زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۱۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

فیلم های خوب که ارزش دیدن دارن چه ایرانی چه خارجکی!!!!!!!!!

ارسال: #۳۱
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۱:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۱۶ ب.ظ، توسط nomad:D.)
RE: فیلم های خوب که ارزش دیدن دارن چه ایرانی چه خارجکی!!!!!!!!!
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۳۹ ب.ظ)neilabak نوشته شده توسط:  
(29 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۵۵ ق.ظ)nomad:D نوشته شده توسط:  کسی فیلم king's speech رو دیده؟
من دیدم
در مورد
آدمیه که لکنت داره و یه مشاور با یه روش ابداعی مشکلشو حل میکنه (البته داستان در مورد یه شخصیت واقعیه ها).
فیم بدی نیست.ولی به نظر من انقدر که ازش تعریف کردند و جایزه گرفته نبود.

من از این سبک فیلم ها خوشم میاد. شما و همینطور mamani اگر از این مدل فیلمها سراغ دارید میشه معرفی کنید؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۳:۴۸ ب.ظ
فیلم شوالیه تاریکی رو از کجا میشه تهیه کرد؟

آرام باش***دنیا بی قرار توست...
ارسال: #۳۳
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۴:۵۱ ب.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۱۳ ب.ظ)nomad:D نوشته شده توسط:  
(29 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۳۹ ب.ظ)neilabak نوشته شده توسط:  
(29 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۵۵ ق.ظ)nomad:D نوشته شده توسط:  کسی فیلم king's speech رو دیده؟
من دیدم
در مورد
آدمیه که لکنت داره و یه مشاور با یه روش ابداعی مشکلشو حل میکنه (البته داستان در مورد یه شخصیت واقعیه ها).
فیم بدی نیست.ولی به نظر من انقدر که ازش تعریف کردند و جایزه گرفته نبود.

من از این سبک فیلم ها خوشم میاد. شما و همینطور mamani اگر از این مدل فیلمها سراغ دارید میشه معرفی کنید؟
یکم بیشتر توضیح میدی از کدوم سبک خوشت میاد تا بیشتر کمکت کنم ؟
داستان واقعی ؟ فضای بریتانیا ؟ داستان غلبه بر ناتوانی ؟ دوست شدن تدریجی و کمک به یکدیگر ؟ داستان سلطنتی ؟ ...

هیچ تمدنی توسط بیگانگان از برون فتح نمی‌شود مگر آنکه ابتدا از درون خود را تخریب کرده باشد.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(شاید به دردتون خورد)
ارسال: #۳۴
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۵:۱۰ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۷:۲۵ ب.ظ)neilabak نوشته شده توسط:  اول ببخشید که پابرهنه دویدم وسط حرفتون رفقا! Wink
اگه از من میشنوید و خیلی اهل فیلم دیدن نیستید ،کلا طرف فیلم خارجی نرید ،چون بعدش دیگه خیلی سخت ترک میشه!
...
عمیقا و شدیدا با حرفاتون موافقم!

آزادی این نیست که هر کس هر چه دلش خواست بکند، آزادی حقیقی قدرتی است که شخص را مجبور به انجام وظایف خود می کند.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۵
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۵:۱۲ ب.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۴۳ ب.ظ)mamani نوشته شده توسط:  راستی تهش چی میشه دختر بچه چی میخاد بگه؟
توی فیلم نشون داد که قاضی میپرسه دوست داری با کدوم زندگی کنی.یعنی نظر دختر برای بقای ازدواج(پیش قاضی)اهمیتی نداره.دختر بچه هرچی هم بگه فایده ای نداره.واون دوتا تصمیمشون رو مسلما گرفته اند که کار به آخرین مرحله کشیده.
قاضی فیلم(همونطور که دیدیم)کاری با میانجیگری بین زوج نداره(و نباید هم داشته باشه) یه مرجعی(فامیل یا مشاور) هم نیست که مسائل بین زوج رو بررسی و موشکافی کنه.
توی فیلم خیلی واضح و بارزه که اون دو نفر به خاطر اشتباه در تشخیص راه خوشبختی و تصمیم نادرست،روزمرگی و عدم درک همدیگه و ازبین رفتن محبت بینشون و ابراز علاقه نکردن دارن جدا میشن . کسی هم نیست این مسائل رو کشف کنه و حل و فصل کنه.
ارسال: #۳۶
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۵:۴۶ ب.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۴:۵۱ ب.ظ)sd_javadi نوشته شده توسط:  
(29 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۱۳ ب.ظ)nomad:D نوشته شده توسط:  

