زمان کنونی: ۳۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۲۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

فیلم های خوب که ارزش دیدن دارن چه ایرانی چه خارجکی!!!!!!!!!

ارسال: #۴۶
۰۱ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۱۰ ق.ظ
RE: فیلم های خوب که ارزش دیدن دارن چه ایرانی چه خارجکی!!!!!!!!!
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۵:۵۵ ب.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط:  
(26 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۰۱ ب.ظ)bahareh نوشته شده توسط:  کسی دیگه پیشنهادی نداره (هندیا)

من فیلم های هندی زیادی ندیدم ولی اون چندتایی که رنک بالایی داشتند رو دیدم و بد نبودند!

۳ کله پوک!
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گجینی
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دون
! که
هم جدیدا اومده

جان تو یا جان نا

::::....::::....::::....::::....::::....::::....::::....::::....::::....::::....​::::....::::....::::....::::....::::....::::....::::....::::....::::

جدیدا فیلم فوق العاده ای ندیدم! ولی منتظر چند فیلم هستم که لینک دانلودشون بیاد! (هنوز که روی پرده ی سینماهاست)

اخیرا چند تا انیمیشن کوتاه و بلند باحال دیدم:

::::....::::....::::....::::....::::....::::....::::....::::....::::....::::....​::::....::::....::::....::::....::::....::::....::::....::::....::::

فیلم هایی که اخیرا دیدم و کمی تحت تاثیرم قرار دادند:

اگه کسی انیمیشن باحال میشناسه به من معرفی کنه!!! Big Grin

پ.ن: خلاصه ی هر کدوم رو خواستید بگید تا بهتون بگم!!!! البته لینک imdbشون رو گذاشتم خودتون میتونید ببینید!
حتما اینو ببین.. البته اگه تا حالا ندیدی..Alvin and the Chipmunks 1,2,3

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mansoureh
ارسال: #۴۷
۰۱ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۵۴ ق.ظ
(۰۱ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۱۰ ق.ظ)arixooo نوشته شده توسط:  حتما اینو ببین.. البته اگه تا حالا ندیدی..Alvin and the Chipmunks 1,2,3

ممنون، دیدم... فکر کنم تمام انیمیشن های موجود را دیدم باشم! انیمیشن غیر زبان انگلیسی چیزی میدونید؟ مثل انیمیشن های ژاپنی! مثلا یادمه
رو که دیدم خیلی خوشم اومد!

Change Your FATE
ارسال: #۴۸
۰۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۱۰ ق.ظ
(۰۱ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۵۴ ق.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط:  
(01 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۱۰ ق.ظ)arixooo نوشته شده توسط:  حتما اینو ببین.. البته اگه تا حالا ندیدی..Alvin and the Chipmunks 1,2,3

ممنون، دیدم... فکر کنم تمام انیمیشن های موجود را دیدم باشم! انیمیشن غیر زبان انگلیسی چیزی میدونید؟ مثل انیمیشن های ژاپنی! مثلا یادمه
رو که دیدم خیلی خوشم اومد!
اگه Croline , Mary and Max رو هم دیده باشی از انیمه ها(انیمیشن های ساخته ژاپن با حال و هوایی شرقی)
The Secret World of Arrietty
Ponyo
Howl's Moving Castle

رو هم ببین.

هیچ تمدنی توسط بیگانگان از برون فتح نمی‌شود مگر آنکه ابتدا از درون خود را تخریب کرده باشد.

(شاید به دردتون خورد)
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mansoureh , Hera
ارسال: #۴۹
۰۵ خرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۳۵ ب.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۶:۱۵ ق.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  The help

فوق العاده بود... ممنون به خاطر معرفی...

Change Your FATE
ارسال: #۵۰
۰۵ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۱۰ ب.ظ
(۰۵ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۳۹ ب.ظ)inteligentium نوشته شده توسط:  نمیدونم این پیشنهاد شده یا نه ولی فیلمیه که محاله ازش خوشتون نیاد:

Dead Poets Society

اصولا همه ی فیلم هایی که رابین ویلیامز بازی کرده جز لیست «فیلم های خوب که ارزش دیدن دارن» هست!
مثل:
August Rush

A.I. Artificial Intelligence

Good Will Hunting

What Dreams May Come

و Nine Months که البته با اینکه فیلم قوی ای نبود ولی به خاطر لهجه ی مثلا روسیه ای رابین ارزش دیدن داشت، و همین مورد فیلم رو دیدنی کرده بود!

