زمان کنونی: ۲۹ اسفند ۱۴۰۲, ۰۳:۰۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انالیز عددی

ارسال:
۱۲ خرداد ۱۳۸۹, ۰۱:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ آبان ۱۳۹۰ ۰۵:۱۹ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
Star انالیز عددی
در کنکور کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر از این درس ۱۵ سوال مطرح می شود. سوالات این درس از مباحث دروس "آنالیز عددی ۱"، "آنالیز عددی ۲" و "جبر خطی عددی" مطرح می شوند. البته درس آنالیز عددی ۲ جزء دروس اختیاری این رشته است و ممکن است بسیاری از فارغ التحصیلان این رشته آن را نگذرانده باشند؛ اما با توجه به اینکه نمره خام ۵۰% معمولاً نمره بالایی برای این درس در آزمون کارشناسی ارشد محسوب می شود، این افراد هم می توانند از پس این درس برآیند.
کتاب "آنالیز عددی" تألیف داگلاس فایرز و ...‌، ترجمه¬ی اسماعیل بابلیان و ... از انتشارات ققنوس به نظر من منبع مناسبی برای این درس هست. کتاب "Numerical Linear Algebra" تألیف Datta هم مباحث جبر خطی عددی را در بر می¬گیرد. (دوستانی که منابع دیگری سراغ دارند لطفاً معرفی کنند.)

واعلم انک لن تخلو من عین الله فانظر کیف تکون
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: matu , samereh
ارسال:
۱۳ خرداد ۱۳۸۹, ۰۸:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ خرداد ۱۳۸۹ ۰۸:۴۵ ب.ظ، توسط compS.)
RE: آنالیز عددی
من راهیان رو خوندم.این کتابو برای جم بندی نکات توصیه میکنم. کسی که میخواد از صفر مطالب رو شرو کنه این کتاب بدتر سنگینو گیج کننده است.

در ضمن پاسخ تستهای آخر فصلشم اصولن با کلید سنجش نمیخونه و اشتباهه.

کلا خیلی توصیه نمیشهTongue
راستی اسم دقیق کتاب هست: آنالیز عددی برای علوم کامپیوتر از ۸۵ به بعد چاپ جدید نداشته
ارسال:
۱۴ مهر ۱۳۸۹, ۰۷:۱۰ ب.ظ
آنالیز عددی
آنالیز عددی(۱) اسماعیل بابلیان دانشگاه پیام نور چطوره؟
ارسال:
۱۴ مهر ۱۳۸۹, ۰۷:۳۸ ب.ظ
RE: آنالیز عددی
(۱۴ مهر ۱۳۸۹ ۰۷:۱۰ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  آنالیز عددی(۱) اسماعیل بابلیان دانشگاه پیام نور چطوره؟

عالیه

*****شکست پله های موفقیت است*****
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش
ارسال:
۱۴ مهر ۱۳۸۹, ۰۸:۰۲ ب.ظ
آنالیز عددی
آنالیز عددی رشته ریاضی مخصوصا عددی ۲ خیلی بیشتر از عددی علوم کامپیوتر هست. مباحث عددی ۲ رشته ریاضی قضایای بیشتر داره. ولی علوم کامپیوتر کمتر می خونن و راحت تره.
عددی ۱ بابلیان خیلی خوب و عالیه - عددی ۲ پیام نور هم فقط مثال هاش و صورت قضیه هاش کل مباحث علوم کامپیوتر رو پوشش میده. عددی۲ نویسندش یادم نیست. ولی برایرشته ریاضیه وهمین یک کتاب هست.

