زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۲۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مصاحبه با رتبه ۸ معماری ،۳۱ هوش، ۵۱ نرم افزار

نظرسنجی: آیا روش مز رو مفید ارزیابی می کنید؟
بله
خیر
[نمایش نتایج]
توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
ارسال: #۶۱
۱۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۵۹ ب.ظ، توسط mjzarrin.)
RE: مصاحبه با رتبه تک رقمی، معدل ۱۲ !!! . پیروزی از آن همه ماست.
(۱۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۲۷ ق.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  ممنون خیلی کمک کردید اما به نظر تون مثلا من بیام تو یه هفته زور چپون یه درس رو بخونم اما یادش نگرفته باشم وبرام جا نیافتاده باشه چه فایده ای داره ؟ البته سواله می خوام ببینم شما منظورت از پایه ای خوندن چیه؟ واینکه من هدفم راستش این بود که تو تابستان مثلا اگه برای معماری پوران وراهیان رو در نظر دارم نکات هر دو رو یه جا بنویسم که تو مهر به بعد دوباره نخوام هی از این کتاب سوییچ کنم رو اون کتاب درست می گم یا اشتباه می کنم ؟

درود سارا خانم.
من همه این هایی رو که شما فرمودید تست کردم.ببین من واسه الان شما و دوستان گفتم متوسط یک هفته و حداکثر ۱۰ روز رو روی یه درس بگذار.
شما ۱۳ تا درس داری و اونوقت ۱۳ تا یک هفته میشه ۹۱ روز یعنی سه ماه.
بعدش وارد مز یک می شی و روش رو همین جور دنبال می کنی.
راستش در مورد یک هفته اینو بگم که وقت مناسبی هست. شما واسه کدوم امتحان دانشگاهتون بعد از شروع امتحانات یه هفته وقت داشتید؟ .
در مورد مثال خاص معماری، اینو عرض کنم که لازم نیست ۲ تاشو بخونی. هر دو تاش برگرفته از کتاب های رفرنس و سوالات کنکور هستند. تا وقتی درس دیگه ای وجود داره نباید از یه درس چند کتاب بخونی.معلومه بیشتر یاد میگیری اما این کار یعنی هدر دادن زمان.
زمان خیلی مهمه. اگه من الان می گم هر درس یه هفته ما می خواهیم زمان سود می کنیم.اون موقع می تونی با خیال راحت تر روی مشکلاتت ،روی کتاب های دوم و ... تمرکز کنی واگه نتونی زمان سود کنی خیلی بیشتر از این مورد ها ضرر می کنی.
یه مثال خاص می زنم. وقتی دبیرستان باشی همه یه کتاب رو که می خونی نمره ات میشه ۱۸ یعنی ۹۰ % مطالب رو جواب می دی. اما فرض کن فقط ۸۰% کتاب رو بخونی، نمره ات به طرز عجیبی میاد پایین. چون فکر کردن رو ازت می گیره.چون هر سوالی تو ذهنت نیست و باید فکر کنی رو احساس می کنی مربوط به اون ۲۰ % آخر کتابه که نخوندی.موافقی؟
اگه درسی هم تمام نشد، نشد. کلی تر بخونش تو جزئیاتش کمتر برو.بار دوم تو مراحل بعد که می خونیش می فهمیش و بار سوم و بارهای بعد .

قوی کردن پایه در دروس مختلف یک مورد نسبی است که با توجه به اون هدفی که داری و توانایی که در خودت احساس می کنی باید تلاشت رو بکنی.
شاد باشی

(۱۷ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۴۶ ق.ظ)shahram_sharifnia نوشته شده توسط:  سلام
چه روش های جالبی برای درس خوندن وجود داره Wink

درود آقا شهرام.
امیدوارم این روش بتونه کمکت کنه

(۱۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۱۴ ق.ظ)nmusavi نوشته شده توسط:  تا حدودی فهمیدم چی کار کنم سپاسگزارم.
یه جمله براتون مینویسم یه جمله به شمایی که به من و دوستانتون کمک میکنید خودم خیلی بهش ایمان دارم شاید هم شنیده باشید.
دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستند که رو به آسمان دعا می کنند (کوروش کبیر)

