زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۳۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

استخدام مخابرات ایران

ارسال:
۱۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۲۸ ب.ظ، توسط admin.)
استخدام مخابرات ایران
ثبت نام برای جذب ۲۵۰۰ نفر نیروی متخصص در شرکت مخابرات ایران از صبح امروز آغاز شد .

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران ، ثبت نام برای جذب ۲۵۰۰ نفر از روز ۱۶ خرداد ماه و از طریق سایت این شرکت به آدرسwww.tci.ir آغاز و تا پایان وقت اداری ۲۲ خرداد ادامه دارد .

به متقاضیان گرامی توصیه می شود در مهلت مقرر به نشانی داده شده مراجعه و با تکمیل فرم ثبت نام در آزمون شرکت کنند . یادآوری می شود، آزمون استخدامی مذکور در نیمه دوم تیرماه برگزار می شود .

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۶
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: kavehn , SaMiRa.e , *Najmeh* , Aurora , taktaz , Sunshine Off , sepid , Parva , انرژی مثبت , **sara** , 862222822 , najme60 , Mahbanoo313 , negin90 , sarbaz1214 , maryami , rozh66 , H.Mohammadi , mari12345
ارسال:
۱۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۴۰ ب.ظ
استخدام مخابرات ایران
من واسه استان ایلام نگاه کردم : فقط یه آقا و یه خانم میخواد اما دو نکته جالب :

یکی در تبصره هاست :خانواده شهدا و جانبازان و کارمندان پیمانی و فرزندان بازنشستگان همه امتیاز ویژه دارند

دومی هزینه این امتحان که فکر کنم ۲۵۰۰۰ تومان باشه موندم واقعا این امتحان این همه هزینه باید داشته باشه

درد من حصار برکه نیست ، درد من زیستن با ماهیانیست که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده
۸
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sepid , Sunshine Off , aatwo , pofef , sajad_8900 , maryami , baran , rozh66 , m450ud , hadirr
ارسال:
۱۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۳۹ ب.ظ، توسط خانه سبز.)
استخدام مخابرات ایران
(۱۶ خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۴۰ ب.ظ)yaser_ilam_com نوشته شده توسط:  من واسه استان ایلام نگاه کردم : فقط یه آقا و یه خانم میخواد اما دو نکته جالب :

یکی در تبصره هاست :خانواده شهدا و جانبازان و کارمندان پیمانی و فرزندان بازنشستگان همه امتیاز ویژه دارند

دومی هزینه این امتحان که فکر کنم ۲۵۰۰۰ تومان باشه موندم واقعا این امتحان این همه هزینه باید داشته باشه
تایید میشه شهر ما هم ۲ مرد و ۲ زن می خواد
یکی نیست بگه خب کسی که پارتی نداره و هیچ امتیازی بهش نمیگره باید چیکار کنه احیانا بره بمیره؟؟؟
........ ............... ............... .....................
تازه بعدش نوشتن حتی این مراحل طی بشه بصورت ازمایشی مثل موش ازمایشگاه زیرنظری ۱ تا ۳ ماه بعدش بصورت ادواری باهات قرار داد می بندن!!!!!!(اینم امنیت شغلیش)
واقعا تشکر می کنم.
۶
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Dark Knight , rozh66 , AEM4949
ارسال:
۱۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۴۶ ق.ظ، توسط aatwo.)
استخدام مخابرات ایران
متاسفانه این گونه استخدامیها فقط ابزاری برای پول درآوردن شده حساب کنید هزاران نفر شرکت می کنند و هزاران هزارها !!! تومن جمع می کنن !!!!!!!!!!!
یک سوال دارم شما فکر می کنید با این همه امتیازات ویژه برای یک عده خاص و تعداد داوطلبان شانس قبولیتون رو چقدر ارزیابی می کنید؟

drink 8 glasses of water a day

۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: baran , rozh66
ارسال:
۱۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۰۰ ق.ظ
استخدام مخابرات ایران
....هوچی

حالا دیگه تو رو داشتن خیاله
دل اسیر آرزوهای محاله
۱
۰
ارسال:
۱۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۰۲ ق.ظ
استخدام مخابرات ایران
من که فکر میکنم اگه آدم با دانش روز کنکورش توی این آزمون ها شرکت کنه..سوالات تخصصی شو ۱۰۰ میزنه...اما خوب بعدش مصاحبه هست و همه اینها...اما یکی از دوستام بدون پارتی شرکت نفت قبول شد...تا قبل از اون شک داشتم کسی بدون رابطه بتونه بره توی این شرکت ها استخدام شه...(حالا یه سری فارغ التحصیل های دانشگاه های دولتی رو کاری ندارم)اما این دوستم دانشگاه آزادی بود...خیلی راحت استخدام شد...پس اصلا فکر نکنید چیز عجیبیه...ما کنکور و زمین زدیم..این که دیگه بچه بازیه..به قول حضرت آقا...ما میتوانیم..