موجیم و وصل خویش از ما بریدن است / ساحل بهانه ای است رفتن رسیدن است

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , samereh
ارسال:
۱۴ دى ۱۳۸۹, ۰۶:۳۷ ب.ظ
برای درس انالیز عددی در علوم کامپیوتر چه منبعی خوب هست؟
آنالیز عددی علوم کامپیوتر انتشارات راهیان ارشد عالیه
ارسال:
۱۴ دى ۱۳۸۹, ۱۰:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ دى ۱۳۸۹ ۱۰:۱۷ ب.ظ، توسط grayman.)
با نظر Delta مخالفم خفن.
من رشته‌ام ریاضی بود و حالا می خوام ارشد علوم کامپیوتر شرکت کنم. تجربه رشته ای که خوندم و یک سالی که پشت کنکور بودم نشون داده که بهترین کتاب واسه یاد گرفتن عددی ۱ پیام نور هست. برای فصول حل دستگاه های معادلات خطی مدرسان شریف کتاب خوبیه - یعنی حتی کامل‌تر از پوران برای فصل های آخر.
کتاب مدرسان شریف دو فصل آخرش هم تست زیاد داده هم نکاتش جامع هست.

موجیم و وصل خویش از ما بریدن است / ساحل بهانه ای است رفتن رسیدن است

ارسال:
۲۲ بهمن ۱۳۸۹, ۰۳:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ بهمن ۱۳۸۹ ۰۳:۵۳ ب.ظ، توسط hamidkhl.)
کتاب آنالیز عددی دکتر بابلیان چاپ پیام نور خیلی کتاب خوبیه

*****شکست پله های موفقیت است*****
ارسال:
۲۲ بهمن ۱۳۸۹, ۰۵:۱۶ ب.ظ
خدا به بچه های علوم کامپیوتر رحم کنه؟!!! واقعا تست های بی معنی میدن من داوطلب مهندسی هستم فک میکنم محاسبات عددی رو در حد مسلط بلد باشم اما تست های علوم کامپیوتر رو بعضی‌ها شو اصلا نمیفهمم. اخه همش تفهیمی هستش و تعریفی واقعا هم انالیز هست نه محاسبات شبیه محاسبات نیست بعضی سوال هاش! کتاب انالیز عددی دکتر فخریان،پوران پژوهش خوب کتابیه
اما برای داوطلبان سال بعد نه امسال

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
ارسال: #۱۰
۲۲ بهمن ۱۳۸۹, ۰۹:۵۴ ب.ظ
برا همه علومی‌ها کتاب پیام نور ۱/۲ عالیه///کپ سوال های کنکنور تو ایناست/
ارسال: #۱۱
۰۱ آذر ۱۳۹۹, ۱۲:۲۴ ب.ظ
انالیز عددی
کتاب آنالیز عددی نوشته فیلیپس کتاب خوبیه

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اصول ماشین های کنترل عددی و مطلبی ملینا ارشد ۱ ۱,۹۶۵ ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vista2000
  نیاز به محاسبات عددی پوران MBe ۱ ۱,۸۳۶ ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: javad94
  دانلود جزوه محاسبات عددی amiraraz ۰ ۱,۸۷۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۵ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: amiraraz
  محاسبات عددی سال ۹۳ کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر Ahmadreza9 ۰ ۱,۴۱۹ ۲۸ آذر ۱۳۹۵ ۰۹:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ahmadreza9
  کتاب محاسبات عددی amiraraz ۰ ۱,۷۰۱ ۱۶ آذر ۱۳۹۵ ۰۱:۰۶ ب.ظ
  جزوه محاسبات عددی هادی یـوسفی - سال ۹۴ constantin ۱۹ ۱۶,۳۰۵ ۱۶ آذر ۱۳۹۵ ۱۲:۵۹ ب.ظ
  [دانلود کنید]صدای محاسبات عددی دکتر یوسفی- تابستان ۹۰ kashir ۱۳ ۱۳,۴۵۲ ۲۶ آبان ۱۳۹۵ ۱۱:۴۱ ق.ظ
آخرین ارسال: hanie.rze
Question منبع مبانی انالیز ریاضی nazanin.pd ۲ ۲,۸۷۴ ۱۴ آبان ۱۳۹۵ ۰۲:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: arefeh.hp
  محاسبات عددی سال۹۲ papari ۰ ۱,۵۱۶ ۱۲ دى ۱۳۹۴ ۰۲:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: papari
  کتاب خوب برای محاسبات عددی...؟ arasteh_azadeh ۱ ۲,۲۲۷ ۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close