داستان واقعی ؟ فضای بریتانیا ؟ داستان غلبه بر ناتوانی ؟ دوست شدن تدریجی و کمک به یکدیگر ؟ داستان سلطنتی ؟ ...
[/quote]

داستانهای واقعی (ولی مربوط به جنگ و اینا نباشه) و فضای بریتانیا و داستانهای سلطنتی
ارسال: #۳۷
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۷:۲۷ ب.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۰۸ ق.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  فیلم جدایی نادر از سیمین را چند وقت پیش دیدم....

پیشنهاد میکنم تحلیل این فیلم از نگاه اقای همایون خیری که وبلاگنویس هستن هم بخونید تا متوجه معانی خیلی عمیق تری که در این فیلم هست هم بشید
این فیلم خیلی پر مفهوم تر از اون چیزی هست که دیدیم
متاسفانه بخاطر محدودیت نمیشه این تحلیلو در سایت گذاشت وگرنه حتما این کارو میکردم
 سپاس‌گزاری شده توسط: hkarimi , fatima1537
ارسال: #۳۸
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۹:۴۲ ب.ظ
نمی‌دونم چقدر این فیلم رو دوست خواهید داشت: Sweet November
برای من که فیلمی به یاد ماندنی بوده.
و البته فیلم دردناک: one day
admin، در تاریخ ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۰۰ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

لینکها:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
 سپاس‌گزاری شده توسط: nomad:D , **sara**
ارسال: #۳۹
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۴۵ ب.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۵:۴۶ ب.ظ)nomad:D نوشته شده توسط:  
(29 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۴:۵۱ ب.ظ)sd_javadi نوشته شده توسط:  

داستانهای واقعی (ولی مربوط به جنگ و اینا نباشه) و فضای بریتانیا و داستانهای سلطنتی
[/quote]

The Other Boleyn Girl (2008)
The Duchess (2008)
 سپاس‌گزاری شده توسط: nomad:D
ارسال: #۴۰
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۱:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۰۵ ب.ظ، توسط hkarimi.)
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۵۷ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  این فیلمهای خارجی رو از چه سایتی دانلود میکنید؟یا اینکه از بازار تهیه میکنید؟(میخوام تابستون نگاه کنمSmile)

کافبه یه سرچ کوچولو کنید "دانلود فیلم با لینک مستقیم"، همین. خدا میدونه چنتا سایت باز میشه (که هیچوقت هم فیلتر نمیشنBig Grin)
اون فیلم dark knight و ... هم میخواستم لینکشو بذارم ولی خودتون راحت پیدا میکنید. نیازی به لینک نیس.

خدایا افکنم در چه خدایا بنهم اندر ره --- ز هر امرت بوم راضی منم عبد و تویی قاضی
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537 , Msccom
ارسال: #۴۱
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۸:۵۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۰۵ ق.ظ، توسط mamani.)
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۴۵ ب.ظ)neilabak نوشته شده توسط:  
(29 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۵:۴۶ ب.ظ)nomad:D نوشته شده توسط:  

The Duchess (2008)
[/quote]

The Other Boleyn Girl اینم واقعا قشنگه

(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۴۲ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  نمی‌دونم چقدر این فیلم رو دوست خواهید داشت: Sweet November
برای من که فیلمی به یاد ماندنی بوده.
و البته فیلم دردناک: one day

منم اینا رو شدیدا تایید میکنم .ببینید.Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: nomad:D
ارسال: #۴۲
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۳۴ ق.ظ
منم میخوام بهترین فیلمایی که تا حالا دیدم و به بقیه هم توصیه میکنم که ببینن رو معرفی کنم. ولی دونه دونه...
یه فیلم بسیااار قشنگ به اسم Apocalypto به کارگردانی مل گیبسون و نویسندگی آقای فرهاد صفی نیا و مل گیبسون.
اگه مل گیبسون رو بشناسین میدونید که کارای الکی ولکی نمیکنه. کارگردانی و بازیگریش معرکه س. بگذریم، یکم درباره فیلم بگم...

