زمان کنونی: ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۰۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مبانی طراحی وب

ارسال: #۹۱
۲۷ مرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۵۱ ق.ظ
RE: مبانی طراحی وب
(۲۷ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۴۸ ق.ظ)marjan_gh نوشته شده توسط:  
(25 مرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۵۷ ب.ظ)zeinab نوشته شده توسط:  این تاپیک هم مسیرش تغییر کرد!!!!
حالا من چه جوری سوالامو بپرسم با این همه دید منفی؟HuhHuhHuh

شما بپرسین! منظورم این نبوده چرا سوال پرسیدین! منظورم آقای حمید هستن که ادامه ندادن مطلبی رو که شروع کردن!!
و اگر میشه یه تاپیک دیگه برا شما که سطحت بالاتر است باز شه.
اگر هم هیچکدوم که هیچی!!
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۹۲
۲۷ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۰۸ ب.ظ، توسط hamid.adldoost.)
(۲۷ مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۵۱ ق.ظ)zeinab نوشته شده توسط:  
(27 مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۴۸ ق.ظ)marjan_gh نوشته شده توسط:  
(25 مرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۵۷ ب.ظ)zeinab نوشته شده توسط:  این تاپیک هم مسیرش تغییر کرد!!!!

شما بپرسین! منظورم این نبوده چرا سوال پرسیدین! منظورم آقای حمید هستن که ادامه ندادن مطلبی رو که شروع کردن!!
اگر هم هیچکدوم که هیچی!!

سلام باید عرض کنم این مسیر تاپیکش رو عوض کردن ! عوض نشد !
آخرین پستی که گذاشتم رو بخونید ! ۲ تا لایک بدون هیچ نظری در مورد مطلبم و ده ها پست بدون ارتباط به مطلبی که گذاشتم . این برای من این مفهوم رو داشت که مطالبم دیگه گفته بشه یا نشه اهمیتی نداره چون کسی دنبال نمی کنه. الان هم بیشتر از یک ماه فکر کنم از آخرین پستم میگذره که کسی هم دنبالش رو ازم نخواسته ! پس فکر می کنم من بی تقصیر باشم.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۹۳
۲۷ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۲۳ ب.ظ
(۲۷ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۰۶ ب.ظ)hamid.adldoost نوشته شده توسط:  
(27 مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۵۱ ق.ظ)zeinab نوشته شده توسط:  
(27 مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۴۸ ق.ظ)marjan_gh نوشته شده توسط:  

اگر هم هیچکدوم که هیچی!!

سلام باید عرض کنم این مسیر تاپیکش رو عوض کردن ! عوض نشد !
آخرین پستی که گذاشتم رو بخونید ! ۲ تا لایک بدون هیچ نظری در مورد مطلبم و ده ها پست بدون ارتباط به مطلبی که گذاشتم . این برای من این مفهوم رو داشت که مطالبم دیگه گفته بشه یا نشه اهمیتی نداره چون کسی دنبال نمی کنه. الان هم بیشتر از یک ماه فکر کنم از آخرین پستم میگذره که کسی هم دنبالش رو ازم نخواسته ! پس فکر می کنم من بی تقصیر باشم.

تو این بیش از یک ماه هم من یکی منتظر دنباله مطالب بودم، و هر روز به تاپیک سر میزدم اما نمیدونستم باید درخواست بدم!!
باز هم منتظرم!!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamid.adldoost
ارسال: #۹۴
۲۹ مرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۴۱ ب.ظ
مبانی طراحی وب
حمید جان رسیدگی کن!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamid.adldoost , zeinab
ارسال: #۹۵
۳۰ مرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۰۴ ق.ظ
(۲۹ مرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۴۱ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  حمید جان رسیدگی کن!

چشم آقا مهدی . هرچی استادم مهدی جان بگه. فقط به خاطر گل روی مهدی جان ، در ۲ روز آینده منتظر پست جدید من باشید تا دوباره با جدیت ادامه بدیم Smile

خوبه آقا مهدی؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: MSZ , zeinab
ارسال: #۹۶
۳۰ مرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ مرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۱۶ ق.ظ، توسط MSZ.)
(۳۰ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۰۴ ق.ظ)hamid.adldoost نوشته شده توسط:  
(29 مرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۴۱ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  حمید جان رسیدگی کن!

