زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۲۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

یورو ۲۰۱۲

نظرسنجی: قهرمان مسابقات یورو ۲۰۱۲ کدام تیم خواهد بود؟
این نظرسنجی بسته شده است.
  • ۳۰/۸۸%
    آلمان ۳۰/۸۸%
۲۱ ۳۰/۸۸%
  • ۷/۳۵%
    هلند ۷/۳۵%
۵ ۷/۳۵%
  • ۲/۹۴%
    پرتغال ۲/۹۴%
۲ ۲/۹۴%
  • ۳۵/۲۹%
    اسپانیا ۳۵/۲۹%
۲۴ ۳۵/۲۹%
  • ۷/۳۵%
    ایتالیا ۷/۳۵%
۵ ۷/۳۵%
  • ۸/۸۲%
    انگلیس ۸/۸۲%
۶ ۸/۸۲%
  • ۴/۴۱%
    فرانسه ۴/۴۱%
۳ ۴/۴۱%
  • ۰%
    سوئد ۰%
۰ ۰%
  • ۱/۴۷%
    روسیه ۱/۴۷%
۱ ۱/۴۷%
  • ۱/۴۷%
    سایر تیم ها ۱/۴۷%
۱ ۱/۴۷%
در کل ۶۸ رأی ۱۰۰%
*شما به این گزینه‌ی رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

ارسال: #۵۲۶
۱۵ فروردین ۱۳۹۲, ۱۰:۱۴ ب.ظ
RE: یورو ۲۰۱۲
(۱۵ فروردین ۱۳۹۲ ۰۹:۲۷ ق.ظ)mehdi.m2 نوشته شده توسط:  اولین تیم مرحله یک چهارم و شانس اول قهرمانی با بازیکن اقای گل رقابتها مشخص شد.Idea CoolBig GrinBig Grin

پارسال که بایرن حذفتون کرد، امسالم اگه بیاید بالا تو فینال از بایرن میخورید متأسفانه Big Grin

(۱۵ فروردین ۱۳۹۲ ۱۱:۰۶ ق.ظ)luna نوشته شده توسط:  ولی بایرنم به یووه خورده دیگه شانس بیاره حذف نشه Big Grin

شانسی که تیمتون آورده اینکه که بایرن حذفش میکنه، این خودش کم افتخاری نیست Big Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Autumn.Folio
ارسال: #۵۲۷
۲۲ فروردین ۱۳۹۲, ۰۱:۰۹ ق.ظ
(۲۷ اسفند ۱۳۹۱ ۱۰:۴۹ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  حیف که ما تو زمین حرفمونو می زنیم!
منم همینطور فکر می کنم. شما واقعا تو زمین حرفاتونو میزنید. Tongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: Autumn.Folio
ارسال: #۵۲۸
۲۲ فروردین ۱۳۹۲, ۰۱:۰۹ ب.ظ
یورو ۲۰۱۲
دیگه بعضی وقتا این اتفاقات نادر پیش میاد! ولی وقتی آدم پیشرفت تیمشو می بینه لذت می بره. واقعا بعد از اینکه یه فصل در هیچ لیگ اروپایی نبودیم و این فصل جز هشت تیم برتر اروپا بودیم نشان از پیشرفت قابل ملاحظه تیم رو میده و نوید قهرمانی سال بعد ( که اتفاقا فینالم در یوونتوس آرنا هست)!
هرچند تیم های اسپانیایی هم دیگه اون قدرت قبل رو ندارن و اونا هم هر لحظه ممکن بود حذف شن!

