زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۲۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۶۲ آی تی و ۲۵۰ شبکه

ارسال:
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۲۰ ق.ظ
۶۲ آی تی و ۲۵۰ شبکه
اینم کارنامه من

فایل‌(های) پیوست شده

۵
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحانه , Mahbanoo313 , ف.ش , Aurora , **sara** , moha , uniquegirl , sajad_8900 , fatima1537 , esi , H3NGAM3H , deh-ab
ارسال:
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۲۲ ق.ظ
RE: 62 آی تی و ۲۵۰ شبکه
تبریک میگم ، امیدوارم موفق باشید . Smile
۰
۰
ارسال:
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۱۱ ب.ظ
۶۲ آی تی و ۲۵۰ شبکه
تبریک میگم

منابع درسیتونا کی اعلام میکنید
۰
۰
ارسال:
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۳۹ ب.ظ
۶۲ آی تی و ۲۵۰ شبکه
من هم تبریک می گم.
انتخاب اولتون کجاست؟
پایگاه رو از روی چی خوندید؟
۰
۰
ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۵۳ ق.ظ
(۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۵۲ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  من هم تبریک می گم. مدیریت و پایگاه بالا زدید. منتظر مصاحبه شما هم هستیم.
موفق باشید.

دوست عزیز مدیریت را چی خوندید ؟
۰
۰
ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۱۸ ب.ظ
تبریک میگم
معدلتون چند بوده؟
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۴۹ ب.ظ
۶۲ آی تی و ۲۵۰ شبکه
از همتون تشکر می کنم. لطف دارید. در جواب دوستان بگم که :
معدل موثرم : ۱۷/۴۴
مدیریت فقط و فقط : رابینز - اولش با پارسه می خوندم ولی شما این اشتباه رو نکنید!
پایگاه داده: مقسمی + کتاب سیلبرشاتز (من پی دی اف انگلیسیشو داشتم) . سیلبر شاتز خیلی کتاب خوبیه سوال اول کنکور هم دقیقا یکی از مثال های این کتاب بود.

والا دارم تحقیق می کنم! موندم بین آی تی شهید بهشتی و تربیت مدرس و تجارت علم و صنعت و پزشکی تهران؟ دوستان اطلاعاتی دارن لطفا راهنمایی کنن!
مرسی ،ایشالله همگی موفق باشید
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: majid67110
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۴۸ ب.ظ، توسط roze_mary.)
تبریک میگم بقیه درسا رو از چه کتابهایی خوندین؟
۰
۰
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۰۱ ب.ظ
۶۲ آی تی و ۲۵۰ شبکه
شما هم مثله اینکه از تیغ هوش مصنوعی در امان نبودید...

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۴۰ ب.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۴۹ ب.ظ)farhoudjk نوشته شده توسط:  از همتون تشکر می کنم. لطف دارید. در جواب دوستان بگم که :
پایگاه داده: مقسمی + کتاب سیلبرشاتز (من پی دی اف انگلیسیشو داشتم) . سیلبر شاتز خیلی کتاب خوبیه سوال اول کنکور هم دقیقا یکی از مثال های این کتاب بود.

والا دارم تحقیق می کنم! موندم بین آی تی شهید بهشتی و تربیت مدرس و تجارت علم و صنعت و پزشکی تهران؟ دوستان اطلاعاتی دارن لطفا راهنمایی کنن!

سلام . میتونم بدونم معدل واقعی تون چند بوده که موثر شده ۱۷/۴۴ Cool
۰
۰
ارسال: #۱۱
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۴۹ ب.ظ، توسط ارمان.)
(۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۴۹ ب.ظ)farhoudjk نوشته شده توسط:  از همتون تشکر می کنم. لطف دارید. در جواب دوستان بگم که :

تبریک
منم وضعیتی مشابه شما دارم
بعد کل تحقیق
آخر این طوری زدم
تربیت مدرس
علم صنعت
بهشتی
علو و فنون نوین

شما چی کار کردین؟
۰
۰
ارسال: #۱۲
۱۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۱۴ ب.ظ، توسط leilast.)
۶۲ آی تی و ۲۵۰ شبکه
(۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۴۹ ب.ظ)farhoudjk نوشته شده توسط:  والا دارم تحقیق می کنم! موندم بین آی تی شهید بهشتی و تربیت مدرس و تجارت علم و صنعت و پزشکی تهران؟ دوستان اطلاعاتی دارن لطفا راهنمایی کنن!
اینا روبه عنوان انتخاب اولتون مردد هستید یا بعدازشریف و امیرکبیر اینا رو میزنید؟
۰
۰
ارسال: #۱۳
۱۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۲۲ ب.ظ
(۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۴۸ ب.ظ)ارمان نوشته شده توسط:  
(08 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۴۹ ب.ظ)farhoudjk نوشته شده توسط:  از همتون تشکر می کنم. لطف دارید. در جواب دوستان بگم که :

تبریک
منم وضعیتی مشابه شما دارم
بعد کل تحقیق
آخر این طوری زدم
تربیت مدرس
علم صنعت
بهشتی
علو و فنون نوین

