زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۱۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

فیلم های خوب که ارزش دیدن دارن چه ایرانی چه خارجکی!!!!!!!!!

ارسال: #۲۸۶
۱۹ اسفند ۱۳۹۴, ۱۰:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۴:۰۳ ق.ظ، توسط jazana.)
RE: فیلم های خوب که ارزش دیدن دارن
دو سریال پیشنهادی من:

The Good Wife :

داستان در مورد زندگی شخصی کاری یک وکیل هست.

دلیل پیشنهاد: مرتبط ترین سریال روز با تکنولوژی و فناوری اطلاعات هست.

بسیاری از مسائل روز دنیا در سریال با دقت بسیار قابل قبول بررسی میشه

اگر علاقه به بحث های روز تکنولوژی در درامایی موفق و همه پسند دارید نگاهی بندازید.

بیت کوین تور اوپن سورس گوگل ردیت پتنت پرینترهای سه بعدی تشخیص صدا و خیلی مباحث دیگه.. (معمولا هر بحث فوقش یک اپیزود طول میکشه)

Black Mirror:

هر اپیزود داستان و بازیگران متفاوت داره.

در مورد تاثیر تکنولوژی در زندگی مدرن هست.

داستان ها منحصر به فرد عجیب بسیار خلاقانه و با پیچ و خم های زیاد هست.

اگر دوست دارید به فکر فرو برید و مجذوب در داستان فیلم شوید حتما نگاهش کنید.

جهت تست اپیزود دوم فصل اول رو چک کنین که به نسبت ملایمتره(؟؟!!)

تریلر این مجموعه زیبا :
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , diligent
ارسال: #۲۸۷
۱۳ فروردین ۱۳۹۵, ۱۱:۳۰ ب.ظ
RE: فیلم های خوب که ارزش دیدن دارن چه ایرانی چه خا...
......................
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana
ارسال: #۲۸۸
۱۵ فروردین ۱۳۹۵, ۰۹:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ فروردین ۱۳۹۵ ۰۹:۳۹ ب.ظ، توسط crevice.)
.....
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sadi_gh
ارسال: #۲۸۹
۱۶ فروردین ۱۳۹۵, ۰۷:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ فروردین ۱۳۹۵ ۰۷:۲۳ ب.ظ، توسط Sadi_gh.)
(۱۵ فروردین ۱۳۹۵ ۰۹:۳۹ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  .....

دمت گرم بعد مدت ها این تاپیکو آوردی بالا Heart.... یادم رفته بود اصن همچین چیزی هست Big Grin

یه بهانه ای شد اینارو بگم :

فیلم : فیلم های خوبی که اخیراً دیدم و خوشم اومد :
The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford >>> یه فیلم اسطوره ای از برد پیت. سبکش خیلی خاصه. مال دوره کابوی ها هستش.

The Giver >> یه فیلم فانتزی و درام هستش. در مورد زندگی و نگاه متفاوت بهش.

(۲۰۰۴) The Notebook >>> ای بهترین فیلم عاشقانه ای هست که دیدم. البته بعد از Great Gatsby Tongue

================

سریال :

حتما حتما پیشنهاد میکنم Friends رو اگه ندیدین ببینید... عاشقش میشید.... تک تک شخصیتاش عالی هستن.

Black sails که غوغا کرده مخصوصا فصل ۲ و ۳ . (سبک دردان دریایی هستش)

Game of thrones >> که نیازی به گفتن نداره..... Cool فصل جدیدشم عالی خواهد بود Heart

