زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۳۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

قبولی های آی تی دانشگاه اصفهان

ارسال: #۱۶
۱۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۲۰ ب.ظ
RE: قبولی های آی تی دانشگاه اصفهان
(۱۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۲۹ ب.ظ)Alidousti نوشته شده توسط:  اگر هم خوابگاه ندادن فکرکنم خونه بگیرید نزدیکه دانشگاه خیلی بهتره

اونوقت باید شام رو هم خودمون سرو کنیم واسه خودمون هرشب !
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۱۶ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۲۲ ب.ظ، توسط hosseini25.)
بچه ها واسه کلاسا زده ۶/۲۵ باید بریم؟یا هفته اول تشکیل نمیشه و باید مهر بریم؟تازه اگه بریم خوابگاه چه خودگردان یا داخل دانشگاه قبل مهر تحویل ما میدن؟
۰
۰
ارسال: #۱۸
۱۷ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۵۶ ب.ظ
هفته اول رو بنظرم برید بهتره. بعضی اساتید هستن که به حضور و غیاب حساسن.

فکر کنم اگه خوابگاه نگیرید و خونه بگیرید با اجاره نامه بتونید غذای خوابگاهو بگیرید. اینجوری بهتره که نزدیک ورودی خوبگاه ها خونه بگیرید که هم غذا گرفتن راحت باشه و هم به دانشکده نزدیک باشد.

درمورد ورودی و خروجی دانشجوهای ارشد خودمم موندم. هرسال یه عده فارغ التحصیل میشن ولی با اینکه امسال ظرفیتا کم شده نمیدونم چرا اینقدر خوابگاه کم آوردن که به ارشدها هم بیرون خوابگاه دادن. خوابگاه خودگردان کارشناسی از سال ۸۸ شروع شد. قبل از اون اتاقارو پنج نفره میکردن. سال قبل هم ارشدها پنج نفره شدن. یه سریشونم فرستادن به خوابگاه های کارشناسی.
۰
۰
ارسال: #۱۹
۱۷ شهریور ۱۳۹۱, ۰۶:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۲۱ ب.ظ، توسط hosseini25.)
Wink RE: قبولی های آی تی دانشگاه اصفهان
(۱۷ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۵۶ ب.ظ)Jooybari نوشته شده توسط:  هفته اول رو بنظرم برید بهتره. بعضی اساتید هستن که به حضور و غیاب حساسن.

فکر کنم اگه خوابگاه نگیرید و خونه بگیرید با اجاره نامه بتونید غذای خوابگاهو بگیرید. اینجوری بهتره که نزدیک ورودی خوبگاه ها خونه بگیرید که هم غذا گرفتن راحت باشه و هم به دانشکده نزدیک باشد.

درمورد ورودی و خروجی دانشجوهای ارشد خودمم موندم. هرسال یه عده فارغ التحصیل میشن ولی با اینکه امسال ظرفیتا کم شده نمیدونم چرا اینقدر خوابگاه کم آوردن که به ارشدها هم بیرون خوابگاه دادن. خوابگاه خودگردان کارشناسی از سال ۸۸ شروع شد. قبل از اون اتاقارو پنج نفره میکردن. سال قبل هم ارشدها پنج نفره شدن. یه سریشونم فرستادن به خوابگاه های کارشناسی.
واقعا ازتون ممنونم اطلاعات خیلی خوبی بهمون دادین.جالب اینجاست واسه همه آقایون چه کارشناسی چه کارشناسی ارشد گفتن خوابگاه خودگردان.نمیدونم جاهای که خالی میشه میخوان چکار کنن.شاید میخوان اتاقارو ۱نفر کنن
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Jooybari
ارسال: #۲۰
۱۸ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۵۰ ب.ظ
اینو میگن که کسی نتونه اعتراض کنه. سال ما گفتن به ۶۰% خوابگاه میدن. ولی به همه خوابگاه دادن؛ چه داخل و چه بیرون. اون سال یکسری که رتبشون خوب شده بود و خوابگاه بیرون بودن اعتراض کردن و رفتن به خوابگاه داخل. امسال گفتن خوابگاه داخل خبری نیست که کسی نتونه اعتراض کنه. ولی احتمالاً بخان اتاقارو همون ۴ نفره کنن. پارسال که ۵ نفره هم بودن (البته برای سال اولی ها).
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: majidjan
ارسال: #۲۱
۱۸ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۲۰ ب.ظ
(۱۸ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۵۰ ب.ظ)Jooybari نوشته شده توسط:  اینو میگن که کسی نتونه اعتراض کنه. سال ما گفتن به ۶۰% خوابگاه میدن. ولی به همه خوابگاه دادن؛ چه داخل و چه بیرون. اون سال یکسری که رتبشون خوب شده بود و خوابگاه بیرون بودن اعتراض کردن و رفتن به خوابگاه داخل. امسال گفتن خوابگاه داخل خبری نیست که کسی نتونه اعتراض کنه. ولی احتمالاً بخان اتاقارو همون ۴ نفره کنن. پارسال که ۵ نفره هم بودن (البته برای سال اولی ها).

