زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۴۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

QoS in wimax networks

ارسال:
۱۸ مرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ مرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۱۶ ب.ظ، توسط rise.)
QoS in wimax networks
با سلام
دوستان من پروژه پایانیم در مورد QoS در شبکه های wimax هستش.
استاد این رو به صورت کار تحقیقاتی از من خواسته.

حالا اگه منبع، مقاله یا هر چی که هست در اختیارم بذارید و بتونین من رو راهنمایی بکنین خیلی ممنون میشم(فارسی یا انگلیسی)
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۸ مرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۲۸ ب.ظ
RE: QoS in wimax networks
(۱۸ مرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۱۵ ب.ظ)rise نوشته شده توسط:  با سلام
دوستان من پروژه پایانیم در مورد QoS در شبکه های wimax هستش.
استاد این رو به صورت کار تحقیقاتی از من خواسته.

حالا اگه منبع، مقاله یا هر چی که هست در اختیارم بذارید و بتونین من رو راهنمایی بکنین خیلی ممنون میشم(فارسی یا انگلیسی)

تسلیت می گم که پایان نامه ی شما هم در مود wimax هست.
اگ سرچ بزنید مقاله زیاده.

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
ارسال:
۱۸ مرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۳۴ ب.ظ
QoS in wimax networks
(۱۸ مرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  تسلیت می گم که پایان نامه ی شما هم در مود wimax هست.
حالا چرا تسلیت؟
خیلی ممنون از راهنمایی بسیطی که کردین Smile
ارسال:
۱۹ مرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۰۲ ب.ظ، توسط mosaferkuchulu.)
RE: QoS in wimax networks
(۱۸ مرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۳۴ ب.ظ)rise نوشته شده توسط:  
(18 مرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  تسلیت می گم که پایان نامه ی شما هم در مود wimax هست.
حالا چرا تسلیت؟
خیلی ممنون از راهنمایی بسیطی که کردین Smile

تسلیت چون وایمکس داره من و کچل می کنه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  Cisco CCNA Wide Area Networks (WANs) Part I morweb ۰ ۲,۲۵۳ ۲۷ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  Energy conservation in wireless sensor networks zhovana ۰ ۱,۱۴۱ ۱۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: zhovana
  بحث راجع به زمینه های کاری داغ بر روی Wireless Mesh Networks shabgard ۳ ۳,۱۷۱ ۰۴ مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: zhr.asln
  Sixth International Conference on Ubiquitous and Future Networks احسان مومنی ۰ ۱,۸۸۰ ۰۴ مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: احسان مومنی
  The 23rd International Conference on Computer Communications and Networks احسان مومنی ۰ ۲,۱۵۱ ۲۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: احسان مومنی
  درخواست لینک کتاب The Structure and Dynamics of Networks MSZ ۱ ۲,۰۱۲ ۳۱ خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: M4$0UD
  MAC address در wimax mosaferkuchulu ۶ ۲,۹۶۳ ۱۷ مرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: mosaferkuchulu

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close