House of cards یادم رفته بود..... شاهکار کوین اسپیسی .... اینم عالیه

با تشکر Big Grin Rolleyes

[تصویر:  11.png]
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , Ms. Saba , sara9009 , jazana , .:tarannom:.
ارسال: #۲۹۰
۱۸ فروردین ۱۳۹۵, ۰۳:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ فروردین ۱۳۹۵ ۰۳:۵۷ ب.ظ، توسط sara9009.)
فیلم بازگشته یا برخاسته از گور به انگلیسی The Revenant قشنگ ترین فیلمی بود که در تمام عمرم دیدم این فیلم شاهکاره و حتما حتما توصیه میکنم ببینیدش ، من عاشق اونجایی از فیلم هستم که لئوناردو دی‌کاپریو از خواب بیدار میشه و میپره رو اسب خیلی خفن بود این صحنه اش (هر وقت این صحنه رو میبینم یاد خودم میفتم که یه بار میخواستم سوار اسب بشم دو نفر کمکم کردن اخرش احساس کردم خوده اسبه هم یکم خم شد تا من بتونم سوار شم ) و یا اونجایی که شکم اسبو خالی میکنه تا توی پوست اسب بخوابه و از سرما نمیره ،(ویکی پدیا: این فیلم در هشتاد و هشتمین دوره جوایز اسکار با بیشترین تعداد نامزدی در ۱۲ رشته، در جایگاه اول قرار داشت).

دومین فیلمی که توصیه میکنم حتما ببینید فیلم مریخی به انگلیسی The Martian هست و به معنای واقعی کلمه معنی واژه ی امید داشتن در هر شرایطی رو نشون میده من خودم جای مارک واتنی بودم همون اولین روز خودمو یه جوری راحت میکردم  انقدر فسفر نمیسوزوندم. بعد از این فیلم علاقه ی عجیبی به سیب زمینی پیدا کردم.

سومین فیلم هم بخت پریشان به انگلیسی The Fault in Our Stars هست ،خلاصه داستان برداشته شده از ویکی پدیا : هیزل هیچ‌گاه از زندگی سهمی جز ببیماری نبرده است. در واقع فصل آخر زندگی او با تشخیص بیماری سرطانش نوشته شد، گرچه دارویی جدید با تأثیر معجزه‌آسایی چند سال دیگر را به او هدیه کرده است. اما با ورود ناگهانی آگوستوس واترز به گروه حمایت از کودکان سرطانی پیچش داستانی بزرگی رخ می‌دهد و داستان زندگی هیزل گریس دوباره از نو نوشته می‌شود. درنهایت هر دوتاشون میمیرن و خیلی داستان غمناکی داره اگوستوس از بیماری میمیره و هیزل هم خودشو میکشه چون تنها دلیل زندگیش دیگه نبود.
فیلم او به انگلیسی Her هم اگرچه برای ۲۰۱۳ هست ولی من خیلی دوسش داشتم ، داستان فیلم اینجوری که مردی با سیستم عامل هوشمندش که دارای صدا و شخصیت یه زن هست رابطه ی عاطفی برقرار میکنه .این فیلم به عنوان برترین فیلم سال ۲۰۱۳ انتخاب شد.

فیلم ترسناک هم فیلم ماما به انگلیسی Mama رو پیشنهاد میکنم بیشتر غمناک هست تا ترسناک ولی فیلم قشنگی هست حتما ببیید.

و فیلم ایرانی که اخر خنده بود و خیلی خیلی دوست داشتم (۳بار دیدم) نهنگ عنبر بود اهنگ هایی که در این فیلم استفاده شد و لباساشون خدا بود.

سریال هم مردگان متحرک به انگلیسی The Walking Dead رو حتما حتما پیشنهاد میکنم به هر کی میگم ببینه بعد از چند فصل بهش اعتیاد پیدا میکنه کلا تمام فیلم و سریالایی که توش زامبی داره رو دوست دارم و عاشق بازی اندرو لینکولن نیز هستم.

چندتا سریال دیگه هم هست که من زیاد دوست نداشتم ( با روحیات من سازگار نبود )ولی گویا بهترین و پربازدید ترین سریال ها در جهان شناخته شدن و امتیاز بالای ۹ از ۱۰ رو اوردن و برادرم خیلی دوسشون داره مثل :
سریال افسارگسیختن به انگلیسی Breaking Bad ، سریال Banshee ، سریال بازی تاج و تخت به انگلیسی Game of Thrones

هنوزم که هنوزه اعتقاد دارم سریال گمشده (lost ) قشنگ ترین سریال تاریخ سینمای جهان بود

