زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۳۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۲۴ آی‌تی و ۲۲ شبکه

ارسال: #۱۶
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۱۵ ب.ظ
گرایش IT رتبه ۲۴ گرایش شبکه رتبه ۲۲
تبریک میگم ، میشه بگید درسهایی که خوب زدید رو از روی چی خوندید و چطور تمرین کردید ؟ مرسی
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۳۸ ب.ظ
دوست عزیزم..به نظرت چند نفر مثل تو هستند که رتبه شبکشون بهتر از تجارتشونه و رتبه تجارتشون بهتر از ۳۱..می خوام ببینم چند نفر به صورت واقعی قبل از من انتخاب رشته می کنند...اگه اون سوال هوش رو اینجوری نمیکردند الان کارم به اینجا نمیکشد..چقدر بده

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
۰
۰
ارسال: #۱۸
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۴۸ ب.ظ، توسط asp_vb.)
RE: گرایش IT رتبه ۲۴ گرایش شبکه رتبه ۲۲
(۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۳۸ ب.ظ)arixooo نوشته شده توسط:  دوست عزیزم..به نظرت چند نفر مثل تو هستند که رتبه شبکشون بهتر از تجارتشونه و رتبه تجارتشون بهتر از ۳۱..می خوام ببینم چند نفر به صورت واقعی قبل از من انتخاب رشته می کنند...اگه اون سوال هوش رو اینجوری نمیکردند الان کارم به اینجا نمیکشد..چقدر بده

چرا اینقدر سخت میگیری به هر حال تو تلاشت رو کردی و نتیجه هم گرفتی دیگه بقیش با خداست و تقدیر
شما میخواستی کجا قبول شی مگه؟
۰
۰
ارسال: #۱۹
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۵۴ ب.ظ
(۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۴۷ ب.ظ)asp_vb نوشته شده توسط:  
(07 خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۳۸ ب.ظ)arixooo نوشته شده توسط:  دوست عزیزم..به نظرت چند نفر مثل تو هستند که رتبه شبکشون بهتر از تجارتشونه و رتبه تجارتشون بهتر از ۳۱..می خوام ببینم چند نفر به صورت واقعی قبل از من انتخاب رشته می کنند...اگه اون سوال هوش رو اینجوری نمیکردند الان کارم به اینجا نمیکشد..چقدر بده

چرا اینقدر سخت میگیری به هر حال تو تلاشت رو کردی و نتیجه هم گرفتی دیگه بقیش با خداست و تقدیر
شما میخواستی کجا قبول شی مگه؟

آی تی دانشگاه تهران..فقط ۱۱ نفر میخواد..امیر کبیر هم تجارت ۵ تا میخواد..البته روزانه هارو میگم...نخوام الکی خوشبین باشم هر جوری حساب میکنم روزانه این ۲ تا دانشگاه به من نمیرسه...مگه اینکه برم علم و صنعت یا خواجه نصیر که اصلا دوست ندارم..
چرا نامردا نه رشته ای اضافه کردن نه ضرفیتی..این دو تا دانشگاه رو میگم..تهران و امیر کبیر

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
۰
۰
ارسال: #۲۰
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۰۵ ب.ظ
افرادی بالا رتبه ی مشترک بالا زیادن مثل من حداقل ۵۰% هم شبکه هم IT این رتبه ها مشترکه بعدشم باید امیر کبیر حساب کنی و شریف بعد تهران

شریف ۱۵
امیرکبیر شبکه ۳
امیرکبیر امنیت ۵
امیرکبیر تجارت ۵

میشه ۲۸ خوب ۱۱ تا هم تهران میگیره پس تا ۴۰ میشه امید داشت دیگه یعنی ۸ نفز مثل م پیدا نمیشن که رتیه هاشون مثل هم باشه تو گرایش ها !!
۰
۰
ارسال: #۲۱
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۲۴ ب.ظ، توسط arixooo.)
(۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۰۵ ب.ظ)asp_vb نوشته شده توسط:  افرادی بالا رتبه ی مشترک بالا زیادن مثل من حداقل ۵۰% هم شبکه هم IT این رتبه ها مشترکه بعدشم باید امیر کبیر حساب کنی و شریف بعد تهران

