زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۴۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

خبری از yaser_ilam_com نیست!!!!!

ارسال: #۳۱
۰۹ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۰۳ ق.ظ
سلام چی شد به نتیجه ای رسیدید؟ فایده ای داشت یا نه؟
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۲
۰۹ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۴۷ ق.ظ
اقا چی شد فکر کنم بچه های مانشت بیشتر از خودش استرس دارن

خـــــــــــدایا شکر‌ به خاطره همهٔ داده‌ها و نداده هایت
داده‌هات نعمتــــــــــ ، نداده‌ها هم حکـــــــــــمت ...
۱
۰
ارسال: #۳۳
۰۹ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۳۷ ب.ظ
تفلک حق داره...خیلی اعتماد به نفس داشت...خدا کنه کارش درست بشه

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۱
۰
ارسال: #۳۴
۰۹ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۱۰ ب.ظ
چی شد پس؟ کوشی آقا یاسر ؟ما منتظریم
۰
۱
ارسال: #۳۵
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۳۰ ق.ظ
سلام تازه رسیدم ببخشید اتوبوس بودم تا ایلام ۱۲ ساعت راهه
هیچی میدونستم چیزی نمیشه کلا طرف سر بلند نکرد ببینه کی اومده
یه فرم پر کردم ببخشید بعدا بیشتر میگم خیلی خستم فردا صبح زود هم باید برم شرکت دو روزه غیبت داشتم
خدایی این سنجش عین یه دژ مستحکم و تسخیر نشدنیه اصلا هی میگفت خودت اشتباه زدی
esisonic جان تا کجا رفتی بمون با هم بخونیم از این به بعد با قدرت بیشتر میخونم تا روی این سنجش کم شه
تا فردا ظهر شب بخیر دوستان بی نظیر مانشتی

درد من حصار برکه نیست ، درد من زیستن با ماهیانیست که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Avicenna , homa , pofef , firouzi.s , Manix , **sara** , M.H.P , Parva , nomad:D , مازیار صفایی , Sunshine Off , انرژی مثبت , neilabak , najme60 , Aurora , Mahbanoo313 , fatima1537 , yaali
ارسال: #۳۶
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۴۹ ق.ظ
(۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۳۰ ق.ظ)yaser_ilam_com نوشته شده توسط:  esisonic جان تا کجا رفتی بمون با هم بخونیم از این به بعد با قدرت بیشتر میخونم تا روی این سنجش کم شه

آفرین به اراده شما .. Tongue
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: yaser_ilam_com
ارسال: #۳۷
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۴۰ ق.ظ
RE: خبری از yaser_ilam_com نیست!!!!!
(۰۹ خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۳۷ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  تفلک

طفلک Big Grin

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nomad:D , انرژی مثبت , yaser_ilam_com
ارسال: #۳۸
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۱۴ ق.ظ
شاید قسمت این بود که شما رتبه ۱ سال ۹۲ باشید
من هم برای کنکور امسال شما رو همراهی خواهم کرد Smile
همه با هم میریم به جنگ سنجش Big Grin
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: homa , yaser_ilam_com
ارسال: #۳۹
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۲۸ ق.ظ
(۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۳۰ ق.ظ)yaser_ilam_com نوشته شده توسط:  سلام تازه رسیدم ببخشید اتوبوس بودم تا ایلام ۱۲ ساعت راهه
هیچی میدونستم چیزی نمیشه کلا طرف سر بلند نکرد ببینه کی اومده
یه فرم پر کردم ببخشید بعدا بیشتر میگم خیلی خستم فردا صبح زود هم باید برم شرکت دو روزه غیبت داشتم
خدایی این سنجش عین یه دژ مستحکم و تسخیر نشدنیه اصلا هی میگفت خودت اشتباه زدی
esisonic جان تا کجا رفتی بمون با هم بخونیم از این به بعد با قدرت بیشتر میخونم تا روی این سنجش کم شه

