زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۰۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بهترین پادگان سپاه؟؟

ارسال:
۰۲ تیر ۱۳۹۱, ۰۱:۳۸ ب.ظ
بهترین پادگان سپاه؟؟
ازدوستان عزیز خواهش میکنم یه راهنمایی بکنند بگن بهترین جا برای خدمت تو سپاه اونم تهران کجاست؟
آموزشی هم تهران داره پادگان؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۲ تیر ۱۳۹۱, ۰۲:۵۱ ب.ظ
بهترین پادگان سپاه؟؟
سپاه یک مجتمع رفاهی داره تو تهران که توش جشن عروسی و .. می گیرند ۳ کنار ورزشگاه تختی تهران هست.
بخور بخواب بخور بخواب هست

حالا دیگه تو رو داشتن خیاله
دل اسیر آرزوهای محاله
ارسال:
۰۲ تیر ۱۳۹۱, ۰۸:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۴ ب.ظ، توسط natanz.)
بهترین پادگان سپاه؟؟
میخوام بیگاری نکشن ازم
یه جا میخوام برم که سخت نباشه و مثلا کتابخونه داشته باشه یا بیشتر در اختیار خودم باشم
حداکثر همون تایم اداری و زیاد گیر نباشم که بتونم درس بخونم
ارسال:
۰۲ تیر ۱۳۹۱, ۰۸:۵۸ ب.ظ
بهترین پادگان سپاه؟؟
مطمئنی می خوای بری سربازی؟ Big Grin

*****شکست پله های موفقیت است*****
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج
ارسال:
۰۲ تیر ۱۳۹۱, ۰۹:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۱ ب.ظ، توسط natanz.)
بهترین پادگان سپاه؟؟
اقا خوب همکاری کن دیگه فکرکن خودت میخوای بری سربازی خوب نگرانی کجا بیافتی شوخی که نیست سرنوشته ادمه خوب

دوستان پادگان معرفی کنید)))) آموزشی حالا زیاد مهم نیست اما میخوام بتونم واسه کنکور بخونم تو سربازی واسه همین برام مهمه که یه جا باشم که بتونم اینکارو انجام بدم

اونجا بودی شما علی جان...؟Big Grin
ارسال:
۰۲ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۴۲ ب.ظ
بهترین پادگان سپاه؟؟
با یاد خدا
سلام دوست عزیز
در حد تعریف خاطره نه نصیحت و پیشنهاد:
دفترچه که پست شد و جواب که اومد قرار شد با هماهنگی هایی که انجام داده بودم بریم سپاه و چون برگه سبز داشتم دیگه اموزشی نرم
مشکلات الکی پیش اومد و من نتونستم تو سپاه پذیرش بشم
و فهمیدم باید توکل کرد
دیگه پارتی جواب نمیداد نه بخاطر اینکه نبود بخاطر اینکه چیزی که توسط خلق خدا برای ادم جور بشه هیچ تضمینی نداره
همه چیز رو دادم دست خدا
اموزشی افتادم نیرو انتظامی و برگ سبز به کارم نیومد و من دوره اموزشی رو در یکی از پادگان های یکی از شهرها افتادم
روزهای اول تو کما بودم یعنی اینکه منتظر بودم اون سختی که قبلا تعریف میکردن اتفاق بی افته و برام جالب بود این چه سختی هست که می خواد منو اذیت کنه
چشم باز کردم دیدم ۱ ماه رفت و خبری از سختی نیست
البته خیلی ها اذیت می شدن اما من نشدم چون انتظار سختی میکشیدم و خبری نبود برخلاف خیلی ها که انتظار خونه خاله کشیدن و نبود
روز اخر که قراره بود تقسیم بشیم همه دست به دعا شده بودن و همه استرس و همه گریه
بعضی ها افتادن روبروی خونه خودشون و بعضی ها افتادن کیش
من فقط بر لبم خنده بود
همه چیز رو داده بودم دست خدا و خیالم راحت بود که خدا کارش رو بلده و نیازی به سفارش نداره
وقتی اسمم رو خوندن بدون هیچ ناراحتی اماده رفتن شدم و خدا رو شکر شهر خودم نیافتادم قسمت من جایی شد که به قول شما اداری از اب در اومد و من مسئول کامپیوتر شدم و بعداز ظهرهای میرفتم تو نمازخونه و کتاب های غیردرسی میخوندم
خلاصه اینکه دنبال اینکه کجا بیافتم و .... نباش سربازی یه دوره ای که اونهایی که نرفتن حالشون ازش بهم میخوره و اونهایی که رفتن دوست دارن سربازی برای ایندگان بمونه و همه برن و تجربه کسب کنن و خودشون هم راضی هستن
انشاالله اونجایی بی افتی که به صلاحت هست و این رو بده دست خدا نه کس دیگه
درضمن صلاح ادم همیشه پادگان روبروی خونه و وقت اداری و... نیست
صلاح ادم خیلی وقت ها اونچیزیه که ادم خودش اصلا خبر نداره
صلاح ادم رو خودمون تعریف نمیکنیم این خداست که می دونه چیه
در پناه خدا
 سپاس‌گزاری شده توسط: natanz , انرژی مثبت , majid67110 , misagh01
ارسال:
۰۲ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۴۴ ب.ظ
بهترین پادگان سپاه؟؟
آموزشی:
بهترین جا پادگان مدرس کرجه، که معمولاً هیئت علمی ها و دکترا و ارشد ها میرن اونجا
پادگان های دیگه آموزشی سپاه تو کرمانشاه، یزد و نیشابوره(برای لیسانس ها)
تو تابستون که یزد گرمه، کرمانشاه آب و هواش بهتره، خودم هم چون آموزشی نیشابور بودم خیلی دوستش دارمSmile

