زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۵۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دوره های شبکه

ارسال: #۱۶
۱۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۳۰ ب.ظ
دوره های شبکه
البته اگه بتونی با CIsco Pack هم کار کنی عالیه عالیه یادم رفت بگم دیشب چون شبیه ساز محیط مجازی شبکه برات انجام میده
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۱۳ اسفند ۱۳۹۱, ۰۱:۱۰ ق.ظ
RE: دوره های شبکه
سلام
برای دوره ccna کدوم استاد خوب هست؟
بین موسسه کهکشان و سایبرتک کدوم برم؟

خوشبختی ازان کسی است که در پی خوشبختی دیگران باشد
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۸
۲۳ اسفند ۱۳۹۱, ۰۱:۵۶ ق.ظ
(۰۲ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۲۸ ق.ظ)Premier Homme نوشته شده توسط:  سپاس بیکران از دوست بزرگوارم

آیا دوستان در اهواز آموزشگاه خاصی میشناسند ؟ نمایندگی سایبرتک ؟
اره هست
آموزشگاه نت ویژن، روبروی در اصلی دانشگاه چمران
۰
۰
ارسال: #۱۹
۱۸ تیر ۱۳۹۲, ۰۹:۴۵ ق.ظ
سلام ، اگه ممکنه فایل جزوه NETWOK+ رو برای من ایمیل کنید ، متشکرم nezam2010@yahoo.com
۰
۰
ارسال: #۲۰
۱۹ تیر ۱۳۹۲, ۰۷:۳۳ ب.ظ
Exclamation RE: دوره های شبکه
منم بین مجتمع فنی موسسه کهکشان و سایبر شک دارم کدوم بهتره?چرا? راهنمایی کنید پلیز
۰
۰
ارسال: #۲۱
۲۶ تیر ۱۳۹۲, ۰۹:۳۰ ب.ظ
(۱۹ تیر ۱۳۹۲ ۰۷:۳۳ ب.ظ)rosa نوشته شده توسط:  منم بین مجتمع فنی موسسه کهکشان و سایبر شک دارم کدوم بهتره?چرا? راهنمایی کنید پلیز

من دوره ccna کهکشان رفتم خوب بود.
دوستم سایبرتک رفته اونم راضی بود اما کهکشان خوبیش اینکه هم شبیه ساز و سویچ و روتر کار میکریم هر دو
نفر یک دستگاه داشتیم.
مجتمع فنی فکر نکنم خوب باشه

خوشبختی ازان کسی است که در پی خوشبختی دیگران باشد
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: rosa
ارسال: #۲۲
۰۶ مرداد ۱۳۹۲, ۰۵:۱۹ ب.ظ
دوره های شبکه
کسی آموزش شبکه که همراه با آموزش مجازی سازی در پوکت تریسر داره؟
راسی دکمه simultion تو پوکت ۵/۳ کجاست؟

گویند کریم است و گنه میبخشد @@@@@ گیرم که ببخشد ، زخجالت چه کنم؟Exclamation
۰
۰
ارسال: #۲۳
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۵۲ ق.ظ
دوره های شبکه
دوستان میشه راهنمایی کنید از کدام دوره شروع کنم که کاربردی باشه و بتونم با گذروندن این دوره سر کار برم؟
Microsoft,cisco, امنیت شبکه... کدوم؟ هزینه های این دوره های جامع بالاست دوس ندارم بعد از صرف کلی وقت و هزینه یه مشت مطالب تئوری یادگرفته باشم (مثل کلاس های دانشگاه)