شما چی کار کردین؟

در مورد تربیت مدرس و علم و صنعت تحقیق کردین ؟
یعنی استادای تربیت مدرس بهترن ؟
۰
۰
ارسال: #۱۴
۱۷ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۲۲ ب.ظ
۶۲ آی تی و ۲۵۰ شبکه
با عرض تبریک
دوست گرامی ۲ کتاب رابینز واسه مدیریت هست کدوم رو خوندید ؟ رفتار ساز مانی ؟؟ یا مبانی مدیریت ؟؟؟؟

امام على علیه السلام:

یَکتَسِبُ الکاذِبُ بِکَذِبِهِ ثَلاثا: سَخَطُ اللّه عَلَیهِ وَاستِهانَةُ النّاسِ بِهِ وَمَقتُ المَلائِکَةِ لَهُ؛

دروغگو با دروغگویى خود سه چیز بدست مى آورد: خشم خدا را نسبت به خود، نگاه تحقیرآمیز مردم را نسبت به خود و دشمنى فرشتگان را نسبت به خود.
۰
۰
ارسال: #۱۵
۲۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۰۷ ب.ظ، توسط farhoudjk.)
والا من تحقیق کردم گفتن تربیت مدرس کلا می ره به سمت صتایع واسه همین اینجوری زدم که:

۱-بهشتی
۲-علوم و فنون نوین
۳-تربیت مدرس
۴-علم و صنعت

که به احتما خیلی زیاد از همون آی تی پزشکی علوم و فنون نوین قبول شم!

(۱۷ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۲۲ ب.ظ)saghi نوشته شده توسط:  با عرض تبریک
دوست گرامی ۲ کتاب رابینز واسه مدیریت هست کدوم رو خوندید ؟ رفتار ساز مانی ؟؟ یا مبانی مدیریت ؟؟؟؟

من مبانی مدیریت رو خوندم!! ۴ تا از سوالا از تو جدول های همین کتاب اومده بود و ۲ تای دیگه هم از متنش بود! سوالا اصلا مفهومی نبود و حفظی بود !! فک کنم مبانی مدیریت کافی باشه

سلام

@: Leilasast: نه دیگه بعد از شریف و امیر کبیر و تهران
Ehsannaq2:17.17 معدل اصلیم بود !
بقیه منابع:

گسسته : گریمالدی حتما مثال ها و تمریناتشو حل کنید چون ۸۰ درصد سوالا از اونه- و پوران پژوهش
ساختمان داده :مقسمی- پارسه (برای مرور خوبه)- و سوالات ۱۰ سال آخر تو کتاب پارسه
الگوریتم: مقسمی + پارسه (مرور)
شبکه : پارسه
نرم افزار : پرسمن ترجمه هاشمی طبا (۲ جلده که من جلد ۱ رو خوندم و واسه ۴ فصل بقیه از پارسه خوندم)
مدیریت: مبانی مدیریت رابینز + بازم توصیه می کنم از کتاب ۲ جلدی پارسه استفاده نکنید چون وقت تلف کردنه
پایگاه داده: مقسمی + سیلبرشاتز(خیلی عالیه ، مثالاش سوالات کنکورن مثل سوال اول امسال که دقیقا تو این کتاب بود)
سیستم عامل: پارسه
معماری: من نخوندم ولی می گن پوران پژوهش
هوش مصنوعی: پوران پژوهش+ بعضی فصل ها رو نداره که اونم با راسل خوندم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فرق سامانه شبکه ایی و شبکه های ارتباطی aali361 ۰ ۲,۰۷۷ ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: aali361
  سوال شماره ۵۵ شبکه _ آزمون ارشد ۹۱ _ مبحث لایه شبکه احسان مومنی ۷ ۷,۲۸۱ ۱۲ فروردین ۱۳۹۶ ۰۷:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: ali.majed.ha
  سوال در مورد دفترچه ارشد، کد رشته "شبکه" و کد رشته "امنیت شبکه" sMohammad ۲ ۲,۴۳۸ ۱۸ آذر ۱۳۹۵ ۰۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: sMohammad
  اول که شریف برا شبکه تا چند میگیره و بعدش کلا تهران تا رتبه چند پذیرش داره شبکه؟ mohsensaeb14 ۰ ۲,۳۲۰ ۱۲ آذر ۱۳۹۵ ۰۲:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: mohsensaeb14
  ۴ شبکه و ۵ آیتی - شبکه شریف sixsixsix ۵۸ ۲۷,۵۰۵ ۱۵ مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: pedram25teh
  جابجایی شبکه ارومیه با شبکه همدان یا رازی کرمانشاه pouyasal ۰ ۱,۴۴۸ ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: pouyasal
  ۲۹ شبکه ،شبکه شریف faegheh70 ۲۰ ۸,۱۲۴ ۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: darush12
Rainbow برگزاری دوره ی تکنسین شبکه ویژه ی پشتیبانی شبکه به صورت آنلاین one hacker alone ۰ ۲,۰۲۱ ۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  درخواست معرفی جزوه شبکه وروش خواندن کتاب شبکه ارشدای تی Samira.67 ۳ ۴,۰۱۸ ۲۲ اسفند ۱۳۹۴ ۰۵:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  راهنمایی در باره موضوعات جدید و کاربردی شبکه یا امنیت شبکه baranmatin ۲ ۴,۲۱۸ ۱۸ مهر ۱۳۹۴ ۰۶:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: baranmatin

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close