زمان کنونی: ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۱۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد

ارسال: #۵۲۶
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۱۹ ب.ظ
کلید اومد دقیق می گم..
چند تا سوال ریاضی نمی دونم درست یا نه و هوش و پایگاه هم همین طور
انشالاه هممون قبول شیم خوشحال شیم
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۵۲۷
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۱۷ ق.ظ، توسط kazem123.)
RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد
(۰۶ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۱۹ ب.ظ)BJS نوشته شده توسط:  کلید اومد دقیق می گم..
چند تا سوال ریاضی نمی دونم درست یا نه و هوش و پایگاه هم همین طور
انشالاه هممون قبول شیم خوشحال شیم
۱
۰
ارسال: #۵۲۸
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۱۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۱۱ ب.ظ، توسط asemane ab.)
خبر:احتمال انتشار نشدن کلید ازمون وجود دارد .
۰
۰
ارسال: #۵۲۹
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۳۰ ق.ظ
ینی هیشکی دفترچه الف رو نداره؟
من دفترچه الف بودم جواب سوالامو اینجوری زدم:
۱-۱
۲-۴
۳-۳
۴-۴
۵-۳
۶-۱
۸-۱
۹-۳
۱۰-۴
۱۱-۲
۱۳-۱
۱۶-۴
۱۸-۱
۳۴-۲
۳۷-۱
۳۸-۲
۴۱-۳
۴۲-۱
۴۳-۲
۴۴-۳
۴۵-۴
۴۸-۴
۴۹-۳
۵۰-۳
۵۱-۲
۵۲-۴
۵۳-۲
۵۶-۳
۵۸-۱
۶۰-۱
۶۱-۳
۶۲-۴
۶۵-۱
۶۶-۲
۶۷-۳
۷۲-۲
۷۴-۱
۷۸-۱
۷۹-۲
۰
۰
ارسال: #۵۳۰
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۵۳ ب.ظ
(۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۳۰ ق.ظ)ماریا جمشیدی نوشته شده توسط:  ینی هیشکی دفترچه الف رو نداره؟
من دفترچه الف بودم جواب سوالامو اینجوری زدم:
۱-۱
۲-۴
۳-۳
۴-۴
۵-۳
۶-۱
۸-۱
۹-۳
۱۰-۴
۱۱-۲
۱۳-۱
۱۶-۴
۱۸-۱
۳۴-۲
۳۷-۱
۳۸-۲
۴۱-۳
۴۲-۱
۴۳-۲
۴۴-۳
۴۵-۴
۴۸-۴
۴۹-۳
۵۰-۳
۵۱-۲
۵۲-۴
۵۳-۲
۵۶-۳
۵۸-۱
۶۰-۱
۶۱-۳
۶۲-۴
۶۵-۱
۶۶-۲
۶۷-۳
۷۲-۲
۷۴-۱
۷۸-۱
۷۹-۲

اگه دفترچه الف رو داری ، بذار من از دفترچه ب نگاه میکنم و در مورد جوابا صحبت میکنیم !!!!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ماریا جمشیدی
ارسال: #۵۳۱
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۲۲ ب.ظ
دفترچه من هم ب است
۱
۰
ارسال: #۵۳۲
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۵۷ ب.ظ
(۰۶ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۳۳ ق.ظ)aboualfazl نوشته شده توسط:  
(05 خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۴۷ ب.ظ)sara1980 نوشته شده توسط:  بچه ها سؤال ۴۳ چون خیلی اعصابم رو خورد کرده بود رفتم کتاب CLRS و هورویتز و کلاً گوگل رو زیر رو کردم و بعد از ۲ روز مداوم تحقیق مطمئن شدم که جواب گزینه ۱ میشه و سؤال هم غلط نیست.

جستجو در Max-Heap برای عنصر خاص (O(n هست اما وقتی بحث عنصر ماکزیمم وسط میآد (O(1 و وقتی بحث مینیمم وسط میاد پیچیدگی بیشتر از (O(n/2 هست دقت کنید گفتم بیشتر یعنی < نه =< Sleepy

برای امتحانشم خیلی ساده یه MAX-HEAP کامل رسم کنید و بریزیدش تو ارایه و دنبال عنصر مین بگردید. اصلاً میتونید به Order هایی که گفتم عدد هم بدید.

