زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۲۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

استخدام مخابرات ایران

ارسال: #۱۶
۱۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۴۹ ب.ظ
RE: استخدام مخابرات ایران
واقعا خنده داره، گرگان هم ۴ تا مرد و ۲ تا زن میخواد، از خانواده شهدا بگذریم، فرزندان بازنشسته هارو چکار باید کرد!!! تازه اینهم به کنار، با قراردادیهایی که مخابرات مشغولن چکار کنیم!!! تقریبا سرکار هستیم Sad

هست را اگر قدر ندانی می شود بود! و چه تلخ است هستی که بود شود و دارمی که داشتم!
۲
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: sajad_8900 , rozh66
ارسال: #۱۷
۱۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۱۳ ب.ظ
استخدام مخابرات ایران
من مرده ۲۵ هزار تومنش هستم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: rozh66
ارسال: #۱۸
۱۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۱۸ ق.ظ
استخدام مخابرات ایران
من موندم شهر ما که فقط یکی میگیره دیگه چطور درصد میخوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۱
۰
ارسال: #۱۹
۱۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۴۱ ق.ظ
استخدام مخابرات ایران
(۱۶ خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۴۰ ب.ظ)yaser_ilam_com نوشته شده توسط:  یکی در تبصره هاست :خانواده شهدا و جانبازان و کارمندان پیمانی و فرزندان بازنشستگان همه امتیاز ویژه دارند

من قصد دلسرد کردن کسی رو ندارم درمورد شهر خودمون میگم که حدود چند ماهی میشد که بحث استخدامی مخابرات بود و از اقوام نزدیکم اونجا کار میکنه و می گفت لیست چند نفر رو بری بیمه کردن دادن دست پیمانکاران، درصورتی که همچین کسانی اونجا کار نمی کنن فقط الکی محض سابقه اینکارارو میکنن.

مگه تو استخدامی شهرداری غیر از این بود که به کارمندان پیمانیشون کلاس تست گذاشته بودن و نهایتا از اشخاص عادی کسی قبول نشود

به امید روزی که تو استخدامی هامون مسئولین خدا رو بالاسرشون ببینن.

ای نسخه ی نامه الهی که تویی

ای آینه ی جمال شاهی که تویی

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست

از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

(حضرت مولانا)
۸
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , kashir , sajad_8900 , maryami , publin , rozh66 , fa_te64
ارسال: #۲۰
۱۸ خرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۱۱ ب.ظ، توسط zzsnowdrop.)
استخدام مخابرات ایران
خیلی هم ناامید نباشید.زمان استخدام شهرداری یکی از دوستای من بدون هیچ پارتی و سابقه کاری استخدام شد.
یعنی میشه واسه ما هم یک فرجی بشه!!!
Smile

حساب کنید در هر شهر لااقل ۱۰۰ نفر برای یک پست برای آزمون ثبت نام میکنن.
۱۰۰ نفر برای انتخاب یک نفر.با حساب ۲۵ هزار تومن میشه ۲۵۰۰۰۰۰ یعنی دو میلیون و پانصد هزار تومن.
میشه تقریبا ۵ ماه حقوق همون یک نفر که قراره استخدام بشه.
پس با این ثبت نام حدود نصف سال کارمند مجانی استخدام میکنن.
فکر خوبیه.
Big Grin

ای مخاطب شکوه های پنهان! تو اگر نباشی به که می توان گفت حرف هایی را که به هیچ کس نمی توان گفت . امام سجاد (ع)
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aatwo , rozh66 , fa_te64
ارسال: #۲۱
۱۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۱۳ ب.ظ
استخدام مخابرات ایران
اخه هرچی فک میکنم بین این همه جوون فارغ التحصیل فقط مرد در رشته کامپیوتر در استان خراسان رضوی فقط ۳ نفر مرد سبزوار و ۵ نفر مرد مشهد بخواد
من حاضرم همینطوری افرادی رو که میخوان و دوست دارند استخدام کنند ولی این همه برای یک ازمون استخدامی پول نگیرند و اطلاعیه و هزینه نکنند و بین این جوانان همهمه و استرس ایجاد نکنند
فک نکنم منطقی باشه با این همه جوون فارغ التحصیل و مدرک به دست یکی یکی استخدام کنی یا انگشت شمار
این عین مسخره بازی ومسخره کردن هست

