زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۴۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

یورو ۲۰۱۲

نظرسنجی: قهرمان مسابقات یورو ۲۰۱۲ کدام تیم خواهد بود؟
این نظرسنجی بسته شده است.
  • ۳۰/۸۸%
    آلمان ۳۰/۸۸%
۲۱ ۳۰/۸۸%
  • ۷/۳۵%
    هلند ۷/۳۵%
۵ ۷/۳۵%
  • ۲/۹۴%
    پرتغال ۲/۹۴%
۲ ۲/۹۴%
  • ۳۵/۲۹%
    اسپانیا ۳۵/۲۹%
۲۴ ۳۵/۲۹%
  • ۷/۳۵%
    ایتالیا ۷/۳۵%
۵ ۷/۳۵%
  • ۸/۸۲%
    انگلیس ۸/۸۲%
۶ ۸/۸۲%
  • ۴/۴۱%
    فرانسه ۴/۴۱%
۳ ۴/۴۱%
  • ۰%
    سوئد ۰%
۰ ۰%
  • ۱/۴۷%
    روسیه ۱/۴۷%
۱ ۱/۴۷%
  • ۱/۴۷%
    سایر تیم ها ۱/۴۷%
۱ ۱/۴۷%
در کل ۶۸ رأی ۱۰۰%
*شما به این گزینه‌ی رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

ارسال: #۵۵۶
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۰۲ ب.ظ
RE: یورو ۲۰۱۲
الحق که تیم های بایرن و دورتمند زیبا و هدفمند بازی کردند اما نباید از این موردم راحت بگدریم
تیم رئال بدلیل نداشتن آربلوا و اسین مجبور به بازی دادت راموس در خط راست دفاعی خودش شد
و همین باعث شد بهترین ترکیب دفاعی خودش یعنی واران و راموس رو در مرکز دفاعی خودش نداشته باشه و دیگه خودتون دیدید که پپه چقدر ضعیف عمل کرد
از اون طرفم برا بارسا باید گفت نبود ماسکرانو و پویول خیلی گرون تموم شد و بازی کردن مدافع بی تجربشون براشون مشکل آفرین شد
دفاعه می تونست حتی یکی دوتا توپ خوبو گل کنه که کم تجربه عمل کرد
به هرحال داوری هم بی تاثیر نبود در این دو بازی بلخص بازی بایرن و بارسا

pǝnuıʇuoɔ ʍoɥs ǝɥʇ 'lnɟıʇnɐǝq sı ǝɟıl
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۵۵۷
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۶:۱۶ ب.ظ
یورو ۲۰۱۲
تجربه نشون داده خانم لونا فقط در دو صورت اینجا پست میذارن:
۱- وقتی که تیمشون میبره
۲- وقتی که تیم های حریف میبازن
در باقی موارد خانم لونا اصلا حضور ندارن Big GrinTongue
ارسال: #۵۵۸
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۴۰ ب.ظ
یورو ۲۰۱۲
اتفاقا من وقتی تیمای حریف می بازن "خیلی" پست نمی ذارم.(برعکس شما که فقط اون موقع ها پست میذارین). همیشم بعد باخت تیم خودمون نفر اول بودم که پست میذاشتم. ولی خوب خواستم فضاحت باخت با ۴ تا گل رو یادآوری کنم Smile)))) بقیه موارد هم حضور دارم ولی در بحث وارد نمیشم.
هرچند من معتقدم اگه بارسا از بایرن باخت به دلیل بد بودن بارسا نیست دلیلش فوق العاده بودن بایرنه. یووه هم همین طور بود. ولی ریال رو نمی دونم بد بازی کرده یا اونم توانش در همین حد بوده. به هر حال اگه تیم تواناییش کمه باید قبول کرد. هرچند من هم چنان ترجیح میدم فینال تمام آلمانی نداشته باشیم.

