زمان کنونی: ۳۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۴۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تصاویر و مدرک تحصیلی اساتید معروف کنکور

ارسال:
۰۶ آذر ۱۳۸۹, ۰۱:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ آذر ۱۳۸۹ ۰۲:۲۷ ب.ظ، توسط ف.ش.)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: faraaz_mb , هاتف , abraham , reyhaneh64 , احسان مومنی , banozk
ارسال:
۰۶ آذر ۱۳۸۹, ۰۷:۵۲ ب.ظ
اطلاعات شخصی:
دکتر حمید حاج سید جوادی: فوق لیسانس و دکترای نرم افزار دانشگاه صنعتی امیرکبیر
دکتر محسن ابراهیمی مقدم: فوق و دکترای نرم افزار دانشگاه صنعتی شربف
راوی موثق است.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , هاتف , مازیار صفایی , reyhaneh64 , احسان مومنی
ارسال:
۰۷ آذر ۱۳۸۹, ۱۲:۲۶ ق.ظ
RE: تصاویر و مدرک تحصیلی اساتید معروف کنکور
(۰۶ آذر ۱۳۸۹ ۰۷:۵۲ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  اطلاعات شخصی:
راوی موثق است.
سلام
تا اونجایی که من میدونم رشته ایشون آمار بوده(منبع من موثق تره!)
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: banozk
ارسال:
۰۷ آذر ۱۳۸۹, ۰۹:۲۸ ب.ظ
(۰۷ آذر ۱۳۸۹ ۱۲:۲۶ ق.ظ)mehr.iman نوشته شده توسط:  
(06 آذر ۱۳۸۹ ۰۷:۵۲ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  اطلاعات شخصی:
راوی موثق است.
سلام

من لیسانس شون رو خبر ندارم ولی ایشون در یکی از کلاسهاشون ،جریان آزمون دکترا شون رو شرح میدهند و میگن قرار بوده برای دکترا بروند خارج از کشور و اینکه چرا نرفتند. بعد در بحث مطالعه برای ارشد داشتن توضیح میدند و نحوه خوندن درسها رو میگویند و میگن با شکلی که درسهای نرم افزار رودر فوق خونده اند کلا" دو روز برای دکترا وقت گذاشته اند. حاضرین کلاس ۴۰،۵۰ تایی بوده اند و البته یک نفرشون از دوستان من. حالا اینکه خود آقای سید جوادی راست گفته اند یا نه رو خبر ندارم!.فکر کنم صدای کلاسشون موجود باشه چون خیلی قدیمی نیست.
بهر حال اینکه ایشون چی خوندن وکجا خوندن شاید خیلی مهم نباشه ولی من شخصا" دو جلسه در کلاس الگوریتم ایشون شرکت کردم.کاری به قدرت انتقالشون ندارم(که البته از نظر من خوب بود ولی سرعتش یه کم بالاست) باید اذعان کنم که بسیار در دروس گسسته والگوریتم مسلطند وتسلط شون بنظر من یه مقدار زیادش به خلاقیت و هوش ایشون برمیگرده.سایر دروس رو خبر ندارم. البته من جلسات آخر کلاس ایشون رو شرکت کردم. ضمنا" من هیچ نسبتی با ایشون ندارم(قصدم تبلیغ نیست)
حالا که اینطور شد بگذارید کمی هم در مورد دکتر ابراهیمی مقدم بگم. من دو سه جلسه اول درس سیستم عامل ایشون رو هم شرکت کردم. ایشون کتاب سیستم عاملشون رو مو به مو تدریس میکنن. اگر کسی سیستم عامل ندونه فکر میکنه سیستم عامل همینقدر مختصر و مفیده. در مورد ایشان خودشون گفتند که کجا خوندن.
سومین و آخرین استاد کنکوری که من کلاسشون رو شرکت کردم آقای دکتر کارگهی بود. ایشون هم دکتراشون از صنعتی شریف هست. تقریبا" درس رو بسیار مختصر میگن ولی تمرینات مهم لینز رو حل میکنن.البته بیشتر راه حل رو توضیح میدن نه اینکه مو به مو بنویسند.اگه درس رو ندونید تقریبا" کلاس ایشون کاملا" بیفایده است. . نظر خاصی در موردشون ندارم . ایشون هم در نظریه کاملا" مسلطن.ضمنا" مطالب فوق مربوط به امسال نیست.

