زمان کنونی: ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۳۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت مرداد ماه ( خواندن گروهی)

ارسال: #۱۲۱
۱۶ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۰۶ ق.ظ
امروز بهترین روز خوندم بود بعد از چن هفته و ساعت رو رسوندم به ۶ساعت...
اگه تا آخر این هفته همین جور ادامه بدم خیلی خوب میشه..

I definitely will win
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۲۲
۱۶ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۱۹ ق.ظ
(۱۵ مرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۱۱ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  
(15 مرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۳۰ ق.ظ)milad_rahimi نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز.شما درس هارو به صورت سری میخونید یا موازی؟
سلام. بنده ۶ تا درس رو با هم جلو میبرم...کاملا ً موازی و با برنامه ریزی!

ببخشید میشه برنامه ریزیتون رو برای ما هم بگید؟ کند پیش میرم

خدایا فقط نیم نگاهی از تو برای من کافیست
۰
۰
ارسال: #۱۲۳
۱۶ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۳۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۴۳ ق.ظ، توسط esisonic.)
(۱۶ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۱۹ ق.ظ)shima_24 نوشته شده توسط:  ببخشید میشه برنامه ریزیتون رو برای ما هم بگید؟ کند پیش میرم
الگوریتمش خیلی سادس...
۰-شروع
۱-شش تا درس رو انتخاب کن و n = 2 و m = 1
۲- سه تا درس رو برای روز های فرد با توجه به سختی و آسونی درس انتخاب کن بطوری که یه یکی سخت ، یکی متوسط و یکی آسون باشه
۳- سه تا درس رو برای روز های زوج با توجه به سختی و آسونی درس انتخاب کن بطوری که یه یکی سخت ، یکی متوسط و یکی آسون باشه
۴- به هر درس m بخش بین۱ تا n ساعت اختصاص بده و بخش ها رو نسبت به طول روز و برنامه ی روزمره (کار و نهار و استراحت و...) و گیرایی مغز و سختی و سادگی درس در نقاط روز بچین
۵-اگر درس سخت بود یا نیاز به مطالعه ی بیشتر داشت آنگاه m=m+1 و برو به مرحله ی ۴
۶- جمعه ها فقط دوره ی دروسه
۷- چاپ برنامه
۸- پایان

با این الگورتیم حداقل ۳ ساعت و حداکثر n*m ساعت در روز درس میخونید...برای بیشتر شدن ساعات درسی میتونید مقادیر m و n را دستکاری کنید

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pegasus , siloi , shima_24 , zarei1991 , engeneer_19 , maryam.raz , kerm
ارسال: #۱۲۴
۱۶ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۴۴ ق.ظ
RE: گروه درسی مانشت مرداد ماه ( خواندن گروهی)
(۱۶ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۳۷ ق.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  
(16 مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۱۹ ق.ظ)shima_24 نوشته شده توسط:  ببخشید میشه برنامه ریزیتون رو برای ما هم بگید؟ کند پیش میرم
الگوریتمش خیلی سادس...
۰-شروع
۱-شش تا درس رو انتخاب کن و n = 2 و m = 1
۲- سه تا درس رو برای روز های فرد با توجه به سختی و آسونی درس انتخاب کن بطوری که یه یکی سخت ، یکی متوسط و یکی آسون باشه
۳- سه تا درس رو برای روز های زوج با توجه به سختی و آسونی درس انتخاب کن بطوری که یه یکی سخت ، یکی متوسط و یکی آسون باشه
۴- به هر درس m بخش بین۱ تا n ساعت اختصاص بده و بخش ها رو نسبت به طول روز و برنامه ی روزمره (کار و نهار و استراحت و...) و گیرایی مغز و سختی و سادگی درس در نقاط روز بچین
۵-اگر درس سخت بود یا نیاز به مطالعه ی بیشتر داشت آنگاه m=m+1 و برو به مرحله ی ۴
۶- جمعه ها فقط دوره ی دروسه
۷- چاپ برنامه
۸- پایان

با این الگورتیم حداقل ۳ ساعت و حداکثر n*m ساعت در روز درس میخونید...برای بیشتر شدن ساعات درسی میتونید مقادیر m و n را دستکاری کنید

برنامه ریزی جالبی بود ، سعی میکنم این رو به کار ببرم
آخه راستش سه روزه که یه کلمه هم نخوندم Confused

خفته بودیم و شعاع آفتاب / بر سراپامان به نرمی می خزید
روی کاشی های ایوان ، دست نور / سایه هامان را شتابان می کشید

"فروغ فرخزاد"
۰
۰
ارسال: #۱۲۵
۱۶ مرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۳۰ ب.ظ، توسط Shokoufe.S.)
(۱۵ مرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۲۶ ب.ظ)younes نوشته شده توسط:  
(15 مرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۴۲ ق.ظ)Shokoufe.S نوشته شده توسط:  من توی معماری خیلی گیر کردم سه فصل پوران رو خوندم حس میکنم اصلا نفهمیدمش دوباره دارم از اول میخونمش نمیدنم چکار کنم؟Huh