to get something you've never had, you have to do something you've never done
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca , Dark Knight
ارسال: #۵۵۹
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۱۲ ق.ظ
اول از همه شکست سنگین بارسلون رو در مجموع بازی های رفت و برگشت به دوستای خوبمون تسلیت میگم! خب واقعا سنگین بود!
میتونیم از زوایای مختلفی پیرامون بازی های نیمه نهایی لیگ قهرمانان حرف بزنیم من بسنده میکنم به موارد کلیدیش
همونطور که قبلنم گفتم نبود بازیکنای اصلی دو تیم رئال و بارسا در بازی رفت و در ادامه برگشت خیلی سنگین براشون تموم شد - رئال در بازی برگشت با بازگشت اسین تونست به خط دفاعی ایده ال خودش برسه و راموس و واران تونستن کنار هم بازی کنند، همه هم دیدند راموس چه بازی درگیرانه ای با لواندوفسکی انجام داد و تونست خیلی به تیم رئال در محار این بازیکن کمک کنه (کاملا برعکس پپه در بازی رفت)
در ضمن اینم باید بگیم رئال نشون داد که شایسته حضور در فینال بود ولی خب شکست هم جزیی از فوتباله! به هرحال اگه مورینیو در تیمش یکدلی بیشتری ایجاد می کرد و هواداراهم پشت این مربی بودن مطمئنن بازیکناهم با روحیه ی بیشتری می جنگیدن ... بگذریم از رئال ...
بریم سراغ بارسا
جدا از نبود مسی بزرگ، نبود ماسکرانو، پویول، بوسکتس، آلبا واقعا ضربه زد به تیم بارسا
بارسایی که شرایط روحی خوبی نداشت گرفتن این بازیکنا ازش در واقع برابر با شکست بود براش
واقعا نمیدونم این تیتو چه تمرینایی برای این بازیکنا میزاره که این شکلی فوتبال می کنند! ممکن برخی بگن بایرن فوق العاده بوده ولی من دلیل بد بودن بارسا رو اصلا این نمیدونم، دیگه اون دوندگی و مخصوصا اون پرس بالای تیمی رو ندارن اون سرعت بازی رو از دست دادن اینا چیزایی نیست که مربوط به تیم حریفت باشه – بارسا در همین بازی هفته جاری لالیگا هم در زمین خودش مساوی میکنه و اصلا نشانه های فوتبال مدرن قبلشون تو فوتبال کنونی اونا دیده نمیشه . تیتو نشون داد که حداقل خیلی مونده تا یه مربی بزرگی بشه
شما گاسهیدینگ هلندی رو در نظر بگیرید که چه انرژی به بازیکناش میده در کنار زمین! تیتو هم که نیاز به ۴ گل داره تیمش رو در نظر بگیرید!!!
به هرحال باید تفکر تمرین دهی و کوچینگ بارسا تغییر کنه
به امید روزای بهتر برای تیمهای اسپانیایی

pǝnuıʇuoɔ ʍoɥs ǝɥʇ 'lnɟıʇnɐǝq sı ǝɟıl
ارسال: #۵۶۰
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۵۶ ب.ظ
یورو ۲۰۱۲
من روحیه ورزشکاری بارسایی ها رو تحسین می کنم به شخصه.

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca
ارسال: #۵۶۱
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۱۰ ق.ظ
یورو ۲۰۱۲
باز من بگم این بارسا وابسته به مسیه باز آقای بارسا بیاد بگه نه. این بازی هم یه نمونه دیگه اش! چند تا بازی باید اینطوری بشه تا باورتون بشه؟!
ارسال: #۵۶۲
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۴۶ ب.ظ
یورو ۲۰۱۲
تیم مام که دوباره قهرمان شد! Big Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۵۶۳
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۰۳ ب.ظ
یورو ۲۰۱۲
ببخشیدا، خیلی ببخشید ها همــــــــه ی اینها مربوط به موضوع یورو ۲۰۱۲ میشه؟ Big Grin من درک نمیکنم اصلا Big Grin
بخاطر اینه که من سوادم کمتره؟ Big Grin

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Dark Knight , Mohammad WR10
ارسال: #۵۶۴
۰۱ تیر ۱۳۹۲, ۱۱:۳۰ ب.ظ
(۰۱ تیر ۱۳۹۲ ۱۱:۱۷ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  بازی ایتالیا برزیل داره شروع میشه امیدوارم جذاب از اب دربیاد

خانم لونا طرفدار ایتالیا بود دیگه درسته؟ (میلان؟)
من کلا برزیل رو دوست دارم. یه زمانی تمام عکس بازیکناشون رو که تو ادامس بود جمع میکردم. رونالدو.ریوالدو.رئونالدو.... اینا برادر نبودن؟ Big Grin

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
ارسال: #۵۶۵
۰۴ تیر ۱۳۹۲, ۰۱:۵۶ ب.ظ
یورو ۲۰۱۲
ای بابا دوباره ایتالیا اسپانیا Smile)) این چه وضعشه آخه!