چشم آقا مهدی . هرچی استادم مهدی جان بگه. فقط به خاطر گل روی مهدی جان ، در ۲ روز آینده منتظر پست جدید من باشید تا دوباره با جدیت ادامه بدیم Smile

خوبه آقا مهدی؟

سپاس حمید جان
دمت قیژ (به قول امین عبدی ... یادی از ایام ... نوستالژی ... آخرین باری که دیدمش دیگه از در رد نمیشد!!!)
۰
۰
ارسال: #۹۷
۳۰ مرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۰۸ ب.ظ
(۳۰ مرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۱۵ ق.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  
(30 مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۰۴ ق.ظ)hamid.adldoost نوشته شده توسط:  
(29 مرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۴۱ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  حمید جان رسیدگی کن!

خوبه آقا مهدی؟

سپاس حمید جان
دمت قیژ (به قول امین عبدی ... یادی از ایام ... نوستالژی ... آخرین باری که دیدمش دیگه از در رد نمیشد!!!)

یادش بخیر ! چقد خسته بود ؟!! Smile) جدی چاق شده؟! من ۳ سال پیش دیدمش خونشون طرف ما بود. می گفت می خواد بره خارج.
به هر حال مرسی که یادی از اون روزا آوردی . خودتم بیا کمک تو این پست مطلبات برامون آموزنده میشه مهدی جان.
۰
۰
ارسال: #۹۸
۳۰ مرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۱۱ ب.ظ
مبانی طراحی وب
(۳۰ مرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۰۸ ب.ظ)hamid.adldoost نوشته شده توسط:  یادش بخیر ! چقد خسته بود ؟!! Smile) جدی چاق شده؟! من ۳ سال پیش دیدمش خونشون طرف ما بود. می گفت می خواد بره خارج.
به هر حال مرسی که یادی از اون روزا آوردی . خودتم بیا کمک تو این پست مطلبات برامون آموزنده میشه مهدی جان.

چاق نه بابا! ده پونزده سانتی دراز تر شده! سیاه چشم باید بیاد جلوش بوق بزنه!!!
چشم بنده هم در خدمتم ولی سوادم کوتاهه ها!!!
۰
۰
ارسال: #۹۹
۳۱ مرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۱۶ ق.ظ
(۳۰ مرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۱۱ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  
(30 مرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۰۸ ب.ظ)hamid.adldoost نوشته شده توسط:  یادش بخیر ! چقد خسته بود ؟!! Smile) جدی چاق شده؟! من ۳ سال پیش دیدمش خونشون طرف ما بود. می گفت می خواد بره خارج.

چاق نه بابا! ده پونزده سانتی دراز تر شده! سیاه چشم باید بیاد جلوش بوق بزنه!!!
چشم بنده هم در خدمتم ولی سوادم کوتاهه ها!!!

