زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۲۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

یورو ۲۰۱۲

نظرسنجی: قهرمان مسابقات یورو ۲۰۱۲ کدام تیم خواهد بود؟
این نظرسنجی بسته شده است.
  • ۳۰/۸۸%
    آلمان ۳۰/۸۸%
۲۱ ۳۰/۸۸%
  • ۷/۳۵%
    هلند ۷/۳۵%
۵ ۷/۳۵%
  • ۲/۹۴%
    پرتغال ۲/۹۴%
۲ ۲/۹۴%
  • ۳۵/۲۹%
    اسپانیا ۳۵/۲۹%
۲۴ ۳۵/۲۹%
  • ۷/۳۵%
    ایتالیا ۷/۳۵%
۵ ۷/۳۵%
  • ۸/۸۲%
    انگلیس ۸/۸۲%
۶ ۸/۸۲%
  • ۴/۴۱%
    فرانسه ۴/۴۱%
۳ ۴/۴۱%
  • ۰%
    سوئد ۰%
۰ ۰%
  • ۱/۴۷%
    روسیه ۱/۴۷%
۱ ۱/۴۷%
  • ۱/۴۷%
    سایر تیم ها ۱/۴۷%
۱ ۱/۴۷%
در کل ۶۸ رأی ۱۰۰%
*شما به این گزینه‌ی رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

ارسال: #۵۴۱
۲۲ فروردین ۱۳۹۲, ۱۱:۱۷ ب.ظ
یورو ۲۰۱۲
(۲۲ فروردین ۱۳۹۲ ۰۷:۵۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  مساله هدفه نه برتری مطلق

حالا ببنیم شما با این همه هزینه و ستاره بالاخره به هدفتون می رسید یا نه! البته فکر می‎کنم فقط رسیدن به فینال خودش یه هدف و آرزوی بزرگ برای شماست، چون ۱۱ ساله که با این همه ادعا هنوز بهش نرسیدید!

(۲۲ فروردین ۱۳۹۲ ۰۸:۰۵ ب.ظ)Dark Knight نوشته شده توسط:  اما اگر فوتبال بازی کرده باشیم می دانیم وقتی بازیکنی با روحیه ی بالای حضور در زمین روی نیمکت نشسته باشد کمی امیدمان به او هم هست!

راستش من خیلی زود از دنیای فوتبال خداحافظی کردم، بعد در نوجوانی به سمت مربیگری در سطح محلات روی آوردم! Smile))) بعد هم به علت نتایج فاجعه‎بار و هو شدن توسط تماشاگران خودی در همون دوران از این سمت هم خداحافظی کردم! Big GrinTongue ولی یادم میاد هیچوقت کسی رو روی نیمکت نداشتیم که به اون امیدی داشته باشیم، یعنی حاضر بودیم یکی دو بازیکن کمتر (مصدوم و اخراجی) داشته باشیم ولی به اونها بازی ندیم! Big Grin

(۲۲ فروردین ۱۳۹۲ ۱۰:۲۳ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  با دوستم ۲ ساعت سرپا! داشتیم در مورد فوتبال حرف می زدیم!

اتفاقا چند روز پیش با دوستم ۲ ساعت سرپا! داشتیم در مورد فوتبال حرف می زدیم! بعد می‎گفت مثل اینکه کارشناسای فوتبال دنیا بارسا رو بعد از میلان دهه هشتاد آریگو ساکی به عنوان بهترین باشگاه دنیا می دونند، البته من نمی‎دونم این عنوان تا چه اندازه به حقیقت نزدیکه اما جا داره بهتون تبریک عرض کنم! افتخاریه بسی بزرگ! Big Grin

(۲۲ فروردین ۱۳۹۲ ۱۰:۲۳ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  یووه هم زمان خودش بارسایی بوده!