و در نهایت توصیه میکنم تمام فیلم ها رو با زیرنویس انگلیسی ببینید واقعا در مکالمه و تقویت زبانتون موثر هست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , Sadi_gh , gunnersregister , jazana , explorer , Bahar_HS , Menrva
ارسال: #۲۹۱
۲۷ فروردین ۱۳۹۵, ۱۱:۴۵ ب.ظ
....................
ارسال: #۲۹۲
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۱۲:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۰۰ ب.ظ، توسط collage.)
فیلم های خوب
دوستان یه لطفی کنید
فیلمهایی که نام میبرید یه توضیحی هم راجع بهش بدید
که فیلم ترسناک؟ جنایی؟ درام؟ و...
چون اینجوری فقط دارید میگید که به چه فیلمی علاقه دارید و کسی ترقیب به دیدنش نمیشه.
ممنون
[/quote]

موافقم
[/quote]

بنده هم موافقم

دایناسورر خوب واقعا قشنگه

بدل هم قشنگه
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۹۳
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۱:۵۰ ب.ظ
فیلم های خوب که ارزش
دوستان یه فیلم ترسناک ۲۰۱۵ سبک جن و ارواح این مدلی باشه معرفی میکنین

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara9009
ارسال: #۲۹۴
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۴:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۴:۳۲ ب.ظ، توسط sara9009.)
(۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۵۰ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  دوستان یه فیلم ترسناک ۲۰۱۵ سبک جن و ارواح این مدلی باشه معرفی میکنین

جن گیر ۵ Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
اگه جرات داری با هدفون شب تو تاریکی (هیچ شخصی هم نباید پیشت باشه) این فیلم رو ببین
شکلاتی چیز شیرینی هم پیشت باشه یه وقت لازم میشه TongueTongueTongueTongue
مواظب پشتت هم باش ، یا زیر تخت ، یا تو کمد بیشتر از این مناطق حمله میکنن Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , Tehran_95 , Bahar_HS , anne.shirley
ارسال: #۲۹۵
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۴:۵۴ ب.ظ
فیلم های خوب که ارزش د چه خارجکی!!!!!!!!!
(۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۴:۳۱ ب.ظ)sara9009 نوشته شده توسط:  جن گیر ۵ Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
اگه جرات داری با هدفون شب تو تاریکی (هیچ شخصی هم نباید پیشت باشه) این فیلم رو ببین
شکلاتی چیز شیرینی هم پیشت باشه یه وقت لازم میشه TongueTongueTongueTongue
مواظب پشتت هم باش ، یا زیر تخت ، یا تو کمد بیشتر از این مناطق حمله میکنن Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
ایول جنگیر: ))))
=))) خیلییی کیف میدهههههه ساراااااBig Grin امشب دانلودش میکنم,
=))))
یاد اون سایه فانوس ب دست افتادمBig Grin

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara9009
ارسال: #۲۹۶
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۴:۵۸ ب.ظ
(۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۴:۵۴ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  ایول جنگیر: ))))
=))) خیلییی کیف میدهههههه ساراااااBig Grin امشب دانلودش میکنم,
=))))
یاد اون سایه فانوس ب دست افتادمBig Grin

اون روحه تو عکسا که وحشتناک تر بود من هنوز عکسرو میبینم دچار گرخیدگی میشم TongueTongueTongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva
ارسال: #۲۹۷
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۵:۰۶ ب.ظ
(۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۱:۵۰ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  دوستان یه فیلم ترسناک ۲۰۱۵ سبک جن و ارواح این مدلی باشه معرفی میکنین

فیلم های ترسناکی که هیچوقت تکراری نمیشه و بدون صحننه های ترسناک حس ترس رو منتقل میکنه بهترینش The Conjuring (2013 هستش.
البته Anabell هم خوبه ولی به کانجورینگ نمیرسه.

اینا جدیدن. از قدیمی ها هم Mist خوب بود ترسناکیش.

همون جدید هارو ببین. راستی Conjuring 2 هم داره میاد CoolCool

[تصویر:  11.png]
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana , Menrva
ارسال: #۲۹۸
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۲:۳۰ ب.ظ
چه جوری میشه که آدم دوست داشته باشه فیلم ترسناک ببینه؟؟؟HuhHuh
خودتونو از خواب راحت شب محروم میکنین؟؟؟
اینم از عجایب بشرهUndecided

