زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۴۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ارشد و تدریس یا استخدامی

ارسال:
۲۲ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۰۰ ب.ظ
ارشد و تدریس یا استخدامی
با سلام اگه ارشد بگیریم یا در حین تحصیل در رشته شبکه و امنیت تو یه دانشگاه خوب میشه جایی درس داد؟
راسی حقوق هیات علمی تو یه دانشگاه مثلا غیر انتفایی معمولی چنده؟ پارسال وزارت علوم آگهی استخدام هیات علمی داد که تو رشته کامپیوتر ارشد هم میگرفت.آیا امیدی هست ۳ سال دیگه هم بگیره؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۲ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۳۴ ب.ظ
ارشد و تدریس یا استخدامی
سلام. اینکه بتونید تدریس داشته باشید بستگی به موقعیت منطقه داره، مثلا الان تو منطقه ما شدیدا نیاز به استاد کامپیوتر با هر گرایشی هست. چند ماه پیش دوستم که تو یه غیرانتفاعی تدریس میکنه میگفت حقوق هیئت علمی ۶۰۰، چون هر فرد هیئت علمی باید ۸ ساعت کاری در چند روز خاص دانشگاه باشه و تدریس کنه، که در انتها مثل کسی حقوق میگیره که داره تدریس میکنه ولی جز هیت علمی نیست با این تفاوت که فرد هیئت علمی همیشه حقوق ثابت رو داره و ساعتاش هم پره.

زانو نمی زنم، حتی اگر سقف آسمان کوتاهتر از قامتم باشد!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mammad_asir
ارسال:
۰۱ تیر ۱۳۹۱, ۰۹:۵۱ ب.ظ
ارشد و تدریس یا استخدامی
کسایی که هیت علمی میشن حکم استخدام وزارت علوم هستند دیگه؟
یعنی بازنشستگی و ... دارن؟
۰
۰
ارسال:
۰۱ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۰۸ ب.ظ، توسط ali.)
ارشد و تدریس یا استخدامی
فعلا اول باید بخونی که قبول بشی بعدش اگه خواستی بری امنیت بخونی که باید بری امیرکبیر اونم فول تایم هستش کلاس های جوری هست که حداقل ۴ روز گیر هستی بقیه روزها هم سرگرم خوندن درس ها هستی
/*استادای امیرکبیر امنیت و شبکه با کار کردنتون مشکل دارن اگه بفهمن*/ اینو ۲ نفر از بچه هاشون بهم گفتن دور کارو خط بکش.

فعلا تمرکز کن رو خوندن.

حالا دیگه تو رو داشتن خیاله
دل اسیر آرزوهای محاله
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sector
ارسال:
۰۱ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۲۲ ب.ظ
RE: ارشد و تدریس یا استخدامی
(۲۲ خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۳۴ ب.ظ)samira نوشته شده توسط:  سلام. اینکه بتونید تدریس داشته باشید بستگی به موقعیت منطقه داره، مثلا الان تو منطقه ما شدیدا نیاز به استاد کامپیوتر با هر گرایشی هست. چند ماه پیش دوستم که تو یه غیرانتفاعی تدریس میکنه میگفت حقوق هیئت علمی ۶۰۰، چون هر فرد هیئت علمی باید ۸ ساعت کاری در چند روز خاص دانشگاه باشه و تدریس کنه، که در انتها مثل کسی حقوق میگیره که داره تدریس میکنه ولی جز هیت علمی نیست با این تفاوت که فرد هیئت علمی همیشه حقوق ثابت رو داره و ساعتاش هم پره.

دانشگاه غیر انتفاعی رو من خبر ندارم.ولی تا جایی که میدونم دانشگاه آزاد به اساتید ۹۰۰ تومن(حالا یخورده بیشتر یا کمتر با توجه به تاهل و شهری که اومدن و مقطعی که دارن و...) حقوق میده که واسه یه هیئت علمی که فوق لیسانس داشته باشه.مطمئنم که حدود یک و دویست رو میدن...