دوستان اگر توی شیراز آموزشگاه خوبی میشناسند معرفی کنند. دیباگران یا مدیریت صنعتی یا خانه صنعت معدن یا اپتک... کدوم؟
۰
۰
ارسال: #۲۴
۰۷ اسفند ۱۳۹۲, ۰۳:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۳۸ ب.ظ، توسط friends.)
چند نکته اینکه دوره network+ خیلی مهم هست و به عبارتی باید جویده شه ولی چند مباحث عملیش خیلی کمه وقتی به دوره های بالاتر میرسی تازه درک درستی ازش پیدا می کنید....در مورد اینکه با کدوم شروع کنید اگر محدودیت زمانی نداشته باشین خیلی بهتر هست که با مایکروسافت شروع کنین چون درک بهتری از سرویسها پیدا می کنین خوبه که تا دوره infra مایکروسافت برین بعد وارد سیسکو شین در مورد کلاس نظر شخصی من اینه که با یه استاد خوب شروع کنین به موازاتش حتما کتابهای زبان اصلی و یا حداقل فیلمهای اموزشی بیبینین به قول معروق موتورتون روشن شد بعدش خودتون بخونین کتاب فارسی هم نخونین که پر از غلطه حرف من نیست حرف اساتید به نام هست... در ضمن اگه هدفتون از شبکه فقط پوله بهتره دنبال یه کار دیگه باشین اونقدری که براش زحمت می کشین توش پول نیست
......
در مورد سوال دوستمون در مورد اموزشگاهای شیراز خیلی از اساتید بین اموزشگاهها مشترک هستن دنبال استاد خوب باشین ۵ سال پیش بازیار خیلی خوب بود ولی از وقتی زن گرفت به شدت بپیچون شد من اکثر دوره ها رو تو مدیریت صنعتی رفتم باهاش دوره های اولیه خیلی خوب بعد از ازدواجش راضی نبودم ازش Big Grin پاک نیت رشتش معدن بوده ولی دوره ه هارو خونده اطلاعاتش خوبه ولی وقتی بحث خیلی تخصصی بشه چون رشتش کامپیوتری نیست کم میاره بقیه رو اسماشون یادم نیست دیباگران اواخر بهتر از مدیریت صنعتی بود تو شبکه ولی کلا بهتره از بچه هایی که الان دارن دوره هارو میرن تحقیق کنی بیاد دستت کدوم استاد از همه بهتره
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sonia1990
ارسال: #۲۵
۰۷ اسفند ۱۳۹۲, ۰۳:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۵۱ ب.ظ، توسط sixsixsix.)
ترجیحا بیخیال مدیریت صنعتی و دیباگران بشید، خودتون از اساتید اونجا با سوادترید. وققتون را برای پر کردن جیب این موسسه ها به هدر ندید!
میتونید از موسسه ITTTC استفاده کنید و شروع کنید در میان آن کتاب هم بخونید. خیالتون راحت که میتونید تو آزمون بین المللی شرکت کنید.

ترتیب،جوری که خودم خوندم و واقعا راضی بودم
+Network
CCNA
MCITP
CCNP

البته الان MCSE 2012 شروع شده میتونید جای MCITP اونرو مطالعه کنید و یا MCITP رو بگذرونید و Upgrading to MSCE 2012 رو مطالعه کنید!
نظر دوستان هم محترمه.
موفق باشید

خواهشا بیاید همگی در مصرف آب صرفه جویی کنیم ، خواهشا Heart
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sonia1990
ارسال: #۲۶
۰۸ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۵۱ ق.ظ
ممنون دوستان از توضیحاتتون

(۰۷ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۰۰ ق.ظ)friends نوشته شده توسط:  در ضمن اگه هدفتون از شبکه فقط پوله بهتره دنبال یه کار دیگه باشین اونقدری که براش زحمت می کشین توش پول نیست
......