پس ۴۳ گزینه ۱ میشه و سوال درسته

ولی خودمونیم کنکور فجیع وقتش کم بود فجیع سؤال ها غلط انداز و گول زننده بود و فجیع غلط داشت.

موافقم ، حالا چرا دوستان دارن کلاس میزارن و میگن که آب خوردن بود ؟؟؟ Undecided Undecided

آخ جوووووووووون . من این سؤالو درست زدم .Wink مرسییییییی که دل یه جونو شاد کردی... ایشاله همه مانشتیا امسال قبول شن Heart
۰
۰
ارسال: #۵۳۳
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۱۲ ق.ظ، توسط soli.)
سلام به همه - بچه ها کسی می دونه پاسخنامه اولیه دانشگاه آزاد کی میاد؟

من خیلی استرس دارم برای نتیجه آزاد
ایشالا هر کی زحمت کشیده قبول بشه
برا منم دعا کنین بچه ها جون
۱
۰
ارسال: #۵۳۴
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۵۷ ق.ظ
احتمال اینکه سوالی حذف بشه خیلی کمه!
در مورد سوال ۴۴ سری کاتالان من نمیدونم دوستان چرا ۷۰ رو نزدن! خب همه که میدونستن سوال غلطه /نزدیکترین جواب همین بود و در صورت حذف هم ضرر نمیکردید/
دوستان من با توجه به کارنامه هایی که سال قبل دیدم تو تکمیل قبول شدن به نظرم امسال:
با ۳۰ درصد تخصصی و ۳۰ درصد مشترک خیلی راحت تو مرحله اول قبول میشید
و درصد های بالای ۲۰ در مسترک و تخصصی به احتمال خیلی زیاد تو تکمیل ظرفیت قبول میشن
هم وقت سوالات و هم سوالات خیلی گول زننده برای این وقت کم و بعضی سوالات گنگ! وحشتناک درصد هارو پایین میاره
انشالله همه دوستان مانشتی قبول بشن و نتیچه زحماتشونو بگیرن
۱
۰
ارسال: #۵۳۵
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۰۶ ق.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۵۷ ق.ظ)abedi1986 نوشته شده توسط:  احتمال اینکه سوالی حذف بشه خیلی کمه!
در مورد سوال ۴۴ سری کاتالان من نمیدونم دوستان چرا ۷۰ رو نزدن! خب همه که میدونستن سوال غلطه /نزدیکترین جواب همین بود و در صورت حذف هم ضرر نمیکردید/
دوستان من با توجه به کارنامه هایی که سال قبل دیدم تو تکمیل قبول شدن به نظرم امسال:
و درصد های بالای ۲۰ در مسترک و تخصصی به احتمال خیلی زیاد تو تکمیل ظرفیت قبول میشن
هم وقت سوالات و هم سوالات خیلی گول زننده برای این وقت کم و بعضی سوالات گنگ! وحشتناک درصد هارو پایین میاره

منم میگم چون تعداد سوالات کم بود ، ماکزیمم یدونه یا دوتا سوال حذف بشه . ولی فک میکنم کاتالان رو حذف کنند .

---
درمورد درصدا هم موافقم . اما امسال ضرایب فرث کرده تا حدی . زبان هم خیلی تاثیر گذار خواهد بود . یعنی میتونه درصد کم ریاضی رو جبران کنه
۰
۰
ارسال: #۵۳۶
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۱۰ ق.ظ
دفترچه الف رو ندارم خواهش میکنم درصدامو حساب کنین سراسری که مجاز نشدم امیدم به آزاده
۰
۰
ارسال: #۵۳۷
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۰۹ ب.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۵۷ ق.ظ)abedi1986 نوشته شده توسط:  احتمال اینکه سوالی حذف بشه خیلی کمه!
--------------------------------------------
سلام منم ۷۰ زدم فک کردم نزدیکترین گزینه همین ۷۰ هست استدلال شما چی بود؟

یکی درد ویکی درمان پسندد

یکی وصل ویکی هجران پسندد

من از درمان ودرد و وصل و هجران

پسندم آنچه را جانان پسنددBlush
۰
۰
ارسال: #۵۳۸
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۲۱ ب.ظ
سوال غلط بود من نزدم
ولی خوب کاری کردید ۷۰ رو زدید...بعید می دونم حذف شه
۰
۰
ارسال: #۵۳۹
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۳۸ ب.ظ، توسط sahar5.)
(۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۲۱ ب.ظ)BJS نوشته شده توسط:  سوال غلط بود من نزدم
----------------------
منم ۱۰۳ -۳ زدم مطمئنسد درسته ولی ۱۱۷ رو ۲ زدم فک کنم شما درست زدید!

(۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۳۴ ب.ظ)sahar5 نوشته شده توسط:  
(08 خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۲۱ ب.ظ)BJS نوشته شده توسط:  سوال غلط بود من نزدم
----------------------
سوال ۱۱۹ رو جواب دادید؟

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالله سجادی جاغرق امروز پنجشنبه در حاشیه بازدید از محل برگزاری آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به زمان اعلام کلید آزمون کارشناسی ارشد گفت: ما در آزمون های دانشگاه آزاد تنها از طراحان،سوالات را دریافت می کنیم و طراحان پس از آزمون کلید را طراحی می کنند که این کار به امنیت آزمون کمک می کند.براین اساس تا ۴۵ روز آینده کلید آزمون نهایی می شود.

وی افزود: میانگین سن ۳۰ سال داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد نشان دهنده وقفه ۸ ساله برای تمایل به تحصیل در دوره های تحصیلات تکمیلی است.

سجادی درباره امنیت آزمون کارشناسی ارشد گفت: تاکنون گزارشی از مشکلات یا بی نظمی در آزمون نداشته ایم و امنیت آزمون به طور کامل تامین شده است.

وی یادآور شد: با توجه به اینکه امسال سعی کردیم همه داوطلبان در یک نوبت آزمون دهند، از سال آینده برنامه ریزی می شود که داوطلبان بدون توجه به انتخابشان در آزمون، در محل زندگی خود در آزمون شرکت کنند.

یکی درد ویکی درمان پسندد

یکی وصل ویکی هجران پسندد

من از درمان ودرد و وصل و هجران

پسندم آنچه را جانان پسنددBlush
۱
۰
ارسال: #۵۴۰
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۴۶ ب.ظ
----------------------

----------------------
سوال ۱۱۹ رو جواب دادید؟

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالله سجادی جاغرق امروز پنجشنبه در حاشیه بازدید از محل برگزاری آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به زمان اعلام کلید آزمون کارشناسی ارشد گفت: ما در آزمون های دانشگاه آزاد تنها از طراحان،سوالات را دریافت می کنیم و طراحان پس از آزمون کلید را طراحی می کنند که این کار به امنیت آزمون کمک می کند.براین اساس تا ۴۵ روز آینده کلید آزمون نهایی می شود.

وی افزود: میانگین سن ۳۰ سال داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد نشان دهنده وقفه ۸ ساله برای تمایل به تحصیل در دوره های تحصیلات تکمیلی است.

سجادی درباره امنیت آزمون کارشناسی ارشد گفت: تاکنون گزارشی از مشکلات یا بی نظمی در آزمون نداشته ایم و امنیت آزمون به طور کامل تامین شده است.

وی یادآور شد: با توجه به اینکه امسال سعی کردیم همه داوطلبان در یک نوبت آزمون دهند، از سال آینده برنامه ریزی می شود که داوطلبان بدون توجه به انتخابشان در آزمون، در محل زندگی خود در آزمون شرکت کنند.

من با مرکز آزمون تماس گرفتم ، گقتن بصورت رسمی سوالایی که فکر میکنید اشتباه هستند ، با راه حل درست و رشته و کد دفترچه و .... بنویسید و بیارید حضورا اینجا بدین . گفت این بهتری راهه !!
من میگم سوال ۴۳و۵۱ رو بدیم . موافقاش دستاشون بالا
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۵۰۸ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۸۰۱ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  راهنمایی در مورد کنکور ارشد ۱۴۰۰ قاصدک۲۳ ۱۳۷ ۵۹,۸۱۵ ۲۹ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: M423sr
  ترجیح رشته مورد علاقه یا انتخاب دانشگاه قوی تر tesla66 ۱ ۲,۸۱۸ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  سوال در مورد دروس جبرای و چارت ارشد کامپیوتر/هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۹۳۷ ۰۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۹۷۵ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۲۳۳ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  سوالات ارشد آزاد مجموعه کامپیوتر ۹۲ yahyazahedi ۱ ۵,۵۷۷ ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: serv24
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۶۳ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  راهنمایی برای دانشگاه آزاد کرج Nilo_O ۱ ۲,۸۴۹ ۱۰ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Nilo_O

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close