تحمل مشقت به امید آسایش بهتر از آسایشی است که سختی به دنبال دارد.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: baran
ارسال:
۰۱ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۲۰ ب.ظ
ارشد و تدریس یا استخدامی
هنوزم با فوق لیسانس هیات علمی میکنن؟
دانشگاه آزاد مشهد که میگه برای هیات علمی شدن فقط باید دکترا داشته باشی؟ البته حق التدریس با فوق لیسانس می گیره.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ida_isp
ارسال:
۰۲ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۰۶ ق.ظ
بله ما استادی داشتیم که دانشجوی ارشد شبکه بود و چندتا درس بهش داده بودند البته این برای تقریبا یکسال پیشه ، الان نمیدونم شاید شرایط فرق کرده باشه .
۰
۰
ارسال:
۰۲ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۱۵ ق.ظ، توسط mammad_asir.)
(۰۱ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۰ ب.ظ)fatemeh85 نوشته شده توسط:  هنوزم با فوق لیسانس هیات علمی میکنن؟
دانشگاه آزاد مشهد که میگه برای هیات علمی شدن فقط باید دکترا داشته باشی؟ البته حق التدریس با فوق لیسانس می گیره.

سلام
نمیدونم ولی حدود ۱ یا ۲ سال پیش که وزارت علوم آگهی استخدام داده بود گفته بود که رشته کامپیوتر و فکر کنم برق که دکترا کم دارن با ارشد هم استخدامی میگیرن که گفته بود اونایی که ارشد دارند اگه واسه غیر انتفایی اقدام کنن شانسشون بیشتره.
خوب ازاد مشهد دانشگاه بزرگیه حتما باید دکترا بگیره ولی غیر انتفایی ها و ... دکترا میخوان چیکار!!!!؟؟؟
مثلا تو شهره ما همشون فوق هستند (غیره انتفایی و آزاد)

(۰۲ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۵۷ ق.ظ)alirrrrrr نوشته شده توسط:  بچه ها یه سوال،به نظرتون میشه حین اینکه دانشجوی ارشد نرم افزار باشی،توی یه دانشگاه غیر انتفاعی درجه دو یا سه درس داد؟کسی غیر انتفاعی بوده که استاداشون دانشجو ارشد بوده باشن؟

اره جونم راحت میتونی درس بدی.
اگه دانشجوی دولتی باشی خیلی راحت تره.
من دانشجوی لیسانسم دیدم درس بده
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemeh85 , alirrrrrr , ida_isp , aahmadi83
ارسال:
۰۲ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۴۴ ب.ظ
(۰۱ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۰ ب.ظ)fatemeh85 نوشته شده توسط:  هنوزم با فوق لیسانس هیات علمی میکنن؟

دانشگاه های مختلف فرق داره...مثلا ممکنه یکی ارشدش از شریف باشه یا کلا از دانشگاه های تهران مدرک داشته باشه...خب همچین فردی رو راحت جذب میکنن ولی اگه دانشگاه آزادی باشه واسش شرط میذارن که باید حداقل دکترا داشته باشه و اینا...دانشگاه آزاد های خوب اکثرشون این شرط رو گذاشتن (که باید طرف دکترا داشته باشه) ولی خیلی از دانشگاه های دیگه همچین شرط هایی ندارن و از خداشونم هستWink

تحمل مشقت به امید آسایش بهتر از آسایشی است که سختی به دنبال دارد.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alirrrrrr
ارسال: #۱۰
۰۳ تیر ۱۳۹۱, ۰۳:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۳۹ ب.ظ، توسط somayeh kashefi.)
ارشد و تدریس یا استخدامی
پس با این حساب شهر ما که واقعآ نیازمند استاد کامپیوتر هست .میشه راحت اگه دانشجوی سرارسری شدیم بتونیم هر چند وقت تدریس کنیم؟ دانشگاه پیام نور میشه تدریس کرد؟ دوس دارم پیام نور تدریس کنم آخه دلم به این پیام نوری ها میسوزه که خودم هم از این خانواده هستم .
یکی از آرزوهامه که استاد بشم و تمام تلاشمو برا تدریس بذارم .........
من شنیدم نمیشه به تدریس امیدوار شد از لحاظ مالی. مگر اینکه هیِت علمی بشی و حقوق ثابتی داشته باشی

