زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۴۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

خاطرات کارآموزی(واقعیات کارآموزی)

ارسال: #۱۶
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۰۲ ب.ظ
RE: خاطرات کارآموزی(واقعیات کارآموزی)
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۵۱ ب.ظ)shahryar711 نوشته شده توسط:  کدوم خاطره امروز رفتم نمرمو سرپرست کارآموزی بهم بده بهم داده ۱۷ من توی شرکت مخابرات بودم
چند تا بخش بود نمره ها که از ۴ بود مثلا یک بخشش بود گفته بود پیشنهاد برای ارائه بهبود کار از ۴ بهم داده ۳ مثلا ما اونجا بیشترین کاری که می کردیم رانژه بگو مرد حسابی من چه راه کاری برای سیم کشی ارائه بدم مگه دیگه سیم کشیم راهکار داره
یه روز تو دوران کارآموزیم یک پسری اومد تو کمتر از دو ساعت چون رئیس مرکز نبود کارش راه انداخت فکر کنم ۲۰ بهش داد
بعد بهم می گه من به کسی بالای ۱۷ نمی دم اگه می خوای بالای ۱۷ ندی پس چرا ما رو تا روز آخر کشوندی
افسوس اینو می خورم که تا چند روز قبل عید الکی وقتمو تلف کردم تو این محل ۲ ماه قبل ۷ بلند می شدم می رفتم اوتجا تا ۲ راحت می تونستم تو این دو مااه ۲ یا ۳ درس کنکورو بخونم
افسوس اینو می خورم دوستام اطلا نرفتند شدند ۲۰ ما بهمون داد ۱۷
افسوس اینو می خرم که دوستم نه گزارش کاری داشت نه چیزی استاده بهش داد ۲۰
افسوس اینو می خرم که تا کی باید تو این کشور عدالت رعایت نشه
همنا هست که کشورمون پیشرفت نمی کنه و به قول کامپیوتری ها ایستا هست
و فسوس ...

و افسوس ...

دوست من

من هم خیلی مواقع افسوس این چیزهایی که گفتی رو خوردم. ولی افسوس خوردن هیچ فایده ای نداره. به خصوص برای نمره ای که به ناحق به یکی دادن یا به یکی ندادن.

مطمئن باش تو ضرر نکردی. اونا ضرر کردن.
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Potential
ارسال: #۱۷
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۰۸ ب.ظ
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۵۱ ب.ظ)shahryar711 نوشته شده توسط:  افسوس اینو می خرم که دوستم نه گزارش کاری داشت نه چیزی استاده بهش داد ۲۰
و فسوس ...

و افسوس ...

چه همدرد Sad

"Many of life 's failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up "
۰
۰
ارسال: #۱۸
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۵۷ ق.ظ، توسط shahryar711.)
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۰۲ ب.ظ)baran نوشته شده توسط:  
(21 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۵۱ ب.ظ)shahryar711 نوشته شده توسط:  کدوم خاطره امروز رفتم نمرمو سرپرست کارآموزی بهم بده بهم داده ۱۷ من توی شرکت مخابرات بودم
چند تا بخش بود نمره ها که از ۴ بود مثلا یک بخشش بود گفته بود پیشنهاد برای ارائه بهبود کار از ۴ بهم داده ۳ مثلا ما اونجا بیشترین کاری که می کردیم رانژه بگو مرد حسابی من چه راه کاری برای سیم کشی ارائه بدم مگه دیگه سیم کشیم راهکار داره
یه روز تو دوران کارآموزیم یک پسری اومد تو کمتر از دو ساعت چون رئیس مرکز نبود کارش راه انداخت فکر کنم ۲۰ بهش داد
بعد بهم می گه من به کسی بالای ۱۷ نمی دم اگه می خوای بالای ۱۷ ندی پس چرا ما رو تا روز آخر کشوندی
افسوس اینو می خورم که تا چند روز قبل عید الکی وقتمو تلف کردم تو این محل ۲ ماه قبل ۷ بلند می شدم می رفتم اوتجا تا ۲ راحت می تونستم تو این دو مااه ۲ یا ۳ درس کنکورو بخونم
افسوس اینو می خورم دوستام اطلا نرفتند شدند ۲۰ ما بهمون داد ۱۷
افسوس اینو می خرم که دوستم نه گزارش کاری داشت نه چیزی استاده بهش داد ۲۰
و فسوس ...