فیلم با شکار تو یه جنگل انبوه شروع میشه. نشون میده یه عده رفتن واسه شکار و شکار خوبی رو هم به دست میارن. تو راه برگشت به یه عده بدبخت بیچاره برخورد میکنن، از همون جا به نظر میرسه که یه دهکده هستن که بهشون حمله شده. آخه خیلیاشون له و لورده هستن. خلاصه با هم تبادل میکنن (آخه اونا هم ماهی گرفته بودن) و دیگه هر که راه خودشو میره. کم کم معلوم میشه که گروه اولی تو یه دهکده خیلی آروم و خوشبخت زندگی میکنن. همه چیز خوب و آرومه که یهو صب کله سحر بهشون حمله میشه. یه دسته از قوم وحشی مایا به دهکدشون حمله کردن و همه رو یا اسیر کردن یا کشتن. یه صحنه خیییلی قشنگ اینه که گلوی رییس دهکده رو جلوی پسرش میبرن. این پسره که همراه باباش تو شکار هم شرکت داشتن، نقش اول فیلمه. این پسره چون زود باخبر شد زن و بچه کوچیکشو برد و گذاشت تو یه چاله ۳ ۴ متری که در امان باشن ولی خودش اسیر شد. اسیرا رو میبرن به به یه جای خاص. مث مقبره میمونه، یه جور زیگورات که پله های خیلی خیلی بیشتری داره و اسیرا رو اونجا قربانی میکنن. قلبشم میدن به خداشون که بخوره. سرشم از اون بالا میندازن پایین تا به هزاران سر بریده شده دیگه بپیونده. جنازشم میندازه یه جایی که کوهی از مرده ها جمع شده بودن...
خلاصه این نقش اول فیلم (که خیلی آدم زرنگیه) رو به همراه چن نفر دیگه میبرن تو یه زمین مث زمین فوتبال. میخواستن که بازی کنن. بهشون میگن فرار کنید و بعد با تیر میزننشون. خلاصه به هر نحوی هس پسره از این میدون فرار میکنه و قبل از فرارش پسر رییس این گروهکه (که اومدن بازی کنن) رو هم میکشه. از این به بعد فرار میکنه و یه عده هم تعقیبش میکنن تااااا برسه به زن و بچش...
خلاصه این که خودم یه ۱۰ ۱۵ باری دیدمش. صحنه هایی که گرفته شده، نور، دیالوگا و کلاً همه چیز فیلمه عالیه و از دیدنش لذت خواهید برد.
این لینک ۲/۵ گیگ فیلمه.

و این هم لینک ۸۰۰ مگی.

فک کنم ۶۰۰ مگش هم موجود باشه ولی اگه اینترنت پرسرعت دارید همون ۲/۵ گیگ رو دانلود کنید. آخه خیلی تمیزتره و بعضی جزییاتش رو تو کیفیت پایین خوب نمیشه دید. مثلاً یه جا خون داره از سر یکی میپاشه بیرون و خیلی صحنه قشنگیه. ممکنه تو کیفیت نه چندان بالا خیلی خوب دیده نشه. بهرحال حتماً ببینید...

تا بعد...Smile

سپاس‌گزاری شده توسط: Mansoureh , flowerirani
ارسال: #۴۳
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۶:۰۴ ب.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۴۵ ب.ظ)neilabak نوشته شده توسط:  
(29 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۵:۴۶ ب.ظ)nomad:D نوشته شده توسط:  

The Duchess (2008)
[/quote]

خیلی ممنونم از راهنماییتون.
ارسال: #۴۴
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۵:۴۲ ب.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۰۳ ب.ظ)hkarimi نوشته شده توسط:  اون فیلم dark knight و ... هم میخواستم لینکشو بذارم ولی خودتون راحت پیدا میکنید. نیازی به لینک نیس.
ممنون از راهنمایی.خیلی وقته فیلم درست حسابی ندیدم

آرام باش***دنیا بی قرار توست...
ارسال: #۴۵
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۶:۲۶ ب.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۵:۴۲ ب.ظ)Ghasedake_raha نوشته شده توسط:  
(29 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۰۳ ب.ظ)hkarimi نوشته شده توسط:  اون فیلم dark knight و ... هم میخواستم لینکشو بذارم ولی خودتون راحت پیدا میکنید. نیازی به لینک نیس.
ممنون از راهنمایی.خیلی وقته فیلم درست حسابی ندیدم

خواهش میکنم. فیلمای اکشن زیادن ولی یکی باید دیده باشه که معرفی کنه. من تا جایی که بتونم و دوستان استقبال کنن معرفی میکنم.
امروز میخوام فیلم Brave Heart که دوستان معرفی کرده بودن رو یه توضیحی دربارش بدم... قبل از شروع توضیح بگم که بازیگر این فیلم هم مل گیبسونه که دیگه معلومه چه بازیگریه.

