زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۴۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

از کجا برا تافل شروع کنم؟؟

ارسال:
۳۰ مرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۳۸ ب.ظ
سلام دوستان
من کتاب هایی مثل ۵۰۴- لغات ضروری تافل و چند تا کتاب قطور دیگه رو خوندم و همه لغاتشو تقریبا حفظم اما گرامر هیچی بلد نیستم. علاوه بر این اصلا کلاس مکالمه نرفتم.
ارشد هم قبول شدم ولی دقیقا تو این برنامه ریزی موندم که چطور تو این ۲ سال برا تافل آماده شم.

دوستان میتونن راهنمایی کنن که چطور و از کجا شروع کنم؟؟؟

پیشاپش تشکر
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۱ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۵۲ ب.ظ، توسط berkeley.)
کسی دیگه نظری نداره؟؟؟؟

الان من دارم همزمان با خوندن لغت یه سری اخبار میگیرم از سایت
voanews.com که اخبار بصورت امریکن در غالب mp3 تو سایت هست و همچنین متن خبر هم در غالب یه فایل html موجوده.

حالا نمیدونم که واقعا این روشم درسته یا نه؟؟!!

نظر بدین ممنون میشم
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال:
۰۱ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۱۷ ب.ظ
بنظرم بهتر اینکه به یک موسسه خوب برید و تعیین سطح بدین و همراه اون موسسه خودتونو برای آزمون تافل آماده کنید.
اینکه خودتون بخونید خیلی خوبه وای خوب تو کلاس ادم بیشتر با نقاط ضعفش آشنا میشه بعلاوه تو کلاسای آمادگی تافل شما با امتحانات تافل هم آشنا میشید. نگران زمان هم نباشید چون اگه فشرده بردارید میشه تو ۲ سال تموم کرد.

موفق باشید
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: berkeley , The BesT
ارسال:
۰۱ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۵۶ ب.ظ
RE: از کجا برا تافل شروع کنم؟؟
(۳۰ مرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۳۸ ب.ظ)berkeley نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من کتاب هایی مثل ۵۰۴- لغات ضروری تافل و چند تا کتاب قطور دیگه رو خوندم و همه لغاتشو تقریبا حفظم اما گرامر هیچی بلد نیستم. علاوه بر این اصلا کلاس مکالمه نرفتم.
ارشد هم قبول شدم ولی دقیقا تو این برنامه ریزی موندم که چطور تو این ۲ سال برا تافل آماده شم.

دوستان میتونن راهنمایی کنن که چطور و از کجا شروع کنم؟؟؟

پیشاپش تشکر

اگر گرامرتون قوی نیست من کتاب English Grammer in use رو بهتون توصیه میکنم خیلی کتاب جالبیه مثالاش خیلی خوب و کاربردیه در ضمن بعد از هر درسی تمرین هم داره البته کانون زبان هم کلاسای تافل برگزار میکنه البته اول هم باید چند ترم باید دوره های pre tofel رو برین
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: berkeley , The BesT , zohre shah
ارسال:
۰۱ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۰۸ ب.ظ
برای مهارت نوشتن میتونید از کتاب how to prepare for TOEFL essays شروع کنید،
برای مهارت خواندن از کتاب مجموعه داستان chicken soup for the soul
برای مهارت شنیدن هم کتاب , سی دی impact values
برای مهارت صحبت کردن هم مکالماتی که می شنوید مثل خودشون تکرار کنید.
همه اینهایی که در بالا گفتم میتونید از این لینک دانلود کنید :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , **sara** , berkeley , Ravi , The BesT , fatemesoleimani , diligent , sepidsal , Mahsash
ارسال:
۰۱ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۳۶ ب.ظ
اگه وقت دارید و هیچ تجربه ای ندارید فقط شروع کنید. کم کم چند و چون کار دستتون میاد. این مساله راجع به خیلی موارد دیگه که به یادگیری یه موضوع کاملا تازه مربوطه، صدق میکنه.
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , berkeley , fatemeh85 , The BesT , mohammadali1990 , peniya
ارسال:
۱۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۵۲ ب.ظ
(۳۰ مرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۳۲ ب.ظ)alirrrrrr نوشته شده توسط:  با کتابای آیلتس!!!Big Grin
دوست من.منم دقیقا شرایطم مثل شماست ،ولی با این تفاوت که من نمیدونم کدوم مدرک زبانو بگیرم! به هر حال الان دارم از کتابهای آیلتس استفاده میکنم.فک کنم اگه برای یادگیری از هر دوی لحجه ها استفاده کنی پیشرفتت خیلی بهتر باشه.واسه گرامر هم من ۱ ماهیی هست که پراکنده دارم کتاب Cambridg Grammar For Ielts رو استفاده میکنم.جالبی این کتاب واسه گرامر اینه که خیلی ساده مطالبو گفته و واسه هر درس یه داستان صوتی قرار داده که باعث میشه همزمان با گرامر،listening تون هم قوی میشه.به شخصه خیلی از این نکته آخری لذت بردمTongue
سلام....من زبانم خوبه و میخوام یه مدرک داشته باشم نمیدونم کدوم یکی از این امتحانارو شرکت کنم.. کتاب های آیلتسو گرفتم و می خونم ولی نمی دونم برای ادامه تحصیل آیلتس به درد میخوره؟تافل؟جی آر ای؟ کدوم؟؟؟ شما چیکار کردین؟؟؟
خیلی هم قصد خارج رفتن ندارم...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال:
۲۰ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۰۱ ق.ظ
(۲۰ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۴۵ ق.ظ)alirrrrrr نوشته شده توسط:  اگه فقط واسه ادامه تحصیله اینجوری که من خبر دارم خیلی تفاوتی نمیکنه که تافل و آیلتس و ... داشته باشی بلکه این نمره خوب توی هر کدومه که خیلی اهمیت داره.ولی به هر حال من که هنوز خودمم نمیدونم!Big Grin اگه بشه میخوام تافل رو بگیرم از تابستون هم شروع کردم من خودم قصدم اینه که رنج کلمات و گرامرمو تا سال آینده تقویت کنم و بعد یه دوره فشرده چند ماهه آموزش زبان مختص همون آزمون(احتمالا تافل) میرم و ایشالا مدرکشو با نمره خوبی بگیرمTongue
الان چی میخونی؟؟؟
۰
۰
ارسال:
۰۱ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۰۵ ب.ظ
سلام بچه ها

