زمان کنونی: ۲۷ آبان ۱۳۹۸, ۰۳:۱۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پایان نامه هوش مصنوعی در زمینه بیوانفورماتیک یا پزشکی

ارسال:
۰۲ خرداد ۱۳۹۷, ۰۲:۱۹ ب.ظ
با سلام خدمت همه ی عزیزان
من دانشجوی هوش مصنوعی هستم و میخوام پایان نامه م در زمینه ی بیوانفورماتیک یا پزشکی(ترجیحا پزشکی) باشه، ممنون میشم از دوستان اگه کسی تجربه ی کار و تحقیق در این موضوعات داره راهنماییم کنه چون استادم میگه اگه بخوای به هرکدومش وارد شی خیلی باید قبلش اطلاعات کسب کنی و ممکنه بعدا برای جمع آوری داده هم به مشکل بربخوری، دچار تردید شدم که وارد این حوزه ها بشم یا نه، پیشاپیش مرسی از راهنماییتون
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۲ خرداد ۱۳۹۷, ۰۶:۴۸ ب.ظ
RE: پایان نامه هوش مصنوعی در زمینه بیوانفورماتیک یا پزشکی
(۰۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۱۹ ب.ظ)safoora s نوشته شده توسط:  با سلام خدمت همه ی عزیزان
من دانشجوی هوش مصنوعی هستم و میخوام پایان نامه م در زمینه ی بیوانفورماتیک یا پزشکی(ترجیحا پزشکی) باشه، ممنون میشم از دوستان اگه کسی تجربه ی کار و تحقیق در این موضوعات داره راهنماییم کنه چون استادم میگه اگه بخوای به هرکدومش وارد شی خیلی باید قبلش اطلاعات کسب کنی و ممکنه بعدا برای جمع آوری داده هم به مشکل بربخوری، دچار تردید شدم که وارد این حوزه ها بشم یا نه، پیشاپیش مرسی از راهنماییتون
سلام،
یه قضیه ای که خیلی مهمه برای انتخاب موضوع در این زمینه، دیتاست هست!
یعنی شما ببینید آیا دیتاستی دارید؟ و اگر دارید در کدام مورد؟

دخترها، فقط یک حواس جمع می خواهند!
ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۷, ۰۲:۴۶ ب.ظ
(۰۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۴۸ ب.ظ)kimya_r نوشته شده توسط:  
(02 خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۱۹ ب.ظ)safoora s نوشته شده توسط:  با سلام خدمت همه ی عزیزان
سلام،
یه قضیه ای که خیلی مهمه برای انتخاب موضوع در این زمینه، دیتاست هست!
یعنی شما ببینید آیا دیتاستی دارید؟ و اگر دارید در کدام مورد؟
سلام، ممنون بله درست میگید، استاد هم همینو گفتن که در زمینه پزشکی ممکنه برای دیتاست به مشکل بربخورم

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Sad فروش کتابهای ارشد ۹۳ هوش مصنوعی ماهان alieye ۰ ۴۲ ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: alieye
Big Grin کدام منابع برای هوش مصنوعی برای مهندسی پزشکی؟ sajadg ۳ ۱۶۶ ۱۱ آبان ۱۳۹۸ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  کتاب های ارشد فیزیک پزشکی mahsa76 ۰ ۶۹ ۰۱ آبان ۱۳۹۸ ۰۴:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa76
  هوش مصنوعی امیر کبیر یا دانشگاه تهران ؟؟؟؟؟ asmagh ۹ ۳۴۷ ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: ezra
  هوش مصنوعی دانشگاه تهران و سایر imali ۷ ۲۶۸ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali
  راهنمایی برای ورودی های ۹۵ هوش مصنوعی دانشگاه تهران saeed93 ۱۶ ۳,۵۵۰ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: imali
Exclamation کمک برای انتخاب موضوع سمینار و پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری engeneer_19 ۱۷ ۲۵,۲۲۵ ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: bahman.shoghi
  کمک برای انتخاب موضوع پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری H.Mohammadi ۵ ۳۲۶ ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  در حال حاضر بهترین منبع برای هوش مصنوعی چیه؟ Mehdi.Sarf ۴ ۱,۲۰۳ ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  فروش منابع ارشد انفورماتیک پزشکی(چاپ ۹۱ تا ۹۴) ali reza ۰ ۱۱۵ ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۳:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ali reza

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close