یعنی با این اشتباه پیش اومده بازم میخواید بخونید؟؟؟ واقعا باریکلا.... عالیه...عالی...
مطمئن باشید یه صلاحی بوده.به خدا راست میگم. ما هیچ کدوممنون نمی دونیم صلاح اتفاقات به ظاهر بد اطرافمون چی هست..
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: M.H.P , yaser_ilam_com , Mahbanoo313
ارسال: #۴۰
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۰۱ ب.ظ
نمیدونم چرا سنجش یه کار ساده انجام نمیده تا جلوی این همه مشکلات رو بگیره.
اگه مثل پارسه تصویر پاسخنامه رو کنار کارنامه بذارن این مشکلات پیش نمیاد.
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: yaser_ilam_com , fatima1537 , nomad:D
ارسال: #۴۱
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۲۶ ب.ظ
(۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۰۱ ب.ظ)navid-p نوشته شده توسط:  نمیدونم چرا سنجش یه کار ساده انجام نمیده تا جلوی این همه مشکلات رو بگیره.

این کار یعنی اقرارشون به گناهExclamation یا اعتراف نامه که بله، اشتباه کردیم. اون وقت مجبورن خدایی ناکرده حق رو به دانشجو بدنSleepy
سنجش یا امثال اون، هیچوقت نمیاد کاری کنه که نقطه ضعف خودشو بده دست مردم، چون اونطوری داد خیلی ها در میاد...

أَینَ الطّالِبُ بِدَمِ المَقتولِ بِکَربَلاء...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: navid-p , Aurora , yaser_ilam_com
ارسال: #۴۲
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۵۷ ب.ظ
الان شما
(۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۳۰ ق.ظ)yaser_ilam_com نوشته شده توسط:  یه فرم پر کردم
تو این فرم شما چه چیزی نوشتید؟ منظورم اینه که اگر نوشته باشید که احتمالا گزینه هارو اشتباهی یکی بالا یا پایین زدید احتمالا میگن مشکل خود شماست و نه مشکل سنجش.چون سنجش زیر بار اشتباه خودش هم نمیره چه برسه که وقتی که اشتباه از دانشجو باشه

One who is raised by sword can't be beaten. One who is toughened by fire can't be burned
۰
۰
ارسال: #۴۳
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۲۵ ب.ظ
(۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۰۱ ب.ظ)navid-p نوشته شده توسط:  نمیدونم چرا سنجش یه کار ساده انجام نمیده تا جلوی این همه مشکلات رو بگیره.
همینه منم همینو گفتم اما دریغ از یه جواب منطقی خدایی موندم مثلا اسکن کارنامه رو بهت بدن چه مشکلی پیش میاد HuhHuh

درد من حصار برکه نیست ، درد من زیستن با ماهیانیست که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده
۱
۱
ارسال: #۴۴
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۳۱ ب.ظ
اصلا مشکلی پیش نمیاد..اصولیشو بخوای کلا باید همراه کارنامه اسکن گزینه هایی که زدیو هم بدن..اما چرا لابد به همون دلیلی که اینقد طول کشید تا نتیجه هارو دادن...!!!
یاسر جان خیلی حالم گرفته شد وقتی فهمیدم...روحیتو از دست نده...اگه اونا سنگن تو فولاد باش

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
۱
۰
ارسال: #۴۵
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۳۴ ب.ظ، توسط yaser_ilam_com.)
(۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۵۷ ب.ظ)mfXpert نوشته شده توسط:  الان شما
(۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۳۰ ق.ظ)yaser_ilam_com نوشته شده توسط:  یه فرم پر کردم
تو این فرم شما چه چیزی نوشتید؟ منظورم اینه که اگر نوشته باشید که احتمالا گزینه هارو اشتباهی یکی بالا یا پایین زدید احتمالا میگن مشکل خود شماست و نه مشکل سنجش.چون سنجش زیر بار اشتباه خودش هم نمیره چه برسه که وقتی که اشتباه از دانشجو باشه
هیچی مشخصات رو مینویسی بعدا یه جا هست که شما توضیحی در مورد اعتراضت مینویسی همین
تاکید میکنم هیییییییییییییییییییییییییچ ارزشی نداره تغییری ایجاد نمیکنه
من فقط رفتم و این همه پیگیری کردم شاید اسکن کارنامه رو ببینم
ببیم من یه مشکل دارم و خیلی ذهنمو مشغول کرده اینه خیلی از سوالات بود اول خط زدم بعدش اومدم دوباره اصلاح کردم یعنی پاک کردم و گزینه جدید رو وارد کردم نمی دونم این اسکن چجور عمل کرده من سوال زیاد داشتم که اینجوری جواب دادم فقط رفتم اسکن کارنامه رو ببینم که نشد من به این اسکن کارنامه و محاسبه گزینه مد نظر خیلی شک دارم
الله اعلم

(۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۲۸ ق.ظ)parvaz_hj نوشته شده توسط:  
(10 خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۳۰ ق.ظ)yaser_ilam_com نوشته شده توسط:  سلام تازه رسیدم ببخشید اتوبوس بودم تا ایلام ۱۲ ساعت راهه
یعنی با این اشتباه پیش اومده بازم میخواید بخونید؟؟؟ واقعا باریکلا.... عالیه...عالی...
مطمئن باشید یه صلاحی بوده.به خدا راست میگم. ما هیچ کدوممنون نمی دونیم صلاح اتفاقات به ظاهر بد اطرافمون چی هست..
اره البته نمیشه گفت خوندن ۱۰ تا کتاب رو کامل بلدم فقط باید مرور کنم بخدا سوالات الگوریتم ودیگه حفظم تمرینات لینز رو سه بار حل کردم و خود مطالب رو ۱۰ باز خوندم حالا اینا مرور شه یه ریاضی مهندسی و محاسبات هم بخونم دیگه میمونه این طراحی و پیاده سازی که تا دلت بخوا متنفرم ببینم چی میشه البته تازه کارم تو شرکت شروع شده از این جهت خوب خوبه کار دارم راستی استخدام مخابرات نزدیکه ببینم این چی میشه
من تا روی این سنجش (قلعه بگیم بهتره) کم نکنم خیالم راحت نمیشه Big Grin

۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamidkhl , Avicenna , انرژی مثبت , Aurora , **sara** , fatima1537 , yaali

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع یوسفی تو ارشد اصلا جالب نیستن tesla66 ۱۳ ۷,۸۵۹ ۰۷ دى ۱۳۹۸ ۰۴:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  چاپ کاتالوگ خلاقانه سخت نیست! (سری اول) fafaferdos ۰ ۱,۷۶۶ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۳:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: fafaferdos
  ۱۵۸ شبکه و امنیت ۲۵۵ ای تی (یکی نیست راهنمایی کنه؟؟؟؟؟؟؟) ۵۲۲۵۵۰۷ ۱۳ ۶,۷۳۷ ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ۰۶:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طراحی سایت خبری sharmin555 ۰ ۱,۵۴۱ ۰۷ فروردین ۱۳۹۶ ۱۲:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: sharmin555
  گرفتن خابگاه برای کسیکه واجدشرایط نیست fahime70 ۶ ۴۱ ۲۱ شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: jazana
  یعنی یه نفر از علوم کامپیوتر دانشگاه تهران اینجا نیست؟ zarisa ۲ ۱,۹۴۸ ۰۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: AminKho
  چرا این تابع از طریق مستر قایل حل نیست؟ irpersian20 ۸ ۳,۵۲۸ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: IT.girll
  چرا آلکسا مهم نیست؟ elena943 ۱ ۱,۲۸۲ ۲۲ اسفند ۱۳۹۴ ۰۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  چرا خروجی هر پایان نامه یک مقاله نیست؟ irpersian20 ۱۲ ۵,۵۲۷ ۲۶ بهمن ۱۳۹۴ ۱۲:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: s-nowrozi
  چرا آلکسا مهم نیست؟ leiloo0oon ۲ ۱,۸۲۷ ۱۱ آذر ۱۳۹۴ ۰۸:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close