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sepid , Parva , Msccom , Mahla Mehr , rozh66 , fa_te64
ارسال: #۲۲
۱۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۲۳ ب.ظ
استخدام مخابرات ایران
بله دوست من حق با شماست ، اما چیکار میشه کرد ؟ خیلیا کار دولتی دوس دارن یکی عین من از کاسبی بیزارم
۷۰ ملیون پول دارم اما بیکارم !

جای مرد بی ادب زندان است .
۰
۰
ارسال: #۲۳
۱۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۵۸ ب.ظ
استخدام مخابرات ایران
خوبه شما پول دارید.
ما که نه پول داریم، نه حمایت از طرف خانواده ، نه کار پیدا میکنیم.نه از جای دولتی میشه دل رو امید داد نه به جاهای خصوصی.
چند وقت قبل جایی برای کار رفتم.قبل اینکه مسئول مربوطه من رو ببینن تمام مراحل به خوبی پیش رفت و قرار بود برای دوره ی کارآموزی برم و نوشتن قرارداد.
جناب آقای... مسئول مربوطه اومدند و فرمودن شما با این حجابتون میخواید بیاید سر کار!!!
اینجوری به جرم داشتن حجاب عذرمون رو خواستن.
حالا با این اوصاف جامعه باید همینطور مدرکمون خاک بخوره

ای مخاطب شکوه های پنهان! تو اگر نباشی به که می توان گفت حرف هایی را که به هیچ کس نمی توان گفت . امام سجاد (ع)
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parva , Aurora , Premier Homme , kashir , aatwo , Mahbanoo313 , rozh66 , ziba_khofte
ارسال: #۲۴
۱۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۱۳ ب.ظ
(۱۸ خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۲۳ ب.ظ)Premier Homme نوشته شده توسط:  بله دوست من حق با شماست ، اما چیکار میشه کرد ؟ خیلیا کار دولتی دوس دارن یکی عین من از کاسبی بیزارم
۷۰ ملیون پول دارم اما بیکارم !

من اگه هفتاد میلیون پول داشتم سه سوت زن می گرفتمBig Grin و یک خونه و یک ماشین و با بقیش با خانومم (نفس) می رفتیم آمریکا درس می خوندیم و یک خونه می خریدیم.

حالا دیگه تو رو داشتن خیاله
دل اسیر آرزوهای محاله
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parva , zzsnowdrop , kashir , rozh66 , annmary
ارسال: #۲۵
۱۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۴۴ ب.ظ، توسط Mahtab_m.)
(۱۸ خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۱۳ ب.ظ)ali نوشته شده توسط:  من اگه هفتاد میلیون پول داشتم سه سوت زن می گرفتمBig Grin و یک خونه و یک ماشین و با بقیش با خانومم (نفس) می رفتیم آمریکا درس می خوندیم و یک خونه می خریدیم.

با هفتاد میلیون این همه کار میشه کرد؟!!!

(۱۸ خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۵۸ ب.ظ)zzsnowdrop نوشته شده توسط:  اینجوری به جرم داشتن حجاب عذرمون رو خواستن.

به جرم داشتن حجاب؟؟؟؟Huh
۱
۰
ارسال: #۲۶
۱۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۳۵ ب.ظ
(۱۸ خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۴۵ ب.ظ)parva نوشته شده توسط:  
(18 خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۱۳ ب.ظ)ali نوشته شده توسط:  من اگه هفتاد میلیون پول داشتم سه سوت زن می گرفتمBig Grin و یک خونه و یک ماشین و با بقیش با خانومم (نفس) می رفتیم آمریکا درس می خوندیم و یک خونه می خریدیم.