منم همینطور اما بازم خوبه شما به فصل ۳ رسیدین من تو فصل اول موندم به یه مکافاتی تمومش کردم اما وقتی نگاش میکنم میبینم هیچی یادم نیست : Dچون واقعا فصل اولش خودش یه درسه Exclamation

راستی Clrs رو هم رسیدم به فصل ۱۱ . خدا کنه بتونم تا آخر رمضون تمومش کنم تا راحت شم...Blush

بله همینطوره، فصل دوم معماری پوران رو خواستم از مانو هم بخونم ولی اصلا توی مانو نبود!!!
واسه قصل دوم من تا حالا اصلا اون فرمولارو ندیده بودم بعضی وقتا فکر میکنم نکنه این اصلا کتاب معماری نیستBig Grin
clrs فصل پنجمم از پوران هم فصل ۴ ، خیلی از مطالب و تمرینات clrs توی پوران هم هست کنار هم بهتر میشه فهمیدشون ولی حس میکنم واسه ساختمان باید مقسمی رو هم بخونم!!!

(۱۵ مرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۳۶ ب.ظ)SarahRad نوشته شده توسط:  
(15 مرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۴۲ ق.ظ)Shokoufe.S نوشته شده توسط:  منم همینطور البته باشگاه هم کمی از وقتمو میگیره ولی دلم نمیاد نرم عادت کردم، اگه نرم همش حس بدی دارم Confused
من توی معماری خیلی گیر کردم سه فصل پوران رو خوندم حس میکنم اصلا نفهمیدمش دوباره دارم از اول میخونمش نمیدنم چکار کنم؟Huh
در مورد باشگاه شدیدا موافقم چون خیلی اعتیاد آوره . اما من ولش کردم و پشیمونم دوباره می خوام برم. چون برای درس خوندن بهترین تفریحه اصلا ولش نکن!
من می خوام برای معماری با ویس دکتر اجلالی پیش برم. و کتاب پترسون. من یه اشتباه کردم و گسسته رو از پوران شروع کردم چون فکر کردم راه میوفتم. اما بدتر گیج شدم تو شمارش و حالا می خوام برم سراغ گریمالدی. به نظرم اگر فکر می کنی حتی ۱% خیالت راحت نیست که یاد گرفتی همین الان برو سراغ مرجع چون دیگه فرصت جبرانش نیستBlush
نقل قول: آره باشگاه واسه روحیه عالیه سعی میکنم برم حداقل تا اول مهر
واسه گسسته رفتم گریمالدی بگیرم
ولی کتابشو پیدا نکردم مجبورم فعلا از رو پوران بخونم.
واسه معماری من میخواستم ویس دکتر اجلالی و پوران رو با هم پیش برم ولی اصلا سر فصلاش شبیه هم نیست گیج شدم چکار کنمHuh

آنان که پیروز میشوند همان هایی هستند که از مشورت دوستان بهره می برند. شکسپیر
۰
۰
ارسال: #۱۲۶
۱۶ مرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۲۱ ب.ظ
برای مهندسی نرم افزار منبع پرسمن ویرایش ۷هست یا ویرایش۵؟
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۲۷
۱۶ مرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۰۶ ب.ظ
(۱۶ مرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۲۱ ب.ظ)شبگرد نوشته شده توسط:  برای مهندسی نرم افزار منبع پرسمن ویرایش ۷هست یا ویرایش۵؟

ترجمه هفتش تازه اومده . صد در صد این بهتره!!Exclamation
۰
۰
ارسال: #۱۲۸
۱۶ مرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۴۹ ب.ظ
سلام بچه ها
یه جایی تو تهران تو خیابان انقلاب، روبه روی دانشگاه خیابان ۱۲ فروردین تو یه زیرزمین پیدا کردم که کتابهای دست دوم که تمیز هستند رو با ۳۰ درصد تخفیف و کتاب های نو رو هم با ۱۰ درصد تخفیف می ده، خیلی با حال بود کتاب ۷۵۰۰ رو ۵۲۰۰ خریدم
محض اطلاع دوستان
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fateme66 , M.H.P , jameshenas
ارسال: #۱۲۹
۱۷ مرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۲۳ ب.ظ
کتاب های پارسه چقدر گرون شدن Undecided من اول تابستون کتاب های ۹۰ رو از خود پارسه با این قیمت ها خریدم : سیستم عامل: ۱۴۰۰۰
ریاضی مهندسی و شبکه و آمار هر کدوم ۱۶۰۰۰