این فیلم میپردازه یه زمانی که انگلیس، اسکاتلند رو تحت سلطه داشته. آدم کشی میکرده، قوانین مزخرف میذاشته، بعضی وقتا ۲ بار تو سال مالیات میگرفته و خلاصه به هررررر نحوی که میتونسته ظلم میکرده. یه نفر بوده که ۲ تا بچه داشته، یه کوچولو ۶ ۷ ساله و یه ۱۷ ۱۸ ساله و تو یه دهکده آروم و خوب زندگی میکردن. همه از دست این قوانین چرت و پرت خسته شده بودن و تصمیم میگیرن که یه گروه تشکیل بدن و برن صحبت کنن و همین کار رو هم میکنن. پدر و برادر اون بچه ۶ ۷ ساله هم میرن. ولی وقتی گروه برمیگرده همه اعضا خونین و مالین و پدر و برادر اون بچهه هم مردن. موقع دفن این دو نفر یه صحنه مهم هس که یه دختر کوچولو میاد و یه شاخه گل و یه دستمال گلدوزی شده میده به این پسر کوچولوئه. خلاصه میگذره و عموی این پسره میاد دنبالش و میبره و بزرگش میکنه و بعداً معلوم میشه که بچهه رو خوب تربیت کرده. مثلاً بهش زبون یاد داده و ... .
مدت ها بعد وقتی که این پسر کوچولو دیگه مردی شده واسه خودش و مل گیبسون نقشش رو ایفا میکنه برمیگرده. اسمش ویلیام والاسه. تو لحظه ورودش به روستای پدریش و طی جشنی که برگذار بوده همون دختر کوچولوه (که اونم الان بزرگ شده) رو میبینه و میشناسش. خلاصه میگذره و با هم ازدواج میکنن. ولی به دلیل قوانین مزخرفی که انگلیس گذاشته بوده مجبور میشن پنهانی ازدواج کنن. اینو بگم که سران این روستاهه میان و بهش پیشنهاد میدن بیا شورش کنیم ولی اون قبول نمیکنه.
بگذریم... سربازای انگلیسی که اون اطراف پرسه میزدن از رابطه شون مطلع میشن و درگیری به جایی میرسه که گلوی تازه عروس بخت برگشته رو میبرن و میکشنش تا باعث و بانی این مسخره بازی رو بکشه بیرون. همون موقع که گلوی بدبخت رو میبرن ویلیام والاس هم میاد بیرون و یکی دو تا سربازو میکشه. مردم روستا هم که منتظر همچین جرقه ای بودن شروع میکنن و یه شورش بزرگ به پا میشه...

دیگه از اینجا به بعدشو اگه بگم دیدن فیلم لطفی نداره. همون طور که دوستان دیگه هم گفتن فیلم قشنگیه و یه جورایی سنبل پایداری رو توی این فیلم میشه دید. پس از دستش ندید. تا بعد..Smile

سپاس‌گزاری شده توسط: nomad:D , Msccom

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فیلم کامل آفلاین پایگاه داده استاد خلیلی فر mona64 ۶ ۵,۴۹۴ ۱۱ آذر ۱۴۰۲ ۱۰:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Noura9999
  فیلم آموزش ساختمان داده negin_bt ۰ ۹۶۵ ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: negin_bt
  فیلم قفل شده Mohammad_TeZaR ۰ ۰ ۰۵ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Mohammad_TeZaR
  منبع خوب برای معماری hamid_p ۰ ۱,۱۳۱ ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamid_p
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۰۰ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  منبع خوب برای الکترونیک دیجیتال _student_98 ۱ ۲,۰۹۴ ۲۱ دى ۱۳۹۹ ۰۵:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Mehran jam
  درخواست فیلم نکته تست نظریه دکتر کارگهی juyaye danesh ۰ ۱,۸۰۳ ۲۵ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: juyaye danesh
  انتخاب فیلم یا کتاب نکته و تست sima84 ۴ ۳,۶۹۴ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۸:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  منبع خوب برای تست مدار منطقی marvelous ۴ ۴,۳۵۳ ۱۵ دى ۱۳۹۸ ۰۷:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  منبع خوب برای یادگیری JAVA SCRIPT marvelous ۰ ۱,۹۴۹ ۰۷ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close