زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۰۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سهمیه رتبه اولی پیام نور

ارسال: #۱۶
۱۱ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۲۰ ب.ظ
RE: سهمیه رتبه اولی پیام نور
(۱۱ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۱۴ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  ممنون که راهنمایی کردید. پس باید برم دنبال قانونش بگردم. البته اگر رتبه اول باشم. ۸ ترمه تموم کردن هم مهم هست.

برای پیام نور تا ۱۰ ترم مجازه.
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , white bird
ارسال: #۱۷
۱۱ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۴۴ ب.ظ
(۱۱ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۲۰ ب.ظ)MEHDI_M نوشته شده توسط:  
(11 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۱۴ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  ممنون که راهنمایی کردید. پس باید برم دنبال قانونش بگردم. البته اگر رتبه اول باشم. ۸ ترمه تموم کردن هم مهم هست.

خیلی خیلی ممنون از راهنمایتون
ببخشید باید دانشگاه نامه بده به سنجش و نفر اول معرفی کنه؟
بعد این رتبه اولی چقدر تاثیر داره توی رتبه ارشد؟
و تا چند سال بعد فارغ تحصیلی میشه ازش استفاده کرد؟

من
در انتظـــــــــــــــــــــــــــار یک معجـــــــــــــــــــــــــزه...
۰
۰
ارسال: #۱۸
۱۱ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۵۹ ب.ظ
(۱۱ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۴۴ ب.ظ)white bird نوشته شده توسط:  
(11 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۲۰ ب.ظ)MEHDI_M نوشته شده توسط:  
(11 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۱۴ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  ممنون که راهنمایی کردید. پس باید برم دنبال قانونش بگردم. البته اگر رتبه اول باشم. ۸ ترمه تموم کردن هم مهم هست.

خیلی خیلی ممنون از راهنمایتون
ببخشید باید دانشگاه نامه بده به سنجش و نفر اول معرفی کنه؟
بعد این رتبه اولی چقدر تاثیر داره توی رتبه ارشد؟
و تا چند سال بعد فارغ تحصیلی میشه ازش استفاده کرد؟

دانشگاه از طریق پرتال سنجش نفرات برتر را معرفی میکنه.
تا دو سال بعد از فارغ التحصیلی میشه.
نمره کل شما باید ۸۰ درصد نمره کل آخرین نفر قبولی انتخاب باشه و ظرفیت خالی هم باشه.
شما که پیام نور هستید خودتون از دانشگاهتون پیگیر باشید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: white bird
ارسال: #۱۹
۱۲ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۰۰ ب.ظ
(۱۱ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۴۷ ب.ظ)MEHDI_M نوشته شده توسط:  سلام.
من خودم کارشناسی پیام نور بودم. پارسال ارشد امتحان دادم و از این سهمیه استفاده کردم.
از سال قبل مصوب شد که افرادی که شاگرد اول در رشته و بین هم ورودی در مرکز/واحد خود شوند می توانند از این سهمیه استفاده کنند.
اگه اینجوری باشه که خیلی خوب میشه!
شما با رتبه چند تربیت مدرس قبول شدید؟به نظرتون من با این سهمیه با رتبه حول و حوش ۱۰۰۰ امیدی هست شیراز یا صنعتی شیراز قبول شم؟
۰
۰
ارسال: #۲۰
۱۲ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۱۷ ب.ظ، توسط MEHDI_M.)
(۱۲ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۰۰ ب.ظ)mj_shbn نوشته شده توسط:  
(11 خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۴۷ ب.ظ)MEHDI_M نوشته شده توسط:  سلام.
من خودم کارشناسی پیام نور بودم. پارسال ارشد امتحان دادم و از این سهمیه استفاده کردم.
از سال قبل مصوب شد که افرادی که شاگرد اول در رشته و بین هم ورودی در مرکز/واحد خود شوند می توانند از این سهمیه استفاده کنند.
اگه اینجوری باشه که خیلی خوب میشه!
شما با رتبه چند تربیت مدرس قبول شدید؟به نظرتون من با این سهمیه با رتبه حول و حوش ۱۰۰۰ امیدی هست شیراز یا صنعتی شیراز قبول شم؟

