زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۰۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سهمیه رتبه اولی پیام نور

ارسال: #۴۶
۰۴ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۵۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۵۹ ق.ظ، توسط alirrrrrr.)
سهمیه رتبه اولی پیام نور
دوستان من کلا فک میکنم که این سهمیه رتبه اولی مال بچه های دانشگاهای دولتیه !! یعنی بچه های آزادو پیام نورو غیر انتفاعی نمیتون ازش استفاده کنن.
خوب اگه واقعا هر واحد پیام نور یک سهمیه داشته باشه!!!!با این تعداد پیام نور پس کنکور یه چیز بیخود میشه دیگه!!!۹۰ درصد بچه های ارشد میشن پیام نوریا!!!البته من قصد جسارت ندارماSmile

البته شاید این سهمیه واسه ارشد توی دانشگاه های پیام نور در نظر گرفته بشه!!به هر حال بازم فک نمیکنم توی سهمیه دولتی دوستان تاثیری داشته باشه!!!
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۷
۰۴ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۵۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۵۶ ق.ظ، توسط white bird.)
RE: سهمیه رتبه اولی پیام نور
(۰۴ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۵۶ ق.ظ)alirrrrrr نوشته شده توسط:  دوستان من کلا فک میکنم که این سهمیه رتبه اولی مال بچه های دانشگاهای دولتیه !! یعنی بچه های آزادو پیام نورو غیر انتفاعی نمیتون ازش استفاده کنن.
خوب اگه واقعا هر واحد پیام نور یک سهمیه داشته باشه!!!!با این تعداد پیام نور پس کنکور یه چیز بیخود میشه دیگه!!!۹۰ درصد بچه های ارشد میشن پیام نوریا!!!البته من قصد جسارت ندارماSmile

البته شاید این سهمیه واسه ارشد توی دانشگاه های پیام نور در نظر گرفته بشه!!به هر حال بازم فک نمیکنم توی سهمیه دولتی دوستان تاثیری داشته باشه!!!
چرا اقای alirrr بچه های پیام نور از این سهمیه استفاده میکنند
چندتا از خود بچه های مانشت که پیام نوری بودند استفاده کردند اتفاقا روزانه های تهرانم قبول شدند

من
در انتظـــــــــــــــــــــــــــار یک معجـــــــــــــــــــــــــزه...
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirrrrrr
ارسال: #۴۸
۰۴ تیر ۱۳۹۱, ۰۱:۰۰ ب.ظ
سهمیه رتبه اولی پیام نور
سلام بچه ها من گیج شدم منم فکر کنم رتبه اول باشم ولی هر چی میرم به مسوول اموزش میگم میگه دست ما نیست خود پیام نور مرکزی مشخص میکنه ما از کجا باید بفهمیم هستیم یا نه بعد چه جوری از این سهمیه استفاده کنیم

خدایا نگویم دستم بگیر عمریست گرفته ای مبادا رهایش کنی[/size]
۰
۰
ارسال: #۴۹
۰۴ تیر ۱۳۹۱, ۰۱:۰۵ ب.ظ
(۰۴ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۵۵ ق.ظ)white bird نوشته شده توسط:  
(04 تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۵۶ ق.ظ)alirrrrrr نوشته شده توسط:  دوستان من کلا فک میکنم که این سهمیه رتبه اولی مال بچه های دانشگاهای دولتیه !! یعنی بچه های آزادو پیام نورو غیر انتفاعی نمیتون ازش استفاده کنن.

چرا اقای alirrr بچه های پیام نور از این سهمیه استفاده میکنند
چندتا از خود بچه های مانشت که پیام نوری بودند استفاده کردند اتفاقا روزانه های تهرانم قبول شدند

امید وارم همین طوری که شما میگید باشه.اما من تا حالا این قضیه رو نشنیده بودم.به نظرم اگرم باشه.بچه های دولتی سهمیشون واسه دولتیه و بچه های پیام نور سهمیشون واسه پیام نوره و غیر انتفاعی و آزاد هم به همین شکل!!!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: white bird
ارسال: #۵۰
۱۰ تیر ۱۳۹۱, ۰۲:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ تیر ۱۳۹۱ ۰۲:۲۸ ب.ظ، توسط masphp.)
سهمیه رتبه اولی پیام نور
لطفا به این لینک نگاه کنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