ااااااا بچه ها خودم اخراجتون میکنم ها Big Grin
هی تعارف تیکه پاره میکنن و خاطره میگن !! زود باشین دیگه لطفا
۰
۰
ارسال: #۱۰۰
۳۱ مرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۴۴ ب.ظ، توسط hamid.adldoost.)
مبانی طراحی وب
خوب در ادامه مطالب مربوط به ساختار صفحات وب ، می رسیم به زبان های اسکریپتی مثل جاوا اسکریپت که سمت کلاینت هستند و اجرای اون ها بر عهده مرورگر هست. نکته اولی که باید بگم اینه که جاوا اسکریپت بر خلاف اسمی که داره هیچ ربطی به جاوا نداره ! فقط نحوه نوشتار کد هاش کمی (تاکید می کنم کمی!) شبیه به جاوا هست. هدف از این زبان و زبان های بااین کاربرد این هست که بشه کارهای اجرایی کوچک (تاکید می کنم کوچک) که هیچ بار امنیتی هم برای وب سایت ندارن (مثلا هرگز برای کنترل ورود کاربران به صفحات خصوصی استفاده نمیشن!) به جای این که روی سرور اجرا بشن ، روی کلاینت اجرا بشن. اینکار چند تا مزیت داره ، اولین مزیت اینکه سرور بیخود مشغول نمیشه! دومین مزیت اینکه نیاز نیست در هنگام اجرای این کد ها رفت و برگشت اطلاعات و احیانا کل صفحه به سرور صورت بگیره (چیزی که بیشتر از همه توی وب وقت کاربر رو میگیره و اعصاب خورد کن هست مخصوصا رفت و برگشت کامل صفحه با به عبارت ساده تر Reload شدن صفحه.) مزیت سوم این هست که این کد ها چون روی کلاینت اجرا میشه پس اصلا لازم نیست حتما روی سروری باشه که کد اصلی روی اون هست ! یعنی شما می تونید کد جاوا اسکریپت رو روی هر سرور دیگه ای نگهداری کنین و آدرس اون رو توی کد اصلیتون که روی سرور خودتون هست بذارین و روی مرورگر مشاهده کننده صفحه اجرا بشه! مزیت های فراوان دیگه ای هم دارن مثلا امکان نگه داری اطلاعات کپسوله شده و همچنین استفاده از ساختار ها ! اگه کمی توضیح بدم میشه اینطوری گفت که اگه شما بخوایین اطلاعاتی رو روی صفحه html نگهداری کنین تنها چیزی که دارین "متن " یا همون string هست ! اما وقتی زبانی مثل جاوا اسکریپت همراه صفحه وجود داشته باشه دیگه شما می تونید اعداد ، متن و ... رو به صورت تفکیک شده نگهداری کنین و حتی با قابلیت داینامیک بودنی که جاوا اسکریپت داره ، متغیر های بدون نوع(!) نگه داری کنین. اگه قبلا کمی php کار کرده باشید منظور منو بهتر متوجه میشید. یا همینطور جاوا اسکریپت به شما امکان عملیاتی مثل استفاده از حلقه ها ، شرط ها و ... میده. با این حساب می تونید به راحتی یک ماشین حساب کامل رو توی وب سایتتون داشته باشید که تمام عملیاتش رو روی کلاینت انجام بده !
بهر حال جاوا اسکریپت خیلی سریع محبوب شد و با ایده ی فوق العاده ای که داشت تونست کارهای زیبایی رو هم در وب انجام بده ! این روز ها وب سایت ها سهم عظیمی از زیبایی ظاهریشون رو مدیون جاوا اسکریپت هستند. کارهایی مثل حرکت تصاویر ، محو شدن تدریجی نوشته ها و تصاویر ، بررسی صحت داده های دارای ساختار خاص مثل ایمیل به صورت آنی و خیلی چیزای دیگه هست که به راحتی با توابع آماده ای که کتابخانه های جاوا اسکریپت داره ایجاد میشه. جالبه بدونید که تکنولوژی های جدید تری هم به وجود اومدن که بر اساس جاوا اسکریپت هستند مثلا ارتباط غیر همزمان سرور و کلاینت یا همون AJAX که مخفیف Asynchronous Javascript And Xml (اگه در موردش علاقه مند هستید باید کمی صبر کنید تا اول با کد های سمت سرور هم کاملا آشنا بشید). ضمنا برخی کتاب خانه ها هم وجود دارند که بر اساس جاوا اسکریپت ساخته شدند و شامل توابع قدرتمندی برای زیبا سازی صفحات و کارهای لازم در سمت مشتری استفاده میشن که مشهورترین اونا JQuery هست. حتما تاحالا وقتی آلبوم تصاویر سایت ها رو نگاه کردید و دیدید که چقدر زیبا در بعضی از اونا تصاویر جایگزین هم میشن یا حرکت می کنن ، یا منو سایت هایی رو دیدین که جلوه های بصیری خیلی زیبایی دارن. اینا این روز ها معمولا با چند خط JQUERY قابل ساختن هست! و در واقع مدیون جاوا اسکریپت !
چون اینجا هدف ما آموزش زبان ها نیست ، پس آموزش جاوا اسکریپت رو هم بر عهده خودتون می ذارم . سعی کنید حتما برید دنبالش و با مفاهیمش بیشتر آشنا بشین. مثل همیشه بهترین منبع پیشنهادی من :
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موفق باشید.
منتظر نظراتتون هستم.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: MSZ , Mahbanoo313 , maedeh , zeinab , M.Amin.M , saiedattar , shany
ارسال: #۱۰۱
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۱۸ ق.ظ
تشکر آقای حمید. ببخشید یادگیری زبان های html, php, java script,.... و کلا زبان های برنامه نویسی وب چقدر زمان میبره معمولا؟؟!!
میخوام بدونم من کی یه طراح وب میشم! Big Grin
۰
۰
ارسال: #۱۰۲
۰۲ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۴۷ ب.ظ
(۰۲ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۱۸ ق.ظ)zeinab نوشته شده توسط:  تشکر آقای حمید. ببخشید یادگیری زبان های html, php, java script,.... و کلا زبان های برنامه نویسی وب چقدر زمان میبره معمولا؟؟!!
میخوام بدونم من کی یه طراح وب میشم! Big Grin