من با رتبه ۹۰۶
شما احتمال زیاد اصفهان و شیراز قبول میشید. شاید یکی از دانشگاههای تهران هم قبول بشید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mj_shbn
ارسال: #۲۱
۱۲ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۲۶ ب.ظ
سهمیه رتبه اولی پیام نور
من یک سوال دیگه داشتم این طور که معلومه شنبه دانشگاه تعطیله. رفت تا سه شنبه که من برم دانشگاه.
شما اشاره کردید این رتبه اول بین هم ورودی ها باید باشه . حالا سوال من این هست که ایا باید در اون ترم که فارغ التحصیل شدیم رتبه اول باشیم یا الان که می خوام درخواست بدیم. مثلا من پارسال درسم تموم شده حالا باید بین بچه هایی که همون پارسال درسشون تموم شده رتبه اول بشم یا اینکه مقایسه تا همین ترم که می خوام درخواست بدم انجام میشه یعنی بچه های این ترم هم در مقایسه لحاظ میشند؟
۰
۰
ارسال: #۲۲
۱۲ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۵۹ ب.ظ
(۱۲ خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۲۶ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  من یک سوال دیگه داشتم این طور که معلومه شنبه دانشگاه تعطیله. رفت تا سه شنبه که من برم دانشگاه.
شما اشاره کردید این رتبه اول بین هم ورودی ها باید باشه . حالا سوال من این هست که ایا باید در اون ترم که فارغ التحصیل شدیم رتبه اول باشیم یا الان که می خوام درخواست بدیم. مثلا من پارسال درسم تموم شده حالا باید بین بچه هایی که همون پارسال درسشون تموم شده رتبه اول بشم یا اینکه مقایسه تا همین ترم که می خوام درخواست بدم انجام میشه یعنی بچه های این ترم هم در مقایسه لحاظ میشند؟

شما فعلا انتخاب کنید.
باید بین هم ورودیهای خودتون اول باشید. فکر کنم (مطمئن نیستم) بین هم ورودیهای خودتون حتی اگر اونها این ترم هم فارغ التحصیل میشن شما باید اول باشید. البته میگم مطمئن نیستم.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora
ارسال: #۲۳
۱۲ خرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۰۹ ب.ظ
(۱۲ خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۲۶ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  من یک سوال دیگه داشتم این طور که معلومه شنبه دانشگاه تعطیله. رفت تا سه شنبه که من برم دانشگاه.

نه / باید معدلت از همه هم ورودی های خودت که حداقل تو ۸ ترم (برای پیام نور حداقل ۱۰ ترم) فارغ التحصیل مشن بالاتر باشی تا به عنوان رتبه اول هم دوره ایهای خودت انتخاب بشی
۰
۰
ارسال: #۲۴
۱۲ خرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۴۳ ب.ظ، توسط MEHDI_M.)
(۱۲ خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۳۴ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  
(12 خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۰۹ ب.ظ)unique_as14 نوشته شده توسط:  
(12 خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۲۶ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  من یک سوال دیگه داشتم این طور که معلومه شنبه دانشگاه تعطیله. رفت تا سه شنبه که من برم دانشگاه.

نه / باید معدلت از همه هم ورودی های خودت که حداقل تو ۸ ترم (برای پیام نور حداقل ۱۰ ترم) فارغ التحصیل مشن بالاتر باشی تا به عنوان رتبه اول هم دوره ایهای خودت انتخاب بشی
بله اینو می دونم که باید بین هم ورودی های خودم باشه. می خواستم بدونم من که پارسال ۸ ترمه تموم کرده با اونی که امسال ترم ۱۰ تموم کرده مقایسه می شم با وجود اینکه هر دو هم ورودی هستیم.
من فکر کنم با همه مقایسه بشید. مطمئن نیستم.
۰
۰
ارسال: #۲۵
۱۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۲۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۲۲ ق.ظ، توسط kadoos.)
سهمیه رتبه اولی پیام نور
من ترم هشتم هستم و انشالله فارغ التحصیل میشم ، باید بین ترم آخریهای ورودی ۸۷ اول باشم ؟

هر کاری که دیگران می توانند انجام دهند تو هم می توانی و هر کاری که دیگران نمی توانند انجام دهند تو باید انجام دهی !!!
" ضرب المثل ژاپنی "
۰
۰
ارسال: #۲۶
۱۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۳۲ ق.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۲۲ ق.ظ)kadoos نوشته شده توسط:  من ترم هشتم هستم و انشالله فارغ التحصیل میشم ، باید بین ترم آخریهای ورودی ۸۷ اول باشم ؟

آره باید بین هم ورودیهاتون تو رشته خودتون نفر اول باشید و تا آخر تیرماه فارغ التحصیل بشید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: masphp
ارسال: #۲۷
۱۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۴۸ ب.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۳۲ ق.ظ)MEHDI_M نوشته شده توسط:  
(13 خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۲۲ ق.ظ)kadoos نوشته شده توسط:  من ترم هشتم هستم و انشالله فارغ التحصیل میشم ، باید بین ترم آخریهای ورودی ۸۷ اول باشم ؟

