زمان کنونی: ۱۹ خرداد ۱۴۰۳, ۰۸:۵۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

یورو ۲۰۱۲

نظرسنجی: قهرمان مسابقات یورو ۲۰۱۲ کدام تیم خواهد بود؟
این نظرسنجی بسته شده است.
  • ۳۰/۸۸%
    آلمان ۳۰/۸۸%
۲۱ ۳۰/۸۸%
  • ۷/۳۵%
    هلند ۷/۳۵%
۵ ۷/۳۵%
  • ۲/۹۴%
    پرتغال ۲/۹۴%
۲ ۲/۹۴%
  • ۳۵/۲۹%
    اسپانیا ۳۵/۲۹%
۲۴ ۳۵/۲۹%
  • ۷/۳۵%
    ایتالیا ۷/۳۵%
۵ ۷/۳۵%
  • ۸/۸۲%
    انگلیس ۸/۸۲%
۶ ۸/۸۲%
  • ۴/۴۱%
    فرانسه ۴/۴۱%
۳ ۴/۴۱%
  • ۰%
    سوئد ۰%
۰ ۰%
  • ۱/۴۷%
    روسیه ۱/۴۷%
۱ ۱/۴۷%
  • ۱/۴۷%
    سایر تیم ها ۱/۴۷%
۱ ۱/۴۷%
در کل ۶۸ رأی ۱۰۰%
*شما به این گزینه‌ی رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

ارسال: #۱۸۱
۲۹ خرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۵۲ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
یورو ۲۰۱۲
به به به این بحث داغ Smile

ما به چنین طرفداران خوب و با شخصیتی افتخار می کنیم حالا طرفدار هر جا هستید Big Grin ما هم که بی طرفیم Smile

چقدر اسپانیا طرفدار داره! Smile

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: luna , Avicenna , MarkLand
ارسال: #۱۸۲
۲۹ خرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۵۱ ب.ظ
یورو ۲۰۱۲
این ایتالیا شخصیت قهرمانی داره شک نکنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: luna
ارسال: #۱۸۳
۲۹ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۱۷ ب.ظ
RE: یورو ۲۰۱۲
(۲۹ خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۴۸ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  چقدر اسپانیا طرفدار داره! Smile

آلمان هم همچین کم طرفدار نداره ، به زودی معلوم میشه رقیب آلمان توی فینال کیه Cool

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال: #۱۸۴
۲۹ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ، توسط MarkLand.)
یورو ۲۰۱۲
(۲۹ خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۴۸ ب.ظ)ashkan_d13 نوشته شده توسط:  وقتی میشه طرفدار واقعی بود که تیم کشور یا شهرتون باشه! (یا دلیل خاصّ دیگه‌ای)
به خصوص توی تیم‌های باشگاهی وقتی بعد از یه مدت بازیکن‌ها و مربی‌ها تغییر می‌کنن (حتی سبک بازی تیم هم تغییر می‌کنه) به جز اسم باشگاه طرفدار چه چیزی باید بود دقیقاً؟!! Undecided
خوب ببینید حرف شما خیلی کلی هست و شامل خیلی چیزا میشه مثلا من طرفدار برند شورلت هستم اما ایا یه شورلت ۲۰۱۱ با یه شورلت دهه ۸۰ قابل مقایسه هست؟ شاید همون یه اسم بمونه.
اما یه نکته اساسی هست که ما با همین خاطره ها بزرگ میشیم وقتی تیممون می بره خوشحال میشیم از باخت ناراحت میشیم اسطورهاش رو همیشه به یاد داریم و از دیدن اونا لذت می بریم و...
مثلا با اینکه دیوید بکهام چند ساله که تو منچستر نیست اما هر وقت اسم منچستر رو می شنوم یاد سانترهای استثنایی اون میافتم و ناخوداگاه اون لحظات دوباره تو ذهنم نقش می بنده.

تغییر تنها اصل ثابت زندگی هست فوتبال یه نمونه بارز از این اصل هست.

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: Avicenna , Shiny , agentv , luna , ashkan_d13
ارسال: #۱۸۵
۲۹ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۴۳ ب.ظ
یورو ۲۰۱۲
باور کن منچستری های اون زمان...هنوز هم منچستری ان...من وقتی که اریک کانتونا شماره ۷ منچستر رو داشت طرفدار این تیم شدم..اما هنوزم این تیم رو دوست دارم...بکام اومد و رفت..رونالدو هم همینطور...اما منچستر..منچستر موند...حتی این فصل بدون بازیکن قهرمانی رو دقیقه ۹۵ از دست داد...
من این حرف رو قبول ندارم..اتفاقا خود من تیم هایی که خیلی قوی میشن رو دوست ندارم...مثل بارسا و اسپانیا...هرچند یه زمانی خوشم میومد ازشون..

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
ارسال: #۱۸۶
۳۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۲۲ ق.ظ
یورو ۲۰۱۲
تو یه گروه ۴ تیمی ۳ تاشون با استرس حذف شدن بازی می کردن! شاید تجربه حرفه ای اینجا اهمیت خودشو نشون بده!