شما برای طراح وب شدن اول باید html و CSS رو یاد بگیرید. بعدش اگه قبلا برنامه نویسی کرده باشین با زبان هایی مثل c / c++ ، vb ، جاوا ، C# و ... کارتون راحت هست و می تونید بلافاصله جاوا اسکریپت رو هم شروع کنید در غیر این صورت بهتره اول با یک زبان لوکال (توصیه من C# یا Java ) کار کنید بعدش که کمی با شکل کلی برنامه نویسی آشنا شدیدی برید سراغ javascript. بعد از یاد گرفتن این ها شما سواد سمت کلاینت خودتون رو غنی کردید. حالا نوبت به سمت سرور می رسه . اینجا یه انتخاب سرنوشت ساز باید انجام بدید ! انتخابی که اگه بعدا متوجه بشید که اشتباه بوده و برگردید کلی از زمان عقب می افتید ! این انتخاب ، انتخاب یک زبان سمت سرور هست ، معمولا تو بازار امروز بین ۳ تا زبان رقابت شدید تره و هر سه تاش هم بازار خودش رو داره . این سه تا زبان ASP.NET یا در حالت کلی تکنولوژی دات نت) و جاوا ( با تمام اعضاش مثل jsf ، spring و ...) و php هست ! اما واقعیت اینه که چه در ایران(فقط تهران) و چه در خارج جاوا معمولا درآمد به مراتب بیشتری داره. هر کدوم مزیت های خاص خودشون رو دارن که طرفداراش به رخ بقیه می کشن ! وسط همین تاپیک هم نزدیک بود دعوا بین طرفداران این زبان ها راه بیافته ! فعلا چیزی از مزایا و معایبشون نمیگم تا دوباره دعوا نشه! اما احتمالا یکی دو تا پست دیگه وقتی می خوائیم وارد مبحث زبان های سمت سرور بشیم مجبورم در مورشون حسابی صحبت کنم هرچند می دونم دعوا میشه ! به هر حال شما در کنار انتخاب یه زبان سمت سرور ، یه سیستم دیتا بیس رو هم باید انتخاب بکنین که توش expert بشین و با بقیه سیستم های دیتابیس هم آشنا باشین. اما ناگفته نماند که انتخاب سیستم دیتا بیس شما هم بسیار مربوط میشه به انتخاب زبان سمت سرور شما ! چون هر زبان با یک دیتا بیس بیشتر مچ هست. وقتی این کار ها رو انجام بدید ، شما می تونید به عنوان یک طراح وب توی شرکت های کامپیوتری مشغول به کار بشین که باز هم اینکه تو کدوم شرکت کار کنین تاثیر گرفته از زبان سمت سروری هست که انتخاب می کنید! و البته توی شرکت های حرفه ای باید انتخاب کنید که توی همون زبان هم ، کدوم بخشش رو می خوائید انجام بدید ! خلاصه اگه تمام وقت خودتون رو به یادگیری و تمرین اختصاص بدید در بهترین حالت بعد از ۶ ماه می تونید تا حدودی قابلیت های بالا رو کسب کنید اما معمولا ببین ۲ تا ۳ سال طول می کشه.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahbanoo313 , shany
ارسال: #۱۰۳
۰۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۳۹ ق.ظ
مبانی طراحی وب
ممنون. خیلی خوب توضیح دادین. حالا که میگین هر کدوم از زبان های سمت سرور یه مزایا و معایبی دارن، برا انتخاب این زبان، چه گزینه ها و معیارهایی رو باید مد نظر قرار بدم؟؟!!!
۰
۰
ارسال: #۱۰۴
۰۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۲۱ ق.ظ
مبانی طراحی وب
html پایه صفحات وب . بسیار ساده و راحت
php و asp.net و jsp و ... زبان برنامه نویسی سمت سرور یعنی پردازش داده ها و الگوریتمهایی که کاربر نمیبینه و کار با دیتابیس (انتخاب به عهده خودتون ولی من پیشنهاد میکنم php یاد بگیرید )