to get something you've never had, you have to do something you've never done
 سپاس‌گزاری شده توسط: Avicenna
ارسال: #۵۲۹
۲۲ فروردین ۱۳۹۲, ۰۳:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ فروردین ۱۳۹۲ ۰۳:۰۱ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۲ فروردین ۱۳۹۲ ۰۱:۰۹ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  دیگه بعضی وقتا این اتفاقات نادر پیش میاد! ولی وقتی آدم پیشرفت تیمشو می بینه لذت می بره. واقعا بعد از اینکه یه فصل در هیچ لیگ اروپایی نبودیم و این فصل جز هشت تیم برتر اروپا بودیم نشان از پیشرفت قابل ملاحظه تیم رو میده و نوید قهرمانی سال بعد ( که اتفاقا فینالم در یوونتوس آرنا هست)!
هرچند تیم های اسپانیایی هم دیگه اون قدرت قبل رو ندارن و اونا هم هر لحظه ممکن بود حذف شن!
جالبه که اول فصل همه رو به رقابت دعوت می کردید ولی الان که با فضاحت حذف شدید اینجوری میگید! اینکه ۲تا گل تو خونه خودتون بخورید تازه با اون همه ادعا دیگه فاجعه است!
در مورد تیم های اسپانیایی: واقعا فکر می کنید ما رئالی ها یک لحظه فکر کردیم داریم حذف میشیم؟!!!!! یعنی اون تیم گالا میتونه حریف ما بشه؟!!! چند دقیقه بازی رو شل گرفتیم چون دلیلی نداشت الکی انرژی حروم کنیم وقتی میدونیم صعود می کنیم.
تیم های ایتالیایی قدرتشونو نشون دادن. اونا بهتره برن با تیم های محلات مادرید بازی کنن تا سطحشون بیا بالا TongueBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.m2
ارسال: #۵۳۰
۲۲ فروردین ۱۳۹۲, ۰۴:۲۹ ب.ظ
من بچه بودم که هوادار تیم رئال شدم
الان بازی که خاطرم هست از رئال و بعد از اونم هوادارش شدم بازی فینال باشگاههای اروپا بین رئال و والنسیا بود که ۳ بر ۰ رئال تونست پبروز بشه
اون موقع رئال یه تیم منسجم بود که درش خبری از زیدان، رونالدو، فیگو و بکهام نبود
به هرحال اون سالها و تا پایان دوره ی مربیگری دل بوسکه رئال فوتبال زیبایی رو به نمایش میزاشت
و هیچوقت بازیهای درخشان رئال در سال ۲۰۰۲ و ترکیب زیبا و بازی چشم نواز روبرتو کارلوس ، سانتیاگو سولاری و زیدان فرانسوی در گوشه چپ رئال فراموش شدنی نیست
به هرحال رئال یه دوره ی افت رو بعد از اون سپری کرد و همزمان شد با دوره ی طلایی بارسا
ولی خوشبختانه دو سه سالی هست که رئال داره برمیگرده به دوران سابقش و حداقل از فوتبال امسالش داریم لذت می بریم
به امید قهرمانی قوهای سفید در اروپا

pǝnuıʇuoɔ ʍoɥs ǝɥʇ 'lnɟıʇnɐǝq sı ǝɟıl
 سپاس‌گزاری شده توسط: luna , mehdi.m2 , Jooybari
ارسال: #۵۳۱
۲۲ فروردین ۱۳۹۲, ۰۵:۰۳ ب.ظ
یورو ۲۰۱۲
(۲۲ فروردین ۱۳۹۲ ۰۳:۰۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  جالبه که اول فصل همه رو به رقابت دعوت می کردید ولی الان که با فضاحت حذف شدید اینجوری میگید!
خوب اولا الان که آخر فصله و مام خیلی خوب نتیجه گرفتیم. بایرنم کاملا تیم خوبیه و امیدوارم که شما مرحله بعد بهش نخورین که حذف نشین. اصلا هم با فضاحت حذف نشدیم و دیشب هم تیممون خیلی حوب بازی کرد. فقط مشکل ما اینه که مهاجم خوب نداریم. بعد ۴ تا گل از بایرن مونیخ فوق آماده تو ۲ تا بازی بهتر از ۳ تا گل از گالا در ۱ بازیه. شما یادتون رفته که سال پیش همین بایرن شما رو هم حذف کرد. فرقش این بود که یه مرحله دیرتر از ما به بایرن خوردین.

