زمان کنونی: ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۰۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

راهنمایی برای دوست شدن و برقراری ارتباط با درس گسسته

ارسال:

sir_ams پرسیده:

دوستان ممنون میشم که من رو راهنمایی کنید.Idea
من با این درس خیلی مشکل دارم. وقتی میخونمش زود خسته میشم اما وقتی درسای دیگه(زبان،معماری، شبکه، ساختمان، سیستم و...) میخونم اصلا خسته نمیشم تازه سر حال میام و انرژی میگیرم!
منبع من برای این درس گریمالدی هستش و الانم فصل ۶ هستم که فک نکنم نیازی باشه بخونمش و باید برم فصل ۷!
موندم چه کار کنم؟؟؟ لطفا راهنماییم کنید تا باهاش دوست بشمSmile و اگه سوالی هم بود حتما پاسخ میدم.Shy

۰
ارسال:

Helmaa پاسخ داده:

RE: راهنمایی برای دوست شدن!!!!

شرط خوب جلو رفتن و کنار اومدن با یک درس اینه که بهش علاقه مند بشید،علاقه که باشه خود به خود تمرکز بیشتر و یادگیری سریع تر هم بدنبال داره اما اگر با بی حوصلگی باشه زودی خسته میشید و همه اش دوست دارید زودی تموم بشه!

به نظرم بهتره برای به وجود اومدن علاقه و انگیزه برای خوندن این درس، اطلاعات خودت رو راجع به کاربردهای این درس بیشتر کنی ،بی شک این درس برای درک و یادگیری بخشی از مطالب ساختمان داده،آمار و احتمالات(که فکر کنم شما نخواهید بخونیدش)،طراحی الگوریتم،و فصل منطقش برای درس هوش به شما کمک میکنه..

هر فصلش کابردهای زیادی داره به نظرم اون کاربردها رو در نظر داشته باشید بیشتر علاقه مند به یادگیریش میشید.
موفق باشید.

۰
ارسال:

fatima1537 پاسخ داده:

راستش برای درک این درس و مباحثش باید فقط تمرین کرد.تمریناتش هم متنوع هستند .
ولی درمورد دوست شدن علاقمندی به این درس نظر من اینه که بتونی خوب درکش کنی و تمرین کنی تا برات آسون بشه.
دروس ریاضی معمولا اینطورند و فقط با درک و تعمق روی معنی ومفهوم و تمرین کردنه که آسون و دوست داشتنی میشن.

۰
ارسال:

unique_as14 پاسخ داده:

فقط حل تمرین

۰
ارسال:

alirrrrrr پاسخ داده:

خودتونو گول بزنید.مرتب به خودتون بگید که این کتاب واستون داشتنی ترین کتابیه که تو عمرتون دیدید! من که نتونستم خودمو گول بزنم!Big Grin
البته خارج از شوخی بهترین راه برای یادگیری خوب کتاب حل مسئله است.هر چی بیشتر بهتر!

ارسال:

sir_ams پاسخ داده:

RE: راهنمایی برای دوست شدن و برقراری ارتباط با درس گسسته

(۱۰ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۱۶ ب.ظ)alirrrrrr نوشته شده توسط:  خودتونو گول بزنید.مرتب به خودتون بگید که این کتاب واستون داشتنی ترین کتابیه که تو عمرتون دیدید! من که نتونستم خودمو گول بزنم!Big Grin
البته خارج از شوخی بهترین راه برای یادگیری خوب کتاب حل مسئله است.هر چی بیشتر بهتر!

خب مثلا چه کتابایی؟
من الان دارم از روی گریمالدی میخونم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۰
ارسال:

unique_as14 پاسخ داده:

ترجمه عمیدی خوبه ولی ویراست دومه / به نظر من ترجمه عالم زاده از همه بهتره در ضمن ویراست چهارمه

کتاب روزن خوبه / کتاب johnson bough هم خوبه

۰
ارسال:

fatima1537 پاسخ داده:

(۱۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۱۲ ب.ظ)sir_ams نوشته شده توسط:  باید گسسته رو از خودم خسته کنمBig GrinBig Grin
-------------------------------------------------------------------------------------
کسی نظری،شیوه ای چیزی نداره بگه؟ Sad
کتاب "ریاضیات گسسته و کاربردها" رو بخونید.نوشته روزن " rosen " هست
در تاپیک زیر لینک دانلودش هست . توی بازار هم زبان اصلیش موجوده.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۸ ۱۱,۶۶۸ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۶۲۳ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۳۰۱ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۵۰,۲۱۶ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۵,۰۳۶ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۲۳۸ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  حل تمرین شدن و مصاحبه دکتری siiib70 ۱ ۳,۳۰۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Information راهنمایی برای فرصت باقیمانده تا کنکور ۱۴۰۰ marge_setare ۷ ۵,۲۶۴ ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: fatemehbin
  مهمان شدن دانشگاه nasrin81r ۲ ۲,۴۴۵ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۳:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: majidnourirad10
  حذف درس برای خواندن کنکور ارشد sima84 ۴ ۴,۵۶۷ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close