اگر همین html , php رو یاد گرفتی که کنارش به راحتی mysql (دیتابیس) رو یاد میگیری حالا بیشتر وبهایی که دوست داری طراحی کن تا برنامه نویسی رو خوب یاد بگیری و با اصول سایت سازی آشنا بشی .

حالا باید css رو یاد بگیری تا صفحاتت رو زیبا کنی , بعدش جاوا اسکریپت که بنظرم سخته .
حالا از اینجا به بعد دیگه خودت میتونی بفهمی چی رو کی یاد بگیری .

همیشه یادت باشه اگر آخر css, javascript باشی ولی یک کد ساده php و یه ذخیره ساده برای دیتابیس نتونی بنویسی هیچ فایده ای نداره .

خلاصه : اول html دوم php & mysql (زبان سمت سرور) کتابهاب جعفرتژاد قمی رو برای هردوش خوندم خوب بود .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zeinab
ارسال: #۱۰۵
۰۳ شهریور ۱۳۹۱, ۰۵:۴۲ ب.ظ
انگار وقتش رسیده که صحبت از تکنولوژی های سمت سرور بکنیم! هرچند شاید کمی زود باشه اما انگار عجله دارین ! باشه پس شروع می کنیم !
خوب ببینید ، از چند دید میشه به قضیه نگاه کرد . اول اینکه هدفتون به چه وسعتی هست؟ می خوائید یه مهندس کامپیوتر کاربلد بشید و به رشد تا سطح فوق حرفه ای فکر می کنید؟ یا نه فقط دنبال این هستید که مشغول بشید و یه جایی یه حقوقی بگیرید و بی دردسر کار کنید برای یک شرکت. آیا تاحالا با تکنولوژی های خاصی کارکردید؟ مثلا با محصولات مایکروسافت مثل دات نت یا محصولات و استاندارد های شبکه ای که مایکروسافت میده کارکردید؟ آیا تاحالا با لینوکس آشنایی دارید؟ آیا با ویندوزسرور کار کردید؟ همه ی اینا در تصمیمی که میگیرید نقش ایفا می کنه. مثلا اگه کسی گواهینامه ی شبکه ی مایکروسافت رو گرفته ، از یه طرف روی لینوکس کار می کنه و از یه طرف هم با زبانی مثل پایتون کار کرده و با دیتابیس اوراکل آشنا هست ، مثل کسی هست که به هر دری زده ولی هیچ کاری از دستش بر نمیاد! اقیانوسی به عمق ۱۰ سانتی متر!

شما باید شاخه تعیین کنین ، مثلا بگین می خوام با ویندوز کار کنم ، با تکنولوژی دات نت مایکروسافت ، با دیتابیس sqlServer که مال مایکروسافت هست و در کنارش زبان C# و WPF و silverlight یادبگیرم و با ویندوز سرور هم آشنا باشم. اینطوری شما حرفه ای خواهید بود توی شاخه ی محصولات مایکروسافت و نرم افزارهایی که باهاشون کار می کنین هرگز رایگان و open source نخواهد بود ! اینطوری شرکت هایی که توی این شاخه کار می کنن به استقبال شما میان.

یا بگین می خوام روی لینوکس کار کنم ، با زبان جاوا ، تکنولوژی های JSF و JSP یاد بگیرم ، دیتا بیس اوراکل رو انتخاب کنم ، تحت Spring کار کنم و در کنارش با سرور هایی مثل glassfish و آپاچی و تامکت آشنا بشم. یه سری هم به سیستم عامل سولاریس بزنم. اینطوری شما حرفه ای محصولات openSource اونم تو شاخه جاوا میشین و در اکثرمواقع با نرم افزارهایی کار می کنید که رایگان هستند ! شرکت های خیلی زیادی منتظر کسایی هستند که با این تکنولوژی ها کار کردند و به گرمی به شما خوش آمد میگن.