درود بر شما باد.
امیدوارم روزی شکوه و عظمت ایران را دوباره بسازیم.
کوروش فقط یک نفر بود اما یک دنیا نام او را به بزرگی و بزرگواری می برد.
ما یک دنیا هستیم با این حال نام ما به بزرگی یاد نمی شود.
زمان تولد فرقی بین من ، تو و کوروش نیست.
بیایید همه کوروش باشیم تا دنیا در دنیا بزرگ و بزرگوار باشیم.
سپاس بی نهایت از شما دوست عزیز

از همه دوستان به خاطر استقبالی که در نظر سنجی ، کامنت ها و لطفی که از خودتون نسبت به من نشان دادید .سپاس گزارم.
دوستی با شما سرمایه بزرگی برای من است.
به امید پیروزی و موفقیت.

شاد باشید . بدرووود
۸
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , Belissima , nmusavi , sajad_8900 , arshadhoush , 862222822 , mrsh1372
ارسال: #۶۲
۱۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۰۱ ب.ظ، توسط taktaz.)
ول کنید این بچه بازیها را
هر کی باید فکر خودشو بکار بندازه و با توجه به شناختی که از خودش داره یک ریتم و روشی تو درس خوندنش بکار ببره

تمام پیشرفتهای عالمگیر خود را مدیون تفکر منظم و یادداشت برداری دقیق هستم.
"توماس ادیسون"
۱
۲۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mjzarrin
ارسال: #۶۳
۱۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۵۳ ب.ظ، توسط nmusavi.)
(۱۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۰۰ ب.ظ)taktaz نوشته شده توسط:  ول کنید این بچه بازیها را
هر کی باید فکر خودشو بکار بندازه و با توجه به شناختی که از خودش داره یک ریتم و روشی تو درس خوندنش بکار ببره
دوست عزیز شما به این جمع محترم خیلی راحت می گید بچه بازی در می آرید. با احترام گذاشتن به دیگران باعث می شید خودتون مورد احترام قرار بگیرید و اینکه هر کسی مسئول اعمال خودشه و استفاده از تجربیات کسانی که موفق شدن فکر نمیکنم بچه بازی باشه و اینکه قرار هم نیست ۱۰۰% کارهایی که این افراد انجام دادن رو ما هم انجام بدیم تجربیات این افراد رو میبینیم و با خودمون مقایسه می کنیم و نسبت به توانایی ها و سطح درسی که داریم برنامه ریزی می کنیم.