.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مازیار صفایی
ارسال:
۰۸ آذر ۱۳۸۹, ۱۲:۱۴ ق.ظ
(۰۷ آذر ۱۳۸۹ ۰۹:۲۸ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  
(07 آذر ۱۳۸۹ ۱۲:۲۶ ق.ظ)mehr.iman نوشته شده توسط:  
(06 آذر ۱۳۸۹ ۰۷:۵۲ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  اطلاعات شخصی:
راوی موثق است.
سلام

من لیسانس شون رو خبر ندارم ولی ایشون در یکی از کلاسهاشون ،جریان آزمون دکترا شون رو شرح میدهند و میگن قرار بوده برای دکترا بروند خارج از کشور و اینکه چرا نرفتند. بعد در بحث مطالعه برای ارشد داشتن توضیح میدند و نحوه خوندن درسها رو میگویند و میگن با شکلی که درسهای نرم افزار رودر فوق خونده اند کلا" دو روز برای دکترا وقت گذاشته اند. حاضرین کلاس ۴۰،۵۰ تایی بوده اند و البته یک نفرشون از دوستان من. حالا اینکه خود آقای سید جوادی راست گفته اند یا نه رو خبر ندارم!.فکر کنم صدای کلاسشون موجود باشه چون خیلی قدیمی نیست.
بهر حال اینکه ایشون چی خوندن وکجا خوندن شاید خیلی مهم نباشه ولی من شخصا" دو جلسه در کلاس الگوریتم ایشون شرکت کردم.کاری به قدرت انتقالشون ندارم(که البته از نظر من خوب بود ولی سرعتش یه کم بالاست) باید اذعان کنم که بسیار در دروس گسسته والگوریتم مسلطند وتسلط شون بنظر من یه مقدار زیادش به خلاقیت و هوش ایشون برمیگرده.سایر دروس رو خبر ندارم. البته من جلسات آخر کلاس ایشون رو شرکت کردم. ضمنا" من هیچ نسبتی با ایشون ندارم(قصدم تبلیغ نیست)
حالا که اینطور شد بگذارید کمی هم در مورد دکتر ابراهیمی مقدم بگم. من دو سه جلسه اول درس سیستم عامل ایشون رو هم شرکت کردم. ایشون کتاب سیستم عاملشون رو مو به مو تدریس میکنن. اگر کسی سیستم عامل ندونه فکر میکنه سیستم عامل همینقدر مختصر و مفیده. در مورد ایشان خودشون گفتند که کجا خوندن.
سومین و آخرین استاد کنکوری که من کلاسشون رو شرکت کردم آقای دکتر کارگهی بود. ایشون هم دکتراشون از صنعتی شریف هست. تقریبا" درس رو بسیار مختصر میگن ولی تمرینات مهم لینز رو حل میکنن.البته بیشتر راه حل رو توضیح میدن نه اینکه مو به مو بنویسند.اگه درس رو ندونید تقریبا" کلاس ایشون کاملا" بیفایده است. . نظر خاصی در موردشون ندارم . ایشون هم در نظریه کاملا" مسلطن.ضمنا" مطالب فوق مربوط به امسال نیست.
نمیدونم والا،شاید لیسانسشون آمار بوده حالا مهم نیست.(من از یکی از اقواممون که ایشون تو آموزشگاهشون تدریس میکردند، شنیدم که آمارن)
تو ویسشون در مورد اینکه برا چی برا دکترا نرفتن خارج چی گفتن؟
در مورد دکتر کارگهی من دو کلاس با ایشون در حال حاضر دارم میرم(نظریه و کامپایلر)
من هیچ کدوم از این دو تا درسو تو دانشگاه نداشتم!(ارائه نشد) به خاطر همین باید حتما کلاس میرفتم چون از رو کتاب خوندن برام سخت بود الانم خیلی به این دوتا درس علاقه مند شدم و کلاسای ایشون خیلی مفید بوده برام انصافا ولی خب ایشون خیلی کنکوری درس نمیدن و علاقه ای به تست زدن سر کلاس ندارن و به گفته خودشون دو جلسه آخر همه تستارو میزنن!
برای اینکه کلاس رفتن فایده داشته باشه باید حتما قبلش درسی که میخوان بدنو یه نگا انداخته باشین و تمرینای جلسه قبلو(که تعدادشونم کم نیستو!) حل کرده باشین که اینکار وقت زیادی از آدم میگیره،برای کسایی که کامپایلر قبلا پاس کردن به نظر من کلاس لازم نیست و راحت میتونن خودشون بخونن.
۰
۰
ارسال:
۰۸ آذر ۱۳۸۹, ۰۱:۱۳ ق.ظ
من واسه آزمون دکتری ۴ روز وقت گذاشتم( بدون شوخی و اغراق)

راستی دوستان به نظرتون این اساتید پول در میارند؟ شما واسه کلاسهای اینها چقدر پول می دین؟ چند نفر توی هر کلاس هست؟( اگه پول خوبی توشه که ما هم بریم این کاره بشیم!!)