فکر می کنید چه کاری توی رشته ما اشباع نشده و درآمد زایی خوبی داره؟ (اونم واسه یکی مثل من که اصلا برنامه نویسی رو دوست ندارهUndecided)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: friends
ارسال: #۲۷
۰۶ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۱۲ ق.ظ
دوره های شبکه
والا رشته ما رشته ی ما اگر تو هز زمینه متخصص بشین توش پول هست و با میزان تخصصتون درامد دارین البته فاکتو شانس هم تو این قضیه موثر هست... ولی اینکه اگر فقط به پولش فکر کنین بعدش که متخصص شدین کلی فکر میاد تو ذهنتون که اگر فلان کارو کرده بودم تا حالا خیلی بیشتر در میوردم پس باید علاقه هم داشته باشین ....
۰
۰
ارسال: #۲۸
۱۱ آبان ۱۳۹۳, ۰۲:۱۱ ب.ظ
(۰۷ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۴۶ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  ترجیحا بیخیال مدیریت صنعتی و دیباگران بشید، خودتون از اساتید اونجا با سوادترید. وققتون را برای پر کردن جیب این موسسه ها به هدر ندید!
میتونید از موسسه ITTTC استفاده کنید و شروع کنید در میان آن کتاب هم بخونید. خیالتون راحت که میتونید تو آزمون بین المللی شرکت کنید.

ترتیب،جوری که خودم خوندم و واقعا راضی بودم
+Network
CCNA
MCITP
CCNP

البته الان MCSE 2012 شروع شده میتونید جای MCITP اونرو مطالعه کنید و یا MCITP رو بگذرونید و Upgrading to MSCE 2012 رو مطالعه کنید!
نظر دوستان هم محترمه.
موفق باشید

سلام. من یه سوال داشتم، می خواستم بپرسم شما از جزوات موسسه ITTTC استفاده کردید یا سی دی های آموزشی؟ من الان دارم Network+ رو از سی دی های همین موسسه میخونم ولی مشکلم اینه که مدام باید استاپ کنم و تمام چیزهایی که میگه رو خودم به صورت جزوه بنویسم و این خیلی خیلی زیاد زمان میبره Sad پیشنهاد شما چیه؟ باید چیکار کنم؟ اگه میشه شما راجع به نحوه خوندن خودتون توضیح بدید؟ و بگید به چه شکل از محصولات این موسسه استفاده کردید؟
سپاس
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: rezapnub.it
ارسال: #۲۹
۲۰ تیر ۱۳۹۴, ۰۱:۴۳ ق.ظ
سلام دوستان گلم

من چند تا سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنین :

۱/ دوره های Network+ شامل چه موضوعاتیه ، و ایا کار عملی ای داره >؟ چون شنیدم واسه بچه های کام ضروری نیست

۲/دوره های mcse , و ورژن جدیدترش mcitp بر اساس ساختار نرم افزاری مایکروسافته اما دوره های ccna بر اساس ساختار سخت افزاری ، پیشنهاد میدید از کدام شرئع کنم ؟ فک کنم اول ccna رو پی گیری کنم بهتر باشه ، نظر دوستان چیه ؟

۳/ کتاب برای network+ سراغ دارید ؟ ای بوک منظورمه زبانش مهم نیس

سپاس
[/quote]

سلام دوست عزیز
در مورد نتورک پلاس
یه دونه ای بوک براتون میذارم که زبانش انگلیسیه
یه جزوه که زبانش فارسیه

من خودم کلاس های جامع شبکه و ccna رو دارم میرم . برای ما از نرم افزاری شروع کردن و بعد از اتمام دوره Active همزمان ccna رو هم دارن تدریس میکنن . در کل به ما گفتن که ccna پیشنیازش Network+ و سابقه کار عملی در زمینه شبکه هست . و من چون سابقه عملیم در حد دانشگاه بود اول سه کورس نرم افزاری مایکروسافت رو گذروندم و حالا دارم میرم سر کلاس ccna.

در مورد مطالب نتورک پلاس اگر رشته آی تی باشید دقیقا همون مباحث دروس شبکه دانشگاه هست .( بیشتر هم جنبه تئوری داره ) مهمترین مطالبش که در مراحل بعدی بدردتون میخوره بحث subnet mask و شماره پورت ها و VLSM هست که تو این جزوه و کتاب مفصلا توضیح داده شده.

