زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۵۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پیشنهاد تغییرات در سیستم مقبولیت

ارسال:
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۱۱ ق.ظ، توسط admin.)
پیشنهادات خودتون رو برای سیستم مقبولیت بیان کنید.
یه ایده که به ذهنم رسیده محدود کردن منفی دادن برای کاربرای بدون ارسال هست.
یه ایده دیگه اینه که تنها کسایی بتونن منفی بدن که حداقل یه تعدادی مقبولیت مثبت رو قبلاً کسب کرده باشن (این اصلاح شده روش قبلی هست برای اینکه برخی‌ها با ارسال‌های الکی نتونن منفی دادن رو برای خودشون باز کنن!)
اگه پیشنهادهای بهتری دارید ارسال کنید.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , انرژی مثبت
ارسال:
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۱۱ ق.ظ
الان توی مقبولیت تعداد تشکرات هم لحاظ می شه؟
یعنی اینکه یک کاربر چند بار از دیگران تشکر کرده؟

قبل از ایجاد تاپیک جدید فقط ۴ دقیقه در تالار جستجو کنیم.....
۱
۰
ارسال:
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۱۳ ق.ظ
میشه تعداد منفی هایی که میشه داد رو به یه شخص خاص یا یه تاپیک در یه بازه زمانی محدود بشه. مثلا کسی نتونه یه یه نفر تو یه روز ۱۰ تا منفی بده.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ماه بانو , پشتکار , morteza_ghn
ارسال:
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۱۶ ق.ظ
یک یک نفر در یک روز نهایتا ۱۰ تا منفی بده!
امروز قشنگ معلوم بود یکی برداشته از اول تا آخر یک تاپیک، یکی یکی به همه منفی داده!

والله!!!!!!!!!!!!!! Big Grin

قبل از ایجاد تاپیک جدید فقط ۴ دقیقه در تالار جستجو کنیم.....
۱
۰
ارسال:
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۲۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۲۵ ق.ظ، توسط Lantern.)
Star پیشنهاد تغییرات در سیستم مقبولیت
توی پروفایل هر عضو تعداد مثبت و منفی هایی که کلاً داده و همچنین تعداد مثبت و منفی هایی که توی ۲۴ ساعت گذشته داده مشخص باشه.مزیت این کار اینه که یه نفر بدون دلیل نمیتونه توی ۲۴ ساعت گذشته مدام به همه منفی بده (حداقل تعدادش قابل قبول باید باشه).

در کل اگه تعداد کل سپاس هایی که گذاشته و سپاس هایی که از عضو شده و همین طور مثبت و منفی هایی که داده و گرفته بطور کلی و همچنین در ۲۴ ساعت گذشته توی پروفایل هر کس نشون داده بشه خیلی خوبه.(البته از بین این موارد فعلاً تنها کل مثبت و منفی های گرفته شده توی پروفایل هست که میشه بقیه موارد هم اضافه بشه.)

اگر تنها ترین تنهایان شوم باز هم خدا هست، او جانشین تمام نداشتن های من است‎
۲
۰
ارسال:
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۲۸ ق.ظ
فعلاً همون راهکار دوم رو فعال کردم. یعنی تنها کاربرانی که یه تعدادی (که نمی‌گم!!) مثبت و تشکر گرفته باشند می‌تونه منفی بدن.
اینطوری جلوی کاربرانی که دایم عضو می‌شن و هی منفی می‌دن گرفته می‌شه.

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sepid , پشتکار , انرژی مثبت
ارسال:
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۳۹ ق.ظ
اگر در تعداد منفی مثبتها هم محدودیتی گذاشته بشه بد نیست ، مثلا روزی ۱۰ تا منفی ! سهم هرکس باشه . یا اینکه سهم افراد دارای مقبولیت و ارسال و سابقه بیشتر ، تعداد بیشتری باشه
۱
۰
ارسال:
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۴۸ ق.ظ
(۰۶ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۳۹ ق.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  اگر در تعداد منفی مثبتها هم محدودیتی گذاشته بشه بد نیست ، مثلا روزی ۱۰ تا منفی ! سهم هرکس باشه . یا اینکه سهم افراد دارای مقبولیت و ارسال و سابقه بیشتر ، تعداد بیشتری باشه
بله اگه خیلی فشار نیاره به سیستم این کار رو هم می‌کنیم. منتهی یه خرده ممکنه کارایی مانشت رو به خاطر یه چیز جانبی پایین بیاره. (چون نیاز به select در ۲۴ ساعت هست). ببینیم چی می‌شه.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537
ارسال:
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۰۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۱۲ ق.ظ، توسط Msccom.)
۱- کسانی که تعداد منفی دادنشون زیاد هست مورد پیگرد قرار بگیرند(پلیس مانشت) ،از نظر اینکه محتوای منفی خورده چی بوده
۲-قبل از هر منفی دادنی با یه اسکریپت دلیل منفی دادن در حد چند کلمه از کاربر پرسیده بشه و بعد از ثبت منفی مشخص باشه کی منفی داده.

