زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۱۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

راهنمایی برای بهینه کردن الگوریتم با شبکه های عصبی

ارسال:

one hacker alone پرسیده:

با یاد خدا
سلام دوستان
یکی از دوستانم از راهنمایی خواست در مورد الگوریتمی که قبلا با الگوریتم ژنتیک در نرم افزار Matlab نوشته شده حالا نیاز داره این الگوریتم رو با شبکه های عصبی بنویسه
خواستم بدونم دوستان کسی میدونه این کار اصلا امکان پذیر هست یا نه و اینکه منابعی برای این کار معرفی کنید برای پیاده سازی الگوریتم شبکه عصبی در متلب
ممنون
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

blackhalo1989 پاسخ داده:

تا جایی که من میدونم ژنتیک برای بهینه سازی یه تابع به کار میره ولی شبکه های عصبی برای دسته بندی و رگرسیون به کار میره.

۰
ارسال:

ف.ش پاسخ داده:

خوب بستگی به الگوریتم داره مثلا الگوریتم حرکت اسب روی شطرنج رو میشه با شبکه عصبی نوشت :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
ارسال:

Potential پاسخ داده:

سلام بچه ها

ببخشید

من باید تو ۲ هفته این الگوریتم ژنتیک، شبکه های عصبی، و منطق فازی و ... رو بدونم چیه و ببینم میتونم به موضوع ای که میخوام کار کنم ربط ش بدم ... به نحوی که با استفاده از یکی از اینا بهینه ش کنم ...

منبع، کتابی سراغ دارید که در مدت کم من دقیقا بفهمم اینا کاربردش چیه و آیا برای موضوع من کاربرد خواهد داشت و چطوری میتونم برای موضوع م بکارش ببرم، معرفی کنید ... منبعی که سریع موضوع رو بفهمم چیه (ساده و در عین حال قابل فهم)

متشکرم

۰
ارسال:

ف.ش پاسخ داده:

من خودم اینها رو نخوندم ، خودتون نگاه کنید ببینید قابل فهم هست یا نه :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

خودتون هم میتونید توی گوگل سرچ کنید :

a tutorial on ..... application in ..........

مثلا

a tutorial on fuzzy logic application in power system

برای شبکه عصبی کتاب [Haykin]- Neural Networks. A Comprehensive Foundation, 2nd Edition
رو هم می تونید استفاده کنید.

۰
ارسال:

Potential پاسخ داده:

خیلی ممنون از راهنماییتون Smile همیشه شاد و موفق باشید

۰
ارسال:

parmin پاسخ داده:

RE: راهنمایی برای بهینه کردن الگوریتم با شبکه های عصبی

(۰۲ تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۵۶ ب.ظ)one hacker alone نوشته شده توسط:  با یاد خدا
سلام دوستان
یکی از دوستانم از راهنمایی خواست در مورد الگوریتمی که قبلا با الگوریتم ژنتیک در نرم افزار Matlab نوشته شده حالا نیاز داره این الگوریتم رو با شبکه های عصبی بنویسه
خواستم بدونم دوستان کسی میدونه این کار اصلا امکان پذیر هست یا نه و اینکه منابعی برای این کار معرفی کنید برای پیاده سازی الگوریتم شبکه عصبی در متلب
ممنون

سلام. من میخوام تو نرم افزار Matlab الگوریتم ژنتیک و الگوریتم های دیگه ای که تو این نرم افزار پشتیبانی میشه را کار کنم. آیا شما میتونید لیستی از این الگوریتم ها را به من بدهید و اینکه می تونیدمطلبی در مورد نحوه کار با الگوریتم ژنتیک در این نرم افزار را به من بدهید؟ ممنون میشم اگر به من کمک کنید!

ارسال:

عاصفه پاسخ داده:

RE: راهنمایی برای بهینه کردن الگوریتم با شبکه های عصبی

(۱۲ آذر ۱۳۹۱ ۰۷:۰۱ ب.ظ)parmin نوشته شده توسط:  
(02 تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۵۶ ب.ظ)one hacker alone نوشته شده توسط:  با یاد خدا
سلام دوستان
ممنون

سلام. من میخوام تو نرم افزار Matlab الگوریتم ژنتیک و الگوریتم های دیگه ای که تو این نرم افزار پشتیبانی میشه را کار کنم. آیا شما میتونید لیستی از این الگوریتم ها را به من بدهید و اینکه می تونیدمطلبی در مورد نحوه کار با الگوریتم ژنتیک در این نرم افزار را به من بدهید؟ ممنون میشم اگر به من کمک کنید!
دوست عزیز الگوریتم های زیادی مثل پرندگان و حشرات ،کلونی مورچگان و.. هستند که در متلب هم قابل پیاده سازی واجرا هستند من یکسری کتاب براتون قرار میدم امیدوارم به دردتون بخوره.اگر کد الگوریتم ژنتیک و پرندگان رو هم نیاز داشتید بگید تا بزارم.
Practical Genetic Algorithms.pdf
اندازه فایل: ۴/۶۱ MB
DSPalgorithmusingMatlab.pdf
اندازه فایل: ۴/۳۳ MB
Ant Colony Optimization.pdf
اندازه فایل: ۱/۷۳ MB
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۰
ارسال:

parmin پاسخ داده:

سلام. مثل این که کسی از دوستان مایل نیستن به من کمک کنند! فکر میکردم این سایت سریع به سوالات مطرح شده جواب میده ولی مثل اینکه اشتباه کردم! تقریبا ۳ هقته شده ولی انگار نه انگار!!!!!!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۴۹۷ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۱۸۹ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
Video دانلود رایگان نکته و تست شبکه های کامپیوتری Farzamm ۱۱ ۱۷,۶۰۶ ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M.rahimi20
  پیدا کردن دستگیره manager_66 ۵ ۴,۳۵۳ ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: blackhalo1989
  کتاب تست برای شبکه hamid_p ۰ ۱,۳۲۶ ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ۱۱:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hamid_p
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۷,۹۴۴ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
Information راهنمایی برای فرصت باقیمانده تا کنکور ۱۴۰۰ marge_setare ۷ ۵,۰۵۸ ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: fatemehbin
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۴۹۷ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  جایی برای پیدا کردن توابع آماده جاوااسکریپت f.b ۷ ۴,۰۰۹ ۲۰ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: calm
  پیدا کردن موضوع پایان نامه k1.technology ۲ ۷,۷۴۲ ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: bankabzar

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close