من هر کاری کردم موفق نشدم فایلی رو پیوست کنم . نمیدونم مشکل از سرعت منه یا حجم فایلا زیاده .
یکیش ۴ مگ هست و اون یکی ۲۴ مگ .
می خواین ایمیلتون رو بفرستین شاید تونستم براتون بفرستم .
[/quote]

age mishe lotf konin vase manam eEmail konin.
mahdishahraki71@gmail.com
۰
۰
ارسال: #۳۰
۱۲ آذر ۱۳۹۴, ۱۲:۴۹ ق.ظ
دوره های شبکه
با سلام خدمت دوستان یه راهنمایی کلی می کنم دیگه از این تیپ سوالات نپرسید ! اینو هم بگم من هیچی از شبکه بلد نیستم فقط صرفا یه راهنمایی کلی هست ببینید برای اینکه بخوایید متخصص شبکه بشید در سطح پیشرفته تو ایران باید همه چی بلد باشی از ماکروسافت گرفته تا میکروتیک هر کدام از شرکت هایی که در زمینه شبکه فعالیت دارن یه دوره هایی برگزار می کنند اما کشور ما ایران به دلیل تحربم بودن نمی شه خیلی از این دوره ها رو آزمون بین المللی داد و بنابراین موسساتی در سطح کشور سعی می کنند این دوره ها رو برگزار کنند که فقط اعتبار داخلی دارند و خدایش بعضی از این موسسات خیلی قوی هیتند و اساتید قدری هم دارند بیشتر اینجور موسسات تو تهرانه از جمله موسسه کندو یا کهکشان یا عصر شبکه یا نوران ووو ... دقت کنید من اسم مجتمع فنی رو به اسم نبردم دلیلش اینه که این موسسه فقط دوره های شبکه نداره و این باعث شده جدیدا اعتماد دانشجوهاشو کمتر کنه ولی خب بعضی از شعبات ابن موسسه بد نیست مثل تهران
دوره هایی که باید بگذرونید تا متخصص شبکه بشید به صورت ذیل میباشد .
Microsoft :mcse
Cisco : ccna & ccnp
با این دو تا می تونید راحت کار پیدا کنید ولی برای مدیر شبکه شدن باید مدارک زیر رو هم داشته باشید !
Mikrotik : mtcna& mtcre
Linux;lpic 1 & lpic 2
Voip & ceh هم بلد باشد شاهکاره دیگه شدی متخصص حرفه ای شبکه
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Video دانلود رایگان نکته و تست شبکه های کامپیوتری Farzamm ۱۱ ۱۷,۶۰۷ ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M.rahimi20
  دوره آموزشی آنلاین Hadoop و Apache Spark به زبان فارسی Happiness.72 ۰ ۲,۲۳۶ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۸۴۶ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  دانلود رایگان دوره آموزشی PHP & MySQL SamanehRashvand ۱ ۲,۵۶۰ ۲۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: alma1988
  پکهای آموزشی دوره های شبکه SamanehRashvand ۱ ۲,۶۸۹ ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ۰۵:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: khayyam
Exclamation کمک برای انتخاب موضوع سمینار و پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری engeneer_19 ۱۷ ۳۵,۸۳۶ ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: bahman.shoghi
  کمک برای انتخاب موضوع پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری H.Mohammadi ۵ ۴,۰۸۹ ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
Lightbulb کتاب شبکه های کامپیوتری دکتر حقیقت marvelous ۴ ۵,۱۰۰ ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  تجربیات شما از دوره های مجازی دانشگاه ها reza0175 ۲ ۴,۲۵۱ ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۴:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  تحصیل در دوره شبانه و تاثیر بر جذب هیات علمی siiib70 ۴ ۳,۴۳۶ ۲۱ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close