زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۲۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انتخاب رنگ و چینش و ترکیب بندی رنگ ها در طراحی وب

ارسال:
۲۶ فروردین ۱۳۹۱, ۱۲:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۵۸ ب.ظ، توسط - rasool -.)
Star انتخاب رنگ و چینش و ترکیب بندی رنگ ها در طراحی وب
یکی از موارد مهم در طراحی وب ، انتخاب رنگ ها و نوع چینش و ترکیب بندی رنگ ها ، به تناسب نوع کار هستش.

هر چند که در طراحی (خصوصا اگه سایت شخصی باشه)، حرف اول و آخر رو خلاقیت طراح می زنه.
اما خوب بهتره که انتخاب و چینش و ترکیب بندی رنگ های مختلف در طراحی وب ، متناسب با همون کار باشه.

Live in such a way that those who know you but
don't know God will come to know God because they know you

۴
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: مازیار صفایی , sasanlive , Aurora , eris229
ارسال:
۲۶ فروردین ۱۳۹۱, ۰۴:۲۰ ب.ظ
مبحث دوم : چه رنگی و کجا ؟
مبحث صفحه آرایی یکی از مباحث مهم هنر گرافیک هست. که کاربردش در طراحی صفحات وب هم دیده میشه.و مربوط میشه به نحوه چیدمان اجزا و عناصر یک کتاب یا مجله یا پوستر و... ، مثلا نحوه طراحی و چیدمان تصاویر و نوشته ها و جداول و... در یک پوستر.
البته مسلمه که یک طراح وب نیازی نداره که تا این حد هنری به مسئله نگاه کنه.ولی خب عنصر زیبایی هم مهمه . میشه از طرحههای دیگران هم ایده گرفت.یا اینکه برای بالابردن خلاقیت در این مورد جستجو و مطالعه کنیم.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sasanlive , مازیار صفایی , - rasool - , eris229
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۳۴ ب.ظ، توسط SarahArshad.)
انتخاب رنگ و چینش و ترکیب بندی رنگ ها در طراحی وب
به نظر من در مقوله طراحی وب (مخصوصا وبهای تجاری)یکی از مهمترین فاکتور ها که بسیار تاثیر گذاره ترکیب رنگها وروانشناسی رنگه .
یه بار یه وب سایت طراحی کردم برای یه رستوران (پروژه دانشجویی اما من خیلی حرفه ای سعی کردم سر طراحیش کار کنم) خیلی به مسئله ظاهر اهمیت دادم و حسابی روش کار کردم .با رعایت کردن اصول روانشناسی رنگها در طراحی دوست داشتم ببینم عکس العمل بیننده چیه وقتی سایت رو می بینه هر کس میدید می گفت واقعا وارد این سایت که میشم گشنم میشه وترغیب میشم غذا بخورم .صد در صد به نظرم ترکیب رنگ وگرافیک یک سایت بسیار در جذب مشتری در سایتهای تجاری تاثیر داره دوستان .حتی شاید بیشتر از برنامه نویسی .
متاسفانه به نظر من در ایران زیاد به این موضوع اهمیت داده نمیشه وبیشتر طراحی ها تکراری وبدون هیچ خلاقیتی صورت میگیره چون اکثرا برنامه نویسن نه طراح .اما سایت هایی هم هستن که جنبه زیبایی اونا واقعا بالاست بعد میبینی طرف رشته اش گرافیک یا تایپو گرافی بوده و طرح زده .

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مازیار صفایی , eris229

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۱,۳۲۹ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۵۷۰ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
  اصطلاحات انگلیسی با رنگ‌ها آموزش زبان انگلیسی cyruskingsolomon ۰ ۱,۶۴۹ ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ ۱۲:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۴۲۳ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  طراحی ui/ux kimiya1234 ۲ ۲,۰۷۲ ۲۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  پکیج آموزشی طراحی وب + فارسی سازی وردپرس + سئو Happiness.72 ۶ ۶,۳۶۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: saqarmoshtaq
  طراحی یک سیستم عامل (از صفر) sina4everafter ۱۲ ۱۵,۷۸۸ ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: nahalmomen2007@yahoo.com
  طراحی سایت ریسپانسیو wikidemy1 ۰ ۱,۶۵۳ ۱۳ دى ۱۳۹۹ ۰۴:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: wikidemy1
  طراحی الگوریتم ها amir.m5560@gmail.com ۰ ۱,۵۲۴ ۳۰ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: amir.m5560@gmail.com
  طراحی الگوریتم ها amir.m5560@gmail.com ۰ ۱,۳۷۱ ۳۰ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: amir.m5560@gmail.com

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close