یگان:
کلاً ستاد ها جای خوب و لشکر های عملیاتی بدترین جا هستن ولی در هیچ کدوم در تایم اداری به حال خودتون نمی زارن که بتونین کتاب بخونین، شاید بیکار باشین ولی اگه کتاب دشت بگیرین یه کاری بهتون می دن(تجربه شخصیBig Grin)

*****شکست پله های موفقیت است*****
 سپاس‌گزاری شده توسط: natanz
ارسال:
۰۳ تیر ۱۳۹۱, ۰۲:۰۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ تیر ۱۳۹۱ ۰۲:۰۹ ق.ظ، توسط natanz.)
بهترین پادگان سپاه؟؟

ممنون از پیشنهادت حرفتو قبول دارم اما خوب اینکه تو بلاتکلیفی بمونم بعد هم بیافتم یه جای دور از زندگیم و درس ارشد که ارزومه دور شم....اینا خواب شبو ازمن گرفته
من هدفم ارشده وو امسال سال سوم من هست که میخوام واسه ارشد بخونم
چون فقط میخوام برم دولتی...نامید نیستم و نمیشم
مجبورم برم سربازی که از زندگیم عقب نیافتم

آموزشی که به هر حال آموزشیه
بیشتر یگان واسم مهمه....چون قصد ارشد دارم میخوام مطالعم بتونم بکنم
ارسال:
۰۳ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۲۰ ق.ظ
بهترین پادگان سپاه؟؟
اموزشی سپاه کسی میدونه کجا داره تهران؟ غیر از مدرس؟
یگان شهید پازوکی چطوره؟
ارسال: #۱۰
۰۹ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۴۳ ب.ظ
بهترین پادگان سپاه؟؟
اگر فوق دیپلم یا بالاتر باشید یا خاتمی یزد(جایی که من رفتم) یا مدرسیه کرج و یا نیشابور می افتید
البته اینا پادگانای آموزشی نیروی زمینی هست
برا خدمتم اگر بتونه سپاه حفاظت تهران پذیرش کنی عالیه
ارسال: #۱۱
۱۳ مرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ مرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۴۶ ب.ظ، توسط natanz.)
بهترین پادگان سپاه؟؟
من افتادم نیشابور
رفتم پلیس+۱۰ یه برگه داد بم توش نوشته ستاد فرماندهی کل سپاه - محل اموزش هاشمی نژاد نیشابور
مدرس کرج گویا این دوره فوق و دکترا گرفته
یه سوال دارم و اون اینکه این پادگان ولی عصر ساری لیسانس میگیره؟کسی هست اطلاعاتی داشته باشه
ارسال: #۱۲
۲۹ آذر ۱۳۹۵, ۰۷:۴۷ ب.ظ
RE: بهترین پادگان سپاه؟؟
بهترین پادگانهای سپاه یکیش پادگان شهید باکری دزفول و اون یکیش پادگان شهید قاضی تبریز هستش
ارسال: #۱۳
۲۹ آذر ۱۳۹۵, ۰۸:۱۴ ب.ظ
بهترین پادگان سپاه؟؟
سلام
پادگان دو کوهه هم خوبه که سپاه استان البرز اونجا رو اجاره کرده

ناخدایی که از طوفان بترسد هرگز به مقصد نخواهد رسید

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۱۹۱ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۳۰۱ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۲۹۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۳۹,۵۱۲ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  تولدت مبارک به انگلیسی + بهترین معادل انگلیسی cyruskingsolomon ۰ ۱,۴۸۶ ۰۶ خرداد ۱۴۰۰ ۰۳:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  بهترین گرایش برای موقعیت شغلی تحلیل سیستم shahabkarimi00 ۳ ۵,۵۱۳ ۰۹ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  زمین شناسی از بهترین رشته ها: کشف پوکه fardinamiri ۰ ۱,۵۰۵ ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: fardinamiri
  بهترین گرایش ها برای اپلای در مقطع دکتری rezamim2020 ۰ ۲,۴۶۹ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۷۳۴ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
  معرفی بهترین سایت دانلود سریال mahanteymori ۰ ۱۵ ۱۳ فروردین ۱۳۹۹ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahanteymori

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close