تیم ما که در کمال شایستگی صعود کرد! Big Grin

to get something you've never had, you have to do something you've never done
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , eris229
ارسال: #۱۸۷
۳۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۲۴ ق.ظ
یورو ۲۰۱۲
انصافا کرواسی خوب بازی کرد. حبف شد که حذف شدSad

if things were easy to find, they wouldn't be worth finding
 سپاس‌گزاری شده توسط: Shiny , eris229
ارسال: #۱۸۸
۳۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۲۷ ق.ظ
یورو ۲۰۱۲
این بازی برای اسپانیا از بازی مقابل انگلیس یا فرانسه سخت تر بود!
یه تیم دفاعی و فوق العاده خطرناک در ضد حمله! این کاسیاس واقعا بهترین دروازه بان جهان هست.

think positive
ارسال: #۱۸۹
۳۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۳۶ ق.ظ
یورو ۲۰۱۲
تبریک به اسپانیایی های عزیز Wink

البته فینال آلمان از خجالت اسپانیا درخواهد آمد Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand , Shiny
ارسال: #۱۹۰
۳۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۴۰ ق.ظ، توسط MarkLand.)
یورو ۲۰۱۲
حالا شانس هم باهاتون هست خوردین به یونان! این المان اخر شانسه واقعا!

think positive
ارسال: #۱۹۱
۳۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۳۲ ق.ظ، توسط Shiny.)
(۲۹ خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۴۸ ب.ظ)ashkan_d13 نوشته شده توسط:  وقتی میشه طرفدار واقعی بود که تیم کشور یا شهرتون باشه! (یا دلیل خاصّ دیگه‌ای)
به خصوص توی تیم‌های باشگاهی وقتی بعد از یه مدت بازیکن‌ها و مربی‌ها تغییر می‌کنن (حتی سبک بازی تیم هم تغییر می‌کنه) به جز اسم باشگاه طرفدار چه چیزی باید بود دقیقاً؟!! Undecided
با این تعبیر شما فقط تهرانی ها باید طرفدار استقلال و پرسپولیس باشن !!!!
با حرفتون موافق نیستم، خیلی از تیم ها هستن که ویژگی های خاصی دارن و هنوز هم هنوزه اونا رو حفظ کردن، مثلا من عاشق بازی منطقی آلمان ها هستم، آلمان تیمی هست که کاری به این نداره که حریفش کیه یا چندتا بازیکن ستاره داره، اونا بازیشونو میکنن با تمام وجود و میخوان به هدفشون برسن، کاری به کار تیم های دیگه ندارن و از وضعیت موجود هم آه و ناله نمیکنن. فقط آروم و بی سر و صدا و با انگیزه کارشون رو انجام میده و نمیزارن کار به اما و اگر و بیفته ...
به قول سایر دوستان ما با این تیم ها کلی خاطره داریم Big GrinTongue

(۳۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۳۹ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  حالا شانس هم باهاتون هست خوردین به یونان! این المان اخر شانسه واقعا!
شانس؟؟؟؟؟
حتما از خوش شانسیمون هست که افتادیم تو گروه مرگ! گروهی که سه تا تیم توش مدعی قهرمانی بودن Huh

تازه اسکلت اصلی تیم مون هم از بایرن مونیخ میومد ، تیمی که کمتر از یک ماه پیش به اونصورت فاجعه قهرمانی اروپا رو از دست داد. واقعا رو به راه آوردن همون بازیکن ها کار فوق العاده سختی بوده که آلمان ها تونستن انجام بدن

اگه انگیزه و سخت کوشی شانسه ، آلمان خوش شانس ترین تیم دنیاست

قدم به قدم تا هدف بزرگ

If one can do it , U too can do it
If none can do it , U must do it

حالم به هم می خوره از فرشته های الکی / این همه از ما بهترون، قدیسای دروغکی...
 سپاس‌گزاری شده توسط: ashkan_d13
ارسال: #۱۹۲
۳۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۴۰ ق.ظ
(۳۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۲۹ ق.ظ)Shiny نوشته شده توسط:  با این تعبیر شما فقط تهرانی ها باید طرفدار استقلال و پرسپولیس باشن !!!!
با حرفتون موافق نیستم، خیلی از تیم ها هستن که ویژگی های خاصی دارن و هنوز هم هنوزه اونا رو حفظ کردن، مثلا من عاشق بازی منطقی آلمان ها هستم، آلمان تیمی هست که کاری به این نداره که حریفش کیه یا چندتا بازیکن ستاره داره، اونا بازیشونو میکنن با تمام وجود و میخوان به هدفشون برسن، کاری به کار تیم های دیگه ندارن و از وضعیت موجود هم آه و ناله نمیکنن. فقط آروم و بی سر و صدا و با انگیزه کارشون رو انجام میده و نمیزارن کار به اما و اگر و بیفته ...
به قول سایر دوستان ما با این تیم ها کلی خاطره داریم Big GrinTongue

