زمان کنونی: ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۰۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعزام بخدمت اول شهریور و نتایج ارشد

ارسال:
۰۴ مرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۰۵ ق.ظ
سلام دوستان. حال شما ؟ Smile

من اول شهریور اعزام بخدمتمه و با توجه به صحبت های بچه ها همین جا توی مانشت، احتمال قبولیم هست ( ۱۳۱ گرایش ۱و۴ فناوری اطلاعات)

قبلا هم اعزامم اول تیر بود که چون امیدی به قبولی نداشتم و برای پذیرش میخواستم اقدام کنم رفتم انداختمش اول شهریور! پذیرش هم نشدم که حالا کاری بهش نداریم Big Grin حالا با این اوصاف تکلیف چیه ؟ راهی نیست که عقبش بندازیم تا نتیجه ها بیاد ؟ باید الکی ۱ ماه آموزشی برم و سری بعد هم دوباره از اول آموزشی رو برم ؟؟ Sad
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۴ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۰۷ ق.ظ
یک ماه نمیری
۸ شهریور که اعلام نتایج هست ۱۵ و ۱۶ هم ثبت نام هست

آسفالت شدنش هم همون ۱۰ ۱۵ روز اول آموزشی هست، خوش بگذره

حالا دیگه تو رو داشتن خیاله
دل اسیر آرزوهای محاله
ارسال:
۰۴ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۴۲ ق.ظ
شما میتونین دوباره عقب بندازین

من چند هفته پیش سوال کردم از نظام وظیفه، یه افسری که مسئولش بود بهم گفت حتی تا سه دوره هم میتونی عقب بندازی (یعنی ۶ ماه)

فقط هرچه زودتر اقدام کنین بهتره...
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: imantexas
ارسال:
۰۴ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۰۴ ب.ظ
(۰۴ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۴۲ ق.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  شما میتونین دوباره عقب بندازین

من چند هفته پیش سوال کردم از نظام وظیفه، یه افسری که مسئولش بود بهم گفت حتی تا سه دوره هم میتونی عقب بندازی (یعنی ۶ ماه)

واقعا ؟؟ عین همون دفعه قبلی از طریق پلیس +۱۰ و همون فرمی که پر می کنیم ؟؟
ارسال:
۰۴ مرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۰۸ ب.ظ
نظر من هم همینه که برو نظام وظیفه شهرت(میدون سپاه تهران) و پیگیرشو ببین می تونی عقب بندازی یا نه ؟
اگه بری هم ضرر نکردی . برو ۱ماه خدمتتم بگذرون بیا ، ۱ ماه هم ۱ ماهه دیگه. بعدم ۱ ماه کمتر خدمت می کنی. اما اگه تمایلی نداری اگه بری پیگیر بشی می تونی عقب بندازی

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
ارسال:
۰۴ مرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخه مشکل اینجاست که اگه آموزشی رو کامل نری دفعه بعد باید از اول بری. یعنی الان اگه ۵۰ روز هم برم و کاملش نکنم هیچ فایده ای نداره و وقتم تلف شده.
ارسال:
۰۴ مرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۳۸ ب.ظ
عوضش ۲ بار مرد میشی.

دل اسیر آرزوهای محاله
 سپاس‌گزاری شده توسط: imantexas , saeid1389
ارسال:
۰۵ مرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۱۱ ق.ظ
من الان تو آموزشی ام ! شدیدا توصیه میکنم که عقب بندازی و شهریور نری . شهریور جز سخت ترین ماه های آموزشیه . شما که احتمال قبولیت هست فقط الکی یه ۲ ۳ هفته میری شدیدا اذیت میشی و برمیگردی . علت سخت بودن شهریور هم حجم دوبرابری رژه ای هست که باهاتون کار میکنن . واقعا پدر آدمو درمیاره رژه .
ما ۱۵۰ نفر آدم هر وقت میریم رژه ، چه ورزشکار چه غیر ورزشکار همه با هم آش و لاش برمیگردیم . البته گرمای شدید محل آموزشی ما (بیرجند) هم بی تاثیر نیست .
ارسال:
۰۵ مرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۴۵ ب.ظ
اهوم. ولی منم میخوام بدونم راهش چیه دیگه، حالا شنبه میرم دنبالش ببینم چی میشه.
مرسی دوستان
ارسال: #۱۰
۱۰ مرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۲۱ ب.ظ
RE: اعزام بخدمت اول شهریور و نتایج ارشد
(۰۴ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۰۴ ب.ظ)imantexas نوشته شده توسط:  
(04 مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۴۲ ق.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  شما میتونین دوباره عقب بندازین