Impossible = I'm PossibleBig Grin
۰
۰
ارسال: #۱۳۰
۱۷ مرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۲۱ ب.ظ
اول تابستون که رفتم کتاب بخرم. اصلا حواسم به مترجم و حل المسایل لینز نبود. کتابی که گرفتم حل تمریناشو نداره. ترجمه صراف زاده حل تمرین هم داره؟ برم اونو بخرم یا یه حل التمرین؟

من می خواهم و می توانم ...
۰
۰
ارسال: #۱۳۱
۱۷ مرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۱۱ ب.ظ
(۱۶ مرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۰۶ ب.ظ)daneshjo نوشته شده توسط:  
(16 مرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۲۱ ب.ظ)شبگرد نوشته شده توسط:  برای مهندسی نرم افزار منبع پرسمن ویرایش ۷هست یا ویرایش۵؟

حجم این کتاب زیاده درکش هم سخته کتاب پرسمن را چطوری باید بخونم در ۳ ساعت بیشتر از ۵ یا ۶ صفحه نتونستم بخونم خیلی کند هستم نمیدونم دور اول باید روخوانی کنم یا عمیق بخونم
۰
۰
ارسال: #۱۳۲
۱۷ مرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ مرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۴۲ ب.ظ، توسط Hamed92.)
سلام.دوستان خسته نباشید

توزیع موضوعی جدید پارسه رو دارید؟(۹۰)
من سال ۸۹ رو از اینجا دانلود کردم:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۱۳۳
۱۸ مرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۱۳ ق.ظ
(۱۷ مرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۲۱ ب.ظ)SarahRad نوشته شده توسط:  اول تابستون که رفتم کتاب بخرم. اصلا حواسم به مترجم و حل المسایل لینز نبود. کتابی که گرفتم حل تمریناشو نداره. ترجمه صراف زاده حل تمرین هم داره؟ برم اونو بخرم یا یه حل التمرین؟
حل تمرین لینز که همون کتاب انتشارات ناقوس هست که تا فصل ۹ حل کرده، نویسنده علی ریاحی هست، من این کتاب دست دوم تمیزش رو از انقلاب از همون زیرزمینه که گفتم ۵۲۰۰ خریدم.
البته حالا موندم بین اینکه بچه های اینجا می گن ترجمه خود کتاب لینز پور محقق و سلیمی خوب هست، ولی یکی از اساتیدمون می گفت جعفر تنها خوبه موندم برم کدوم رو بخرم؟
۰
۰
ارسال: #۱۳۴
۱۸ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۲۴ ب.ظ، توسط jameshenas.)
(۱۷ مرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۱۱ ب.ظ)شبگرد نوشته شده توسط:  
(16 مرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۰۶ ب.ظ)daneshjo نوشته شده توسط:  
(16 مرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۲۱ ب.ظ)شبگرد نوشته شده توسط:  برای مهندسی نرم افزار منبع پرسمن ویرایش ۷هست یا ویرایش۵؟

حجم این کتاب زیاده درکش هم سخته کتاب پرسمن را چطوری باید بخونم در ۳ ساعت بیشتر از ۵ یا ۶ صفحه نتونستم بخونم خیلی کند هستم نمیدونم دور اول باید روخوانی کنم یا عمیق بخونم
دوست من...من خودمم اولش که اصلا نمیفهمیدم چی دارم میخونم از رو پوران بعد مثل شما خیلی کند میخوندم چون چیزی نمیفهمیدم، اینجوری بودم ولی وقتی به تست ها رسیدم فهمیدم چجوری باید بخونم....من خودم بار اول روزنامه وار میخونم تا ببینم موضوع چیه...
شما هم همین کارو کنیدShy

I definitely will win
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zeinab
ارسال: #۱۳۵
۱۸ مرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۰۲ ب.ظ
(۱۸ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۲۳ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  
(17 مرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۱۱ ب.ظ)شبگرد نوشته شده توسط:  
(16 مرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۰۶ ب.ظ)daneshjo نوشته شده توسط:  

دوست من...من خودمم اولش که اصلا نمیفهمیدم چی دارم میخونم از رو پوران بعد مثل شما خیلی کند میخوندم چون چیزی نمیفهمیدم، اینجوری بودم ولی وقتی به تست ها رسیدم فهمیدم چجوری باید بخونم....من خودم بار اول روزنامه وار میخونم تا ببینم موضوع چیه...
شما هم همین کارو کنیدShy

از راهنماییت ممنونم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۳۵ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۹۱۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۸,۰۵۳ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۴۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۸۶ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۶۶۳ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  مطالعه گروهی ارشد ۱۴۰۰ persiancoder ۹ ۵,۴۰۲ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasser89
  نوشتن مقاله به صورت گروهی osho ۰ ۱,۸۴۲ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: osho
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۸۲۵ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۹,۰۱۴ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close