ولی اون زمانی که یووه، "یووه" بود، بارسا اصلا نبود! Tongue
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Dark Knight , luna
ارسال: #۵۴۲
۲۲ فروردین ۱۳۹۲, ۱۱:۲۳ ب.ظ
یورو ۲۰۱۲
یه فایل انیمیشن گذاشتم بیشتر جنبه طنز داره، نقشه تیم ها برای زدن گل Big Grin
فکر می کنم به کارتون بیاد TongueBig Grin
این فایل صرفا جهت خنداندن دوستان هست و فاقد هرگونه اعتبار دیگری می باشد. Smile

فایل‌(های) پیوست شده
football.zip
اندازه فایل: ۲۵۷/۲۲ KB

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
ارسال: #۵۴۳
۲۲ فروردین ۱۳۹۲, ۱۱:۴۴ ب.ظ
RE: یورو ۲۰۱۲
(۲۲ فروردین ۱۳۹۲ ۱۱:۱۴ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  ۶ تایی چطوری؟ Big Grin
کلا طرفداران بارسلونا طوری صحبت می کنن که انگار این تیم سال ۲۰۰۰ پیدا شده.Wink
ارسال: #۵۴۴
۲۳ فروردین ۱۳۹۲, ۰۲:۲۱ ب.ظ
(۲۲ فروردین ۱۳۹۲ ۱۱:۴۷ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  خوب هر تیمی یه دوره ای تو اوج هست که اتفاقا ما تو نقطه عطف تاریخ فوتبال که اونم به دست بارسا و مکتب لاماسیا رقم خورد بهترین بودیم و همچنان هستیم!
نقطه عطف تاریخ فوتبال به زعم طرفداران بارسا.
خیلی ها هستن که یادشونه وقتی بارسا دومین CLشو بدست آورد رئال ۹تاشو داشت!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Dark Knight , mehdi.m2 , Jooybari
ارسال: #۵۴۵
۲۳ فروردین ۱۳۹۲, ۰۳:۴۹ ب.ظ
یورو ۲۰۱۲
(۲۲ فروردین ۱۳۹۲ ۱۱:۳۲ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  یوهان کرایف، رونالد کومان، روماریو د سوزا،رونالدو و.....
اصلی هاشون یادت رفته، یه عکس میزارم شماره ۱۰ های این تیمو فقط ببینین تا به بزرگ بودن و بهترین تیم بودنش شک نکنین
هرچند من از بارسا بیشتر طرفدار آث میلانم ولی بارسا رو هم خیلی دوست دارم، البته با دلیل و منطق

امسالم که باز قهرمان لیگ قهرمانان هست بی شک

فایل‌(های) پیوست شده

خدا آن حس ریبایی است که در تاریکی صحرا
زمانی که هراس مرگ میدزدد سکوتت را
یکی مثل نسیم آرام میگوید
کنارت هستم ای زیبا، و دل آرام میگردد

سپاس‌گزاری شده توسط: barca
ارسال: #۵۴۶
۲۳ فروردین ۱۳۹۲, ۰۷:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ فروردین ۱۳۹۲ ۰۷:۱۵ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۳ فروردین ۱۳۹۲ ۰۴:۲۲ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  شما اون فوتبالا رو زیاد جدی نگیر! فوتبال اینه که تو ۱۸ بیایی حرکات ترکیبی بازی کنی نه مثل بقیه تیمها بکشی زیر توپ! سبک جدیدی که بارسا ارائه داد واقعن فوتبال بود نه اینکه بری از کناره ها سانتر کنی بعد یکی بپره بزنه تو گل و بقیه راههای رسیذن به گل که دیگه خیلی تکراری شده بود.
بارسا تو یه مدت طولانی فوتبال با کیفیت بالا رو ارائه داده که تیمی نتونسته این کار رو انجام بده و بیشتر هم به ضد قوتبال ادمایی مثل مورینیو باخته تا واقعن به فوتبال باخته باشه.
اتفاقا چند روز پیش داشتم به فوتبال بارسا فکر می کردم که اصلا جالب نیست. اینکه ۷۰٪ مالکیت توپ باشه که جالب نیست. در مقابل رئال فقط با چند تا پاس توپ رو میرسونه دست مهاجم و ... گل. این تیکی تاکا چیز جدیدی بود ملت تحویلش گرفتن وگرنه مردم میان فوتبال ببینن نه اینکه پاس کاری ببینن! در مقابل این فوتبال هم کاری که میشه کرد یا اینه که مثل رئال نذاری پاس ها شکل بگیره یا مثل بقیه تیم ها فقط دفاع کنی.
بازم میگم حداقل برای من فوتبال بارسا جالب نیست مخصوصا وقتی مسی رو ازش بگیری. در حقیقت بارسا این چند سال همیشه بر مبنای فرد بود. قبلا که رونالدینیو، دکو و اون یکی که یادم نیست الانم که مسی. فقط کافیه مسی نره تو زمین تا بارسا نابود بشه (اتفاقی که جلوی پی اس جی رخ داد). اگه دقت می کردید پی اس جی تیمی نبود که چندان قدرتی داشته باشه فقط شما مسی رو نداشتید که کارتون انقدر گره خورده بود که در نهایت همونم گره کارتونو باز کرد.

