زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۱۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هوش شریف یا دانشگاه تهران؟

ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۴۷ ق.ظ
سلام!
برای ارشد هوش دانشگاه تهران بهتره یا شریف؟
من از چند نفر که پرسیدم (دانشجوهای تهران و شریف) این طور برداشت کردم:

هوش شریف بیشتر سیگنال و پردازش تصویر هست، دانشجوهاش قوی ترن، برای apply یه کم بهتره، جو رقابتی شدید برای نمره گرفتن داره

هوش تهران بیشتر رباتیک و علوم شناختی و ماشین لرنینگ هست، استاداش بهترن، در کل دانشجوهاش راضی ترن...
چند نفر هم اکیداً توصیه میکردن اگه سیگنال دوست ندارین تهران خیلی بهتره!
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۴۸ ق.ظ
بچه های تهران پردازش متن و لرنینگ خیلی خوب کار می کنن.
شریف همش DSP هست تا جایی که می دونم. همش متلب کاری Big Grin

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۱
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: carbon , Xilinx
ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۲۰ ب.ظ
منتقل شد به بخش انتخاب رشته.

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۰
۰
ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۲۹ ب.ظ
RE: هوش شریف یا دانشگاه تهران؟
(۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۴۷ ق.ظ)carbon نوشته شده توسط:  سلام!

هوش شریف بیشتر سیگنال و پردازش تصویر هست، دانشجوهاش قوی ترن، برای apply یه کم بهتره، جو رقابتی شدید برای نمره گرفتن داره

هوش تهران بیشتر رباتیک و علوم شناختی و ماشین لرنینگ هست، استاداش بهترن، در کل دانشجوهاش راضی ترن...

یعنی چی پس امیر کبیر چی میشه؟؟؟؟؟؟
سیگنال و پردازش شریف قبول ولی بقیه گرایش هاش فقط امیر کبیر .من اینو وقتی دیدم که بچه های شریف اومدن یادگیری ماشین از امیر کبیر و خیلی درس دیگه بداشتند و قبول داشتن اساتیدش بهتره ولی واسه اعتبار دانشگاه خب شریف ۱ چیز دیگه است.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosenabdoli
ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۴۶ ب.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۲۹ ب.ظ)vampire2 نوشته شده توسط:  یعنی چی پس امیر کبیر چی میشه؟؟؟؟؟؟
سیگنال و پردازش شریف قبول ولی بقیه گرایش هاش فقط امیر کبیر .من اینو وقتی دیدم که بچه های شریف اومدن یادگیری ماشین از امیر کبیر و خیلی درس دیگه بداشتند و قبول داشتن اساتیدش بهتره ولی واسه اعتبار دانشگاه خب شریف ۱ چیز دیگه است.

من شنیدم تو امیرکبیر استادا الکی کار میکشن از دانشجوها... hw های وقت گیر و غیر جالب میدنUndecided
تهرانم سر کلاس یادگیری ماشین دکتر نیلی خیلیا از بیرون میرن میشینن. ولی گویا تاکیدشون رو قسمت هایی هست که بیشتر به درد رباتیک میخوره
۱
۰
ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۵۳ ب.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۴۷ ق.ظ)carbon نوشته شده توسط:  سلام!

شریف لرنینگش واقعن ضعیفه ... به جرات می تونم بگم دانشجوهایی که لرنینگ کار می کنن خیلی بیشتر از استاداش بلدن و اگه بخواین لرنینگ کار کنین فقط یکی دوتا دانشجو دکترای خوب داره که بتونن کمکتون کنن.
اما ... اینکه همه می گن شریف فقط سیگنالیه و اینا ... آره ... شاید یه جورایی خیلی بد باشه واسه کسایی که به کارای کلاسیک هوش مصنوعی (مطمئن نیستم که از کلمه درستی استفاده کرده باشم ... ) مثل پِلنینگ و لرنینگ علاقه دارن ... اما کسایی که پایه ریاضی و استوکستیک قوی دارن شریف استادای خیلی خوبی داره ...
و اینکه فضای آموزشی و امکانات شریف نسبتا بهتر از تهران و امیرکبیره.

وختی بازی خشن می شه، خشن ها به بازی میان...
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: carbon
ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۱۶ ب.ظ
البته شریف فقط هم سیگنال نیست. نمونه دکتر جلیلی که اصلا فیلدش کاری به سیگنال نداره.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosenabdoli , carbon
ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۰۶ ب.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۴۷ ق.ظ)carbon نوشته شده توسط:  جو رقابتی شدید برای نمره گرفتن داره

Huh اینطور نیست! البته همیشه یکی دو تا نخاله پیدا میشه...! این استثناها همه جا هستند!

Change Your FATE
۱
۰
ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۱۶ ب.ظ، توسط mosenabdoli.)
(۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۱۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  البته شریف فقط هم سیگنال نیست. نمونه دکتر جلیلی که اصلا فیلدش کاری به سیگنال نداره.

