زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۰۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

uml و سبک های معماری

ارسال:
۱۳ مرداد ۱۳۹۱, ۰۷:۲۲ ب.ظ
Question uml و سبک های معماری
سوالی که داشتم در این زمینه که آیا در مورد توصیف سبک های معماری با uml کار شده ؟
چون تا اینجای کار من در مورد معماری نرم افزار ، ارزیابی ، سبک های معماری ، کار کردم و تا جایی متوجه شدم سبک ها کاربردی برای طراحی معماری دارند و برای ارزیابی سبک ها از صفات کیفیتی استفاده شده اما موردی که در زمینه ای که سبک ها با uml پیاده سازی شوند پیدا نکردم
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۶:۳۲ ب.ظ
RE: uml و سبک های معماری
(۱۳ مرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۲۲ ب.ظ)norsmor نوشته شده توسط:  سوالی که داشتم در این زمینه که آیا در مورد توصیف سبک های معماری با uml کار شده ؟
چون تا اینجای کار من در مورد معماری نرم افزار ، ارزیابی ، سبک های معماری ، کار کردم و تا جایی متوجه شدم سبک ها کاربردی برای طراحی معماری دارند و برای ارزیابی سبک ها از صفات کیفیتی استفاده شده اما موردی که در زمینه ای که سبک ها با uml پیاده سازی شوند پیدا نکردم
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

خودم به یه جاهایی رسیدم ممنون از کمک بچه ها سوالی اگه بود در این زمینه بگین اگه تونستم جواب میدم
۰
۰
ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۲۹ ب.ظ
uml و سبک های معماری
من تازه این موضوع رو دیدم. تا اونجایی که من می دونم کار شده. حالا شما به چه نتیجه ای رسیدین؟

to get something you've never had, you have to do something you've never done
۰
۰
ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۱۰ ق.ظ
uml و سبک های معماری
ولا من چند تا از نموداراشو سرچ کردم بعضیاشم خودم کشیدم که دقیق هنوز مطمئن نیستم تا این مرحله پیش رفتم نمودار uml با دوتا از سبک ها pipe , blackboard کار کردم

ممنون میشم اون منابعی که کار شده رو به من هم معرفی کنین اطلاعاتم بیشتر بشه
۰
۰
ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۲۷ ب.ظ
uml و سبک های معماری
من دقیقا نمی دونم سوال شما چیه. یه سری از معماری ها هستند که مدل هاشون رو با دیاگرام های UML رسم می کنند. تا اونجایی که من می دونم اگه در اون معماری ها بخوان سبک های خاصی رو پیاده کنن هم از UML استفاده می کنند. حالا من نمی دونم منظور شما اینه یا نه.

to get something you've never had, you have to do something you've never done
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۴۹ ق.ظ
RE: uml و سبک های معماری
بهتر توضیح بدم

سبک های معماری مثلا pipe & filter یا layerd و ....
اینها با نمودار های uml مثل deployment , activity و .. نشان بدهیم
حالا اگه اون چیزی که شما گفتین با این یکی است ممنون میشم اون منابع معرفی کنین که هم من هم بقیه استفاده کنن
۰
۰
ارسال:
۱۳ اسفند ۱۳۹۳, ۰۳:۲۷ ب.ظ
uml و سبک های معماری
سلام من دانشجوی ارشد نرم افزار هستم میخواستم یه مقاله سروی در مورد روشهای مهندسی توسعه نرم افزار بنویسم
از شما اساتید محترم کمک میخواستم
هرچی تو ieee... گشتم نتونستم مقاله خوبی که هر کدام از روشها را به ورت جداگانه توضیح داده باشه پیدا کنم
لطفا کمکم کنید
۰
۰
ارسال:
۱۶ تیر ۱۳۹۴, ۱۱:۲۵ ق.ظ
uml و سبک های معماری
سلام
اگه منظورتون متدولوژی های توسعه نرم افزار هست . در زمینه RUP اگه مشکلی داشتید من می تونم در حد توان خودم کمکتون کنم.
در این باره اگه میل دارید میتونم چند تا کتاب خوب معرفی کنم؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۳۱۴ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  روانشناسی و شباهتهای سبک زندگی انسان و حیوان marvelous ۸ ۴,۳۲۳ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۳:۱۷ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question برنامه ریزی به سبک ۳ گام sara417 ۴ ۶,۴۸۴ ۲۰ آذر ۱۳۹۸ ۰۲:۰۴ ق.ظ
  معماری روزانه تربیت مدرس (۳۰۶ معماری+۲۷۱ هوش+۳۲۵ نرم)(رتبه اولی) m.1373 ۳ ۴,۵۹۴ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali
  سبک زندگی چیست pm24 ۱ ۲,۶۳۱ ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ق.ظ
  درس طراحی سیستم های کم توان (low power design) ارشد معماری کامپیوتر marmar71 ۲ ۳,۴۵۷ ۲۹ آذر ۱۳۹۷ ۰۶:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marmar71
  درس معماری شبکه های ذخیره سازی αɾια ۳ ۳,۸۱۰ ۰۶ دى ۱۳۹۶ ۱۲:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  اهدای کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر معماری کامپیوتر alirezazarei28 ۱۲ ۷,۹۴۷ ۱۲ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: fatima73
  معرفی منابع و گرایش های مرتبط با فایل های صوتی و تصویری و پخش کننده های صوت و تصویر R.g- ۴ ۳,۶۵۴ ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: blackhalo1989
  درخواست معرفی کتابی در زمینه UML Msccom ۱۰ ۹,۲۷۴ ۰۶ شهریور ۱۳۹۶ ۰۶:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: fa.jamali

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close