زمان کنونی: ۳۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۱۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چگونه داده (دیتاست) پیدا کنم؟

ارسال:
۲۵ اسفند ۱۳۹۴, ۱۲:۱۷ ق.ظ
سلام دوستان.
به روال تمام پایان نامه های ارشد که همگی باید با یک مجموعه داده کار خودمون رو به ثبت برسانیم، بنده نیز دنبال داده می گردم و البته از نوع بیگ دیتای آن.
می خوام ببینم شما از چه روشی استفاده می کنید و آیا داده ی حجیمی می شناسید.؟ من یک مجموعه داده EEG پیدا کردم که تقریبا ۲ گیگ هست ولی خب در مقالاتی که دارم می خونم نوشته شده ۴۶ گیگ هم کار شده است. من چطور می تونم همچنین داده ای پیدا کنم؟ فکر می کنم برای کار من حجم داده بالاتر باشد بهتر هستش!
ممنون

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۵ اسفند ۱۳۹۴, ۰۱:۵۷ ق.ظ
بهترین راه خوندن مقاله هاس...ببینین اونا از چه دیتاستی استفاده کردن و سرچ کنین و دانلود کنین...
 سپاس‌گزاری شده توسط: fo-eng
ارسال:
۲۵ اسفند ۱۳۹۴, ۰۲:۰۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اسفند ۱۳۹۴ ۰۲:۰۹ ق.ظ، توسط fo-eng.)
بیشتر مقاله ها آدرس سایت ندادن. داده هاشون محلی بوده ...

در حد یک اشاره کوتاه .. و مشکل اینه بعضی مباحثی که افراد کار می کنن در اون مقاله زیاد یافت نمیشه

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
ارسال:
۲۵ اسفند ۱۳۹۴, ۰۲:۲۴ ق.ظ
به نظرم باید جستجوی حسابیییییییییییی کرد.

برخی مراکز باید فرم پر کنی بگی برای مصارف تحقیقاتی آموزشی لازم داری تا به دیتاست شون اکسس بدن .

به نویسنده مقالات ایمیل بزن ازشون بخواه به تو هم بفرستن یا بگن چطوری پیدا کردند.

آخرین راه شاید همکاری با بیمارستان ها واسه جمع آوری چنین دیتایی هست.

به جز چهارمین راه بقیه واسه من که جواب داده.
 سپاس‌گزاری شده توسط: fo-eng
ارسال:
۰۷ خرداد ۱۳۹۷, ۰۵:۵۴ ب.ظ
بروید به این وب سایت :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۹۵۰ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  پیدا کردن دستگیره manager_66 ۵ ۴,۴۲۳ ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: blackhalo1989
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۳۶۷ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  جایی برای پیدا کردن توابع آماده جاوااسکریپت f.b ۷ ۴,۰۴۱ ۲۰ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: calm
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۶۲۴ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  چگونه گوشی داغ شده را خنک کنیم؟ niloofarmajdi ۰ ۲,۴۴۳ ۰۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: niloofarmajdi
  پیدا کردن موضوع پایان نامه k1.technology ۲ ۷,۷۶۶ ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: bankabzar
  ساختمان داده و پایگاه داده پارسه امیدوار ۴ ۴,۰۰۴ ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  نقش آفرینی بر روی پارچه در قدیم چگونه بوده است؟ maryamdolati ۰ ۷,۴۰۴ ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamdolati
  سایت های انواع دیتاست (عادی - حجیم و ... ) fo-eng ۲۳ ۱۶,۸۹۱ ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: fo-eng

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close