ارسال: #۵۶۶
۰۵ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۵۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۵۴ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
یورو ۲۰۱۲
من به نوبه خودم این فرصت رو به لونا خانم میدم که تیم ملی و باشگاه مورد علاقشونو عوض کنن. قول میدم به روم نیارم که طرفدارم چه تیم های داغونی بودن.

پ.ن: دیگه تیمی که مربیش میاد میگه: " اسپانیا در چهار، پنج سال اخیر خیره‌کننده ظاهر شده و تا حدودی شکست این تیم غیرممکن است. با این حال باید با افتخار و اعتماد به نفس برابر آنها ظاهر شویم. نباید تسلیم شویم." دیگه من هیچی ندارم بگم راجع به این تیم. یعنی مصداق بارز :| شدم بعد خوندن این خبر. یعنی اگه یه تیم از دسته ۳ ایران با اسپانیا بازی داشته باشه از این بیشتر اعتماد به نفس داره. مربی تاهیتی همچین چیزی گفته راجع به اسپانیا؟!
منبع: ورزش ۳
ارسال: #۵۶۷
۰۶ تیر ۱۳۹۲, ۰۹:۵۱ ق.ظ
یورو ۲۰۱۲
ما که موضع شما رو نفهمیدیم! آخرش آدما باید واقعیت ها رو بگن یا نگن! شاید من دوست نداشته باشم مربی تیمم چنین چیزی رو بگه ولی به نظرم اتفاقا به قول بارسا خیلی هم جرات داشته که گفته! حالا ببینیم امشب چی میشه!

سپاس‌گزاری شده توسط: barca
ارسال: #۵۶۸
۰۶ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۲۴ ب.ظ
یورو ۲۰۱۲
آدم ها باید بگن ولی وقتی یکی تو مقام مربیه دیگه نباید تیم خودش رو تخریب روحیه کنه.

پست بعدی لونا خانم:
در صورت برد ایتالیا: من میدونستم این تیم میتونه اسپانیا رو شکست بده. من به تیمم افتخار میکنم.
در صورت باخت ایتالیا: ما خوب بودیم. بیشتر از این در توانمون نبود.
ارسال: #۵۶۹
۰۶ تیر ۱۳۹۲, ۰۲:۰۲ ب.ظ
یورو ۲۰۱۲
Smile)) والا ما هر چی بگیم شما یه جواب واسه پست بعدیش دارین! اگه بگیم تیممون توانش همین بود میگین پس چرا از تیمتون طرفداری می کنین اگه بگیم تیم ما قوی بود میاین میگین چرا قبلش نگفتین تیمتون قویه! ما که نفهمیدیم شما رو!

سپاس‌گزاری شده توسط: maneshty
ارسال: #۵۷۰
۰۶ تیر ۱۳۹۲, ۱۱:۱۳ ب.ظ
یورو ۲۰۱۲
بله دیگه بازم قضیه رونالدینهو و مسی داره تکرار میشه. من که گفتم. نمیدونم بارسا کی میخواد "تیم" بشه؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مجموعه تمارین و سوالات امتحانی درس طراحی الگوریتم دانشگاه MIT (سال ۲۰۰۰-۲۰۱۲) Farid_Feyzi ۵ ۷,۳۱۱ ۳۰ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: s-taheri
  ارور موقع نصب اس کیو ال ۲۰۱۲ niloofar2016 ۲ ۲,۹۳۷ ۱۰ اسفند ۱۳۹۴ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: niloofar2016
  ارور موقع کانکت شدن در sql 2012 niloofar2016 ۳ ۴,۱۹۶ ۰۶ اسفند ۱۳۹۴ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: jazana
  SCCM 2012 R2 mhd3 ۰ ۲,۲۵۳ ۰۱ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mhd3
  رنک کنفرانس Computers & Informatics (ISCI), 2012 IEEE Symposium on Mahsa Rahmani ۱ ۲,۷۹۳ ۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: احسان مومنی
Question مشکل در ورود به SQL server 2012 express pourya14 ۸ ۵,۹۱۷ ۱۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: pourya14
  تفاوت visual studio 2010 با ۲۰۱۲ hamed_k2 ۶ ۴,۸۶۵ ۱۹ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Nima Masghadi
  ارائه کرک تست شده برای ویندوز ۸/سرور ۲۰۱۲ Amir V ۱ ۲,۶۷۱ ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: aatwo
  المپیک لندن ۲۰۱۲ agentv ۲۶۷ ۱۰۸,۵۵۳ ۲۵ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: LORD0098
  اینترنت سیکوریتی ۲۰۱۲ Premier Homme ۲ ۲,۵۳۳ ۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Premier Homme

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close