(۲۳ فروردین ۱۳۹۲ ۰۴:۲۲ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  تاریخ اون ۹ تایی که رئال بدست اورده رو نگاه کن:
۱۹۵۵–۵۶, ۱۹۵۶–۵۷, ۱۹۵۷–۵۸, ۱۹۵۸–۵۹, ۱۹۵۹–۶۰, ۱۹۶۵–۶۶, ۱۹۹۷–۹۸, ۱۹۹۹–۲۰۰۰, ۲۰۰۱–۰۲
بیشتر از ۱۰ ساله که حبری از قهرمانی نیست!

۵۵ تا ۶۰!!! معلومه که اون زمان چه فوتبالی بازی میشده و تیمها تو چه سطحی بودن که رئال ۵ بار پشت سر هم قهرمان شده!
راجع به قهرمانی های اول رئال: اون قهرمانی ها در زمان برنابیو به دست اومدن. در اون زمان رئال تیمی قوی بوده. ضمن اینکه یکی از کسانی که تو به وجود اومدن CL نقش داشت برنابیو بود.

در نهایت خوب نیست برای بالاتر مقام تیممون گذشتشو و گذشته فوتبال رو انکار کنیم.
ارسال: #۵۴۷
۲۳ فروردین ۱۳۹۲, ۰۸:۱۹ ب.ظ
یورو ۲۰۱۲
کسی نگفت مسی بازیکن معمولی هست بلکه من گفتم بارسا یعنی مسی و بر مسی استواره. راجع به بهترین بازیکن شدنش هم شبهه زیاده.
راجع به رئال و گالا چند بار بالا گفتم. فوتبال امروز سخت هست ولی دیگه نه اینکه گالا رئال رو تهدید کنه! پی اس جی هم تیم خاصی نیست مگر اینکه بکهام در رده ژاوی باشه و زلاتان در رده مسی!
راجع به چهارما: این تیم بومی مهم ترین بخشش بازیکنان غیر بومی هستن. قبلا که رونالدینیو و دکو غیر بومی بودن الانم مسی! اینارو بگیرن باید بره با تیم های محلات بازی کنه.
راجع به پنجما: ۵۰٪ موفقیت بارسا مدیونه مسیه. بارسای بدون مسی اصلا چیزی نیست. اینکه میگیم تیم بر مبنای فرده نه اینکه طرف خودش هم دروازه بازنه هم دفاعه هم حمله، بلکه یعنی اون نباشه تیم میشه چیزی که جلوی پی اس جی دیدیم.
ارسال: #۵۴۸
۲۳ فروردین ۱۳۹۲, ۰۸:۲۸ ب.ظ
هیچ وقت نمی تونیم قهرمانی های پیاپی یه تیم رو زیر سوال ببریم
شما اگه میخواید ارزش جام های زئال در سالهای ۵۵ تا ۶۰ رو زیر سوال ببرید اتومات دارید تیم بارسا هم زیر سوال می برید!
پس اون موقع بارسا کجا بوده!؟
و دیگه شما نمی تونید از کیفیت پایین بازی ها در سالهای ۹۷ تا ۲۰۰۲ ایراد بگیرید که! پس چرا به قهرمانی ها و بازی های درخشان رئال تو این سالها اشاره نمی کنی؟
به هرحال رئال پرافتخارین تیمه، و بهتره اینو بپذیرم - چون در اینجور مقایسه ها تیمهای دیگه حرفی برای گفتن ندارن! من جمله بارسا Wink
دهه اخیر بی شم برای بارسا بوده اونم بدلیل بازی های چشم نوازش اما...
اما تا زمان حضور گواردیولا
الان دیگه از اون سرعت بالای پاسکاری خبری نیست(حداقل این چندماهه اینطوری بوده)
و پیرو این امر جذابیتم از دست میره
ایشالله که برگردن به روال قبلیشون تا بهتر از اینا بشن
و در انتها اینم باید بگم که در حال حاضر زئال بازی های خیلی درخشان و تاکتیکی داره انجام میده
و اینکه گفته بشه با سانتر و زیر توپ زدن دارن نتیجه می گیرن حرف منطقی نیس

