زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۰۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هوش شریف یا دانشگاه تهران؟

ارسال: #۴۶
۱۱ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۲۷ ق.ظ
چه خوب!Big GrinCool
یه سوال دیگه؟
میشه بگید کسایی که میشناسید از دانشجو ها رو چه مباحث غیر سیگنالی ای دارن کار می کنن اونجا؟
مثلا این دکتر بیگی به نظرم خیلی research interests جالبی دارن. دانشجو هاشون باید رو همون موضوعا کار کنن. سیگنالی هم نیست..
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۷
۱۱ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۳۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۳۲ ق.ظ، توسط Mansoureh.)
RE: هوش شریف یا دانشگاه تهران؟
(۱۱ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۲۷ ق.ظ)mosenabdoli نوشته شده توسط:  اگه صامتی مدیر گروه بود راضی می شد پاسش نکنم ولی ثانی ... خودتون که بهتر می دونین!

نه صامتی هم راضی نمیشد! چون برای زهره هم پیش نیاز ریاضی مهندسی زده بود...

پ.ن: چقدر موضوعات غیر مرتبط شد!

(۱۱ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۲۷ ق.ظ)sinohe نوشته شده توسط:  چه خوب!Big GrinCool
یه سوال دیگه؟
میشه بگید کسایی که میشناسید از دانشجو ها رو چه مباحث غیر سیگنالی ای دارن کار می کنن اونجا؟
مثلا این دکتر بیگی به نظرم خیلی research interests جالبی دارن. دانشجو هاشون باید رو همون موضوعا کار کنن. سیگنالی هم نیست..

بابا اینجا اگر نخوای میتونی غیر سیگنالی کار کنی!!! مثلا دکتر کسایی الان روی ۳D کار میکنند که اصلا و ابدا هیچ ربطی به سیگنال نداره و همه اش ماتریس و جبر خطیه!!!

Change Your FATE
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sinohe
ارسال: #۴۸
۱۱ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۳۳ ق.ظ
(۱۱ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۲۷ ق.ظ)sinohe نوشته شده توسط:  چه خوب!Big GrinCool
یه سوال دیگه؟

کارای pattern recognition و supervised learningو اینا ... دکتر بیگی هم آزمایشگاه خوبی داره، هم دانشجوهای قوی ... هم اینکه پروژه صنعتی زیاد می گیره ... ولی خودش زیاد پی گیر نیست ...

وختی بازی خشن می شه، خشن ها به بازی میان...
۰
۰
ارسال: #۴۹
۱۱ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۳۵ ق.ظ
(۱۱ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۳۳ ق.ظ)mosenabdoli نوشته شده توسط:  ولی خودش زیاد پی گیر نیست ...

اصلاحیه: ولی خودش اصلا پیگیر نیست!

Change Your FATE
۰
۰
ارسال: #۵۰
۱۱ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۳۶ ق.ظ
کلن اگه جبر خطی بلد باشی یه قدم از بقیه جلو تری ... تقریبا تو همه فیلدا ، چه سیگنالی چه غیر سیگنالی کاربرد داره... خیلی هم زیاد ...
دکتر کسایی هم خیلی خفنه ... اگه بتونی باهاش کار کنی نونت تو روغنه ...

وختی بازی خشن می شه، خشن ها به بازی میان...
۱
۰
ارسال: #۵۱
۱۱ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۳۹ ق.ظ
من دیگه سوالام تموم شد.. خیلیم ممنون..Smile
عصبانیم شدید گویا خانم منصوره!Big Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mansoureh
ارسال: #۵۲
۱۱ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۴۲ ق.ظ
(۱۱ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۳۹ ق.ظ)sinohe نوشته شده توسط:  من دیگه سوالام تموم شد.. خیلیم ممنون..Smile

نه بابا! از دست شما عصبانی نیستم! از دست خود زودباورم عصبانیم که اینقدر راحت گول این محسنو خوردم!!!

Change Your FATE
۰
۰
ارسال: #۵۳
۱۱ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۴۶ ق.ظ
(۱۱ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۴۲ ق.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط:  
(11 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۳۹ ق.ظ)sinohe نوشته شده توسط:  من دیگه سوالام تموم شد.. خیلیم ممنون..Smile

نه بابا! از دست شما عصبانی نیستم! از دست خود زودباورم عصبانیم که اینقدر راحت گول این محسنو خوردم!!!