سپاس‌گزاری شده توسط: Dark Knight
ارسال: #۵۳۲
۲۲ فروردین ۱۳۹۲, ۰۵:۲۵ ب.ظ
(۲۲ فروردین ۱۳۹۲ ۰۵:۰۳ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  خوب اولا الان که آخر فصله و مام خیلی خوب نتیجه گرفتیم. بایرنم کاملا تیم خوبیه و امیدوارم که شما مرحله بعد بهش نخورین که حذف نشین. اصلا هم با فضاحت حذف نشدیم و دیشب هم تیممون خیلی حوب بازی کرد. فقط مشکل ما اینه که مهاجم خوب نداریم. بعد ۴ تا گل از بایرن مونیخ فوق آماده تو ۲ تا بازی بهتر از ۳ تا گل از گالا در ۱ بازیه. شما یادتون رفته که سال پیش همین بایرن شما رو هم حذف کرد. فرقش این بود که یه مرحله دیرتر از ما به بایرن خوردین.
من سعی میکنم عمرا وارد جو نشم Tongue
امسال بایرن یکی از بهترین تیم هاست - اگه بخوایم واقع بین باشیم بایرن و رئال دو تیمی بودن که فراز و نشیب کمی داشتند تو این دوره از مسابقات و بی شک در حال حاضر از آماده ترین های جام هستند
من یکی دوتا نکته رو یادآوری کنم بد نیست
رئال سال قبل در ضربات پنالتی از دور مسابقات حذف شد و با حذف امسال یوونتوس قابل مقایسه نیست
در ضمن به جی جی بوفونم بگو تمریناتشو منظم تر کنه وگرنه باید وداع کنه ها !!!
به هرحال یوونتوس تیم ایتالیایی خوبی درست کرده ولی خب فعلا قابل مقایسه نیست با غولهای اروپا
به امید بهتر شدن یوو در سال بعد

سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , mehdi.m2
ارسال: #۵۳۳
۲۲ فروردین ۱۳۹۲, ۰۵:۳۷ ب.ظ
(۲۲ فروردین ۱۳۹۲ ۰۵:۰۳ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  خوب اولا الان که آخر فصله و مام خیلی خوب نتیجه گرفتیم. بایرنم کاملا تیم خوبیه و امیدوارم که شما مرحله بعد بهش نخورین که حذف نشین. اصلا هم با فضاحت حذف نشدیم و دیشب هم تیممون خیلی حوب بازی کرد. فقط مشکل ما اینه که مهاجم خوب نداریم. بعد ۴ تا گل از بایرن مونیخ فوق آماده تو ۲ تا بازی بهتر از ۳ تا گل از گالا در ۱ بازیه. شما یادتون رفته که سال پیش همین بایرن شما رو هم حذف کرد. فرقش این بود که یه مرحله دیرتر از ما به بایرن خوردین.
این "خوب" که شما میگید چیه دقیقا؟ خوب یعنی بالا تر بودن از میلان؟! ۴ تا گل خوردید تو دو تا بازی که دو تاش تو زمین خودتون بوده، این خوبه؟! برق شیراز هم جلوی بایرن بود تو ورزشگاه خودش ۲ تا گل نمی خورد! بعد هم اصلا مهم نیست که چند تا گل از گالا خوردیم. هدف ما صعود بود نه نتیجه. ما یه ۳-۰ تو بازی رفت داشتیم. برای همین احتیاجی به خسته کردن بازیکنا نبود ولی شما باید ۲تا گل میزدید که ۲تا گل دیگه هم خوردید! دیگه فکر نمی کنم فهمیدن اینا سخت باشه مگر اینکه شما خودتونو بزنید به اون راه و هی طرفداری الکی از این تیم داغونتون کنید. ما پارسال تو پنالتی از بایرن باختیم نه ۴-۰! پناتی همونیه که یه زمانی شیر و خط مینداختن!
شما میگید ضعف تیمتون مهاجمه، الان دفاع شما قویه با ۴ تا گل خوردن؟! تیمتون به کل ضعیفه. بهتره برای لیگ ضعیف ایتالیا برنامه ریزی کنه نه لیگ قهرمانان. TongueBig Grin
ارسال: #۵۳۴
۲۲ فروردین ۱۳۹۲, ۰۵:۵۱ ب.ظ
(۲۲ فروردین ۱۳۹۲ ۰۵:۳۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(22 فروردین ۱۳۹۲ ۰۵:۰۳ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  خوب اولا الان که آخر فصله و مام خیلی خوب نتیجه گرفتیم. بایرنم کاملا تیم خوبیه و امیدوارم که شما مرحله بعد بهش نخورین که حذف نشین. اصلا هم با فضاحت حذف نشدیم و دیشب هم تیممون خیلی حوب بازی کرد. فقط مشکل ما اینه که مهاجم خوب نداریم. بعد ۴ تا گل از بایرن مونیخ فوق آماده تو ۲ تا بازی بهتر از ۳ تا گل از گالا در ۱ بازیه. شما یادتون رفته که سال پیش همین بایرن شما رو هم حذف کرد. فرقش این بود که یه مرحله دیرتر از ما به بایرن خوردین.
شما میگید ضعف تیمتون مهاجمه، الان دفاع شما قویه با ۴ تا گل خوردن؟! تیمتون به کل ضعیفه. بهتره برای لیگ ضعیف ایتالیا برنامه ریزی کنه نه لیگ قهرمانان. TongueBig Grin
الان من جواب بدم چون یووه ای نیستم برام پاپوش درست می کنند
بفرمایید جواب بدید
ولی خب در یک کلام دیگه اینطوریم نیستا Tongue

