زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۲۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آقایون دوست دارید همسرتون کار بیرون از منزل داشته باشه یا نه ؟

نظرسنجی: آقایون دوست دارید همسرتون کار بیرون از منزل داشته باشه یا نه ؟
این نظرسنجی بسته شده است.
  • ۱۰/۲۶%
    اصلا دوست ندارم بیرون از منزل کار کنه ۱۰/۲۶%
۸ ۱۰/۲۶%
  • ۱۰/۲۶%
    ترجیح میدم بیرون از منزل کار نکنه ۱۰/۲۶%
۸ ۱۰/۲۶%
  • ۳۸/۴۶%
    اگر محیط کارش رو بپسندم اشکالی نداره ۳۸/۴۶%
۳۰ ۳۸/۴۶%
  • ۳/۸۵%
    حتما باید بیرون از منزل کار کنه ۳/۸۵%
۳ ۳/۸۵%
  • ۳۷/۱۸%
    به انتخاب خودش میذارم ۳۷/۱۸%
۲۹ ۳۷/۱۸%
در کل ۷۸ رأی ۱۰۰%
*شما به این گزینه‌ی رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

ارسال: #۱۶۶
۲۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۲۱ ب.ظ، توسط kiantamar.)
RE: آقایون دوست دارید همسرتون کار بیرون از منزل داشته باشه یا نه ؟
(۲۱ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۲۹ ب.ظ)a.hooshmand نوشته شده توسط:  
(21 خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۱۷ ق.ظ)kiantamar نوشته شده توسط:  راستی برای اولین بار در دنیا ایدز درمان شد (دیروز خبر رسمیش اعلام شد).
هر چند به موضوع تایپیک ربطی ندارد ولی می توانی لینکی از خبر رسمی آن رائه بدهبد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

(۲۱ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۰۲ ب.ظ)mmsaeed نوشته شده توسط:  منظور من اینه که شما و هر کس دیکه ای میدونه که هزینه خانواده بر عهده مرد خونه است و باید علاوه بر پدر بودن اینکارم جزو وظایف اصلیشون بدوند.ولی در مورد خانوما هیچکس این انتظاره رو ندارن و کار در مرحله دوم و بالاتر قرار میگیره

تو به عنوان یک انسان اونی هستی که میخوای باشی و سعی میکنی باشه، نه اون چیزی که ازت انتظار میره باشی.

مشکل خیلی از ماها همینه. واسه خومون (یا برامون) یه ایده آل، یه بت دست نیافتنی..یه قهرمان همه فن حریف ساختن و میکن باید مثل اون باشی، در حالی که با این توهم فقط خودمون رو آزار دادیم و هیچی هم بدست نمیاریم.
انسان وقتی پیشرفت میکنه که خودش ر همونطور که هست ببینه، یه تصویر واقع گرایانه از خودش، نه تصور قهرمانی که یه رویاست.

پس از خودت همون انتظاری رو داشته باش که میتونی از پسش بربیای، وقتی برآرورده شد یه قدم فرارتر بردار.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: luna , Msccom
ارسال: #۱۶۷
۲۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۲۱ ب.ظ، توسط MIT.)
عجب!!!!این بحث اشتغال خانم ها چه داغ شده. Coolحالا آخرش ما کی استخدام میشیم؟مردیم از بیکاریUndecided

شکست ها، ستون های موفقیتند
 سپاس‌گزاری شده توسط: nomad:D , SarahArshad
ارسال: #۱۶۸
۲۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۲۳ ب.ظ
(۲۱ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۱۲ ب.ظ)mmsaeed نوشته شده توسط:  من فک میکنم اگه کار خانوما به کار اصلیشون که مادر بودنه
لطمه نزه میتونه خوب باشه

تایید میشه .

نظرات همه دوستان قبول .

ولی میشه از چند نظر به قضیه نگاه کرد :

محیط مهدکودک برای رشد بچه ها خیلی مناسب نیست .
محیط خیلی شرکت ها مناسب خانمها نیست , خودمونیم آدم چشم ناپاک کم نیست اونم در قالب همکار دیگه بدتر .
خستگی کار : اگه دقت کنین بیشتر خانمهایی که کار بیرون دارن شکسته تر از خانمهای خانه دار بنظر میرسن .

برای رفع خستگی و ویتامین D میشه رفت کلاس ورزش , نقاشی و ایروبیک و آشپزی ....
خب خانمها میتونن برای کاری که تو خونه انجام میدن حقوق هم بگیرن . اینجوری پس انداز هم میکنن .

البته برای آقایون هم رعایت خیلی نکات واجبه : تامین محیط مناسب برای آرامش همسر , بچه ننه نباشن و ....

قربون خدا برم عدالت همه جوره رعایت شده .