pǝnuıʇuoɔ ʍoɥs ǝɥʇ 'lnɟıʇnɐǝq sı ǝɟıl
ارسال: #۵۴۹
۲۳ فروردین ۱۳۹۲, ۰۹:۰۶ ب.ظ
(۲۳ فروردین ۱۳۹۲ ۰۸:۴۸ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  خوب جوابای اقای بلاک دیگه خیلی وارد فضای هواداری شده اما بازم:
بکهام که من خیلی هم دوسش دارم بنده خدا مگه چند دقیقه بازی کرد؟ زلاتان هم خیلی ها میگن که بعد از مسی و رونالدو سومین هست! اون گل برگردونش به انگلیس رو اگه دیده باشی متوجه میشی که بازیکنی که با این قد! این طور گل میزنه اونم تقریبا از وسط زمین! میفهمید که در چه حدی هست!
به هر حال امیدوارم این رئال به قول دوستمون تاکتیکی!! این بار بتونه از پس دورتموند بر بیاد و یه الکلاسیکو تو فینال داشته باشیم!
الان واقعا شما پی اس جی رو در حد بایرن و رئال و بارسا میدونید؟!
اون گل زلاتان رو دیدم ولی بازم میگم پی اس جی هنوز در حد این تیم هایی که گفتم نیست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Dark Knight
ارسال: #۵۵۰
۲۴ فروردین ۱۳۹۲, ۰۲:۲۲ ب.ظ
یورو ۲۰۱۲
بابا این رئالیها که خیلی به خودشون می بالن. واقعا باید خجالت بکشن با این بازیکنایی که شما دارین باید همه جاما رو درو کنین هیچی که نگرفتین انقدرم ادعا دارین افتخارتونم به جامهاییه که اصلا یه بازیشم ندیدید برین ببینین اون موقع رئال چقدر سرمایه داشته بقیه تیما چقدر همین الانشم همین طوره. با این بازیکنا واقعا مقام نیاوردن خیلی زشته. هر سالم هیچ کاری نمی کنه حالا به یه مسی گیر بده. تمام بازیکنای بارسا وظیفشونو خوب انجام میدن و تنها مسی نیست همون طوری که بچه ها گفتن اگه مسی تنها بود انقدر چرا تو آرژانتین بده. با یه نفر اگه بهترینم باشه نمی شه چندجام گرفت اونم پشت سرهم. یکم حرفتون خنده داره که با یه بازیکن تیم بتونه چند جام بگیره اونم معتبرترین.
شما برین با اون همه بهترین بازیکن یه مقام بیارین که اونم فکر نکنم کلاس داشته باشه با اون همه بهترین های آلمان و فرانسه و آرژانتین پرتغال برزیل اسپانیا . همرو جمع کردین تو یه تیم هیچ کاریم نمی کنین.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Autumn.Folio , barca
ارسال: #۵۵۱
۲۴ فروردین ۱۳۹۲, ۰۷:۰۶ ب.ظ
(۲۴ فروردین ۱۳۹۲ ۰۲:۲۲ ب.ظ)mahdiii نوشته شده توسط:  بابا این رئالیها که خیلی به خودشون می بالن. واقعا باید خجالت بکشن با این بازیکنایی که شما دارین باید همه جاما رو درو کنین هیچی که نگرفتین انقدرم ادعا دارین افتخارتونم به جامهاییه که اصلا یه بازیشم ندیدید برین ببینین اون موقع رئال چقدر سرمایه داشته بقیه تیما چقدر همین الانشم همین طوره. با این بازیکنا واقعا مقام نیاوردن خیلی زشته. هر سالم هیچ کاری نمی کنه حالا به یه مسی گیر بده. تمام بازیکنای بارسا وظیفشونو خوب انجام میدن و تنها مسی نیست همون طوری که بچه ها گفتن اگه مسی تنها بود انقدر چرا تو آرژانتین بده. با یه نفر اگه بهترینم باشه نمی شه چندجام گرفت اونم پشت سرهم. یکم حرفتون خنده داره که با یه بازیکن تیم بتونه چند جام بگیره اونم معتبرترین.
شما برین با اون همه بهترین بازیکن یه مقام بیارین که اونم فکر نکنم کلاس داشته باشه با اون همه بهترین های آلمان و فرانسه و آرژانتین پرتغال برزیل اسپانیا . همرو جمع کردین تو یه تیم هیچ کاریم نمی کنین.
الان من به اینا جواب بدم؟! یعنی انقدر اشکال داره که...
شما برید ببینید آخرین CL رئال کی بوده. احتمالا شما اون موقع فوتبال نمی دیدید که یادتون نیست!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Dark Knight
ارسال: #۵۵۲
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۵۰ ب.ظ
یورو ۲۰۱۲
رورا: این بازی به بودن و نبودن مسی بستگی دارد.