یا بگین می خوام با php کار کنم و دیتابیس مورد علاقه من mySql هست. به سیستم های مدیرت محتوی )cms) ها علاقه دارم و می خوام با جوملا و wordpress کار کنم. اما هیچ شرکت غولی مثل microsoft یا oracle پشتیبان سیستم های شما نخواهد بود ! توی شاخه های دیگه از جمله برنامه نویسی لوکال و برنامه نویسی شبکه دوباره باید بین زبان های دیگه انتخاب کنین ! بله php خیلی خوب رشد کرده ، رایگان و opensource هم هست ، وب سایت های بزرگی هم مثل Facebook و یاهو باهاش نوشتن ! روی هر سرور با هر شرایطی کار می کنه و قیمت نگهداری سرورهاش خیلی پایینه اما باید چشمتون رو از امکانات آماده ای مثل سیستم های امنیتی که محصولاتی مثل دات نت و جاوا بهتون میدن ، ببندین ! php مثل زبان C هست دست شما برای نوشتن همه چیز باز باز هست اما امکانات زیادی هم بهتون نمیده ! وقتتون میگیره اما همه کارش رو خوتون انجام میدین ! این برای حرفه ای ها مثل برنامه نویس های facebook و yahoo یه مزیت هست اما برای ۹۰% برنامه نویس ها دردسر هست ! برنامه ای که می نویسین کاملا اسکریپتی هست و کد html و php توی هم دیگه نوشته میشن و این یعنی براتون سردرگمی میاره ! به هر حال من هرگز و هرگز به کسی توصیه نمی کنم php رو انتخاب اصلی خودش قرار بده اما توصیه می کنم در کنار انتخاب اصلیش از php هم چیزایی بلد باشه.

توصیه ی اکید من اینه ، محصولی رو انتخاب کنید که یه شرکت غول برنامه نویسی پشتش باشه! مثلا دات نت که مایکروسافت پشتشه و یا جاوا که اوراکل پشتشه ! اگه مطمئن شدین که تصمیم گرفتین بین جاوا و دات نت انتخاب کنین اونوقت نوبت پست بعدی من خواهد بود که هرکدومش رو مورد کنکاش قرار میدیم تا بدونیم واقعا کدوم بدرده کی می خوره؟!
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahbanoo313 , zeinab , firouzi.s , M.Amin.M , maedeh , saiedattar , shany

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۱,۷۶۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  طراحی ui/ux kimiya1234 ۲ ۲,۱۰۸ ۲۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  پکیج آموزشی طراحی وب + فارسی سازی وردپرس + سئو Happiness.72 ۶ ۶,۴۱۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: saqarmoshtaq
  طراحی یک سیستم عامل (از صفر) sina4everafter ۱۲ ۱۵,۸۷۷ ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: nahalmomen2007@yahoo.com
  طراحی سایت ریسپانسیو wikidemy1 ۰ ۱,۶۸۱ ۱۳ دى ۱۳۹۹ ۰۴:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: wikidemy1
  طراحی الگوریتم ها amir.m5560@gmail.com ۰ ۱,۵۴۶ ۳۰ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: amir.m5560@gmail.com
  طراحی الگوریتم ها amir.m5560@gmail.com ۰ ۱,۳۹۴ ۳۰ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: amir.m5560@gmail.com
  مجموعه تمارین و سوالات امتحانی درس طراحی الگوریتم دانشگاه MIT (سال ۲۰۰۰-۲۰۱۲) Farid_Feyzi ۵ ۷,۳۶۶ ۳۰ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: s-taheri
  [دانلود]کتاب مبانی ریاضی دکتر ابراهیمی و دکتر محمودی از دانشگاه شهید بهشتی انرژی مثبت ۶ ۱۷,۲۲۹ ۰۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sayeh.na
  برای آموزش مبانی برنامه نویسی چکار کنیم؟ elecomco ۰ ۲,۳۴۳ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: elecomco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close