شریف ۱۵
امیرکبیر شبکه ۳
امیرکبیر امنیت ۵
امیرکبیر تجارت ۵

میشه ۲۸ خوب ۱۱ تا هم تهران میگیره پس تا ۴۰ میشه امید داشت دیگه یعنی ۸ نفز مثل م پیدا نمیشن که رتیه هاشون مثل هم باشه تو گرایش ها !!

امیدوارم که اینطور باشه..اما الان شما ضرفیت شبکه شریف رو هم به این جمع اضافه کردی..من میدونم که چندتا از رتبه های خوب تجارت میرن شبکه شریف میخونن اما خوب بعضی هاشون هم معماری ۰ زدنو رتبه خوبی اونور ندارند..کلا قضیه خیلی پیچیدست..من باید رتبم زیر ۲۰ میشد..

امیدوارم که اینطور باشه..اما الان شما ضرفیت شبکه شریف رو هم به این جمع اضافه کردی..من میدونم که چندتا از رتبه های خوب تجارت میرن شبکه شریف میخونن اما خوب بعضی هاشون هم معماری ۰ زدنو رتبه خوبی اونور ندارند..کلا قضیه خیلی پیچیدست..من باید رتبم زیر ۲۰ میشد..Sad

امیدوارم که اینطور باشه..اما الان شما ضرفیت شبکه شریف رو هم به این جمع اضافه کردی..من میدونم که چندتا از رتبه های خوب تجارت میرن شبکه شریف میخونن اما خوب بعضی هاشون هم معماری ۰ زدنو رتبه خوبی اونور ندارند..کلا قضیه خیلی پیچیدست..من باید رتبم زیر ۲۰ میشد..Sad

Erza Pound
۰
۰
ارسال: #۲۲
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۱۷ ب.ظ
تبریک:-)
۰
۰
ارسال: #۲۳
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۴۶ ب.ظ
آفرین به تو خیلی عالیه امیدوارم روز به روز موفق تر باشی.

منابعت رو نگفتی همه ما منتظریم. بگو چطوری درس میخوندی؟
۰
۰
ارسال: #۲۴
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۱۷ ب.ظ
تبریک میگم
یه دستی هم به سر ما بکش

منابع ونحوه درس خوندنتا کامل بیان کنید
۰
۰
ارسال: #۲۵
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۰۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۰۹ ق.ظ، توسط mojtaba14405.)
RE: ۲۴ آی‌تی و ۲۲ شبکه
خوش به حالتون تهران میارید ولی من باید برم اصفهان با ۳۵ Sad
۰
۰
ارسال: #۲۶
۱۵ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۱۰ ب.ظ
۲۴ آی‌تی و ۲۲ شبکه
من انتخاب رشته کردم

شریف
امنیت امیرکبیر
شبکه امیر کبیر

نکنه همه میخوان برن امیرکبیر من شریفو بیارم؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۲۷
۰۶ مرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۱۲ ب.ظ
۲۴ آی‌تی و ۲۲ شبکه
تبریک میگم
نمیخایی بگی از چه منابعی استفاده کردی؟؟؟؟

زیر باران باید رفت قطرها را باید شمرد
چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید
۰
۰
ارسال: #۲۸
۰۶ مرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۲۹ ب.ظ
۲۴ آی‌تی و ۲۲ شبکه
منابع من (توصیه : یک کتاب را چند بار خوندن بهتر از چند کتاب را یک بار خوندن)

