زمان کنونی: ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۲۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دسترسی به invalid ip

ارسال:

praiseworthy_a پرسیده:

دسترسی به invalid ip

سلام دوستان
می خواستم بدونم چه راه هایی برای دسترسی از خارج از شبکه به کامپیوتری با invalid ip هست؟

۰
ارسال:

mojtaba14405 پاسخ داده:

RE: دسترسی به invalid ip

(۲۲ فروردین ۱۳۹۱ ۱۰:۲۰ ب.ظ)praiseworthy_a نوشته شده توسط:  سلام دوستان
می خواستم بدونم چه راه هایی برای دسترسی از خارج از شبکه به کامپیوتری با invalid ip هست؟

با nat کردن Valid Ip.

۰
ارسال:

admin پاسخ داده:

دسترسی به invalid ip

با teamviewer نیازی به آیپی معتبر نیست.

ارسال:

mojtaba14405 پاسخ داده:

(۲۹ فروردین ۱۳۹۱ ۰۹:۳۹ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  با teamviewer نیازی به آیپی معتبر نیست.
مگه منظورشون از دسترسی این نبود که بشه با IP invalid به اینترنت وصل بشن؟TongueTongueTongue
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۰
ارسال:

admin پاسخ داده:

دسترسی به invalid ip

(۲۹ فروردین ۱۳۹۱ ۱۰:۵۳ ب.ظ)mojtaba14405 نوشته شده توسط:  مگه منظورشون از دسترسی این نبود که بشه با IP invalid به اینترنت وصل بشن؟
فکر کنم من منظورشون رو این‌طوری فهمیدم: چطوری می‌تونم به کامپیوتری که آی‌پی معتبر نداره متصل بشم.
فرستنده تاپیک در صورت بی‌ربط بودن حرفهام گزارش کنه پاک کنم پاسخم روSmile

ارسال:

praiseworthy_a پاسخ داده:

(۳۰ فروردین ۱۳۹۱ ۱۲:۰۶ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  
(29 فروردین ۱۳۹۱ ۱۰:۵۳ ب.ظ)mojtaba14405 نوشته شده توسط:  مگه منظورشون از دسترسی این نبود که بشه با IP invalid به اینترنت وصل بشن؟
فکر کنم من منظورشون رو این‌طوری فهمیدم: چطوری می‌تونم به کامپیوتری که آی‌پی معتبر نداره متصل بشم.
فرستنده تاپیک در صورت بی‌ربط بودن حرفهام گزارش کنه پاک کنم پاسخم روSmile

بله دقیقا منظورم همین بود ( چطوری می‌تونم به کامپیوتری که آی‌پی معتبر نداره متصل بشم)
آیا راهی بجز استفاده از نرم افزار teamviwer وجود نداره؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  "دریا" دسترسی رایگان به نیم میلیون کتاب و پایان نامه را فراهم کرد (آذر ۹۲) good-wishes ۱ ۴,۰۰۰ ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: reza.thr
  دسترسی به فیلمهای coursera ce96 ۴ ۳,۴۵۹ ۱۳ مهر ۱۳۹۶ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  دسترسی رایگان به مقالات داخلی (۱۲-۲۲ بهمن ماه) berkeley ۲ ۲,۸۵۷ ۱۰ تیر ۱۳۹۶ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: bornaad
  طراحی سایت و اهمیت دسترسی سایت sharmin555 ۰ ۱,۵۲۶ ۰۷ فروردین ۱۳۹۶ ۱۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sharmin555
  تعداد دسترسی به بلاک دیسک در سیستم فایل unix peace2013 ۰ ۱,۲۲۴ ۰۵ فروردین ۱۳۹۶ ۱۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: peace2013
  دسترسی به Google API - پردازش زبان طبیعی MIF ۰ ۱,۷۹۸ ۰۱ دى ۱۳۹۵ ۱۲:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: MIF
  دسترسی رایگان به منابع RICeST میسر شد fas ۰ ۲,۲۲۸ ۰۵ مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: fas
  به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید دسترسی رایگان به کتاب‌ها و مقالات علمی نشریات edward71 ۰ ۱,۸۲۵ ۰۲ مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: edward71
  سامانه جامع دسترسی به نشریه‌های علمی دسترسی آزاد ali139084 ۰ ۲,۰۹۳ ۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: ali139084
  ویرایش یک رکورد توسط یک مدیر و غیرفعال شدن دسترسی به آن رکورد برای بقیه مدیران سایت targol ۳ ۲,۶۰۴ ۲۴ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: blackhalo1989

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close