منبع:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۵۵۳
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۲۳ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۱۱ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  دو گلش که افساید و خطا بود!
اولا که پنالتی هایی که برای بایرن نگرفته شد هم بگید.
ثانیا بارسا تو این چند سال انقدر داوری به سود بارسا بوده (شانسی یا تعمدا") که حالا حالا ها هم اگه به ضررش سوت بزنن جا داره.
ارسال: #۵۵۴
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۱۹ ق.ظ
یورو ۲۰۱۲
تیم ما رفت و برگشت ۴ تا خورد اونم از بایرن گفتین باخت مفتضحانه و اینا... حالا تو یه بازی از دورتموند ۴ تا خوردن معنیش چیه. Smile)))

to get something you've never had, you have to do something you've never done
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx
ارسال: #۵۵۵
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۳۳ ب.ظ
یورو ۲۰۱۲
تیم ما ضعیف بازی کرد و باخت. ما مثل بعضی ها (منظورم اصلا لونا خانم نیستا Tongue) نمیگیم تیم ما در حد توانش بود و خوب بود و اینا. مثل بعضی های دیگه (اصلا منظورم بارسا نیست!) گردن داور هم نمیندازیم.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مجموعه تمارین و سوالات امتحانی درس طراحی الگوریتم دانشگاه MIT (سال ۲۰۰۰-۲۰۱۲) Farid_Feyzi ۵ ۷,۳۱۱ ۳۰ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: s-taheri
  ارور موقع نصب اس کیو ال ۲۰۱۲ niloofar2016 ۲ ۲,۹۳۷ ۱۰ اسفند ۱۳۹۴ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: niloofar2016
  ارور موقع کانکت شدن در sql 2012 niloofar2016 ۳ ۴,۱۹۶ ۰۶ اسفند ۱۳۹۴ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: jazana
  SCCM 2012 R2 mhd3 ۰ ۲,۲۵۳ ۰۱ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mhd3
  رنک کنفرانس Computers & Informatics (ISCI), 2012 IEEE Symposium on Mahsa Rahmani ۱ ۲,۷۹۳ ۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: احسان مومنی
Question مشکل در ورود به SQL server 2012 express pourya14 ۸ ۵,۹۱۷ ۱۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: pourya14
  تفاوت visual studio 2010 با ۲۰۱۲ hamed_k2 ۶ ۴,۸۶۵ ۱۹ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Nima Masghadi
  ارائه کرک تست شده برای ویندوز ۸/سرور ۲۰۱۲ Amir V ۱ ۲,۶۷۱ ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: aatwo
  المپیک لندن ۲۰۱۲ agentv ۲۶۷ ۱۰۸,۵۵۰ ۲۵ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: LORD0098
  اینترنت سیکوریتی ۲۰۱۲ Premier Homme ۲ ۲,۵۳۳ ۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Premier Homme

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close