آرام باش***دنیا بی قرار توست...
۱
۰
ارسال: #۱۰
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۱۱ ق.ظ
(۰۶ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۰۸ ق.ظ)Ghasedake_raha نوشته شده توسط:  ۲-بعد از هر منفی دادنی با یه اسکریپت دلیل منفی دادن در حد چند کلمه از کاربر پرسیده بشه و بعد از ثبت منفی مشخص باشه کی منفی داده.
این مورد نقض حریم شخصی افراد هست. در صورت نیاز تنها خود من دسترسی دارم که کی منفی داده و برخورد خواهد شد. کلاً سیستم مقبولیت به صورت ناشناس عمل می‌کنه.

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad-A
ارسال: #۱۱
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۴۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۵۳ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
کار خوبیه Smile همین روش دوم که گفتید. ولی خوب چون در مراحل اول یه کم با هر مثبت امتیاز خیلی بالا میره باید حدش معقول تعیین شده باشه که البته مطمئنم این جوریه اخه یکی رو مثلا دیدم یه مثبت داره امتیازش شده ۱۰ البته خب حتما تشکر و اینا داشته ولی کلی گفتم Smile

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
ارسال: #۱۲
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۴۷ ق.ظ
(۰۶ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۴۱ ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  کار خوبیه Smile همین روش دوم که گفتید. ولی خوب چون در مراحل اول یه کم با هر مثبت امتیاز خیلی بالا میره باید یان حدش معقول تعیین شده باشه که البته مطمئنم این جوریه اه یکی رو مثلا دیدم یه مثبت داره امتیازش شده ۱۰ البته خب حتما تشکر و اینا داشته ولی کلی گفتم
از مقبولیت مثبت استفاده می‌کنیم. جالبه من تا حالا این نوع مقبولیت رو تعریف نکردم که چیه مدام استفاده می‌کنم از واژه‌اش.
مقبولیت مثبت به تعداد رای بستگی داره Big Grin یعنی هر کسی باید یه حد حداقلی مقبولیت از افراد بگیره.
تو سیستم جدید تعداد پست، مقبولیت مثبت، سپاس و اعتبار لحاظ شده.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال: #۱۳
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۵۲ ق.ظ
RE: پیشنهاد تغییرات در سیستم مقبولیت
(۰۶ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۴۷ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  مقبولیت مثبت به تعداد رای بستگی داره Big Grin یعنی هر کسی باید یه حد حداقلی مقبولیت از افراد بگیره.
تو سیستم جدید تعداد پست، مقبولیت مثبت، سپاس و اعتبار لحاظ شده.
یعنی تعداد مثبت مهمه (مثبت همونه که با دست سبزه می زنن دیگه Big Grin)یا کلا تعداد امتیازات مثبت و منفی که روی هم گرفته و کل مقبولیتش با توجه به اختلاف مثبت و منفی و بقیه پارامترهای دخیل؟

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
ارسال: #۱۴
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۵۴ ق.ظ
یعنی تفرین عددی مثبت‌ها و منفی‌ها مهمه. و دیگه روی نمودار عجیب غریب بخش مقبولیت نمی‌ره Big Grin

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خرید دیزل ژنراتور یک پیشنهاد عالی برای فرا ا tiaragenerators ۰ ۳۵۱ ۱۷ آبان ۱۴۰۲ ۰۱:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: tiaragenerators
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۵۲ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  تغییرات کتاب سیستم عامل جدید سیستم عامل sima84 ۱ ۲,۵۸۴ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  پیشنهاد رشته یا دانشگاه علیصا ۱ ۲,۱۱۳ ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۴:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  شروع کار با وردپرس (اعمال تغییرات در تم مورد نظر) pioneer01 ۶ ۵,۳۵۸ ۰۵ مهر ۱۳۹۷ ۰۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamdolati
  کدوم آموزشگاه زبان رو برا دوره آیلس پیشنهاد می کنید؟؟؟ berkeley ۲۳ ۳۷,۷۴۵ ۱۱ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: آریا بختیارنیا
Question کدام یکی ؟ سیستم عامل مقسمی یا سیستم عامل موسوی طیبی (پوران پژوهش) javad94 ۲۲ ۲۴,۶۴۷ ۲۳ فروردین ۱۳۹۷ ۰۲:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: agha_Yahya
  ۳ کتاب مرجع برای تجزیه تحلیل سیستم شغل تحلیل گر سیستم hadiranji ۱ ۳,۸۱۷ ۲۰ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۴۱ ق.ظ
آخرین ارسال: Mahla_EEL
  پیشنهاد ایجاد مانشت انگلیسی برای بحث و گفتگو به زبان انگلیسی Msccom ۱۲ ۱۰,۱۱۱ ۱۳ مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۲۳ ق.ظ
آخرین ارسال: NP-Cσмρℓєтє
  سیستم عامل و مقاله سیستم عامل morweb ۱ ۳,۱۲۲ ۱۲ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: gncooeler

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close