چند سال پیش یه فیلم ترسناک دیدم، تا ماه ها شبا به خودم بد و بیراه می گفتم

"یارب نظر تو برنگردد"
ارسال: #۲۹۹
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۵, ۰۲:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۴۲ ب.ظ، توسط Menrva.)
فیلم های خوبن چه ایرانی چه خارجکی!!!!!!!!!
(۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۴:۵۸ ب.ظ)sara9009 نوشته شده توسط:  اون روحه تو عکسا که وحشتناک تر بود من هنوز عکسرو میبینم دچار گرخیدگی میشم TongueTongueTongue
ارههههههه اون خیلی خفن بود !!! دیگه با همین دوتا چشمام واقعیشو دیدم?Big Grin : )))) موندم هنوز

(۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۵:۰۶ ب.ظ)Sadi_gh نوشته شده توسط:  فیلم های ترسناکی که هیچوقت تکراری نمیشه و بدون صحننه های ترسناک حس ترس رو منتقل میکنه بهترینش The Conjuring (2013 هستش.
البته Anabell هم خوبه ولی به کانجورینگ نمیرسه.
اینا جدیدن. از قدیمی ها هم Mist خوب بود ترسناکیش.
همون جدید هارو ببین. راستی Conjuring 2 هم داره میاد CoolCool
مرسیییی از معرفی فیلمهاSmile??
The conjuring رو دیدم ترسناک نبود برام اما قشنگ بود
Annabelle ک دیگ واقعا خیلی چرند ومسخره و تخیلی بود ینی اصن یه چیزی میگم یه چیزی میشنوینننننن امتیاز ۰ میدم بهش.
Mist رو ندیدم
عه چ خووووبBig Grin

(۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۲:۳۰ ب.ظ)salam5 نوشته شده توسط:  چه جوری میشه که آدم دوست داشته باشه فیلم ترسناک ببینه؟؟؟HuhHuh
خودتونو از خواب راحت شب محروم میکنین؟؟؟
اینم از عجایب بشرهUndecided
چند سال پیش یه فیلم ترسناک دیدم، تا ماه ها شبا به خودم بد و بیراه می گفتم
هیجاااان حس خووووب یه حس عجیبBig Grin نمیدونم چطور بگم حسمُ : ))))
کیفیش به همینههههههه توی اتاق تاریک صدای بلند یا گوش کردن با هدفووووونTongue
اوه جدی تااین حدددددBig Grin من تاحالا اصن این حسا بهم دست نداده دوست دارم بترسم نمیدونم چرا اصن نمیترسم و نمیدونم چرا هیچ فیلم ترسناکی روم تاثیرنذاشته من دنبال یه فیلمیم ک روم تاثیر بذاره این کارگردانا چرا نمیتونن اخه یه فیلم ترسناک خفن بسازن :-s :-s:-s

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sadi_gh
ارسال: #۳۰۰
۲۰ خرداد ۱۳۹۵, ۰۹:۲۷ ق.ظ
فیلم های خوب که ارزش دیدن دارن چه ایرانی چه خارجکی!!!!!!!!!
انیمیشن zootopia یک شاهکاره و ۱۰۰درصد ارزش دیدن داره
 سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim , ts2927

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی کتاب استعداد تحصیلی خوب برای دکتری Eng_Sara ۱۱ ۱۹,۶۴۱ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  فیلم کامل آفلاین پایگاه داده استاد خلیلی فر mona64 ۶ ۵,۶۸۴ ۱۱ آذر ۱۴۰۲ ۱۰:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Noura9999
  فیلم آموزش ساختمان داده negin_bt ۰ ۱,۰۲۰ ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: negin_bt
  فیلم قفل شده Mohammad_TeZaR ۰ ۰ ۰۵ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Mohammad_TeZaR
  منبع خوب برای معماری hamid_p ۰ ۱,۱۷۶ ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamid_p
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۵۱ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  منبع خوب برای الکترونیک دیجیتال _student_98 ۱ ۲,۱۵۱ ۲۱ دى ۱۳۹۹ ۰۵:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Mehran jam
  درخواست فیلم نکته تست نظریه دکتر کارگهی juyaye danesh ۰ ۱,۸۴۲ ۲۵ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: juyaye danesh
  انتخاب فیلم یا کتاب نکته و تست sima84 ۴ ۳,۷۶۹ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۸:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  منبع خوب برای تست مدار منطقی marvelous ۴ ۴,۴۲۵ ۱۵ دى ۱۳۹۸ ۰۷:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close