البته واحد ما گفته بعد از امتحانات یعنی بیستم بریم اونجا
۰
۰
ارسال: #۵۱
۱۵ تیر ۱۳۹۱, ۰۳:۱۰ ب.ظ
سهمیه رتبه اولی پیام نور
اطلاعیه واحد دیگری از پیام نور در این باره

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mj_shbn , esi66
ارسال: #۵۲
۲۰ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۵۴ ب.ظ
سهمیه رتبه اولی پیام نور
سلام
من امروز به واحد خودمان مراجعه کردم و معاونت آموشی متاسفانه گفتند که من باید خودم آدرس پرتال سنجش را پیدا کنم و به ایشان بدم تا وارد کنند

خلاصه بعد از ناراحتی رفتم استان و آن جا فهمیدم که بخشنامه ای از طرف تهران به استان شده که استان هم به واحد ها ارسال کرده ، من بخش نامه را دیدم و در زیر متنش را نوشتم ، خلاصه بعدش به واحد برگشتم و فرم را تحویل دادم (امیدوارم که در موعد مقرر وارد بشه)

در بخش نامه نوشته شده که از اول تیر ، معاونان اموزشی واحد ها ، این فرم های رتبه اولی را بگیرند و تایید کنند و نگه دارند و از ۱ تا ۵ مرداد از طریق پرتال سنجش وارد کنند و نوشته بود که کد کاربری کارشناس مربوطه جهت ثبت اطلاعات بعدا ارسال خواهد شد

تاریخ بخش نامه ۹۱/۳/۳۱ هست
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: esi66 , najme60 , Aurora
ارسال: #۵۳
۲۱ تیر ۱۳۹۱, ۰۷:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۴۹ ب.ظ، توسط esi66.)
سهمیه رتبه اولی پیام نور
به این آدرس زیر در قسمت اطلاعیه اون مراجعه نماید خود بخش نامه سنجش به دانشگاه پیام نور هستش

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , najme60 , mj_shbn , masphp
ارسال: #۵۴
۲۲ تیر ۱۳۹۱, ۰۳:۳۸ ب.ظ
سهمیه رتبه اولی پیام نور
سلام
من در رشته نرم افزار در بین هم ورودی هام نفر اول شدم،در ارشدم در رشته آی تی شرکت کردم و مجاز به انتخاب رشته شدم و میخواهم از این سهمیه استفاده کنم اما به ی مشکلی برخوردم؟!!در واحد ما ی نفر در رشته آی تی نفر اول بوده و در ارشد آی تی شرکت کرده و مجاز شده و حالا میخواهد از این سهمیه استفاده کنه آیا یک نفر از ما باید از این سهمیه استفاده کنه؟یا اینکه من بخاطر اینکه کارشناسی نرم بودم جدا حساب میشه، خودمم فکر میکنم که چون سهمیه نفر اول کارشناسی هست ربطی به رشته انتخابی در ارشد نداره من تمام بخش نامه را خوندم و چیزی در این مورد اشاره نشده که مثلاً کارشناسی نرم حتما باید ارشد نرم امتحان میدادم فقط نوشته ممتازینی که در این آزمون شرکت کردند و مجاز به انتخاب رشته شدند!!از دوستانی که در این زمینه اطلاعاتی دارند میخوام که راهنماییم کنند
۰
۰
ارسال: #۵۵
۲۴ تیر ۱۳۹۱, ۰۷:۵۴ ب.ظ
(۲۲ تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۳۸ ب.ظ)esi66 نوشته شده توسط:  آیا یک نفر از ما باید از این سهمیه استفاده کنه؟یا اینکه من بخاطر اینکه کارشناسی نرم بودم جدا حساب میشه،

سلام؛
نمیدونم تا الان جوابتون رو گرفتید یا نه؛
اما سهمیه شاگرد اولی برای هر ورودی در نظر گرفته میشه؛
بنابراین سهمیه اولی شما در نرم ورودی خودتون ربطی به سهمیه اولی رشته آتی در همون ورودی نداره؛