شریف ترین قلب ها قلب کسانی است که در آن اندیشه ی آزارکسی نباشد.
(زرتشت)
۱۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mjzarrin , Mahbanoo313 , Belissima , SaMiRa.e , SarahArshad , انرژی مثبت , ۸۶۲۲۲۲۸۲۲ , Parva , mrsh1372
ارسال: #۶۴
۱۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۴۵ ب.ظ
مصاحبه با رتبه تک رقمی، معدل ۱۲ !!! . پیروزی از آن همه ماست.
(۱۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۰۰ ب.ظ)taktaz نوشته شده توسط:  ول کنید این بچه بازیها را
ببینید درسته هرکسی روش درس خوندن خودشو داره ولی تجربیات دیگران میتونه خیلی مفید باشه.شاید این دوستانی که مطالب و راهنماییها را میخوانند بتونند با کمی تغییر (و بومی سازی اون روش برای خودشون!)بتونن اونها هم روش مناسبی را پیدا کنند.این را بدونید که تجربیات درس خوندن ۱ نفر خیلی میتونه مفید باشه.این مسئله را همه ما در طول دوران تحصیل تجربه کردیم .
همه ما روشهایی برای درس خوندن داریم ولی میتونه با کسب تجربیات مختلف و موفق دیگران و همینطور گرفتن نقاط مثبت اونها روش خوندنمون را بهبود بدیم
همینکه بقیه انگیزه لازم را برای خواندن پیدا کردند و ایشان هم با حوصله جواب میدند جای تشکر داره
بیاید همیشه احساس و روش خودمون را در مورد ۱ مسئله ای به بقیه هم تعمیم ندیم . و حداقل انگیزه را در کسی که راهنمایی میکنه و کسی که راهنمایی میخواد از بین نبریم
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , yaser_ilam_com , elize , SarahArshad , ماه بانو , انرژی مثبت , Mahbanoo313 , Parva , hamid88 , mrsh1372
ارسال: #۶۵
۱۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۱۰ ب.ظ، توسط SarahArshad.)
نقل قول: درود سارا خانم.
من همه این هایی رو که شما فرمودید تست کردم.ببین من واسه الان شما و دوستان گفتم متوسط یک هفته و حداکثر ۱۰ روز رو روی یه درس بگذار.
راستش در مورد یک هفته اینو بگم که وقت مناسبی هست. شما واسه کدوم امتحان دانشگاهتون بعد از شروع امتحانات یه هفته وقت داشتید؟ .
در مورد مثال خاص معماری، اینو عرض کنم که لازم نیست ۲ تاشو بخونی. هر دو تاش برگرفته از کتاب های رفرنس و سوالات کنکور هستند. تا وقتی درس دیگه ای وجود داره نباید از یه درس چند کتاب بخونی.معلومه بیشتر یاد میگیری اما این کار یعنی هدر دادن زمان.
زمان خیلی مهمه. اگه من الان می گم هر درس یه هفته ما می خواهیم زمان سود می کنیم.اون موقع می تونی با خیال راحت تر روی مشکلاتت ،روی کتاب های دوم و ... تمرکز کنی واگه نتونی زمان سود کنی خیلی بیشتر از این مورد ها ضرر می کنی.
یه مثال خاص می زنم. وقتی دبیرستان باشی همه یه کتاب رو که می خونی نمره ات میشه ۱۸ یعنی ۹۰ % مطالب رو جواب می دی. اما فرض کن فقط ۸۰% کتاب رو بخونی، نمره ات به طرز عجیبی میاد پایین. چون فکر کردن رو ازت می گیره.چون هر سوالی تو ذهنت نیست و باید فکر کنی رو احساس می کنی مربوط به اون ۲۰ % آخر کتابه که نخوندی.موافقی؟
اگه درسی هم تمام نشد، نشد. کلی تر بخونش تو جزئیاتش کمتر برو.بار دوم تو مراحل بعد که می خونیش می فهمیش و بار سوم و بارهای بعد .

قوی کردن پایه در دروس مختلف یک مورد نسبی است که با توجه به اون هدفی که داری و توانایی که در خودت احساس می کنی باید تلاشت رو بکنی.
شاد باشی
حالا فمیدم چی میگید ؟ من همیشه برای دانشگاه که می خوندم همین روشم بود یعنی دور اول رو روزنامه وار می خوندم تا ببینم کی به کیه و اصلا شاید بر میگشتم خیلی چیزها یادم رفته بود اما تو دورهای بعدی کاملا با خوندن ودوره کردن همه چیز یادم می آمد منظورتون اینه؟راستش من بیشتر نگران خلاصه جمع کردن از رو کتابها و ویس ها و کتابهای کنکوری هستم در مورد خلاصه ها نظرتون چیه؟
واینکه به نظر شما ویس گوش کردن چقدر می تونه کمک کننده باشه .مثلا تصور کن برای یه درس دارم کلاس میرم تو تابستون اون رو چطور برخورد کنم باهاش؟

یه موضوع دیگه هم هست برای کنکور آزمایشی می خواستم برم شرکت کنم شما نظرتون در این مورد چیه؟ آخه روش مز با کنکور آزمایشی در تضاد هستن یه جورهایی راستش وقتیمز میشی که دیگه به برنامه آزمونها نمی رسی .من بیشتر مدیریت سر آزمون وتو حال وهوا بودن برام مهمه واصلا اعتقادی نه به سوالات دارم نه رتبه های آزمونها .هدفم فقط مدیریت کردن واینکه عادت کنم بشینم سر جلسه هست همین.

در مورد ریاضیات مخصوصا ریاضی مهندسی هم اگه بگید ممنون می شم .ریاضی مهندسی رو از رو ویس دارم میرم جلو چون یکم درجه فراموشیم توش زیاده

راستی خیلی بهم کمک کردی .خدا بهت یه جایی خیلی خیلی کمک می کنه شک نکن .

