زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۲۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

معافی پزشکی اری یا نه!

ارسال:
۲۶ تیر ۱۳۹۱, ۰۸:۳۷ ب.ظ
معافی پزشکی اری یا نه!
سلام دوستان
به نظر شما کسی که قصدش ادامه تحصیله تا مقاطع بالا تره و در شرایط معافی پزشکی هستش ایا اقدام بکنه یا نه
البته این موضوع به خود شخص و شرایطش برمیگرده اما هرکس بیاد نظرشو بده
با توجه به شرایط بد اقتصادی در شرایط فعلی دو سال سربازی با تمام بدی ها و خوبیهاش (در مورد خوبیهای سربازی حرف زیاد گفتن پس نگین سربازی خوبه ..این چیزا)
نظر شما چیه؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۶ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۴۶ ب.ظ
معافی پزشکی اری یا نه!
مرد حسابی از این مورد اگه میتونی در برو ، ۲۱ ماه می خوای بری سربازی که چی بشه ؟

حالا دیگه تو رو داشتن خیاله
دل اسیر آرزوهای محاله
 سپاس‌گزاری شده توسط: mfXpert , natanz
ارسال:
۲۶ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۸ ب.ظ، توسط MSZ.)
معافی پزشکی اری یا نه!
به شغلی که می خواین انتخاب کنین کمی وابسته هست
بعضی از جاها هستن که اگه بخوایین توشون استخدام بشین، نباید معافیت از نوع پزشکی داشته باشین که خب در این شرایط بهتره یا معافیت کفالت بگیرین یا اگر شرایط کفالت بهتون نمیخوره برین خدمت! (که به نظر خودم خیلی کار عاقلانه ای نیست)
ولی اکثر جاها کاری با نوع معافیت شما ندارن، پس معافیت پزشکی در این شرایط یعنی به اندازه ۲ سال جلو افتادن تو زندگی

و اینکه قصد ادامه تحصیل تو مقاطع بالا رو دارین، ممکنه شرایط ادامه تحصیل در خارج از کشور براتون ایجاد بشه که با داشتن معافیت و در نتیجه داشتن پاسپورت، فرصت رو از دست نمیدین و میتونین از موقعیت ادامه تحصیل در خارج از کشور استفاده کنین. پس تو این شرایط بازهم معافیت پزشکی به درد میخوره

و اما مورد آخر... معمولا بچه هایی که مدرک بالا دارن، به خصوص اگه تو دانشگاه خوبی هم درس خونده باشن، خدمتشون یه جورایی تبدیل میشه به "کارمند شدن". مثلا خیلی راحت میتونن امریه بگیرن، یا اینکه به واحد های غیر نظامی معرفی میشن برای دوره خدمتشون. مثلا من ۳ نفر رو میشناسم که فوق نرم و هوش بودن، کلا یه دوره ۱ ماهه یا یک و نیم ماهه آموزشی رفتن و دوره خدمت رو اومدن تو دانشگاه تدریس کردن. هم حقوق میگرفتن، هم خدمتشون رو سپری کردن. اما... امای قضیه اینجاست که با توجه به شرایط فعلی، هر روز دارن خدمت رو سخت تر میگیرن و ممکنه همه این تسهیلات همین فردا لغو بشه!!! و بگن حتی اونی که فول پروفسور هم هست، باید بره ۲۴ ماه خدمت کنه!!! پس به نظرم از فرصتی که در اختیار دارین نهایت استفاده رو بکنین. البته منظورم این نیست که برین معافیت بگیرین. منظورم اینه که شما امکان معافیت رو دارین و با توجه به چیزایی که من گفتم و اطلاعاتی که خودتون از این ور و اون ور به دست میارین، انتخاب کنین که کدوم مورد به نفعتون هست...
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: natanz , younes
ارسال:
۲۷ تیر ۱۳۹۱, ۰۴:۱۲ ب.ظ
معافی پزشکی اری یا نه!
بستگی داره ، اگه کارتون آزاده مثلا تو شرکت خصوصی جایی ، معافیت پزشکی مشکلی نداره
اما یه سری جاهای دولتی ، یکم اذیت می کنن سر معافیت پزشکی
ارسال:
۲۷ تیر ۱۳۹۱, ۰۸:۰۷ ب.ظ
معافی پزشکی اری یا نه!
از دوستان ممنونم که جواب دادین.به هر حال هر تصمیمی مهمی لازمش داشتن اطلاعات کافی و مشورت هستش
من هم دارم مشورت میکنم
ارسال:
۲۸ تیر ۱۳۹۱, ۰۳:۱۴ ب.ظ
معافی پزشکی اری یا نه!
من دارم