دوست عزیز شما با هفتاد میلیون هم خونه می گیری هم ماشین! پس شرایط جور میشه زن هم می گیری
حالا با کدوم پول میری آمریکا؟؟؟

احتمالا زن پولدار میگیرن دیگهپدر زن پولدارشون خرج تحصیلاتشونو میده.
گفتن که خانمم نفس.نفس که یادتون هست باباش میلیاردر بود Big Grin

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parva , rozh66
ارسال: #۲۷
۱۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۰۰ ب.ظ
(۱۸ خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۱۳ ب.ظ)ali نوشته شده توسط:  من اگه هفتاد میلیون پول داشتم سه سوت زن می گرفتمBig Grin و یک خونه و یک ماشین و با بقیش با خانومم (نفس) می رفتیم آمریکا درس می خوندیم و یک خونه می خریدیم.

هووم خوشمـان آمد

تو استان ما دو نفر میخوان اونم دو تا مرد
اگه این دوتا رو بدون سهمیـه میزاشتن بازم میشد یه حرفی
ولی خب چیکار کنیم دیگه... عدالت حکم میکنه سهمیه وجود داشته باشه!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aatwo , rozh66
ارسال: #۲۸
۱۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۰۲ ب.ظ، توسط ali.)
استخدام مخابرات ایران
نه می خواهم با همین هفتاد میلیون همه اینکارا رو بکنم
شما بگید نمیشه اما من میگم میشه

نفس = هر گردی گردو نیست

این جریان نفس پولدار چیه من تلویزیون وطن رو نمی بینم.

حالا دیگه تو رو داشتن خیاله
دل اسیر آرزوهای محاله
۱
۰
ارسال: #۲۹
۱۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۵۳ ب.ظ
استخدام مخابرات ایران
نه بابا فکر میکنی با این پول این همه کار میشه کرد ؟
فوقش بشه یه کاری راه انداخت ، ؟

پیشنهادی دارین ؟

جای مرد بی ادب زندان است .
۰
۰
ارسال: #۳۰
۱۸ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۵۵ ب.ظ
استخدام مخابرات ایران
اون نفس رو که نمیدونم.
اما اون نفس که ماش میشناسیم همیم نفس توی فیلم دلشکسته بود که شهاب حسینی میخواست بگیرش.باباشم میلیاااااااااااااااااااااااااااردر بود.
حالا خودشون بیان میگن نفسشون کیه.
البته با این اعلام وضعیت مالی فکر کنم الان خیلی ها تمایل به نفس شدن داشته باشن.
آقا ما داوطلبیم. Big Grin

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kashir , aatwo

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question در آمد مهندسین در ایران. اشتباه کردم پزشکی نخوندم؟ sepanta1990 ۷۴ ۴۷,۷۹۹ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  استخدام کارشناس تحلیل داده zeinab_IT ۰ ۱,۰۵۳ ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: zeinab_IT
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۱۷ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  استخدام در فنآوری اطلاعات خدمات حوزه علمیه قم oloom-ensani ۱۵ ۸,۹۱۰ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
Rainbow طبیعت زیبای ایران! αɾια ۱۵ ۹,۰۲۴ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۴:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: AXEL.
  پر استفاده ترین مدل های هواپیما در ایران abolfazlda ۱ ۲,۷۷۷ ۱۱ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Smile دانلود فیلم های آموزش پایگاه داده-دکتر حق جو دانشگاه علم و صنعت ایران Bakhtabad ۱۹ ۲۹,۱۷۲ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: keshvari9
  برای استخدام به اخرین مدرک نگاه میکنن یا میشه مدرک پایین تر ارائه داد؟ R.g- ۴ ۴,۵۱۳ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  فیلم های خوب که ارزش دیدن دارن چه ایرانی چه خارجکی!!!!!!!!! SarahArshad ۳۸۲ ۲۰۱,۷۱۲ ۰۶ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Saman
  بازار کار گرایش معماری کامپیوتر در ایران ƊƦЄƛM ۸ ۱۳,۴۳۷ ۱۰ دى ۱۳۹۷ ۰۳:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: masoudfn

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close