اگه وقت کافی داشته باشین برا یادگیری زبان چکار میکنید؟
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۰
۱۴ آبان ۱۳۹۱, ۰۹:۳۴ ق.ظ
بهترین و جدیدترین محصولات آموزش زبان(تافل)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۰ آبان ۱۳۹۱, ۰۹:۰۳ ب.ظ
اونقدر که تلاش خود فرد با خوندن کتاب و سی دی های مختلف اموزشی و سایت های مختلف در زمینه زبان و بخصوص تافل IBT مهم هست کلاس رفتن مهم نیست . فقط در زمینه رایتینگ بعد از این که حدود ۲۰ تا رایتینگ خودتون نوشتسن و یه کتاب رایتینگ مثل borronz essay toefle رو خوندید حتما یه استاد تافل رو باش هماهنگ کنید که رایتینگ هاتون رو بخونه و تصحیح کنه . کسی هم که می خواد تافل یا هر زبان دیگه ای بده باید از زمانی که تصمیم میگیره و ثبت نام میکنه تا روز امتحان همه کارش رو انگلیسی کنه حتی انگلیسی فکر منه و با خودش حرف بزنه و برای ریدینگ خیلی خیلی سرعت خوندن و سریع متوجه شدن اهمیت داره که این بستگی به دامنه لغاتی که فرد داره بستگی داره . اما دامنه لغات رو با خوندن لعت نمی تونید تقویت کنید .از همین الان شروع کنید و شبی ۲ تا متن بخونید و لعاتش رو پیدا کنید و کلیه معنی هاش رو از دیکشنری در بیاریدو حس کنید. متن خیلی بخونید حالا هر چی ... اصلا توی اینترنت هر سوالی دارین و هر چی سرچ می کنین انگلیسی باشه

پروردگارا ، تو در حق ما به لطف خاص خود رحمتی فرما و بر ما وسیله رشد و هدایتی کامل مهیا ساز .

کهف . آیه شماره ۱۰
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx , peniya , zeinab , mahshid1383 , نارین
ارسال: #۱۲
۰۵ دى ۱۳۹۲, ۰۱:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ دى ۱۳۹۲ ۰۱:۲۰ ب.ظ، توسط Happiness.72.)
به نظر من یه چند تا فیلم زبان اصلی رو خوب نگاه کن و به دقت به مکالماتشون گوش بده شاید اولش سخت باشه ولی بعدش تیپ صحبت کردنشون دستت میآد منم خودم گرامرم ضعیف بود ولی با این روش که جلو رفتم تو کنکور زبانم رو ۸۴/۴ زدم.البته من قبلش سه سال کلاس زبان رفته بودم ولی اون ۶۰% تاثیر داشت یادت نره حتما با زیر نویس باشه که تو درک صحبت هاشون اذیت نشی

...Let it Go
۰
۰
ارسال: #۱۳
۰۸ بهمن ۱۳۹۴, ۰۸:۴۳ ب.ظ
من یک سال و نیم زبان درس می دادم! به نظرم خیلی سخته که بخوای از روی کتاب یا با نرم افزار یاد بگیری!
بهتره یه اموزشگاه خوب پیدا کنی و بری تا از پایه و اصولی زبانو یاد بگیری
من برای ازمون تافل یک هفته خوندم و همون اولین بار تو ازمون Paperbase از ۶۱۵ نمره ام شد ۵۷۰
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۰۵۴ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۴۲ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۶۵۹ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع به تدریس reyhaneh ۴ ۳,۲۱۵ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۸۹۶ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۲۹۶ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۵۹۳ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  از کجا هیتلر شکن بگیرم؟ moslem73421 ۸ ۶۰ ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: unipaper
  ازمون ها و جامعه آماری کدوم موسسه برا ارشد بهتره؟ Fzjn ۲ ۵,۰۴۲ ۲۲ مهر ۱۳۹۸ ۰۳:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  راهنمای کامل برای آزمون تافل mavin1200 ۱ ۲,۴۲۸ ۱۵ دى ۱۳۹۷ ۰۵:۲۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close