سپاس‌گزاری شده توسط: luna
ارسال: #۵۳۵
۲۲ فروردین ۱۳۹۲, ۰۷:۴۴ ب.ظ
یورو ۲۰۱۲
به نظر من یوونتوس با فضاحت حذف نشد، نرمال حذف شد! چون بایرن واقعا قوی بود و بین این چهار تیم، تنها تیمی بود که با اقتدار بالا اومد، برد دورتموند من رو یاد فینال بایرن - منچستر و اون یک دقیقه معروف انداخت! گالا هم اگه تو بازی رفت بیشتر دقت می‎کرد الان تو یک‎چهارم بود. بارسا هم که اصلا PSG رو نبرد و دیشب خوب نشون داد که کاملا وابسته به تک بازیکن‎هاست و گلی که زد رو مدیون مسی نیمه مصدوم بود! مربی‎شون هم به این قضیه اعتراف کرد! من واقعا نگران آینده این تیم و بارسای بدون مسی و چابی هستم!

اگه دقت کنید می‌بینید تیم هایی مثل بایرن، رئال، بارسا و... تقریبا چند سال هست با سبک و بازیکنان نسبتا ثابتی تو اروپا حضور دارن ولی تیم‌های ایتالیایی نه! یا مثل یوونتوس حضور نداشتند یا مثل میلان کلا دگرگون شدند! من به نمایندگی از آلگری (Smile) صحبت کونته رو تائید می کنم که: "قطعا کارهای زیادی برای انجام دادن داریم ولی برای رشد در اروپا به زمان نیاز داریم و خودمان این را می‎دانیم"، این جمله واسه همه تیم های ایتالیایی درسته و من مطمئنم همین ناپولی (تیم فعلا دوم کالچیو) اگه این روندش رو ادامه بده می‎تونه سال بعد تو CL کاری کنه که دورتموند امسال کرد!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Dark Knight , luna
ارسال: #۵۳۶
۲۲ فروردین ۱۳۹۲, ۰۷:۵۹ ب.ظ
یورو ۲۰۱۲
هم من و هم شما وضعیت گالا رو در مقابل رئال می دونیم. بحث سر دقت گالا نیست مساله اراده رئال به پیروزیه. اگه مثلا بازی رفت ۱-۰ به نفع رئال بود دیگه بازی برگشت رئال اینطوری بازی نمی کرد. مساله رفتن به مرحله بعده. مساله هدفه نه برتری مطلق. اینو مورینیو تو چند بازی آخر با بارسا نشون داد.
تیم های ایتالیایی در حال حاضر ضعیف هستن. اینو همه می دونن. مساله ادعای بعضی (منظورم اصلا خانم لونا نیستا Tongue) از طرفدارانشونه. من اگه رئال شکست بخوره یا ضعیف بشه نمیگم ما قوی هستیم و همه چیو تو زمین نشون میدیم و از این حرفا، بلکه میگم ما خوب نبودیم ولی بازم من تیممو دوس دارم.
ارسال: #۵۳۷
۲۲ فروردین ۱۳۹۲, ۰۸:۰۵ ب.ظ
(۲۲ فروردین ۱۳۹۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ)Avicenna نوشته شده توسط:  گالا هم اگه تو بازی رفت بیشتر دقت می‎کرد الان تو یک‎چهارم بود.
...
بارسا هم که اصلا PSG رو نبرد و دیشب خوب نشون داد که کاملا وابسته به تک بازیکن‎هاست و گلی که زد رو مدیون مسی نیمه مصدوم بود! مربی‎شون هم به این قضیه اعتراف کرد! من واقعا نگران آینده این تیم و بارسای بدون مسی و چابی هستم!