کدام پل در کجای جهان شکسته است که هیچکس به خانه اش نمیرسد...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: majidjan
ارسال: #۱۱
۰۲ دى ۱۳۹۱, ۱۲:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ دى ۱۳۹۱ ۱۲:۳۱ ب.ظ، توسط aahmadi83.)
ارشد و تدریس یا استخدامی
من جونم در میره واسه تدریس
از مقطع راهنمایی بگیر تا دانشچوی لیسانس درس دادم
اما نگرانم! چون پیشینه تحصیلیم بخاطر کار و مسائل اشتغالم شدید تحت تاثیر قرار گرفته. مثلا لیسانس من دو تیکس، کاردانی و کارشناسی ناپیوسته. ارشدم که مجازی قبول شدم.
خدا میدونه با این پیشینه تحصیلی و نمراتی که همشونو با شب امتحان خوندن گرفتم، میتونم جاهایی مثل غیرانتفایی های اطراف تهران درس بدم یا نه. حرفشم که پیش میاد هیجانی میشم.
بنظرتون من با اون پیشینه و دانشجوی مجازی ارشد دانشگاه تهران میتونم غیرانتفایی اطراف تهران درس بدم؟ با شرایط و حقوقی؟
آیا با تون پیشینه و گرفتن مدرک ارشدم و اینکه دانشجوی دکترای مثلا پیام نور باشم میتونم آزاد درس بدم؟؟؟
یکی که مطلع هست، یه مسیریو برام روشن کنه

من جدا ناراحتم
از ی لحاظ من تا الان صاحب کلی تجربه کاری هستم. هم تدریس و هم اجرایی
اما چه فایده وقتی که من با فردی که فرضا فارق التحصیل یه دانشگاه دولتی با معدل ۱۷ هست میرم تا توی یه دانشگاهی مشغول به تدریس بشم، کسی بمن توجهی نخواهد کرد...Sad(

بهترین شغل در حوزه IT

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

برترین کارفرما و شرکت

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

فروش کتب مرجع و کنکوری ناب کارشناسی ارشد و کارشناسی ناپیوسته

۰
۰
ارسال: #۱۲
۰۲ دى ۱۳۹۱, ۰۳:۰۵ ب.ظ
ارشد و تدریس یا استخدامی
۱۰۰ % همینطور هست،کسی که معدل ۱۷ یک دانشگاه حسابی هست اصلا قابل قیاس به کاردانی و کارشناسی و ارشد مجازی و آزاد نیست ، تو این امیرکبیر بی حساب دهن سرویس میکنن ، اونوقت طرف معدلش ۱۷ شده کم کسی و کم چیزی نیست ، اصلا و ابدا، ۱۰۰ درصد هم باید تفاوت بکنه چون مقایسه واسه یک جای آکادمیک هست.

یک نمونه از سخت گیری هاش رو برات بگم که تمرین یکی از درس ها هست.شاید هم سئوال امتحان بشه.
۳۰۹ بار عملیات همنهشتی یک عدد (دو تا ۵ رقمی )به توان ۹۸۳ به پیمانه ۲۷۷۳ رو انجام بده با ماشین حساب.حتی برنامه ش هم قبول نیست باید دستی بنویسی تو کاغذ بدی دست استاد.
همین تمرین اسمش iteration attack هست که روی RSA انجام میشه و باعث میشه RSA متن واضحش به دست بیاد و کلا RSA شکسته بشه.

