زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۰۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درخواست مقاله قابل پیاده سازی برای درس طراحی سیستم های مطمئن

ارسال:
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۷:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۲۹ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
سلام

دوستان من به یک مقاله در زمینه ی طراحی سیستم های مطمئن نیازدارم که قابل پیاده سازی باشد خواهش می کنم اگر مقاله ای سراغ دارید بفرستید یا اسمش رو بفرمایید خودم تقریبا همه ی اینترنت رو گشتم ولی یا شبیه سازهاش عجیب و غریب بوده که تا به حال اسامی شون به گوشم نخورده، یا از چندین نرم افزار یک جا استفاده شده، و یا کلا مقاله غیر قابل فهم بوده..................IdeaIdea در ضمن استاد عزیز قید کردند که بایستی مقاله ازسال ۲۰۰۹ به بعد باشدSad
خواهش می کنم اگر موضوعی مد نظر دارید ذکر کنید
هم اکنون نیازمند یاریتان هستم
پیشاپیش بسیار سپاسگزارم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۰۵ ب.ظ
دوستان خواهش می کنم کمک کنید
اینطوری کسی نمی تونه بهتون کمک کنه.روال معمول اینه که خودتون یه مقاله رو مثلا در یکی از سایتهای اسپرینگر یا آی تریپل ای و... پیدا کنید.اگه نتونستید دانلودش کنید.لینکشو بزارید،بچه هایی که دسترسی دارند براتون دانلود می کنند و بهتون میدن.به نظر من خودتون به اندازه کافی آگاهی دارید یه کم بیشتر بگردید انشاالله پیدا می کنید.

اگر به خطا رفتی، از برگشتن واهمه نداشته باش./برگ در هنگام زوال می افتدمیوه در هنگام کمال می افتدبنگر که چگونه می افتی چون برگی زرد و یا سیبی سرخ.
۰
۰
ارسال:
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۳۷ ب.ظ
دوست عزیز مشکل من در گرفتن مقاله از این سایت هایی که شما می فرمایید نیست مشکل من همونیه که در بالا توضیح دادم نه این که شما میگید....
۰
۰
ارسال:
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۱:۱۵ ب.ظ
(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۳۷ ب.ظ)m2m3m92 نوشته شده توسط:  دوست عزیز مشکل من در گرفتن مقاله از این سایت هایی که شما می فرمایید نیست مشکل من همونیه که در بالا توضیح دادم نه این که شما میگید....
ناراحت نشید.من با توجه به تجربه ام جوابتونو دادم.نخواستم ناامیدتون کنم.

اگر به خطا رفتی، از برگشتن واهمه نداشته باش./برگ در هنگام زوال می افتدمیوه در هنگام کمال می افتدبنگر که چگونه می افتی چون برگی زرد و یا سیبی سرخ.
۰
۰
ارسال:
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۹:۵۹ ب.ظ
دوست عزیز پیدا کردم اما نکته خیلی جالب برایم این بود که کسانی که ادعای درس خوندن تو بهترین دانشگاها رو دارن حتی در مورد پیاده سازی مقاله در این درس یا هر درس دیگه ای که انجامش تو دانشگاه ما یه امر کاملا بدیهی هست هیچی نمی دونن، باعث تاسفه
فقط همین
۰
۰
ارسال:
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۵۸ ب.ظ
خدارو شکر که پیدا کردید.من اینجا کسی رو ندیدم که ادعایی داشته باشه.فقط چیزی که هستش اینه که همونطور که شما مشغله و دل نگرانی برای درسهاتون دارید،بقیه هم دارند.مطمئن باشید اگه کسی درخواستی رو که شما داشتید،می تونست پاسخ بده هیچوقت دریغ نمی کرد.مصداق واقعی صحبت من رو می تونید در سایر بخش ها ببینید.ضمن اینکه در همین بخش هم بچه ها خیلی به هم کمک می کنند.راهنمایی های خوبی به هم می دن.بحث های مفیدی که من به شخصه ازشون استفاده کردم و تجاربی که بچه ها گذاشتن،خیلی زیاده.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Dark Knight , somaye.h
ارسال:
۳۰ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۲۸ ب.ظ
RE: درخواست مقاله قابل پیاده سازی برای درس طراحی سیستم های مطمئن
[quote='m2m3m92' pid='85516' dateline='1335971827']
سلام مقاله قابل پیاده سازس با اسپایس رو برای من میفرستید؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۱,۲۰۴ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۳۶ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  حل تمرین کتاب سیستم های فازی و کنترل فازی neo.st ۲۶ ۳۹,۳۲۰ ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ ۰۹:۰۶ ق.ظ
آخرین ارسال: sahar1344
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۲۲۵ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۱۸۲ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  درخواست مقاله ali_it_2008 ۵,۲۰۴ ۱,۸۲۹,۲۴۴ ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ ۰۳:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: lordesiah
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۴۹,۸۵۸ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۱۷۹ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۳,۰۶۹ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۰۶۴ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close