گر وا نمی کنی گره ای، خود گـــره مباش،
ابروگشاده باش چو دستت گشاده نیست
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: esi66
ارسال: #۵۶
۲۴ تیر ۱۳۹۱, ۰۹:۰۵ ب.ظ
نه،متاسفانه دوستان فقط میان میخونن میرن!!!!
در این خصوص هر جا رفتم به در بسته خوردم،کسی چیزی نمیدونه!از سنجش هم پرسیدام اما جوابی نمیدن!
اینیکه شما میگید درسته.
اما بنظرتون میشه از سهمیه اولی نرم تو ارشد آی تی استفاده کرد؟یا حتما میبایست ارشد نرم شرکت میکردم!!!!
۰
۰
ارسال: #۵۷
۲۵ تیر ۱۳۹۱, ۰۱:۱۰ ق.ظ
سهمیه رتبه اولی پیام نور
به نظر من اگر سهمیه اولی داشته باشید میتوتید در هر رشته ای که بخواهید از این سهمیه استفاده کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: esi66
ارسال: #۵۸
۲۶ تیر ۱۳۹۱, ۰۷:۵۳ ب.ظ
من پارسال میتونستم از این سهمیه استفاده کنم و قبول شم ولی مسئولان در حقم لطف کردن!!! و به موقع اسمم رو به سنجش اعلام نکردن!!
آره اینجوریه بی انصافی بعضی از کارکنان این دانشگاه!!!

مرنجان دلم را که این مرغ وحشی
زبامی که برخاست، مشکل نشیند
۰
۰
ارسال: #۵۹
۲۶ تیر ۱۳۹۱, ۰۸:۳۱ ب.ظ
من هم فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه، آخه از هر رشته و ورودی یک نفر باید معرفی بشه حالا هر رشته ای که توی ارشد شرکت کردید دیگه نباید فرقی داشته باشه.
ایشالا که بتونید از این سهمیه استفاده کنید.
منم توی ورودی های خودمون رتبه اول شدم ولی فارغ التحصیل ۸۹/۴/۳۰ هستم، و سنجش گفته حداکثر دو سال باید از فارغ التحصیلی گذشته باشه.زمانی که دانشگاه بخواد اسم منو توی پرتال وارد کنه (۱ تا ۵ مرداد) از دو سال بیشتر میشه!به نظرتون من میتونم از این سهمیه استفاده کنم؟
۰
۰
ارسال: #۶۰
۲۷ تیر ۱۳۹۱, ۰۷:۵۴ ب.ظ
سهمیه رتبه اولی پیام نور
(۲۴ تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۰۵ ب.ظ)esi66 نوشته شده توسط:  اما بنظرتون میشه از سهمیه اولی نرم تو ارشد آی تی استفاده کرد؟یا حتما میبایست ارشد نرم شرکت میکردم!!!!
به احتمال خیلی زیاد میتونید استفاده کنید.
(۲۶ تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۳۱ ب.ظ)mj_shbn نوشته شده توسط:  منم توی ورودی های خودمون رتبه اول شدم ولی فارغ التحصیل ۸۹/۴/۳۰ هستم، و سنجش گفته حداکثر دو سال باید از فارغ التحصیلی گذشته باشه.زمانی که دانشگاه بخواد اسم منو توی پرتال وارد کنه (۱ تا ۵ مرداد) از دو سال بیشتر میشه!به نظرتون من میتونم از این سهمیه استفاده کنم؟
به نظر من شمام میتونید استفاده کنید.

مرنجان دلم را که این مرغ وحشی
زبامی که برخاست، مشکل نشیند
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: equilibrium , mj_shbn , esi66

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question یک پیام مشکوک marvelous ۲ ۲,۴۲۸ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۲:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  گیت های نوری mostafaheydar1370 ۳ ۴,۰۲۱ ۲۱ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: morteza318
  سوال در مورد سهمیه رتبه اولی rezamim2020 ۰ ۱,۹۹۶ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020
  معماری روزانه تربیت مدرس (۳۰۶ معماری+۲۷۱ هوش+۳۲۵ نرم)(رتبه اولی) m.1373 ۳ ۴,۶۳۳ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali
  مجازی یا پیام نور؟ hoseini.f ۲ ۳,۴۳۳ ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hoseini.f
  طراحی یک سیستم نورانی هوشمند marvelous ۸ ۵,۶۵۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ۰۳:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Smile منابع فارسی برای فراگیر پیام نور -نرم افزار foxn ۱ ۲,۷۶۸ ۲۰ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: majidnourirad10
  سهمیه ایثارگری و نتیجه مصاحبه tabestan ۱ ۳,۶۱۵ ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: noori759
  چند درصد ظرفیت های نوشته شده در دفترچه برای سهمیه ای ها و اینا در نظر گرفته میشه؟ ynsdamob ۷ ۵,۹۹۶ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: anyone
  انتخاب دانشگاه در رشته علوم کامپیوتر با رتبه ۲ و۳ با سهمیه gari ۱۳ ۶,۹۹۱ ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gari

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close