Change Your FATE
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش
ارسال: #۵۱
۰۵ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۵۸ ب.ظ
(۰۵ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۳۷ ب.ظ)inteligentium نوشته شده توسط:  دقیقا!
من که عاشق رابین ویلیامز هستم
insomnia رو یادتون رفت

برای این نام نبردم چون ندیدمش!!! باید دانلودش کنم! هوس فیلم رابینی کردیم!

Change Your FATE
ارسال: #۵۲
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۱۳ ق.ظ
بهترین فیلمی که دیدم Forrest Gump!

*****شکست پله های موفقیت است*****
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ali-B , HighVoltage , Xilinx
ارسال: #۵۳
۲۲ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۴۱ ق.ظ
با سلام خدمت شما دوستان. من از بخش آموزشی این سایت که خیلی استفاده کردم. الان به طور اتفاقی این بخش رو پیدا کردم. میخواستم به من چند فیلم خوب معرفی کنید تا در تابستان ببینم. من از فیلمهای تاریخی و همینطور اکشن خوشم نمیاد. اگر چند فیلم مطرح ایرانی که در سینمای ایران معروف هستند (قدیمی هم باشه ایرادی نداره) و چند فیلم خوب خارجی معرفی کنید ممنون میشم. mamani گرامی شما منظورتون از اضافه کردن چیه؟ اگر زیرنویس با فیلم همنام باشه پخش میشه.

با تشکر از شما دوستان
ارسال: #۵۴
۲۲ تیر ۱۳۹۱, ۰۳:۱۰ ب.ظ
فیلم خوب زیاد هست ولی من چند فیلمی رو که چندبار تماشا کردم نه یکبار اینها هستن

فیلمیه که باید با دقت و معنا نگاه کرد نکته اصلی که فیلم پدرخوانده داره خانواده هستش واقعا احترام به خانواده یک ارزش محسوب میشه اگه از سه قسمت فیلم رو نگا کرده باشین متوجه میشین که ال پاچینو با اون همه زرنگی وقتی با خانواده خود رابطه اش خراب میشه دیگه مثل سابق نمیتونه کار کنه

فیلم بعدی هم اینه

واقعا فیلم فوق العاده ایه
نه زن نه بچه !!!!
البته فیلم های جان رنو اکثرا خوبن مثلا ۲۲ گلوله فوق العاده هستش

من خودم به شخصه عاشق جانی دپ هستم همه فیلم هاش دیدم ولی اگه نظر منو بخواین بهترین فیلمی که از جانی دیدم و اکثرا ماهی یه بار هم مرور میکنم فیلم:

یعنی واقعا بعضی از دیالوگ هاش فوق العاده هستش

فعلا

شمالم تا جنوبم عشق چه خاک و گندمی دارم

صدام یاری کنه باید بگم چه مردمی دارم
Heart
.
.
.
.
Heart
بگم
این حقه هیج کس نیست که با ثروت فقیر باشه
کسی که فرش میبافه نباید رو حصیر باشه
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohsen_23
ارسال: #۵۵
۲۲ تیر ۱۳۹۱, ۰۴:۱۸ ب.ظ
سلام
به نظرم فیلم The beautiful mind که در مورد john nash هست خیلی زیباست. با اینکه یک زندگینامه رو داره نشون می دهده ولی خیلی هیجان انگیز شده. یه چیزی توی مایه های shutter island میشه که آخرش نفهمیدیم یارو دیونه بود دکترا سالم بودند یا اصلا اینا یک توطعه بوده.Huh
ولی به هر حال حتما این فیلم رو ببینید.

کار، تلاش، امید، صبر ....
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohsen_23 , Xilinx , Msccom , dana12 , sarhang , Hera
ارسال: #۵۶
۲۲ تیر ۱۳۹۱, ۰۵:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ تیر ۱۳۹۱ ۰۵:۰۹ ب.ظ، توسط sheyda.)
Bug RE: فیلم های خوب که ارزش دیدن دارن چه ایرانی چه خارجکی!!!!!!!!!
یعنی فیلمها کریستوفر نولان رو کسی دوس نداره اینجا ؟!

