زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۱۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تاثیر ۵ ساله شدن لیسانس در آینده

ارسال:
۰۶ تیر ۱۳۹۱, ۰۶:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ تیر ۱۳۹۱ ۰۴:۰۲ ب.ظ، توسط Bache Mosbat.)
تاثیر ۵ ساله شدن لیسانس در آینده
سلام
دوستان خیلی دنبال این موضوع گشتم اما نتونستم به مورد سوال برسم اگر ممکنه ممنون میشم راهنمایی کنید بدجور موضوع زیر فکرم رو مشغول کرده.

فقط میخوام یه چیزی رو بپرسم از شما: من جایی درس میخونم که مدت زیادی از تاسیسش نمیگذره و دانشجوهای همسال خودم کم هستند... فقط میخوام بدونم کسی که دوره لیسانسش با فرض یک ترم مرخصی تحصیلی در ۵ سال تموم کرده باشه چقدر ممکنه تو بخشهای آکادمیک یا آموزشی و کلا" علمی مشکل ایجاد بشه براش به فرض برای دوره های بالاتر مثل ارشد؟

راستی ببخشید نمیدونستم کجا این تاپیک رو باز کنم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۶ تیر ۱۳۹۱, ۰۷:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۱۶ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
RE: از سر ناچاری... یک سوال
(۰۶ تیر ۱۳۹۱ ۰۶:۲۲ ب.ظ)۱avaz نوشته شده توسط:  سلام
دوستان خیلی دنبال این موضوع گشتم اما نتونستم به مورد سوال برسم اگر ممکنه ممنون میشم راهنمایی کنید بدجور موضوع زیر فکرم رو مشغول کرده.

فقط میخوام یه چیزی رو بپرسم از شما: من جایی درس میخونم که مدت زیادی از تاسیسش نمیگذره و دانشجوهای همسال خودم کم هستند... فقط میخوام بدونم کسی که دوره لیسانسش با فرض یک ترم مرخصی تحصیلی در ۵ سال تموم کرده باشه چقدر ممکنه تو بخشهای آکادمیک یا آموزشی و کلا" علمی مشکل ایجاد بشه براش به فرض برای دوره های بالاتر مثل ارشد؟
من متوجه نشدم از چه نظر ممکنه مشکل پیش بیاد؟ خیلی از دوستان ممکنه ۴ ساله کارشناسی رو تموم نکنن!!

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۱avaz
ارسال:
۰۶ تیر ۱۳۹۱, ۰۷:۱۴ ب.ظ
از سر ناچاری... یک سوال
تقریبا هیچی، در ضمن در گذشت زمان هم گم می شود.
فرض کن یک سال پشت کنکوری بودی. یا ۲ سال رفتی سربازی بعد ادامه دادی.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۱avaz
ارسال:
۰۶ تیر ۱۳۹۱, ۰۹:۳۵ ب.ظ
از سر ناچاری... یک سوال
ممنونم از دوستان عزیز... واقعا آموزشی ما دچار مشکل هست و هیچ تجربه ای تو این موارد ندارم (و کسی هم در دانشگاهمون اونطور که باید پیدا نمیشه تا این موارد رو بپرسم و برای همین مزاحم شما دوستان شدم) در واقع مشکل اصلی من اینه که میخوام برای کنکور مرخصی بگیرم و بخونم. وضع درسیم هم بد نیست اما اگر بخوام همه واحدهام رو تا بهمن امسال بگیرم تقریبا وقتی برای کنکور نمیمونه برای همین پرسیدم
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آینده شغل تکنسین برق قدرت و الکترونیک pedramgholami ۰ ۲۹۱ ۱۷ آبان ۱۴۰۲ ۰۲:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: pedramgholami
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۲۸۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  مهمان شدن دانشگاه nasrin81r ۲ ۲,۴۳۱ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۳:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: majidnourirad10
  چالش ده ساله soltanMohammad ۴ ۲,۸۷۲ ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: unipaper
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۰ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  تاثیر بودجه در انتخاب شرکت طراحی سایت wone ۱ ۲۰ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi
  باز شدن یک دیکشنری با کلیک روی یک کلمه moslem73421 ۵ ۴,۲۷۶ ۰۴ مرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: moslem73421
  تحصیل در دوره شبانه و تاثیر بر جذب هیات علمی siiib70 ۴ ۳,۵۳۵ ۲۱ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  آیا عدم ثبت نام در دانشگاه های مجازی در صورت قبول شدن جریمه دارد؟ sheikhoo ۱ ۲,۷۲۶ ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard
Wink آیا امکان جایگزین شدن داوطلب باتغییرمشخصات برای آزمون ارشد۹۸وجود دارد؟ p.daliri ۰ ۲,۸۳۰ ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ ۰۱:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: p.daliri

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close