حالا دیگه تو رو داشتن خیاله
دل اسیر آرزوهای محاله
۰
۲
ارسال: #۱۳
۰۲ دى ۱۳۹۱, ۰۵:۵۰ ب.ظ
Re: RE: ارشد و تدریس یا استخدامی
(۰۲ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۵۷ ق.ظ)alirrrrrr نوشته شده توسط:  بچه ها یه سوال،به نظرتون میشه حین اینکه دانشجوی ارشد نرم افزار باشی،توی یه دانشگاه غیر انتفاعی درجه دو یا سه درس داد؟کسی غیر انتفاعی بوده که استاداشون دانشجو ارشد بوده باشن؟

ببین دوست من چند تا مسئله مطرحه.

اول اینکه تدریس حکم کار رو نداره چون پولش خیلی کمه. البته واسه دوران مجردی عالیه! من با لیسانس توی دوتا دانشگاه غیرانتفایی تونستم درس بگیرم اما ساعتی ٥.٥٠٠ تومن میدن که خیلی کمه.

دوم اینکه به نظرم دنبال یه کار بهتر باش. یه کار درست حسابی بکن در کنارش هم تدریس. اینطوری به نظرم عالیه.

Sent from my Google Galaxy Nexus using Tapatalk 2.4

There is no there there.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tohidi4503 , Sector
ارسال: #۱۴
۰۲ دى ۱۳۹۱, ۰۵:۵۷ ب.ظ
ارشد و تدریس یا استخدامی
در کل برای حق التدریس خیلی مهم نیست که کجا درس خوندی بیشتر باید با مدیر گروه دوست باشی!!!! اما برای استخدام اینکه کجا درس خوندی هم مهمه درکل با ارشد شانس استخدامی خیلی الان پایین اومده اما هنوز برای غیر دولتی ها و دانشگاه پیام نور و دانشگاه آزاد شانس وجود داره اینم بگم در زمانی استخدامی خیلی چیزا مهم میشه من خودم کسی رو دیدم که دانشگاه آزادی و فوق لیسانس بوده اما توی استخدامی دانشگاه از کسی که دکتری دانشگاه دولتی رو داشته بیشتر امتیاز آورده و اونو جذب کردن چون فقط یکی از معیارها دانشگاهی که درس خوندی هستش و معیار های دیگه مثلا تعداد مقالات، کتاب های که نوشتی یا ترجمه کردی، کارهای تحقیقاتی و ... خیلی موثر هست. و البته اگه توی دانشگاه یه آشنای خوب هم داشته باشی که حسابی بدرد خواهد خورد(این بند بر همه بندهای بالا مقدم تره!!!!!!!!!!!!!!!!)

قدر لحظه ها را بدان!
زمانی می رسد که تو دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم...
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  استخدامی تامین اجتماعی ۱۴۰۱ الی ۱۴۰۲ sinamohammadi0936 ۱ ۷۴۳ ۲۶ آذر ۱۴۰۱ ۱۲:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sinamohammadi0936
  استخدامی تامین اجتماعی ۱۴۰۱ الی ۱۴۰۲ sinamohammadi0936 ۰ ۵۴۰ ۲۲ آذر ۱۴۰۱ ۱۱:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: sinamohammadi0936
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۳۴ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  شروع به تدریس reyhaneh ۴ ۳,۳۱۸ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ
  هشتمین آزمون استخدامی Kinji ۲ ۳,۲۲۸ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۲ ب.ظ
  ازمون های استخدامی فراگیر و امزش وپرورش شانی ۰ ۱,۷۸۹ ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: شانی
  مصاحبه دکتری- بخش تدریس wskf ۱ ۲,۴۲۱ ۲۸ فروردین ۱۳۹۹ ۰۴:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  آمادگی برای آزمون های استخدامی negarin_ ۱۱ ۷,۳۷۰ ۲۴ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  منابع استخدامی وزارت نیرو-کارشناس نرم افزار negarin_ ۲۵ ۱۴,۵۱۹ ۱۵ شهریور ۱۳۹۷ ۰۸:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  سوالاتی پیرامون استخدامی پلیس فتا shahryar711 ۴ ۳,۶۶۳ ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: shahryar711

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close