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mjzarrin , Mahbanoo313 , Parva , hamid88
ارسال: #۶۶
۱۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۲۲ ب.ظ
راستش من اصلا از این برنامه ها خوشم نمیاد...همیشه هم قبل از کنکور فکر میکردم که احتمالا من با این وضعیتم اصلا هیچ جا قبول نشم...چون لری و بدون برنامه ریزی خاصی درس میخوندم...پس میگم بون اینکارا هم میشه...اما فکر کنم اینجوری بهتره..اگه میتونید اینقد دقیق باشید...حتما این برنامه مجید جان رو پیاده کنید که جواب میده

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
۴
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: mjzarrin , SarahArshad
ارسال: #۶۷
۱۷ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۱۷ ب.ظ
مجید عزیز
لطفا اگه زحمتی نیست نظر خودتو در این تایپیک برای من و دوستان بنویس

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

شریف ترین قلب ها قلب کسانی است که در آن اندیشه ی آزارکسی نباشد.
(زرتشت)
۰
۰
ارسال: #۶۸
۱۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۵۸ ق.ظ
(۱۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۰۴ ب.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  
نقل قول: درود سارا خانم.

شاد باشی
حالا فمیدم چی میگید ؟ من همیشه برای دانشگاه که می خوندم همین روشم بود یعنی دور اول رو روزنامه وار می خوندم تا ببینم کی به کیه و اصلا شاید بر میگشتم خیلی چیزها یادم رفته بود اما تو دورهای بعدی کاملا با خوندن ودوره کردن همه چیز یادم می آمد منظورتون اینه؟راستش من بیشتر نگران خلاصه جمع کردن از رو کتابها و ویس ها و کتابهای کنکوری هستم در مورد خلاصه ها نظرتون چیه؟
واینکه به نظر شما ویس گوش کردن چقدر می تونه کمک کننده باشه .مثلا تصور کن برای یه درس دارم کلاس میرم تو تابستون اون رو چطور برخورد کنم باهاش؟

یه موضوع دیگه هم هست برای کنکور آزمایشی می خواستم برم شرکت کنم شما نظرتون در این مورد چیه؟ آخه روش مز با کنکور آزمایشی در تضاد هستن یه جورهایی راستش وقتیمز میشی که دیگه به برنامه آزمونها نمی رسی .من بیشتر مدیریت سر آزمون وتو حال وهوا بودن برام مهمه واصلا اعتقادی نه به سوالات دارم نه رتبه های آزمونها .هدفم فقط مدیریت کردن واینکه عادت کنم بشینم سر جلسه هست همین.

در مورد ریاضیات مخصوصا ریاضی مهندسی هم اگه بگید ممنون می شم .ریاضی مهندسی رو از رو ویس دارم میرم جلو چون یکم درجه فراموشیم توش زیاده

راستی خیلی بهم کمک کردی .خدا بهت یه جایی خیلی خیلی کمک می کنه شک نکن .

سلام دوست من
موفقیتت رو به نظاره می شینم.
آره، الان خوب متوجه شدید.
کلاس رفتن و ویس گوش کردن خیلی کمکت می کنه.اگه درس خوندن از روی کتاب رو نگاه کردن به یه عکس دو بعدی بدونی. کلاس رفتن با یه استاد خوب مثل دیدن سه بعدی می مونه.
ریاضی مهندسی رو خودم پایه ای قوی نبودم. الان می خوام یاد بگیرم. کتاب محمود کریمی رو یه نگاه انداختم خیلی خوبتر از چیزایی بود که خونده بودم.ولی شما جزوه ایشون رو گیر بیار.ویس هم باید باشه از ایشون.از کسایی که میرن کلاسش بخواهید واستون آپلود کنند.
شرکت در آزمون آزمایشی خیلی خوبه.درصد های ما اتفاقا خوب هستند ولی نمی تونی طبق برنامه اونا درس بخونی.
مثلا شما واسه کنکور آزمایشی که در مز اول و دوم می دی ممکنه این نتایج رو بدست بیاری.
آزمون اول دوم سوم چهارم آخر
درس ۱ ۲۰ ۵۰ ۴۰ ۳۰ ۶۰
درس ۲ ۲۰ ۲۰ ۵۰ ۴۰ ۶۰
درس ۳ ۲۰ ۲۰ ۲۰ ۵۰ ۶۰
یعنی رشد یک و یا چند درس. بعدش رشد و بالا آمدن چند درس دیگه و ریزش اندک درس های سری اول و ...
حتی در این مثال درس های مرحله اول در پایان مز اول یعنی قبل از مرور در مز دوم ممکنه به ۳۰ % کاهش پیدا کنند.
پس حتما شرکت کن.
همین که اینجام از خدا ممنونم.
و همچنین از لطف شما.