به نظراتتون کاملا احترام میزارم و با بخشی از آنها هم عقیده ام
اما به صراحت میگم گالا تیمی نبود که در حدو اندازه های تیم های بزرگ اروپایی باشد
شما فکر می کنید اگر رئال اون اندوخته نتیجه ی ۳ بر ۰ بازی رفت و گل اول بازی در دور برگشت را نداشت در دقایقی این چنین بازی می کرد؟ حالا فرض میگیرم که گالا پیش می افتاد! آیا دوام و طاقت ایستادگی در مقابل حملات و قدرت رئال را داشت؟ بعید می دانم
به هرحال بهتر است از بازی رفت گالا هم صحبتی شود! تیمی که هیچ حرفی برای گفتن نداشت!

- نقش و جایگاه مسی برهیچ کس پوشیده نیست، اما اگر فوتبال بازی کرده باشیم می دانیم وقتی بازیکنی با روحیه ی بالای حضور در زمین روی نیمکت نشسته باشد کمی امیدمان به او هم هست! و شاید مقداری پیش خودمان می گوییم ای کاش بیاید در زمین تا بهتر از این بازی کنیم
ولی شاید اگر مسی را روی نیمکت نمی دیدند سعی می کردند بهترین کیفیت خودشان را از همان ابتدا نمایش دهند
البته این از دید منه و ممکن هم درست نباشه! به هرحال این همه که از نقش مسی گفتند از پاس زیبای داوید ویا چیزی گفته نشد

(۲۲ فروردین ۱۳۹۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ)Avicenna نوشته شده توسط:  اگه دقت کنید می‌بینید تیم هایی مثل بایرن، رئال، بارسا و... تقریبا چند سال هست با سبک و بازیکنان نسبتا ثابتی تو اروپا حضور دارن ولی تیم‌های ایتالیایی نه! یا مثل یوونتوس حضور نداشتند یا مثل میلان کلا دگرگون شدند! من به نمایندگی از آلگری (Smile) صحبت کونته رو تائید می کنم که: "قطعا کارهای زیادی برای انجام دادن داریم ولی برای رشد در اروپا به زمان نیاز داریم و خودمان این را می‎دانیم"، این جمله واسه همه تیم های ایتالیایی درسته و من مطمئنم همین ناپولی (تیم فعلا دوم کالچیو) اگه این روندش رو ادامه بده می‎تونه سال بعد تو CL کاری کنه که دورتموند امسال کرد!

حرفتان درست است و ارزشمند
دلیل اینکه ایتالیایی ها همیشه یکی از مدعیان بزرگ در تورنمتها هستنذ این است که بازیکن های ملی آنها در لیگ خودشون و در چند تیم بزرگ این کشور بازی می کنند - هرچند این اواخر گستردگی بازیکن های ایتالیایی خیلی زیاد شده است آن هم بدلیل پست انداختن تیم ملی ایتالیاست
به هرحال تیم هایی مثل رئال و بارسا دارای بهترین بازیکنای دنیا هستند و جایگزین کردن برای کسانی مثل کریستیانو و لیونل کاری بسیار مشکلی هستش و دست زدن به این نفرات کار چندان راحتی نیست!

ارسال: #۵۳۸
۲۲ فروردین ۱۳۹۲, ۰۹:۳۳ ب.ظ
یورو ۲۰۱۲
(۲۲ فروردین ۱۳۹۲ ۰۵:۳۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  این "خوب" که شما میگید چیه دقیقا؟ خوب یعنی بالا تر بودن از میلان؟! ۴ تا گل خوردید تو دو تا بازی که دو تاش تو زمین خودتون بوده، این خوبه؟! برق شیراز هم جلوی بایرن بود تو ورزشگاه خودش ۲ تا گل نمی خورد!
خوب یعنی خوب با توجه به شرایط تیم در چند سال گذشته. این موضوع خیلی ساده است نمی دونم چرا درکش براتون انقدر سخته. در مورد نیاز به نتیجه و اینام که این رو من قبول دارم ولی شما تو پستای قبلتون که در مورد بازی های گروهی یووه بود نشون دادین که به این موضوع اعتقادی ندارین!
(۲۲ فروردین ۱۳۹۲ ۰۵:۵۱ ب.ظ)Dark Knight نوشته شده توسط:  الان من جواب بدم چون یووه ای نیستم برام پاپوش درست می کنند
بفرمایید جواب بدید
ولی خب در یک کلام دیگه اینطوریم نیست
بلک هالو عادت دارن. شمام بعد یه مدت می فهمین.

