زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۳۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۲۰ آی‌تی و ۲۹ شبکه

ارسال:
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۱۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۲۸ ب.ظ، توسط Parva.)
۲۰ آی‌تی و ۲۹ شبکه
اینم کارنامه ی من...
فقط میتونم بگم خوشحالم...
Smile

محل قبولی/مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات دانشگاه تهران/ روزانه

فایل‌(های) پیوست شده

۸
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: مازیار صفایی , s.sadri , sina_bhh , **sara** , Aurora , Mahtab_m , ریحانه , sajad_8900 , Mahbanoo313 , comp_s , M.H.P , nikou , moha , uniquegirl , Jooybari , موج نو , tss , Avicenna , it866 , p.parsaee , sohrablou , ف.ش , mohsen_m , raha0067 , mali_IT , banafsheh68 , احسان مومنی
ارسال:
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۲۰ ق.ظ
RE: کارنامه ۲۰ آیتی و ۲۹ شبکه
خیلی خوبه ، امیدوارم توهمه مراحل زندگی موفق باشید . Smile
۰
۰
ارسال:
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۲۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۲۹ ق.ظ، توسط hosna66.)
(۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۲۰ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  تبریک
ممنون...

(۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۲۰ ق.ظ)SaMiRa63 نوشته شده توسط:  خیلی خوبه ، امیدوارم توهمه مراحل زندگی موفق باشید . Smile
ممنونم از لطفتون...
۰
۰
ارسال:
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۳۹ ق.ظ
کارنامه ۲۰ آیتی و ۲۹ شبکه
خوب باید هم خوشحال باشید. واقعا جای تبریک داره.
ولی فقط میشه بگید کدام سوالای سیستم عامل رو تونستید جواب بدید. من هر کاری می کنم فکر این سیستم عامل ولم نمی کنه.
راستی انتخاب اولتون کجاست؟
۰
۰
ارسال:
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۲۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۳۶ ق.ظ، توسط hosna66.)
(۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۳۹ ق.ظ)hajar2261 نوشته شده توسط:  خوب باید هم خوشحال باشید. واقعا جای تبریک داره.
ولی فقط میشه بگید کدام سوالای سیستم عامل رو تونستید جواب بدید. من هر کاری می کنم فکر این سیستم عامل ولم نمی کنه.
مرسی از لطفتون...
من سوال آخر و سوال ۸۱ رو درست جواب دادم و سوال ۸۳ رو اشتباه...
سوال ۸۱ توی آزمون جامع مهستان بود و سوال آخرم از روی اطلاعات کلیم جواب دادم...

(۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۲۲ ق.ظ)hosna66 نوشته شده توسط:  
(07 خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۳۹ ق.ظ)hajar2261 نوشته شده توسط:  خوب باید هم خوشحال باشید. واقعا جای تبریک داره.
مرسی از لطفتون...
من سوال آخر و سوال ۸۱ رو درست جواب دادم و سوال ۸۳ رو اشتباه...
سوال ۸۱ توی آزمون جامع مهستان بود و سوال آخرم از روی اطلاعات کلیم جواب دادم...
در مورد اولین انتخابم هنوز تحقیق نکردم... گرایش شبکه و امنیت که جای خوبی قبول نمیشم... احتمالا اولی رو آی تی شریف و دومی رو آی تی تهران بزنم...
۰
۰
ارسال:
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۱۱ ب.ظ
تبریک میگم ، میشه بگید درسهایی که خوب زدید رو از روی چی خوندید و چطور تمرین کردید ؟ مرسی
۰
۰
ارسال:
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۱۵ ب.ظ
تبریک میگم!:-)
ما هم از موفقیت شما خوشحالیم!:-)
۰
۰
ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۰۸ ق.ظ
RE: ۲۰ آی‌تی و ۲۹ شبکه
تبریک میگم
میگم به نظرتون میشه شبکه تو تهران آورد؟
شما شبکه میزنی یا تجارت؟
۰
۰
ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۲۸ ب.ظ، توسط hosna66.)
(۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۱۱ ب.ظ)ttiiko نوشته شده توسط:  تبریک میگم ، میشه بگید درسهایی که خوب زدید رو از روی چی خوندید و چطور تمرین کردید ؟ مرسی
ممنونم...

راستش من وقت زیادی برای زبان نذاشتم(تقریبا هیچی) و نظری در این مورد ندارم ولی شنیدم اگه کنکور سالای گذشته رو بخونید ککمک میکنه...
در مورد گسسته هم باید بگم من ۲ تست زدم(یک درست و یک غلط) پس فکر نمیکنم راهنماییم به دردتون بخوره...
فکر میکنم منابع مرجع خیلی وقت گیرن...من که برای هیچ درسی ازمرجع استفاده نکردم.
من منابعی رو که فکر میکنم به دردتون میخوره مینوسم:ساختمان داده و طراحی الگوریتم و سیستم عامل و هوش مصنوعی :پوران پژوهش
شبکه:حقیقت مدیریت:رابینز(البته من اشتباه منبع رو انتخاب کردم و نتیجه نگرفتم)
پایگاه داده:روحانی رانکوهی(البته من مقسمی خوندم و اصلا کافی نبود) امیدوارم تونسته باشم کمکی بکنم...

(۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۱۵ ب.ظ)nikou نوشته شده توسط:  تبریک میگم!:-)
ما هم از موفقیت شما خوشحالیم!:-)

ممنونم... شما لطف دارید...

(۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۰۸ ق.ظ)mojtaba14405 نوشته شده توسط:  تبریک میگم
میگم به نظرتون میشه شبکه تو تهران آورد؟
شما شبکه میزنی یا تجارت؟
ممنونم...
من رتبه م واسه شبکه خوب نشده. فکر نمیکنم جای خوبی قبول شم... من مهندسی آی تی رو در اولویت قرار میدم...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mojtaba14405
ارسال: #۱۰
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۰۵ ب.ظ
۲۰ آی‌تی و ۲۹ شبکه
تبریک میگم بسیار عالیییییییییییی
۰
۰
ارسال: #۱۱
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۲۲ ب.ظ
۲۰ آی‌تی و ۲۹ شبکه
شما شبکه شریف شبانه و روزانه امیر کبیر فکر کنم راحت قبول شی..من جای تو بودم شبکه شریف(همون آی تی شریف)روزانه و شبانشو قبل از بقیه انتخاب میکردم...امروز از یکی از کارشناسهای پارسه شنیدم که میگفت اگه هزینه شبانه ۸ میلیون باشه..۵ میلیونشو وام میدن بعد از فارغ التحصیلی در ۶۰ قسط(۵ ساله) بدون سود پس میگیرن..خیلی عالیه..نه؟

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad-A
ارسال: #۱۲
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۳۶ ب.ظ، توسط hosna66.)
(۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۰۵ ب.ظ)latifi نوشته شده توسط:  تبریک میگم بسیار عالیییییییییییی
خیلی ممنونم... مرسی...

(۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۲۲ ب.ظ)arixooo نوشته شده توسط:  شما شبکه شریف شبانه و روزانه امیر کبیر فکر کنم راحت قبول شی..من جای تو بودم شبکه شریف(همون آی تی شریف)روزانه و شبانشو قبل از بقیه انتخاب میکردم...امروز از یکی از کارشناسهای پارسه شنیدم که میگفت اگه هزینه شبانه ۸ میلیون باشه..۵ میلیونشو وام میدن بعد از فارغ التحصیلی در ۶۰ قسط(۵ ساله) بدون سود پس میگیرن..خیلی عالیه..نه؟
ممنونم از راهنماییتون... آخه من شنیدم مدرک روزانه نمیدن اگه شبانه بخونی... سطح علمی دانشگاه تهرانم خیلی بالاس.خیلی از رتبه های برتر کشور تهران رو انتخاب میکنن...
آره اگه واقعا این طور که میگین باشه و مدرک روزانه بده عالیه...
امیر کبیر که احتمالا نمیارم آخه رتبه ی امنیت و شبکه م زیاد خوب نیست...
۰
۰
ارسال: #۱۳
۰۹ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۵۹ ق.ظ
۲۰ آی‌تی و ۲۹ شبکه
واقعا تبریک می گم
۰
۰
ارسال: #۱۴
۰۹ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۲۶ ق.ظ
۲۰ آی‌تی و ۲۹ شبکه
سلام
تبریک میگم میخواستم ببینم از کی شروع کردین و آزمون های ارشد هم دادین یا نه؟
۰
۰
ارسال: #۱۵
۰۹ خرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۴۶ ب.ظ
منم جای شما بودم شریف رو میزدم نهایتا تهران چه امیرکبیر میاوردم چه نه.کاش رتبم مثل شما بود
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فرق سامانه شبکه ایی و شبکه های ارتباطی aali361 ۰ ۲,۰۷۷ ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: aali361
  سوال شماره ۵۵ شبکه _ آزمون ارشد ۹۱ _ مبحث لایه شبکه احسان مومنی ۷ ۷,۲۸۱ ۱۲ فروردین ۱۳۹۶ ۰۷:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: ali.majed.ha
  سوال در مورد دفترچه ارشد، کد رشته "شبکه" و کد رشته "امنیت شبکه" sMohammad ۲ ۲,۴۳۹ ۱۸ آذر ۱۳۹۵ ۰۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: sMohammad
  اول که شریف برا شبکه تا چند میگیره و بعدش کلا تهران تا رتبه چند پذیرش داره شبکه؟ mohsensaeb14 ۰ ۲,۳۲۰ ۱۲ آذر ۱۳۹۵ ۰۲:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: mohsensaeb14
  ۴ شبکه و ۵ آیتی - شبکه شریف sixsixsix ۵۸ ۲۷,۵۰۵ ۱۵ مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: pedram25teh
  جابجایی شبکه ارومیه با شبکه همدان یا رازی کرمانشاه pouyasal ۰ ۱,۴۵۲ ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: pouyasal
  ۲۹ شبکه ،شبکه شریف faegheh70 ۲۰ ۸,۱۲۵ ۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: darush12
Rainbow برگزاری دوره ی تکنسین شبکه ویژه ی پشتیبانی شبکه به صورت آنلاین one hacker alone ۰ ۲,۰۲۲ ۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  درخواست معرفی جزوه شبکه وروش خواندن کتاب شبکه ارشدای تی Samira.67 ۳ ۴,۰۱۸ ۲۲ اسفند ۱۳۹۴ ۰۵:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  راهنمایی در باره موضوعات جدید و کاربردی شبکه یا امنیت شبکه baranmatin ۲ ۴,۲۱۸ ۱۸ مهر ۱۳۹۴ ۰۶:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: baranmatin

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close