زمان کنونی: ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۰۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چگونگی یافتن کتاب های پارسه در شیراز

ارسال:
۰۱ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۴۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۵۰ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
سلام به همگی

من شیراز هستم و دنبال کتاب های پارسه می گردم ، البته چند تا از کتابا رو میخوام فقط اما گیرم نیومد .

لطفا اگر کسی می دونه از کجا می تونم تهیه کنم بهم بگه.

من می خواهم و می توانم ...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۱ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۵۶ ب.ظ
کتاب های پارسه
سلام
الان که تابستونه و هنوز اوائل تیرماه هست فکر کنم کتابهای چاپ ۹۰ را تکی بفروشند و احتمالا هنوز موجودی دارند.
درضمن بعضی از نمایندگیها ممکنه فقط کتب را بفروشند(منظورم کتابهایی مثل زبان وسیستم عامل هست) و ممکنه جزواتشون را فقط با مجموعه پک کامل پارسه بفروشند.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahRad
ارسال:
۰۱ تیر ۱۳۹۱, ۰۴:۳۱ ب.ظ
RE: چگونگی یافتن کتاب های پارسه در شیراز
(۰۱ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۴۲ ق.ظ)SarahRad نوشته شده توسط:  سلام به همگی

من شیراز هستم و دنبال کتاب های پارسه می گردم ، البته چند تا از کتابا رو میخوام فقط اما گیرم نیومد .

لطفا اگر کسی می دونه از کجا می تونم تهیه کنم بهم بگه.

سلام خانمی
منم شیراز هستم . آدرس دفتر پارسه رو میدم برو اونجا کتاب تکی هم میفروشن منم هفته پیش ازشون کتاب سیستم عامل رو گرفتم .
چهارراه ملاصدار به سمت سر ملاصدرا سمت چپ اولین کوچه . آخر کوچه پلاک ۱۴۱ .البته تبلیغات پارسه رو از همون سرکوچه میبینین.

هر کسی از ظن خود شد یار من
از درون من نجست اسرار من
۰
۰
ارسال:
۰۱ تیر ۱۳۹۱, ۰۵:۴۳ ب.ظ
فکر کنم کوچه شماره ۱۰ هست(آدرس پارسه)

در ضمن اگه یه کم شانس داشته باشی میتونی همونا رو با نصف قیمت توی کتاب فروشی های "ده نادی" پیدا کنی...

اونجا اکثرا کتاب های کنکوری دست ۲ هست ولی در حد نو!

تقدیر،تقویم افراد عادیست...
تغییر، تدبیر افراد عالیست...
۰
۰
ارسال:
۰۱ تیر ۱۳۹۱, ۰۸:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۳۱ ب.ظ، توسط SarahRad.)
(۰۱ تیر ۱۳۹۱ ۰۴:۳۱ ب.ظ)Mahbanoo313 نوشته شده توسط:  سلام خانمی
منم شیراز هستم . آدرس دفتر پارسه رو میدم برو اونجا کتاب تکی هم میفروشن منم هفته پیش ازشون کتاب سیستم عامل رو گرفتم .
چهارراه ملاصدار به سمت سر ملاصدرا سمت چپ اولین کوچه . آخر کوچه پلاک ۱۴۱ .البته تبلیغات پارسه رو از همون سرکوچه میبینین.

خیلی ممنونم آدرس پارسه رو بلدم اما همه بهم گفته بودن که تکی نمی فروشن و حتما باید بسته رو بگیرم. لطف کردین

(۰۱ تیر ۱۳۹۱ ۰۵:۴۳ ب.ظ)mrousta نوشته شده توسط:  فکر کنم کوچه شماره ۱۰ هست(آدرس پارسه)

در ضمن اگه یه کم شانس داشته باشی میتونی همونا رو با نصف قیمت توی کتاب فروشی های "ده نادی" پیدا کنی...

اونجا اکثرا کتاب های کنکوری دست ۲ هست ولی در حد نو!

ممنون حتما دهنادی هم سر میزنم

۰
۰
ارسال:
۰۱ تیر ۱۳۹۱, ۰۸:۴۴ ب.ظ
آره پک کامل کتاباشم ۱۳۰ تومنه قیمتش
۰
۰
ارسال:
۰۱ تیر ۱۳۹۱, ۰۸:۴۸ ب.ظ
(۰۱ تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۴۴ ب.ظ)alirrrrrr نوشته شده توسط:  آره پک کامل کتاباشم ۱۳۰ تومنه قیمتش

خوب منم همه رو نمی خواستم واسه همین نرفتم خود پارسه. مثه اینکه تکی هم می فروشن

۱
۰
ارسال:
۰۱ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۱۱ ب.ظ
شما اسم کتاب هایی که لازم دارید رو بگید .ممکنه برخی از بچه های شیرازی مانشت داشته باشن بتونن براتون بفرستن.

شکست ها، ستون های موفقیتند
۰
۰
ارسال:
۰۱ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۴۸ ب.ظ
(۰۱ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۱۱ ب.ظ)MIT نوشته شده توسط:  شما اسم کتاب هایی که لازم دارید رو بگید .ممکنه برخی از بچه های شیرازی مانشت داشته باشن بتونن براتون بفرستن.