(۲۲ فروردین ۱۳۹۲ ۰۷:۵۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  هم من و هم شما وضعیت گالا رو در مقابل رئال می دونیم. بحث سر دقت گالا نیست مساله اراده رئال به پیروزیه. اگه مثلا بازی رفت ۱-۰ به نفع رئال بود دیگه بازی برگشت رئال اینطوری بازی نمی کرد. مساله رفتن به مرحله بعده. مساله هدفه نه برتری مطلق. اینو مورینیو تو چند بازی آخر با بارسا نشون داد.
تیم های ایتالیایی در حال حاضر ضعیف هستن. اینو همه می دونن. مساله ادعای بعضی (منظورم اصلا خانم لونا نیستا Tongue) از طرفدارانشونه. من اگه رئال شکست بخوره یا ضعیف بشه نمیگم ما قوی هستیم و همه چیو تو زمین نشون میدیم و از این حرفا، بلکه میگم ما خوب نبودیم ولی بازم من تیممو دوس دارم.
شما کلا پستای منو نمی خونین! فکر می کنین که می خونین. مگرنه من که گفتم همیشه تیم ما با توجه به شرایطش خیلی خوبه. بقیشم کل کل هست که خوب شما نمی دونین یعنی چی :-)
البته تیم ما واقعا خوبه. مام اگه بازیکنای بقیه تیما رو داشتیم الان این بحثا رو نداشتیم.(هرچند اینکه بازیکن نداریم تقصیر خودمونه) خوبه شما بازیکناتون رو همرو خریدین اگه بازیکن می ساختین چقدر اادعاداشتین.

ارسال: #۵۳۹
۲۲ فروردین ۱۳۹۲, ۱۰:۵۴ ب.ظ
(۲۲ فروردین ۱۳۹۲ ۱۰:۲۳ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  با دوستم ۲ ساعت سرپا! داشتیم در مورد فوتبال حرف می زدیم! حرفای زیادی زده شد از جمله یووه زیدان، دل پیرو،ترزگه، ندود، زلاتان،تورام و... و اون فینال حام جهانی ایتالیا فرانسه که اکثر بازیکنای یووه تو ایتالیا یا فرانسه داشتن بازی می کردن. اره یووه هم زمان خودش بارسایی بوده!
و اون زمان بارسا تو محلات اسپانیا بازی می کرد.Tongue
ارسال: #۵۴۰
۲۲ فروردین ۱۳۹۲, ۱۱:۱۱ ب.ظ
یورو ۲۰۱۲
من کلا از فوتبال همینو میدونم که باید ۲۳ نفر بدوند تا توپی که تو زمینه، وارد یکی از دروازه ها بشه. Smile
فقط خواستم بگم که اینجا غیرفوتبالی ها هم دارن به حرفای شما گوش میدن، درضمن من مسی را دوست دارم Smile
به بحثتون ادامه بدید من هم یه گوشه نشستم دارم گوش میدم...

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
 سپاس‌گزاری شده توسط: Avicenna , luna

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مجموعه تمارین و سوالات امتحانی درس طراحی الگوریتم دانشگاه MIT (سال ۲۰۰۰-۲۰۱۲) Farid_Feyzi ۵ ۷,۳۱۱ ۳۰ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: s-taheri
  ارور موقع نصب اس کیو ال ۲۰۱۲ niloofar2016 ۲ ۲,۹۳۷ ۱۰ اسفند ۱۳۹۴ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: niloofar2016
  ارور موقع کانکت شدن در sql 2012 niloofar2016 ۳ ۴,۱۹۴ ۰۶ اسفند ۱۳۹۴ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: jazana
  SCCM 2012 R2 mhd3 ۰ ۲,۲۵۳ ۰۱ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mhd3
  رنک کنفرانس Computers & Informatics (ISCI), 2012 IEEE Symposium on Mahsa Rahmani ۱ ۲,۷۹۲ ۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: احسان مومنی
Question مشکل در ورود به SQL server 2012 express pourya14 ۸ ۵,۹۱۴ ۱۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: pourya14
  تفاوت visual studio 2010 با ۲۰۱۲ hamed_k2 ۶ ۴,۸۶۵ ۱۹ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Nima Masghadi
  ارائه کرک تست شده برای ویندوز ۸/سرور ۲۰۱۲ Amir V ۱ ۲,۶۷۱ ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: aatwo
  المپیک لندن ۲۰۱۲ agentv ۲۶۷ ۱۰۸,۵۵۰ ۲۵ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: LORD0098
  اینترنت سیکوریتی ۲۰۱۲ Premier Homme ۲ ۲,۵۳۳ ۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Premier Homme

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close