فیلم inception رو حتمآ ببینید
هفته دیگه باید The Dark Knight Rises بیاد! Cool

کارتون Rio هم قشنگه ...

بذا صفحه باکس آفیسو بهت بدم :

اینجا میتونی اخبار فیلمهای روز دنیا رو داشته باشی و خودت انتخاب کنی Wink

[تصویر:  ahr.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohsen_23 , 10:30
ارسال: #۵۷
۲۲ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۴۸ ب.ظ
(۲۲ تیر ۱۳۹۱ ۰۴:۱۸ ب.ظ)alirezad نوشته شده توسط:  سلام
به نظرم فیلم The beautiful mind که در مورد john nash هست خیلی زیباست. با اینکه یک زندگینامه رو داره نشون می دهده ولی خیلی هیجان انگیز شده. یه چیزی توی مایه های shutter island میشه که آخرش نفهمیدیم یارو دیونه بود دکترا سالم بودند یا اصلا اینا یک توطعه بوده.Huh
ولی به هر حال حتما این فیلم رو ببینید.

beautiful mind خیلی قشنگ تر از shutter islandه .توی shutter island نمیشه گفت یارو دیونه بود دکترا سالم بودند یا اصلا اینا یک توطعه بوده...ولی توی beautiful mind اون دیوونگی رو بعنوان مشکلات زندگی نشون میده که نباید بهش توجهی کرد.Smile

تحمل مشقت به امید آسایش بهتر از آسایشی است که سختی به دنبال دارد.
ارسال: #۵۸
۲۳ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۳۳ ق.ظ
beautiful mind جز زیباترین فیلم هایی که من تا حالا دیدم ، واقعا بی نظیره ، خیلی قشنگه ، واقعا ارزش دیدنشو داره ، یادم نمیره وقتی اولین بار دیدمش چه حسی داشتم ، واقعا فیلم تاثیرگذاریه.
Good Will hunting هم فیلن خوبیه ، یه فیلم آکادمیکه !!! یه نابغه ریاضی که خودش تو خونه درس می خونده و بیرون روزا کار می کنه و یه رو یه مساله خفنه یه استاد MIT رو حل می کنه که کسی نتونسته بود حل کنه و بعدش استاد میوفته دنبال اون و ....
خیلی قشنگه
da vinci code هم بد نیست ، در مورد مسحیت و مسیحیا و حضرت عیسا و جریان عکس داووینچی از حضرت عیسی و ...

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx , Hera
ارسال: #۵۹
۲۳ تیر ۱۳۹۱, ۰۱:۵۹ ق.ظ
ina khooban...
se7en
silence of the lambs
babel
departed
ocean'Eleven
lorad of rings(ta hala 4 bar didamesh
notebook
elephant man
 سپاس‌گزاری شده توسط: پروفسور
ارسال: #۶۰
۲۳ تیر ۱۳۹۱, ۰۳:۲۴ ق.ظ
کسی فیلمی در مورد انیشتین میشناسه ؟

کار، تلاش، امید، صبر ....
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فیلم کامل آفلاین پایگاه داده استاد خلیلی فر mona64 ۶ ۵,۵۹۰ ۱۱ آذر ۱۴۰۲ ۱۰:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Noura9999
  فیلم آموزش ساختمان داده negin_bt ۰ ۹۸۹ ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: negin_bt
  فیلم قفل شده Mohammad_TeZaR ۰ ۰ ۰۵ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Mohammad_TeZaR
  منبع خوب برای معماری hamid_p ۰ ۱,۱۵۷ ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamid_p
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۱۸ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  منبع خوب برای الکترونیک دیجیتال _student_98 ۱ ۲,۱۲۱ ۲۱ دى ۱۳۹۹ ۰۵:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Mehran jam
  درخواست فیلم نکته تست نظریه دکتر کارگهی juyaye danesh ۰ ۱,۸۱۸ ۲۵ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: juyaye danesh
  انتخاب فیلم یا کتاب نکته و تست sima84 ۴ ۳,۷۲۰ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۸:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  منبع خوب برای تست مدار منطقی marvelous ۴ ۴,۳۷۷ ۱۵ دى ۱۳۹۸ ۰۷:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  منبع خوب برای یادگیری JAVA SCRIPT marvelous ۰ ۱,۹۶۷ ۰۷ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close