آره باید بین هم ورودیهاتون تو رشته خودتون نفر اول باشید و تا آخر تیرماه فارغ التحصیل بشید.
آقا مهدی ازتون ممنونم که انقدر با حوصله به سوالا جواب میدین ، ببخشید یه سوال دیگه آخرین امتحانم ۱۷ تیره یعنی باید تا آخر تیر همه نمره هام بیاد و به تایید استاد رسیده باشن یا نه ؟

هر کاری که دیگران می توانند انجام دهند تو هم می توانی و هر کاری که دیگران نمی توانند انجام دهند تو باید انجام دهی !!!
" ضرب المثل ژاپنی "
۰
۰
ارسال: #۲۸
۱۳ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۴۵ ب.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۴۸ ب.ظ)kadoos نوشته شده توسط:  
(13 خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۳۲ ق.ظ)MEHDI_M نوشته شده توسط:  
(13 خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۲۲ ق.ظ)kadoos نوشته شده توسط:  من ترم هشتم هستم و انشالله فارغ التحصیل میشم ، باید بین ترم آخریهای ورودی ۸۷ اول باشم ؟

آقا مهدی ازتون ممنونم که انقدر با حوصله به سوالا جواب میدین ، ببخشید یه سوال دیگه آخرین امتحانم ۱۷ تیره یعنی باید تا آخر تیر همه نمره هام بیاد و به تایید استاد رسیده باشن یا نه ؟

خواهش میکنم.
سازمان سنجش تا ۵ مرداد به دانشگاهها مهلت داده تا نفرات برتر را معرفی کنند به همین جهت میگم تا آخر تیرماه تمام نمراتتون مشخص بشه.
۰
۰
ارسال: #۲۹
۱۵ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۸ ق.ظ، توسط masphp.)
سهمیه رتبه اولی پیام نور
سلام دوستان من در پیام نور کارشناسی نرم افزار گرفتم
دوست عزیزمون آقا
MEHDI_M
به من هم در پیام خصوصی راهمایی کردند که باید نفر اول در دانشگاه واحد خودت باشی
من رفتم دانشگاه و از سیستم گلستان در آوردن که رتبه اول هستم

متاسفانه معوان آموزشی مرکز ما قبول نمی کنه که برای هر واحد مورد نظر هست و می گه که کشوری هست و از قبول فرم مورد نظر امتناع می کنه

برای من خیلی خیلی تاثیر این سهمیه مهم است .
با سنجش هم چند بار تماس گرفتم و چیزی عایدم نشد
به پیام نور تهران فکس هم ارسال کردم و هیچی

در سال قبل هم در این ادرس همین بحث شده

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۳۰
۱۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۰۰ ب.ظ
من هم توی مرکز خودمون رتبه اول شدم، ولی به دانشگاهمون که مراجعه کردم میگه دست پیام نور مرکزیه و باید توی کل کشور اول شده باشی!
آموزش استان هم رفتم سوال کردم اونم همینو گفت.آقا مهدی شما که از این سهمیه استفاده کردی بگو ما چیکار کنیم؟بخشنامش رو نداری که من لااقل نشونشون بدم تا بتونم قانعشون کنم؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question یک پیام مشکوک marvelous ۲ ۲,۴۲۹ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۲:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  گیت های نوری mostafaheydar1370 ۳ ۴,۰۲۲ ۲۱ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: morteza318
  سوال در مورد سهمیه رتبه اولی rezamim2020 ۰ ۱,۹۹۶ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020
  معماری روزانه تربیت مدرس (۳۰۶ معماری+۲۷۱ هوش+۳۲۵ نرم)(رتبه اولی) m.1373 ۳ ۴,۶۳۳ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali
  مجازی یا پیام نور؟ hoseini.f ۲ ۳,۴۳۳ ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hoseini.f
  طراحی یک سیستم نورانی هوشمند marvelous ۸ ۵,۶۵۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ۰۳:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Smile منابع فارسی برای فراگیر پیام نور -نرم افزار foxn ۱ ۲,۷۶۸ ۲۰ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: majidnourirad10
  سهمیه ایثارگری و نتیجه مصاحبه tabestan ۱ ۳,۶۱۶ ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: noori759
  چند درصد ظرفیت های نوشته شده در دفترچه برای سهمیه ای ها و اینا در نظر گرفته میشه؟ ynsdamob ۷ ۵,۹۹۶ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: anyone
  انتخاب دانشگاه در رشته علوم کامپیوتر با رتبه ۲ و۳ با سهمیه gari ۱۳ ۶,۹۹۱ ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gari

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close