شاد باشید . بدرووود
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , Parva
ارسال: #۶۹
۱۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۵۰ ق.ظ
شما معتقدید آزمونها رو شرکت کنم اما از روش مز برم؟ درسته؟ مثلا تو ازمون اول کاری به ۲۵ اول نداشته باشم وروش مز رو برم؟ درست متوجه شدم؟

در مورد ریاضی مهندسی هم دارم همون کریمی رو می خونم مممنون.کتاب و جزوه و ویس

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parva
ارسال: #۷۰
۱۸ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۲۷ ب.ظ
مصاحبه ای که داشتین واقعا عالی بود خیلی لذت بردم مرسی. بهتون تبریک میگم به خاطر موفقیت تون
۲
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mjzarrin
ارسال: #۷۱
۱۹ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۴۷ ق.ظ
(۱۸ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۵۰ ق.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  شما معتقدید آزمونها رو شرکت کنم اما از روش مز برم؟ درسته؟ مثلا تو ازمون اول کاری به ۲۵ اول نداشته باشم وروش مز رو برم؟ درست متوجه شدم؟

سلام آره دقیقا منظورم همین بود.

شاد باشید . بدرووود
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad
ارسال: #۷۲
۱۹ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۴۷ ق.ظ
(۱۹ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۴۷ ق.ظ)mjzarrin نوشته شده توسط:  
(18 خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۵۰ ق.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  شما معتقدید آزمونها رو شرکت کنم اما از روش مز برم؟ درسته؟ مثلا تو ازمون اول کاری به ۲۵ اول نداشته باشم وروش مز رو برم؟ درست متوجه شدم؟

سلام آره دقیقا منظورم همین بود.
خوب من متوجه نمیشم که اون موقع چه دلیلی داره که آزمونهای غیر جامع روشرکت کنم فقط آزمونهای جامع رو میرم برای مدیریت جلسه .

۰
۰
ارسال: #۷۳
۱۹ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۱۹ ق.ظ
سلام
شما چه زمانی از دروس خلاصه برداری می کردید ؟
ممنون
۰
۰
ارسال: #۷۴
۱۹ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۵۴ ب.ظ، توسط mjzarrin.)
(۱۹ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۱۹ ق.ظ)elhameli نوشته شده توسط:  سلام
شما چه زمانی از دروس خلاصه برداری می کردید ؟
ممنون

درود
خلاصه کردن همیشه باید انجام بشه و این روال تکراریه.
قبل از شروع مز دوم شما باید درون همه کتاب ها مطالب مهم رو علامت گذاری کرده باشید.توضیحاتتون رو به کتاب ها اضافه کرده باشید و ... . اما هنوز این مقدار برای خلاصه نوشتن زیاد است. در مز سوم هست که خلاصه ها درون برگه جدا نوشته می شود.

(۱۹ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۴۷ ق.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  خوب من متوجه نمیشم که اون موقع چه دلیلی داره که آزمونهای غیر جامع روشرکت کنم فقط آزمونهای جامع رو میرم برای مدیریت جلسه .

پیشرفت شما با روند پله ای و لگاریتمی صورت میگیره و باعث وجود انگیزه و قدرت میشه.
توصیه من شرکت در همه آزمون هاست.

شاد باشید . بدرووود
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sajad_8900 , elhameli , SarahArshad
ارسال: #۷۵
۱۹ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۰۶ ب.ظ
(۱۹ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۴۶ ب.ظ)mjzarrin نوشته شده توسط:  پیشرفت شما با روند پله ای و لگاریتمی صورت میگیره و باعث وجود انگیزه و قدرت میشه.
توصیه من شرکت در همه آزمون هاست.
شما موسسه خاصی مد نظر تون هست مثلا میگید فلا ن موسسه یا هر موسسه ای باشه فقط قصد شرکت کردنه؟

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۷۷ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۳۷۶ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۴۷ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۴۰ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۶۵ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۶۵ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۷ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۶۵۳ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۵۱ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۳۳۷ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close