Big GrinBig Grin
۰
۰
ارسال: #۵۴
۱۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۰۱ ق.ظ
من الان تصمیم گرفته بودم برم بزنم تهران، این پستا رو که دیدم دوباره شک کردمHuh
آخه با چند تا از بچه های تهرانم که صحبت کردم خیلی راضی بودن...
۰
۰
ارسال: #۵۵
۱۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۱۱ ق.ظ
Heart RE: هوش شریف یا دانشگاه تهران؟
(۱۱ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۰۱ ق.ظ)carbon نوشته شده توسط:  آخه با چند تا از بچه های تهرانم که صحبت کردم خیلی راضی بودن...

معلومه! میخوای راضی نباشن؟!!! خدایی این حرفیه میزنید؟! هم دانشگاه تهران و هم شریف جز دانشگاه های اول تا سوم ایرانه! بهترین استادا هستند، گروه های تحقیقاتی خیلی توپی دارند، بعد بچه ها راضی نباشن؟!

Change Your FATE
۰
۰
ارسال: #۵۶
۱۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۱۸ ق.ظ
(۱۱ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۱۱ ق.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط:  
(11 خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۰۱ ق.ظ)carbon نوشته شده توسط:  آخه با چند تا از بچه های تهرانم که صحبت کردم خیلی راضی بودن...

معلومه! میخوای راضی نباشن؟!!! خدایی این حرفیه میزنید؟! هم دانشگاه تهران و هم شریف جز دانشگاه های اول تا سوم ایرانه! بهترین استادا هستند، گروه های تحقیقاتی خیلی توپی دارند، بعد بچه ها راضی نباشن؟!

Big Grin
من می دونم اگه بیام شریف به سیگنال احتمالا علاقه مند میشم... ولی فیلدای دانشگاه تهران جالب ترن واقعاً آخه! نیستن؟
۰
۰
ارسال: #۵۷
۱۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۳۰ ق.ظ، توسط Mansoureh.)
(۱۱ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۱۸ ق.ظ)carbon نوشته شده توسط:  Big Grin
من می دونم اگه بیام شریف به سیگنال احتمالا علاقه مند میشم... ولی فیلدای دانشگاه تهران جالب ترن واقعاً آخه! نیستن؟

مگه دانشگاه تهران چند تا فیلد داره؟!!! اون که نوشته گرایش رباتیک؟ کارهای دیگه هم انجام میدن...؟ ببین شریف اسمش خیلی بزرگه ولی اگر تهران رو دوست داری فکر نکن با رفتن به اونجا چیزی رو از دست میدی! اونجا هم گروهشون قوی است...

Change Your FATE
۰
۰
ارسال: #۵۸
۱۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۳۷ ق.ظ
(۱۱ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۲۵ ق.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط:  
(11 خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۱۸ ق.ظ)carbon نوشته شده توسط:  Big Grin

مگه دانشگاه تهران چند تا فیلد داره؟!!! اون که نوشته گرایش رباتیک؟ کارهای دیگه هم انجام میدن...؟ ببین شریف اسمش خیلی بزرگه ولی اگر تهران رو دوست داری فکر نکن با رفتن به اونجا چیزی رو از دست میدی! اونجا هم گروهشون قوی است...

آره همون
دقیق نمی دونم Big Grin
مثلاً روی علوم شناختی هم کار می کنن . یعنی مدلسازی فکر انسان و ...
همون لرنینگ هم خیلی جالبه به نظرم
چیزایی که واقعاً هوشن!
سیگنال و جبر خطی و این جور درسا تو یه فاز دیگن.
۰
۰
ارسال: #۵۹
۱۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۳۸ ق.ظ
دوستان میشه یه رحمی هم به حال این رتبه داغونا بکنید؟؟؟
هوش علم وصنعت را بالاتر بزنم یا شهید بهشتی؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۶۰
۱۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۴۰ ق.ظ
(۱۱ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۳۸ ق.ظ)m.tafaghodi نوشته شده توسط:  دوستان میشه یه رحمی هم به حال این رتبه داغونا بکنید؟؟؟
هوش علم وصنعت را بالاتر بزنم یا شهید بهشتی؟؟؟

خارج از تاپیکه . ولی علم و صنعت!

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۱ ۸۱۷ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۸۵ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۴۲۱ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۲۶ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۵۲ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۱۱۲ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۳۲۳ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۱۴۶ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۸ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۶۵ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close