شهرهایی که تیم ندارن هم می‌تونن طرفدار استقلال باشن Big Grin
حرف من طرف دیگه‌ی قضیه هست، خود منم قبلاً به خاطر زیدان طرفدار فرانسه بودم ولی هنوزم هستم! ولی نباید انتظار داشت همه دوران طفولیت یه تیم رو انتخاب کنن و تا آخر عمرشون همون سلیقه رو داشته باشن
ارسال: #۱۹۳
۳۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۴۵ ق.ظ
(۳۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۴۰ ق.ظ)ashkan_d13 نوشته شده توسط:  شهرهایی که تیم ندارن هم می‌تونن طرفدار استقلال باشن Big Grin

فقط پرسپولیس Heart Big Grin

(۳۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۴۰ ق.ظ)ashkan_d13 نوشته شده توسط:  حرف من طرف دیگه‌ی قضیه هست، خود منم قبلاً به خاطر زیدان طرفدار فرانسه بودم ولی هنوزم هستم! ولی نباید انتظار داشت همه دوران طفولیت یه تیم رو انتخاب کنن و تا آخر عمرشون همون سلیقه رو داشته باشن

والله ما امتحان کردیم شد، یعنی هنوزم که هنوزه تیممون رو دوست داریم ، تیممون قهرمان یورو و جام جهانی ۲۰۱۴ میشه
جدا از شوخی حق با شماست ، سلیقه آدما میتونه عوض شه ، هرچند که خیلی ها رسما حزب باد هستن Big Grin

If one can do it , U too can do it
If none can do it , U must do it

حالم به هم می خوره از فرشته های الکی / این همه از ما بهترون، قدیسای دروغکی...
ارسال: #۱۹۴
۳۰ خرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۴۶ ب.ظ
(۳۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۱۸ ق.ظ)agentv نوشته شده توسط:  حیف این کرواسی که حذف شد. حالم از این قوانین یوفا به هم میخوره. اگه کرواسی استرس حذف شدن نداشت عمرا به اسپانیا می باخت.

منم خیلی دلم برای کرواسی سوخت واقعا خوب بازی کردن دفاعشون حال اسپانیایی ها کرده بود تو شیشه
حالا ببینیم انگلیس امشب چیکار میکنه (گرچه تا اینجا هم من خیلی راضیم از کارشون چون با این مربی جدید زیاد تمرین نکردن بازی انگلیس و سوئد رو هم خیلی دوست داشتم چون ۵ تا گل داشت:coolSmile

[راستی اواتورتون خیلی قشنگه، من این شلدون رو خیلی دوست دارم]
 سپاس‌گزاری شده توسط: agentv , Shiny
ارسال: #۱۹۵
۳۱ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۲۰ ق.ظ
تبریک میگم به داوران پشت دروازه که خودشون رو ثابت کردنBig Grin اگر من خودم موقع خرید داوران بازی اونجا نبودم حتما میگفتم این داورا کور هستندCool
دوست داشتم اوکراین صعود کنه چون میزبان بودن اما اگر بازی ۱-۱ هم میشد باز اوکراین صعود نمیکرد چون با فرانسه هم امتیاز میشد که هم فرانسه تفاضل گلش یکی بیشتر بود هم تو بازی رودر رو فرانسه برده بود
به هرحال فوتباله دیگه، این به اون دفعه که انگلیس با المان بازی کرد و داور گلی که نیم متر از دروازه رد شد رو قبول نکرد درTongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: agentv

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مجموعه تمارین و سوالات امتحانی درس طراحی الگوریتم دانشگاه MIT (سال ۲۰۰۰-۲۰۱۲) Farid_Feyzi ۵ ۷,۴۱۱ ۳۰ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: s-taheri
  ارور موقع نصب اس کیو ال ۲۰۱۲ niloofar2016 ۲ ۳,۰۰۲ ۱۰ اسفند ۱۳۹۴ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: niloofar2016
  ارور موقع کانکت شدن در sql 2012 niloofar2016 ۳ ۴,۳۱۵ ۰۶ اسفند ۱۳۹۴ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: jazana
  SCCM 2012 R2 mhd3 ۰ ۲,۲۹۶ ۰۱ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mhd3
  رنک کنفرانس Computers & Informatics (ISCI), 2012 IEEE Symposium on Mahsa Rahmani ۱ ۲,۸۴۴ ۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: احسان مومنی
Question مشکل در ورود به SQL server 2012 express pourya14 ۸ ۶,۰۴۷ ۱۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: pourya14
  تفاوت visual studio 2010 با ۲۰۱۲ hamed_k2 ۶ ۴,۹۶۴ ۱۹ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Nima Masghadi
  ارائه کرک تست شده برای ویندوز ۸/سرور ۲۰۱۲ Amir V ۱ ۲,۷۲۰ ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: aatwo
  المپیک لندن ۲۰۱۲ agentv ۲۶۷ ۱۱۰,۳۹۴ ۲۵ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: LORD0098
  اینترنت سیکوریتی ۲۰۱۲ Premier Homme ۲ ۲,۵۸۶ ۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Premier Homme

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close