استخدامی اکثز بانکهارو دورش خط بکش
ولی خوشحالم سربازی نرفتم

منم کارم آزاده ... پولمو در میارم
مقطع بالاتر هم محض علاقه اس
واسه من

در کل نظرم اینه به هر طریقی سربازی نرو الا کارت قرمزی

زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست
هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پیوسته بجاست
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۱:۱۱ ق.ظ
معافی پزشکی اری یا نه!
دوستان تو موارد استخدامی دقت میکنن که معافیت پزشکیت از چه نوع ماده ای می باشد؟؟ یا کلا همون معافیت پزشکی رو ببینن گیر میدن؟
من کف پام صاف از نوع سخت خدمتمم اگه برم ۶ ماه کسری دارم به نظرتون برم یا معافی بگیرم؟

شمالم تا جنوبم عشق چه خاک و گندمی دارم

صدام یاری کنه باید بگم چه مردمی دارم
Heart
.
.
.
.
Heart
بگم
این حقه هیج کس نیست که با ثروت فقیر باشه
کسی که فرش میبافه نباید رو حصیر باشه
ارسال:
۳۰ دى ۱۳۹۲, ۱۲:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ دى ۱۳۹۲ ۱۲:۳۶ ب.ظ، توسط Saoshiyant.)
معافیت پزشکی ؟ بله یا خیر
با سلام

برای یکی از دوستانم شرایطی پیش اومده که میتونه از معافیت پزشکی استفاده کنه اما مونده با معافیت پزشکی بعدا مشکلی براش پیش نمیاد میتونه اگه استخدامی ای باشه شرکت کنه . از طرف دیگه اگه بره خدمتم با توجه به کسری هایی که داره حداکثر ۱ سال باید خدمت کنه .

دوستان لطفا نظر بدید.
good-wishes، در تاریخ ۳۰ دى ۱۳۹۲ ۱۲:۴۱ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

ادغام شد . به پست های بالاتر مراجعه کنید

ارسال:
۳۰ دى ۱۳۹۲, ۰۸:۴۹ ب.ظ
RE: معافی پزشکی اری یا نه!
(۳۰ دى ۱۳۹۲ ۱۲:۲۸ ب.ظ)Saoshiyant نوشته شده توسط:  با سلام

برای یکی از دوستانم شرایطی پیش اومده که میتونه از معافیت پزشکی استفاده کنه اما مونده با معافیت پزشکی بعدا مشکلی براش پیش نمیاد میتونه اگه استخدامی ای باشه شرکت کنه . از طرف دیگه اگه بره خدمتم با توجه به کسری هایی که داره حداکثر ۱ سال باید خدمت کنه .

دوستان لطفا نظر بدید.

سلام
من معافی پزشکی گرفتم و سربازی نرفتم . برای استخدام شدن تو ارگان های رسمی خیلی به معافی پزشکی گیر میدند و سختگیری بیش از اندازه میکنند ولی چه استخدامی؟!!
من یکبار استخدامی بانک مسکن شرکت کردم ازمونش هم خیلی خوب تست زدم ولی بدون اعلام کارنامه و یا مشخص شدن ملاک قبولی ، فقط اعلام کردند که شما مجاز نشدید ولی شنیدم بچه هایی بودند که برگشون رو نصفه خالی گذاشتند یا شانسی پر کردند ولی قبول شدند
نتیجه گیری : پیدا کردن کار خوب و یا رسمی فقط پارتی میخواد و بس. الانم تو یه شرکت خصوصی مشغول بکارم
اگه میتونید معافی بگیرید حتما این کارو بکنید و شک هم نکنید
موفق باشیدTongue

برای رسیدن به هدف های بزرگ ، باید تلاش های بزرگی انجام داد

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۹۵۷ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
Question در آمد مهندسین در ایران. اشتباه کردم پزشکی نخوندم؟ sepanta1990 ۷۴ ۴۷,۹۵۴ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  فروش منابع ارشد انفورماتیک پزشکی(چاپ ۹۱ تا ۹۴) ali reza ۱ ۲,۶۶۷ ۰۶ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ali reza
  اهدای کتاب های انفورماتیک پزشکی ya mohaymen ۱ ۲,۹۵۸ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۴۳۹ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۴۰۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۸۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۸۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  فروش کتابهای کنکور ارشد انفورماتیک پزشکی pinkspring9@gmail.com ۰ ۲,۷۹۹ ۰۱ دى ۱۳۹۹ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: pinkspring9@gmail.com
Smile فروش کتابهای دست دوم و ارزان آمادگی ارشد انفورماتیک پزشکی qizilbash ۱ ۴,۳۰۸ ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: zeilabi69

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close