آره! ولی کسی که شریف رو به خاطر کامپلکس کار کردن انتخاب کنه یه کم ...
عین اینه که بکوبی بری جنوب، بعد ناهار بری لب دریا تن ماهی بخوری!!! (زیاد ربط نداشت ولی ... همینجوری دور هم باشیم!)

(۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۰۶ ب.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط:  
(08 خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۴۷ ق.ظ)carbon نوشته شده توسط:  جو رقابتی شدید برای نمره گرفتن داره

Huh اینطور نیست! البته همیشه یکی دو تا نخاله پیدا میشه...! این استثناها همه جا هستند!

Big Grin مثلن کسایی که باعث میشن استاد نمره هارو نبره رو نمودار ... اتفاقی که احتمالن این ترم میفته!!! Dodgy

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , carbon , shervinrs
ارسال: #۱۰
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
البته به نظرم استاد خیلی کاری برای آدم نمیکنه. با این وجود با توجه به بچه های آزمابشگاه دکتر ربیعی شریف برای یادگیری ماشین خیلی هم بد نیست.

(۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۴۸ ق.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  بچه های تهران پردازش متن و لرنینگ خیلی خوب کار می کنن.
شریف همش DSP هست تا جایی که می دونم. همش متلب کاری Big Grin
منظور از پردازش متن، پردازش زبان های طبیعیه؟
در مورد متلب: کاملا بستگی به شرایط داره، برای بعضی درسا درسته برای بعضی درسا نه. کلا متلب ابزار های زیادی برای هوش مصنوعی داره ولی برای بقیه زبان ها هم کتابخانه های هوش مصنوعی پیدا میشه.
۰
۰
ارسال: #۱۱
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۳۰ ب.ظ
ممنون از راهنمایی هاتون

بچه های شریف، در کل راضی هستید از استادا؟
من درس سیگنالو تو کارشناسی پاس کردم. زیاد خوشم نیومد. برام ملموس نبود! شما الان به سیگنال علاقه مند شدین تو شریف؟

ولی موضوعایی که تو دانشگاه تهران کار میشه خیلی به نظرم جذاب تر میاد Smile
۰
۰
ارسال: #۱۲
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۴۴ ب.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۳۰ ب.ظ)carbon نوشته شده توسط:  ممنون از راهنمایی هاتون

من درس سیگنالو تو کارشناسی پاس کردم. زیاد خوشم نیومد. برام ملموس نبود! شما الان به سیگنال علاقه مند شدین تو شریف؟

ولی موضوعایی که تو دانشگاه تهران کار میشه خیلی به نظرم جذاب تر میاد Smile

سیگنال اصولن زیاد ملموس نیست اولش ... باید انقدر باهاش ور بری تا ملموس بشه ... اما اگه احساس می کنی فیلدای تهران رو بیشتر دوس داری برو تهران ... یا امیرکبیر ...
کلن من که از استادا راضی ام ...(گه گاه نق می زنیم، ولی اکثرن راضی ایم. چون می دونیم همه دانشگاها وضعیت اینجوریه و بعضی استادا رو اعصابن)
ترم پیش یکی از معضلاتی که اکثر بچه ها داشتن این بود که می خواستیم لرنینگ کار کنیم ولی نمی شد ... همه نه، ولی خیلی ها این وضعیت رو داشتن. به نظرم تصمیم انتخاب بین شریف و غیر شریف، تصمیم انتخاب بین لرنینگ و غیر لرنینگه ...

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mansoureh , carbon
ارسال: #۱۳
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۴۵ ب.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۳۰ ب.ظ)carbon نوشته شده توسط:  ممنون از راهنمایی هاتون

ببین استادا محشرن! اینو نسبت به دانشگاه کارشناسیم میگم! ولی خب در عین اینکه باسوادند بعضی هاشون قدرت بیان ندارند و یا قدرت بیان دارند ولی خیلی ثقیل درس میدن... که اون هم باز جایی هست که جبران بشه!

(۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۳۰ ب.ظ)carbon نوشته شده توسط:  من درس سیگنالو تو کارشناسی پاس کردم. زیاد خوشم نیومد. برام ملموس نبود! شما الان به سیگنال علاقه مند شدین تو شریف؟
سیگنال پایه است دیگه... یخورده خشکه! ولی کاربردی که میشه اتفاقا جذاب هم میشه...

Change Your FATE
۰
۰
ارسال: #۱۴
۰۸ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۵۳ ب.ظ
یه خوبی شریف به نظرم گستردگی در همه ابعاد هست. خیلی آدم محدود نیست اینجا.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosenabdoli
ارسال: #۱۵
۰۹ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۰۰ ق.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۵۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یه خوبی شریف به نظرم گستردگی در همه ابعاد هست. خیلی آدم محدود نیست اینجا.

منظورتون ابعاد غیر درسیه؟
این طوری نیست که کسی که بخواد نسبتا جزو خوبا باشه، زندگیش بشه درس؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۱ ۸۱۶ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۸۳ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۴۲۱ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۲۵ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۵۲ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۱۰۶ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۳۲۳ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۱۴۶ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۸ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۶۵ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close