زبان نخوندم ۷%
====================================
مشترک ۳۸%

گسسته ۲ فصل از کتاب پوران خوندم (گراف ) به هیچ سوالی نتونستم جواب بدم

ساختمان داده کتاب مقسمی را سال قبل کامل خونده بودم امسال هم کتاب پارسه رو هم کامل خوندم البته از پارسال خیلی مطالب یادم بود از ۶ تا سوال ۴ درست ۱ غلط و یکی هم نزدم

الگوریتم تست های آخر کتاب پارسه رو چند بار حل کردم در مورد تعداد سوالات مطمئن نیستم اما فکر کنم از ۶ تا سوال ۲ تا درست زدم ۳ تا غلط البته من الگوریتم هرجا مشکل داشتم تو حل تست ها به کتاب نیپولیتان مراجعه می کردم

مهندسی نرم افزار کتاب پارسه رو ۲ دور خوندم بازم مطمئن نیستم از ۶ تا ۳ درست و ۲ غلط

و شبکه که من از صفر شروع کردم از کتاب دکتر حقیقت و ۲ بار کامل اونو در ۲ ماه مونده بود به کنکور خوتدم از ۶ تا سوال ۴ تا درست زدم ۲ تا غلط
=====================================
مدیریت ۲۲%
شانسی زدم!!!!! (البته سوالو میخوندم بعد گزینه ای که به نظرم درست میومد رو انتخاب می کردم)
=====================================
پایگاه داده ها ۸۳%
کتاب مقسمی و دیگر هیچ
==================================
هوش مصنوعی ۵۰%
۳ فصل اول کتاب راسل ترجمه راحتی و کتاب پارسه ۶ فصل اول (البته میدونم تو هوش خوش شانس بودم)
===============================
سیستم عامل ۶۶%
کتاب دکتر حقیقت و یک بار دیگه کتاب دکتر حقیقت
==========================
معماری ۳۷%
من معماری رو از صفر با کتاب پوران شروع کردم و کاملا جواب داد البته معماری خوب جواب ندادم که به خاطر وقت کم آوردن بود!!
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , xani , zarei1991 , Tio

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فرق سامانه شبکه ایی و شبکه های ارتباطی aali361 ۰ ۲,۰۹۳ ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: aali361
  سوال شماره ۵۵ شبکه _ آزمون ارشد ۹۱ _ مبحث لایه شبکه احسان مومنی ۷ ۷,۳۴۹ ۱۲ فروردین ۱۳۹۶ ۰۷:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: ali.majed.ha
  سوال در مورد دفترچه ارشد، کد رشته "شبکه" و کد رشته "امنیت شبکه" sMohammad ۲ ۲,۴۷۷ ۱۸ آذر ۱۳۹۵ ۰۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: sMohammad
  اول که شریف برا شبکه تا چند میگیره و بعدش کلا تهران تا رتبه چند پذیرش داره شبکه؟ mohsensaeb14 ۰ ۲,۳۳۲ ۱۲ آذر ۱۳۹۵ ۰۲:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: mohsensaeb14
  ۴ شبکه و ۵ آیتی - شبکه شریف sixsixsix ۵۸ ۲۷,۶۸۱ ۱۵ مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: pedram25teh
  جابجایی شبکه ارومیه با شبکه همدان یا رازی کرمانشاه pouyasal ۰ ۱,۴۶۱ ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: pouyasal
  ۲۹ شبکه ،شبکه شریف faegheh70 ۲۰ ۸,۱۹۲ ۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: darush12
Rainbow برگزاری دوره ی تکنسین شبکه ویژه ی پشتیبانی شبکه به صورت آنلاین one hacker alone ۰ ۲,۰۳۴ ۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  درخواست معرفی جزوه شبکه وروش خواندن کتاب شبکه ارشدای تی Samira.67 ۳ ۴,۰۳۲ ۲۲ اسفند ۱۳۹۴ ۰۵:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  راهنمایی در باره موضوعات جدید و کاربردی شبکه یا امنیت شبکه baranmatin ۲ ۴,۲۲۷ ۱۸ مهر ۱۳۹۴ ۰۶:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: baranmatin

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close