و افسوس ...

دوست من

من هم خیلی مواقع افسوس این چیزهایی که گفتی رو خوردم. ولی افسوس خوردن هیچ فایده ای نداره. به خصوص برای نمره ای که به ناحق به یکی دادن یا به یکی ندادن.

مطمئن باش تو ضرر نکردی. اونا ضرر کردن.

اقا من کجا سود بردم من وقتی رفتم گفتم من می خوام چیز یاد بگیرم اونا به من گفتند شبکه یاد می دیم بعد رفتم بهم گفته ما منظورمون شبکه های مخابراتی نه کامپیوتری شاید تنها چیز مفید رانژه کردن بود که فهمیدم یه مشت آدم برای کشیدن ۴ سیم از مردم بیش از ۱۰۰۰۰ تومان می گیرند می دونم حالا بعضی ها می گن این پول ماله این ۴ سیم نیست بلکه خود شرکت مخابرات می گیره ولی شک نکن اینا رو هم حساب می کنه
چیزهای گران بهایی فهمیدم که این یکیش بود
حالا کاشکی بهم شبکه مخابراتی نشوم می دادند ما اصلا نزدیکشم نشدیم

بعد بهش می گم من برای گزارش کار چی بنویسم می گه بنویس تخلیه سیم روم نشد بهش بگم که من به استادم بگم سیم تخلیه کردم بهم نمی خنده این جوریBig Grin
یه زمانی بود می خواستم مثلا برای ارشد یا کارشناسی برم رشته برق فهمیدم تو برق فوق کارشون این سیم کشی ها هست اما تو کامپیوتر بخصوص برنامه نویسی باید از مغزت استفاده کنی
حالا جالبه روز آخر چون نزدیک عید بود من دو سه روز آخرو نرفتم بعد به این آقا گفتم بهم گفت من بهت گفتم اگه می خوای از همون روز اول نیا بنظرتون اگه نمی رفتم بهم چند دیگه می داد

و به افتخار کامپیوتر که ۸۰ درصد پیشرفت بشریت به خاطر این رشته و گرایش و وسیله است و اگه نبود معلوم نبود دنیا چه جوری بود
الان دارم می نویسم این رو نزدیک ساعت ۳ است درست نیست با ناله براتون صحبت کنم
رفتیم تو ماه رجب ماهی که پاک ترین آدم روی زمین حضرت محمد(ص) می دونید چی می فرماید :
این بزرگوار می گه رجب ماه خدا هست
پس دلیلی نداره تو ماه خدا ناراحت بود و ناله کرد
این ماه رو به همه ی مردم جهان به ویژه مانشتی های عززیز تبریک می گویم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: baran , saiedattar

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  یادش بخیر خاطرات دانشگاه قم! mihan123 ۱ ۲,۷۲۶ ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ۰۳:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: arman12345
  خاطرات سربازی simorghsimorgh ۲۸ ۱۸,۶۸۳ ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  مشورت در مورد (کارآموزی یا استخدام؟! ) arshad_95 ۲ ۲,۷۵۱ ۱۹ آذر ۱۳۹۵ ۱۰:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: arshad_95
  سوال در رابطه با نوشتن گزارش کارآموزی آیلا ۰ ۱,۳۴۷ ۰۵ آبان ۱۳۹۴ ۰۱:۲۴ ق.ظ
آخرین ارسال: آیلا
  خاطرات مسابقات رباتیک و ACM x86 ۹ ۷,۱۰۶ ۲۰ اسفند ۱۳۹۳ ۰۸:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: x86
  قوانین کارآموزی kimiya_ab ۰ ۱,۲۰۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: kimiya_ab
Sad هم پروژه و کارآموزی دارم هم ارشد ehsansjs ۷ ۴,۵۱۶ ۱۲ مهر ۱۳۹۳ ۱۲:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: explorer
  چهارمین جشنواره خاطرات دانشجویی تلخ وشیرین برگزار می‌شود good-wishes ۰ ۲,۱۳۵ ۰۹ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: good-wishes
  کارآموزی یا سوراخ کردن دیوار با پیچ گوشتی masume_ml ۱ ۳,۰۲۵ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  خاطرات دانشجویی در راه رسیدن به اهدافم Doctorwho ۹ ۶,۱۸۸ ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۰۱ ق.ظ
آخرین ارسال: kimidoonekekie

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close