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off , SarahArshad , Aurora , sarbaz1214 , zzsnowdrop , rozh66 , fa_te64
ارسال:
۱۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۳۰ ق.ظ
استخدام مخابرات ایران
خوبه حداقل شهر شما ۲تا استخدام داره خوزستان که اصلا توی هیچ شهرستانی نه مرد میخوان نه زنSad
برین خدارو شکر کنید

خـــــــــــدایا شکر‌ به خاطره همهٔ داده‌ها و نداده هایت
داده‌هات نعمتــــــــــ ، نداده‌ها هم حکـــــــــــمت ...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: rozh66
ارسال:
۱۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۵۰ ق.ظ
استخدام مخابرات ایران
نمیدونم یعنی۵۰ نفر ارزش شرکت داره؟چه درسایی تو ازآزمونوش هست
۰
۰
ارسال:
۱۷ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۳۹ ق.ظ
استخدام مخابرات ایران
چرا این‌قدر آیه یاس می‌خونید؟ مثل اینه که بگید: کنکور ارشد که همش ۲۰۰ نفر می‌گیره، پس چرا این همه آدم شرکت می‌کنن؟
ظرفیت پذیرش هر جایی یه سری محدودیت‌ها داره.
در مورد آزمون، بیشتر دوست‌های من تو شهر خودمون که تو ارشد رتبه خوبی آورده‌اند و یا معدل کارشناسی‌شون خوب بود توی آزمون رتبه ۱ شدن و همگی هم الان استخدام اون نهاد هستند. این آزمون‌ها شیوه پارتی‌بازی توی استخدام رو یه خرده محدود کرده و اوضاع خیلی بهتر از قبل شده.
در مورد سهیمه شاهد: طبق مصوبه‌هایی که بوده فکر کنم ۳۰ درصد هر نوع استخدامی‌ای به سهمیه ایثارگری تعلق می‌گیره. مشکل از نهادهای برگزار کننده آزمون نیست، این یه قانونه که تصویب شده. نکته جالب‌ترش البته اینه که در جاهایی که ۱ نفر رو می‌خوان معمولاً کل سهمیه به شاهد تخصیص پیدا می‌کنهBig Grin (البته اگه متقاضی شاهد داشته باشه).
البته طبق معمول درخواست دارم که این بحث حاشیه‌ای رو (در مورد سهمیه شاهد) ادامه ندیم و بیشتر به بحث خود استخدام متمرکز بشیمSmile

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , Aurora , **sara** , blackhalo1989 , maryami , Dark Knight , baran , rozh66 , fa_te64
ارسال: #۱۰
۱۷ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۴۹ ق.ظ
استخدام مخابرات ایران
یه سوال الان اینجا پیش میاد اینه که واقعا اینا ۲۵هزار تومن پول ثبت نام واسه هر شخصی رو میخوان چی کار کنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چه جوریه که دادگستری ۶ تومن بود پول ثبت نامش ولی این یکی ۲۵ تومن!!!
بحث پولش حالا مهم نیس، خب واقعا می ارزه به اینکه باهاش بتونی سرکار بری، ولی خب آدم احساس میکنه یه جورایی ملت رو سرکار گذاشتن و دارن کلاه برداری میکنن.
میدونین چن نفر ثبت نام میکنن و اینا چقدر گیرشون میاد از این هزینه ی ثبت نام ها!!

آزادی این نیست که هر کس هر چه دلش خواست بکند، آزادی حقیقی قدرتی است که شخص را مجبور به انجام وظایف خود می کند.
۴
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۱
۱۷ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۱۰ ق.ظ
استخدام مخابرات ایران
حالا دوستان از این حرفا بگزریم یک سوال واسه درسایی که معرفی کردن چی بخونیم ؟؟؟؟ مثلا شبکه و....