راستش ترجیح میدم کتاب نو بخرم اگه کسی داشته باشه که بخرم خیلی خوبه

مدار الکتریکی
ساختمان داده(مقسمی)
سیستم عامل(حقیقت)
ریاضیات مهندسی(معتقدی)
آمار(طورانی)

۰
۰
ارسال: #۱۰
۰۲ تیر ۱۳۹۱, ۰۷:۲۹ ق.ظ
من امار طورانی رو دارم کاملا نو هست استفاده نشده فقط از نمایندگی تحویل گرفته شده . خواستید بگید . شیرازی هستم
۰
۰
ارسال: #۱۱
۰۲ تیر ۱۳۹۱, ۰۲:۱۹ ب.ظ
اینهمه گفتیم بابا بچه های مانشتی شیراز بیاین باهم درس بخونیم هیچکی صداش درنیومد !!! خدا خیرتون بده با این پستی که زدین یکی یکی دارن پیدا میشن !!!
عجباااااااااااااااااااااااااااااا

از درون من نجست اسرار من
۰
۰
ارسال: #۱۲
۰۲ تیر ۱۳۹۱, ۰۳:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۱۶ ب.ظ، توسط SarahRad.)
(۰۲ تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۲۹ ق.ظ)nina نوشته شده توسط:  من امار طورانی رو دارم کاملا نو هست استفاده نشده فقط از نمایندگی تحویل گرفته شده . خواستید بگید . شیرازی هستم

ممنونم فردا دارم میرم پارسه اگه که همه رو داشت می گیرم اگه نه تا فردا شب براتون پیام میذارم که ازتون بگیرم. ممنونم

(۰۲ تیر ۱۳۹۱ ۰۲:۱۹ ب.ظ)Mahbanoo313 نوشته شده توسط:  اینهمه گفتیم بابا بچه های مانشتی شیراز بیاین باهم درس بخونیم هیچکی صداش درنیومد !!! خدا خیرتون بده با این پستی که زدین یکی یکی دارن پیدا میشن !!!
عجباااااااااااااااااااااااااااااا

خوب حالا که پیدا شدیم Big Grin چی کار کنیم؟

۰
۰
ارسال: #۱۳
۰۲ تیر ۱۳۹۱, ۰۶:۲۱ ب.ظ
(۰۲ تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۱۴ ب.ظ)SarahRad نوشته شده توسط:  خوب حالا که پیدا شدیم Big Grin چی کار کنیم؟

خب میتونیم با هم بریم کتابخونه . یا هرجایی که بتونیم بخونیم . من امروز دیدم توی خونه نمیتونم بخونم رفتم پارک آزادی اتفاقا خیلیا اومده بودن داشتن درس میخوندن . من توی دوره کارشناسی با دو تا از دوستام میخوندم خیلی مفیده .
هر وقت حال نداری انگیزه نداری بالاخره اون یکی کمکت میکنه . میتونیم رقابت مفید داشته باشیم و ....
البته فقط یه پیشنهاده . چون هرکسی شرایط خاص خودشو داره

از درون من نجست اسرار من
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: MSZ
ارسال: #۱۴
۰۲ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۵۵ ب.ظ، توسط it866.)
Tongue چگونگی یافتن کتاب های پارسه در شیراز
محل کارم نزدیک پارک آزادی هست خواستید کلاس هم برگزار میکنیما...............!!!!TongueTongue
۰
۰
ارسال: #۱۵
۰۲ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۴۱ ب.ظ
(۰۲ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۵۰ ب.ظ)it866 نوشته شده توسط:  محل کارم نزدیک پارک آزادی هست خواستید کلاس هم برگزار میکنیما...............!!!!TongueTongue

اسم این تاپیک رو فکر کنم باید بذاریم شیرازیهای مانشت!
ای بابا همه یواش یواش دارن خودشونو رو میکنن !
من که خوشحال میشم از تجربیات دوستان استفاده کنم

از درون من نجست اسرار من
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۸,۱۳۰ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  فصل HEAP از کتاب ساختمان داده طورانی (پارسه) tourani ۳۷ ۳۶,۹۸۲ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: hossein4070
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۹۵ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  فروش کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر پارسه و پوران پژوهش sems ۳ ۵,۴۷۴ ۱۶ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  مرتبه زمانی یافتن قطر Sepideh96 ۲ ۳,۵۰۰ ۰۸ آذر ۱۳۹۸ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: erfan30
  روزانه یزد یا روزانه صنعتی شیراز؟؟؟؟ Fariba071 ۹ ۹,۱۰۸ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
Lightbulb خرید کتاب شبکه - پارسه - دکتر حقیقت marvelous ۵ ۴,۶۷۸ ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: sems
  ۲۶۰ هوش ،شبانه بهشیتی-مدرس یا روزانه شیراز-اصفهان tenmiles89 ۷ ۵,۲۸۸ ۲۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز
  اینترنت دانشگاه شیراز cpt.mazi ۳ ۳,۱۵۷ ۲۵ تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
Exclamation فروش کتاب های کنکور ارشد نرم افزار کامپیوتر(پارسه و پوران پژوهش) bayron ۰ ۲,۹۷۸ ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: bayron

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close