من خودم به شخصه دوست دارم زن خانه دار یا معلم بگیرم .
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad_13690
ارسال: #۱۶۹
۲۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۲۸ ب.ظ، توسط arixooo.)
عقیده کسی رو نمیشه عوض کرد...اما کسی این سوال منو جواب نداد آخرش...
چجور میشه به خانومه فوق لیسانسه یا دکتری گفت ببین همسرم..جو اجتماع زیاد خوب نیست..شما اینقد درس خوندی حالا که ازدواج کردیم شروع کن به فراموش کردنشون..آخه پوشک بچه هستو منم قرمه سبزی دوست دارم...
بله...اگه برید به یه خانم دیپلمه این حرفهارو بزنید شاید با عقل جور دربیاد...اما؟؟
در مورد اینکه جو اجتماع خرابه..باید ببینیم این جو غیر از خود ماها کیا خراب کردن؟؟ آیا ما همه خوبیم...بقیه بدن؟؟
مثلا همه ما میدونیم سالانه چند نفر تو جاده های کشور کشته میشن...آیا ما دیگه از ترس سوار ماشین نمیشیم؟؟
حالا با این فرض که چشم ناپاک هم زیاده آیا دیگه نباید اجازه بدیم همسرمون بره سره کار؟؟
من فکر میکنم یه خانم اگه خودش مشکلی نداشته باشه میتونه بین ۱۰۰ تا مرد هم کار کنه و کسی نگاش نکنه..

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
 سپاس‌گزاری شده توسط: luna , Sunshine Off , s.sadri , narges_r , MIT , user22 , Msccom , gzara64@gmail.com , nomad:D , Parva , firouzi.s , taraneh123 , nina69
ارسال: #۱۷۰
۲۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۳۸ ب.ظ
(۲۱ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۲۷ ب.ظ)arixooo نوشته شده توسط:  عقیده کسی رو نمیشه عوض کرد...اما کسی این سوال منو جواب نداد آخرش...
چجور میشه به خانومه فوق لیسانسه یا دکتری گفت ببین همسرم..جو اجتماع زیاد خوب نیست..شما اینقد درس خوندی حالا که ازدواج کردیم شروع کن به فراموش کردنشون..آخه پوشک بچه هستو منم قرمه سبزی دوست دارم...
بله...اگه برید به یه خانم دیپلمه این حرفهارو بزنید شاید با عقل جور دربیاد...اما؟؟
در مورد اینکه جو اجتماع خرابه..باید ببینیم این جو غیر از خود ماها کیا خراب کردن؟؟ آیا ما همه خوبیم...بقیه بدن؟؟
مثلا همه ما میدونیم سالانه چند نفر تو جاده های کشور کشته میشن...آیا ما دیگه از ترس سوار ماشین نمیشیم؟؟
حالا با این فرض که چشم ناپاک هم زیاده آیا دیگه نباید اجازه بدیم همسرمون بره سره کار؟؟
من فکر میکنم یه خانم اگه خودش مشکلی نداشته باشه میتونه بین ۱۰۰ تا مرد هم کار کنه و کسی نگاش نکنه..
آفرین به عقیده شما.دقیقا با چیزی که شما میگید موافقم.الان عصرموتور هست نه عصرشتر.به نظرم هرکسی خودش باید تصمیم بگیره که میخواد کارداشته باشه یانه.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
 سپاس‌گزاری شده توسط: luna , narges_r , user22 , gzara64@gmail.com
ارسال: #۱۷۱
۲۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۵۳ ب.ظ
بچه ها بهتره دیگه در این تاپیک بحث نکنید.Smile

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad
ارسال: #۱۷۲
۲۱ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۰۳ ب.ظ
داره بحث به جاهای باریک کشیده میشه واصولا چون مباحث رو در رو نیست ممکنه سو تفاهم هایی به وجود بیاره خیلی از مسائل اجتماعی رو نمی شه زیاد سرشون رو باز کرد وبحث کرد وباعث سو تعبیرهایی میشه بیشتر مد نظرم موضوعاتی هست که از دل موضوع اصلی در امد

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

ارسال: #۱۷۳
۲۱ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۰۸ ب.ظ، توسط Fardad-A.)
با توجه باینکه مدتی است حرف جدیدی زده نمیشه و از طرفی برای اینکه مجبور نباشم مدام اینجا سر بزنم و بعضی نظرات خارج از موضوع را پاک کنم یا جواب بدم یا تذکر بدم بهتره تاپیک را ببندم.
دوستان اگه حرفی غیر از موضوع تاپیک دارن میتونن با رعایت حدودی که داریم تاپیک جدید بزنند.
ممنون از همه شماHeart
نظراتتون سازنده بود و حتما" در زندگی مشترک بکار خواهیم بست.HeartHeartSmileCool

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , Sunshine Off , انرژی مثبت , luna , pos , Bache Mosbat , nomad:D

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۱ ۸۱۰ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۲۰ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  به دانشجوی تازه کار چه پیشنهادی میکنید ؟ اورمزد ۴ ۴,۰۱۱ ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: اورمزد
Question کسب درآمد با کامپیوتر در منزل hope_ ۱۶ ۱۵,۰۳۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۹ ۰۶:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hamet
  هفت شوخی تهدیدآمیز آقایون برای زندگی متاهلی solmaz_69 ۶ ۶,۰۴۶ ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: unipaper
  بهم یک کسب و کار خانگی معرفی کنید؟ packationmachinery ۰ ۲,۰۶۳ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  بررسی وضعیت کار و درآمد گرایشهای مختلف. عزیز دادخواه ۱ ۲,۴۸۸ ۰۴ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  وضعیت بازار کار در کنار ارشد jahan19 ۳ ۳,۷۰۶ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: attarud
  نحوه کار با شبیه ساز cooja amani96 ۳ ۳,۴۸۲ ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۳۵ ق.ظ
  بازار کار گرایش هوش و معماری babakaria1366 ۶ ۴,۶۳۷ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۵۰ ق.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close