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , fatemesoleimani , banozk
ارسال:
۰۸ آذر ۱۳۸۹, ۰۵:۳۶ ب.ظ
راستش من موقعیتی پیش اومد ورفتم وپولی ندادم Tongueولی شهریه هاش نسبتا" خوبه. اینکه چند درصد رو موسسه برمیداره وچند درصد رو میده به استاتید رو دوستمون مهر ایمان بهتر میتونه از آشناشون در آموزشگاه بپرسه. ولی بهر حال بنظر میرسه پولش چاق وچله است!!!TongueBig Grin

.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: banozk
ارسال:
۰۸ آذر ۱۳۸۹, ۰۶:۴۴ ب.ظ
من کلا به استاد اعتقاد ندارم و به نظر من ادم با تلاشش میتونه جبران کنه(گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه تلخه)

موفقیت از آن سوی رنج ها اغاز می شود (roya)
۰
۰
ارسال:
۰۹ آذر ۱۳۸۹, ۰۲:۴۹ ب.ظ
(۰۸ آذر ۱۳۸۹ ۰۱:۱۳ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  راستی دوستان به نظرتون این اساتید پول در میارند؟ شما واسه کلاسهای اینها چقدر پول می دین؟ چند نفر توی هر کلاس هست؟( اگه پول خوبی توشه که ما هم بریم این کاره بشیم!!)
بیشتر از اون چیزی که فکرشو کنین پول در میارن!
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۰ آذر ۱۳۸۹, ۰۸:۵۴ ب.ظ
مهندس جبل عاملی

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: juyaye danesh
ارسال: #۱۱
۲۱ آذر ۱۳۸۹, ۰۱:۰۰ ب.ظ
(۰۶ آذر ۱۳۸۹ ۰۱:۰۹ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  

نمیدونم اینجا جای پرسیدن این سئواله یا نه؟! ولی میخواستم بدونم که آقای طورانی به غیر از کتاب آمار پارسه، کتاب دیگه ای هم نوشتند! کتاب آمارشون که حرف نداره!!! مخصوصاً ما که توی دانشگاه استاد آمارمون دقیقاً هیچ چیزی بهمون درس نداد.

Change Your FATE
۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۱ آذر ۱۳۸۹, ۰۱:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آذر ۱۳۸۹ ۰۱:۱۷ ب.ظ، توسط Masoud05.)
نقل قول: نمیدونم اینجا جای پرسیدن این سئواله یا نه؟! ولی میخواستم بدونم که آقای طورانی به غیر از کتاب آمار پارسه، کتاب دیگه ای هم نوشتند! کتاب آمارشون که حرف نداره!!! مخصوصاً ما که توی دانشگاه استاد آمارمون دقیقاً هیچ چیزی بهمون درس نداد.

کتاب ساختمان داده پارسه هم آقای طورانی نوشتن که خیلی هم کتاب خوبیه

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar bano
ارسال: #۱۳
۲۱ آذر ۱۳۸۹, ۰۱:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آذر ۱۳۸۹ ۰۱:۴۰ ب.ظ، توسط Mansoureh.)
(۲۱ آذر ۱۳۸۹ ۰۱:۱۶ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  کتاب ساختمان داده پارسه هم آقای طورانی نوشتن که خیلی هم کتاب خوبیه

اوه بله! اون رو میدونم Big Grin یه لحظه یادم رفته بود! هر چند که به نظرم زیادی فرمول وار گفته شده! ولی باز هم در کنار دیگر کتاب‌ها مکمل خوبیه!

Change Your FATE
۰
۰
ارسال: #۱۴
۲۱ آذر ۱۳۸۹, ۰۵:۳۷ ب.ظ
(۲۱ آذر ۱۳۸۹ ۰۱:۳۶ ب.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط:  
(21 آذر ۱۳۸۹ ۰۱:۱۶ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  کتاب ساختمان داده پارسه هم آقای طورانی نوشتن که خیلی هم کتاب خوبیه

اوه بله! اون رو میدونم Big Grin یه لحظه یادم رفته بود! هر چند که به نظرم زیادی فرمول وار گفته شده! ولی باز هم در کنار دیگر کتاب‌ها مکمل خوبیه!
کتاب طراحی و پیاده سازی زبانهای برنامه سازی هم نوشتن.

(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۱۵
۱۳ دى ۱۳۸۹, ۰۹:۴۲ ق.ظ
دکتر حق جو

دکتر پارسا

(Anna Quindlen)
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۳۰ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۷۵۴ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۱۰ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  خواص محیط برای عامل سیستم تحلیل تصاویر پزشکی Ali1991khe ۶ ۵,۲۰۷ ۰۴ مهر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
Wink دکتری فقط به خاطر مدرک!! pouya47 ۲ ۳,۵۲۷ ۲۴ شهریور ۱۳۹۹ ۰۷:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: codin
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۳۲ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  در جستجوی اساتید امنیت wskf ۰ ۱,۸۹۱ ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: wskf
  استعداد تحصیلی کنکور ۹۹ nilinili ۱۲ ۷,۲۹۴ ۰۷ دى ۱۳۹۸ ۰۹:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  شرایط اخذ بورسیه تحصیلی کشور چین shapor_hadifar ۰ ۱,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: shapor_hadifar
  درج عبارت "نوبت دوم" در مدرک دکتری siiib70 ۳ ۳,۵۸۳ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close