امام على علیه السلام:

یَکتَسِبُ الکاذِبُ بِکَذِبِهِ ثَلاثا: سَخَطُ اللّه عَلَیهِ وَاستِهانَةُ النّاسِ بِهِ وَمَقتُ المَلائِکَةِ لَهُ؛

دروغگو با دروغگویى خود سه چیز بدست مى آورد: خشم خدا را نسبت به خود، نگاه تحقیرآمیز مردم را نسبت به خود و دشمنى فرشتگان را نسبت به خود.
۲
۰
ارسال: #۱۲
۱۷ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۱۵ ب.ظ
استخدام مخابرات ایران
(۱۷ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۱۰ ق.ظ)saghi نوشته شده توسط:  حالا دوستان از این حرفا بگزریم یک سوال واسه درسایی که معرفی کردن چی بخونیم ؟؟؟؟ مثلا شبکه و....
تو لینک زیر ، قسمت "موارد آزمون " :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

قطعه ای از پر پرواز کم است.......یازده بار شمردیم و یکی باز کم است
این همه آب که جاریست نه اقیانوس است.......عرق شرم زمین است که سرباز کم است
۱
۰
ارسال: #۱۳
۱۷ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۲۵ ب.ظ
استخدام مخابرات ایران
ای بابا اگه بخواد بشه حتی اگه یک نفر هم شهرتون بخواد میشه.
در هر حال مشهد که ۳ نفر خانم میخواد و ازین ۳ نفر یک نفر جزو ۳۰% سهمیه مربوط به خانواده هشادا جانبازان خود مخابرات میره.میمونه ۲ نفر.
خدا رو چه دیدید شاید شد.
شاید شاید شاید.
به احتمال یک میلیونم درصد

ای مخاطب شکوه های پنهان! تو اگر نباشی به که می توان گفت حرف هایی را که به هیچ کس نمی توان گفت . امام سجاد (ع)
۱
۰
ارسال: #۱۴
۱۷ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۲۶ ب.ظ
استخدام مخابرات ایران
دوست عزیز منبعی که باید بخونیم از روش رو گفتم

امام على علیه السلام:

یَکتَسِبُ الکاذِبُ بِکَذِبِهِ ثَلاثا: سَخَطُ اللّه عَلَیهِ وَاستِهانَةُ النّاسِ بِهِ وَمَقتُ المَلائِکَةِ لَهُ؛

دروغگو با دروغگویى خود سه چیز بدست مى آورد: خشم خدا را نسبت به خود، نگاه تحقیرآمیز مردم را نسبت به خود و دشمنى فرشتگان را نسبت به خود.
۲
۰
ارسال: #۱۵
۱۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۲۴ ب.ظ
استخدام مخابرات ایران
سلام
آیا فقط بومی استخدام میشن؟
یعنی هر کی تو شهر خودش؟
یا استان خودش؟
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question در آمد مهندسین در ایران. اشتباه کردم پزشکی نخوندم؟ sepanta1990 ۷۴ ۴۷,۷۸۹ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  استخدام کارشناس تحلیل داده zeinab_IT ۰ ۱,۰۵۳ ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: zeinab_IT
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۱۵ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  استخدام در فنآوری اطلاعات خدمات حوزه علمیه قم oloom-ensani ۱۵ ۸,۹۱۰ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
Rainbow طبیعت زیبای ایران! αɾια ۱۵ ۹,۰۲۴ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۴:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: AXEL.
  پر استفاده ترین مدل های هواپیما در ایران abolfazlda ۱ ۲,۷۷۷ ۱۱ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Smile دانلود فیلم های آموزش پایگاه داده-دکتر حق جو دانشگاه علم و صنعت ایران Bakhtabad ۱۹ ۲۹,۱۷۱ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: keshvari9
  برای استخدام به اخرین مدرک نگاه میکنن یا میشه مدرک پایین تر ارائه داد؟ R.g- ۴ ۴,۵۱۳ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  فیلم های خوب که ارزش دیدن دارن چه ایرانی چه خارجکی!!!!!!!!! SarahArshad ۳۸۲ ۲۰۱,۷۰۵ ۰۶ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Saman
  بازار کار گرایش معماری کامپیوتر در ایران ƊƦЄƛM ۸ ۱۳,۴۳۷ ۱۰ دى ۱۳۹۷ ۰۳:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: masoudfn

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close