بله دقیقا همون طوره
فقط با اون افسر قبلش صحبت کنین و اینکه یه بار عقب انداختین رو بهش بگین. البته میدونم که میشه، ولی بهتره یه تایید تلویحی هم بگیرین
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۱
۱۲ مرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۴۳ ب.ظ
نری سربازی بهتره چون به احتمال زیاد این یک ماه سربازی قبل از ارشد ، رو دوباره باید بعد از ارشد کاملشو بری چون یا آموزشی باید تموم بشه یا اصلن نرفته باشی
تو پادگان ماهم یکی بود بیست روز قبل از لیسانس رفته بود و همراه ما اسفند دو ماه کامل رو اومد
ارسال: #۱۲
۱۳ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۲۱ ق.ظ
(۱۰ مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۲۱ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  
(04 مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۰۴ ب.ظ)imantexas نوشته شده توسط:  
(04 مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۴۲ ق.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  شما میتونین دوباره عقب بندازین

بله دقیقا همون طوره
فقط با اون افسر قبلش صحبت کنین و اینکه یه بار عقب انداختین رو بهش بگین. البته میدونم که میشه، ولی بهتره یه تایید تلویحی هم بگیرین
مرسی، من رفتم +۱۰ خانمی که اونجا بود گفتش که چون یه بار اقدام کردی اصلا سیستم دیگه قبول نمیکنه، گفتم خانمی ما خودمون اینکاره ایم ، گفت نمیشه دیگه دست من نیست که. :دی
بعدش رفتم معونت نظام وظیفه شهرمون اینایی که یعنی باید پاسخگو باشن که هیچی! رفتم پیش خود معاون گفت اولا که دیگه دیر اومدی الان کد خوردی ( نیرو انتظامی جهرم :دی ) بعدشم کلا شهریورها سرباز کمه خیلی کم عقب میندازن و اینا. اینه که دیگه باید برم :دی

نقل قول: نری سربازی بهتره چون به احتمال زیاد این یک ماه سربازی قبل از ارشد ، رو دوباره باید بعد از ارشد کاملشو بری چون یا آموزشی باید تموم بشه یا اصلن نرفته باشی
تو پادگان ماهم یکی بود بیست روز قبل از لیسانس رفته بود و همراه ما اسفند دو ماه کامل رو اومد
منم دقیقا واسه همین میگم دیگه! اگه حساب میشد که مشکلی نداشتم الان نصفشو میرفتم بعدم نصفشو. ولی الان هرچی که برم حساب نمیشه.

یه راه دیگه هم بهم پیشنهاد شده :دی گفتن چون رباطه پام پاره اس ( معاف از رزم هم هستم) برم پیش یه دکتر بگم که یه ما مرخصی بنویسه بگه فعلا نمیتونه بیاد خدمت. نظرتون چند چنده ؟ جواب میده ؟ :-؟
ارسال: #۱۳
۱۳ مرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ مرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۴۳ ب.ظ، توسط ali.)
یکی از بچه ها به فرمانده پادگان گفتش معاف از رزم هست اونم بهش گفت مگه اینجا رزمی هست و جنگی هست آمدی آموزشی.

دیگه اگه عمل قلب باز هم کرده باشی باید بری پادگان بعدش پزشک های پادگان برات می نویسن که حضور داشته باشی یا نداشته باشید.

دل اسیر آرزوهای محاله

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۵۳ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۸۳ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۳۴۳ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۵۵۷ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۲۶۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  مرخصی در ترم اول و سپس انصراف MSZ ۱۷ ۳۹,۶۱۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  مشکل در حل تست ۲۲ فصل اول کتاب گسسته یوسفی pure.yaser ۷ ۸,۴۴۳ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۳۱ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  راهنمایی انتخاب واحد ترم اول، ارشد نرم، مباحث بیگ دیتا و دیتابیس arian_61 ۱ ۲,۵۴۵ ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: arian_61
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۰,۵۸۳ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close