زمان کنونی: ۲۵ تیر ۱۳۹۸, ۰۱:۲۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پایان نامه هوش مصنوعی در زمینه بیوانفورماتیک یا پزشکی

ارسال:
۰۲ خرداد ۱۳۹۷, ۰۲:۱۹ ب.ظ
با سلام خدمت همه ی عزیزان
من دانشجوی هوش مصنوعی هستم و میخوام پایان نامه م در زمینه ی بیوانفورماتیک یا پزشکی(ترجیحا پزشکی) باشه، ممنون میشم از دوستان اگه کسی تجربه ی کار و تحقیق در این موضوعات داره راهنماییم کنه چون استادم میگه اگه بخوای به هرکدومش وارد شی خیلی باید قبلش اطلاعات کسب کنی و ممکنه بعدا برای جمع آوری داده هم به مشکل بربخوری، دچار تردید شدم که وارد این حوزه ها بشم یا نه، پیشاپیش مرسی از راهنماییتون
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۲ خرداد ۱۳۹۷, ۰۶:۴۸ ب.ظ
RE: پایان نامه هوش مصنوعی در زمینه بیوانفورماتیک یا پزشکی
(۰۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۱۹ ب.ظ)safoora s نوشته شده توسط:  با سلام خدمت همه ی عزیزان
من دانشجوی هوش مصنوعی هستم و میخوام پایان نامه م در زمینه ی بیوانفورماتیک یا پزشکی(ترجیحا پزشکی) باشه، ممنون میشم از دوستان اگه کسی تجربه ی کار و تحقیق در این موضوعات داره راهنماییم کنه چون استادم میگه اگه بخوای به هرکدومش وارد شی خیلی باید قبلش اطلاعات کسب کنی و ممکنه بعدا برای جمع آوری داده هم به مشکل بربخوری، دچار تردید شدم که وارد این حوزه ها بشم یا نه، پیشاپیش مرسی از راهنماییتون
سلام،
یه قضیه ای که خیلی مهمه برای انتخاب موضوع در این زمینه، دیتاست هست!
یعنی شما ببینید آیا دیتاستی دارید؟ و اگر دارید در کدام مورد؟

دخترها، فقط یک حواس جمع می خواهند!
ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۷, ۰۲:۴۶ ب.ظ
(۰۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۴۸ ب.ظ)kimya_r نوشته شده توسط:  
(02 خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۱۹ ب.ظ)safoora s نوشته شده توسط:  با سلام خدمت همه ی عزیزان
سلام،
یه قضیه ای که خیلی مهمه برای انتخاب موضوع در این زمینه، دیتاست هست!
یعنی شما ببینید آیا دیتاستی دارید؟ و اگر دارید در کدام مورد؟
سلام، ممنون بله درست میگید، استاد هم همینو گفتن که در زمینه پزشکی ممکنه برای دیتاست به مشکل بربخورم

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  موضوعات پایان نامه ارشد IT و کامپیوتر αɾια ۲ ۵,۶۴۰ ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ۱۱:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  منظور از "ارائه مدل" در برخی پایان نامه ها چیست؟ one hacker alone ۰ ۲۰۲ ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ۰۹:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  راهنمایی برای انتخاب موضوع قابل پیاده سازی در زمینه بیگ دیتا برای پایان نامه one hacker alone ۱ ۸۱۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۷ ۰۶:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  زمینه تحقیقاتی برای سمینار و پایانامه ارشد iman ۲۸۹ ۱۰۴,۵۴۲ ۳۰ دى ۱۳۹۷ ۰۴:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahditajoddin
  پایان نامه ماکت معماری mohsentafresh ۰ ۱۷۴ ۱۸ دى ۱۳۹۷ ۰۱:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  نمره پایان نامه taban96 ۱ ۵۹۵ ۲۳ آذر ۱۳۹۷ ۰۸:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: skytower_19
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۴ ۲,۶۱۷ ۰۹ آذر ۱۳۹۷ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  انتخاب موضوع پایان نامه ارشد در زمینه پردازش تصویر Rezvan0411 ۱ ۷۷۵ ۰۷ آذر ۱۳۹۷ ۰۸:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Baran15
  چالش انتخاب موضوع پایان نامه ارشد amin279 ۲ ۶۸۵ ۲۹ آبان ۱۳۹۷ ۰۹:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Hakimi
  کمک در نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد amin181a ۱ ۸۷۱ ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: سیستم عامل

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close