درجه مسئولیتمون و آسیب زدنمون به طبیعت با هم متفاوت باشه ولی اگه دقت کنیم هممون در این امر سهم خودمون رو داشتیم :-( کاشکی هممون به قدر توانمون در این راه تلاش می کردیم.

to get something you've never had, you have to do something you've never done
۶
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , berkeley , انرژی مثبت , antman , mamat , p.parsaee , rozh66

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  زمینه تحقیقاتی برای سمینار و پایانامه ارشد iman ۲۹۱ ۱۸۴,۷۹۷ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۱۲:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  زمین شناسی از بهترین رشته ها: کشف پوکه fardinamiri ۰ ۱,۵۵۳ ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: fardinamiri
  ایجاد شغل در زمینه خدمات hiradupvc ۱ ۲,۶۸۴ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  راهنمایی برای انتخاب موضوع قابل پیاده سازی در زمینه بیگ دیتا برای پایان نامه one hacker alone ۱ ۳,۰۴۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۷ ۰۶:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  زمینه مشکی برای صفحات chrome moslem73421 ۴ ۳,۰۱۵ ۱۷ دى ۱۳۹۷ ۱۱:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ph0en1x
  انتخاب موضوع پایان نامه ارشد در زمینه پردازش تصویر Rezvan0411 ۱ ۲,۸۷۴ ۰۷ آذر ۱۳۹۷ ۰۸:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Baran15
  پایان نامه هوش مصنوعی در زمینه بیوانفورماتیک یا پزشکی safoora s ۲ ۴,۱۴۵ ۰۸ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: safoora s
  معرفی منبع در زمینه امضای گروهی - رمزنگاری yass147 ۱ ۲,۴۴۵ ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: zpp
  زمینه کاری cloud computing برای پایان نامه rezaqazvin ۸۳ ۸۴,۴۸۶ ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ۱۰:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  زمینه های کاری تجارت الکترونیک Miladanty ۱ ۲,۹۸۶ ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: WILL

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close