به نطرت کی بریم دانشگاه برای گرفتن خوابگاه ؟
زود بریم اللاف میشیم Angel ، دیر بریم تموم میشه Big Grin
۰
۰
ارسال: #۲۲
۱۸ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۵۱ ب.ظ
خوابگاه رو این چندساله دیر ندادن. یک روز زودتر از موعد معمولاً باز میکنن. تا چند روز هم درب خوابگاه های برادران (خوابگاه خواهران رو خبر ندارم) دائم بازه ولی روزهای عادی از ۱۱:۳۰ شب تا ۶ صبح بستست. اتاق ها مشخصه. اگه خوابگاه داخل باشید کارت برای شما صادر شدست. پس نگران اتاق نباشید. واریز شهریه خوابگاه داخل پارسال اینترنتی بود. سالهای قبلش باید از بانک فیش میگرفتیم. امسال که سامانه گلستان شده خبر ندارم چجوریه.
زود برید مشکلی پیش نمیاد. دیر برید هم خوابگاهتو اذیت نمیکنه. بنظر من زود برید بهتره. حداقل وسایل اتاق سالم به شما میرسه.
۰
۰
ارسال: #۲۳
۱۸ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۵۹ ب.ظ
توی اطلاعیه خوابگاه زده بعد از ثبت نام اینترنتی واسه خوابگاه هم ثبت نام کنید و ۲۴ ساعت بعد از ثیت نام خوابگاه نتیجه موافقت یا عدم موافقت رو میزنن.به نظر من اون موقع بریم بهتر چون تکلیفمونو میدونیم.
۰
۰
ارسال: #۲۴
۱۸ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۰۸ ب.ظ
خوب موافقت که مشخصه. شهرهایی که فاصلشون از اصفهان کمتر از ۱۰۰ کیلومتره رو خوابگاه نمیدن یا اذیت میکنن. برای من نوشته بودن با درخواست خوابگاه موافقت شد. وقتی رفتم اصفهان گفتن خوابگاه بیرون باید برم. بعد چند روز رفتم سامانه دیدم نوشته رو تغییر دادن و در ادامه نوشتن خوابگاه خودگردان.
۰
۰
ارسال: #۲۵
۱۸ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۱۵ ب.ظ
[quote='Jooybari' pid='125438' dateline='1347100699']
خوب موافقت که مشخصه. شهرهایی که فاصلشون از اصفهان کمتر از ۱۰۰ کیلومتره رو خوابگاه نمیدن یا اذیت میکنن. برای من نوشته بودن با درخواست خوابگاه موافقت شد. وقتی رفتم اصفهان گفتن خوابگاه بیرون باید برم. بعد چند روز رفتم سامانه دیدم نوشته رو تغییر دادن و در ادامه نوشتن خوابگاه خودگردان.
[/quot
هیچ راهی نداره قبل اومدن بفهمیم خودگردانه یا داخل؟من فاصله ام ۱۴۰۰ کیلومتر.
۰
۰
ارسال: #۲۶
۱۸ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۳۷ ب.ظ
اگه هزینه خوابگاه رو قرار باشه اینترنتی بدید مشخص میشه. یه نگاه به
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
بندازید. ببینید میتونید شماره "امور خوابگاه ها" رو گیر بیارید یا نه.
خوابگاه داخل بیافتید که شیرینی قبولی و خوابگاه یکسره میشه. چه حالی میده شروع سال تحصیلی با شیرینی. Big Grin
۰
۰
ارسال: #۲۷
۱۸ شهریور ۱۳۹۱, ۰۴:۱۳ ب.ظ
(۱۸ شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۱۵ ب.ظ)hosseini25 نوشته شده توسط:  هیچ راهی نداره قبل اومدن بفهمیم خودگردانه یا داخل؟من فاصله ام ۱۴۰۰ کیلومتر.

اینکه به خواسته خودشون باشه صد در صد خودگردانه چون نوشته ثبت نام برای خوابگاه خودگردان !
ما باید خودمون بریم و درخواست و خواهش و التماس که خوابگاه داخل بدن واسه ما
فکر کنم چند نفر باهم بریم بهتر از اینه که تک تک بریم
منم فاصله ام تا اصفهان حدود ۱۲۰۰ کیلومتره
۰
۰
ارسال: #۲۸
۱۸ شهریور ۱۳۹۱, ۰۶:۲۳ ب.ظ
سلام دوستان. منم تجارت دانشگاه اصفهانم. بچه اصفهانم هستم. صبحم رفته بودم دانشگاه واسه کارای نظام وظیفه اینا. اگه سوالی چیزی در مورد مناطق و اینا داشته باشین میتونم کمک کنم :دی

نظر شخصیم هم اینه که بچه هایی که قبول شدین از راه دور قراره ۲ سال این دانشگاه بریم پس ۱ هفته زیاد فرقی نمیکنه به حالتون. بهتره که زودتر بیاین که حداقل خودتون دنبال کار خوابگاه و اینا باشین بعد نگین اگه زودتر اومده بودم...

تجارتیاش پرچما بالا :دی
۱
۰
ارسال: #۲۹
۱۸ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۱۳ ب.ظ، توسط lonelyforever.)
بابا به خدا خیلی ستمه. من که هیچ جا تو دفترجه ندیدم برای اصفهان زده باشن فاقد خوابگاه دولتی.
من واقعا شرایط پرداخت ترمی ۴۵۰ تومن رو ندارم. واقعا ندارم . اگه اینطوری بود صنعتی اصفهان یا شیراز و یا خوارزمی رو قبل از اونها مینداختم.

استرس گرفتم . اخه کجای دفترچه زده بوده فاقد خوابگاه دولتی . کسی اینو دیده تو دفترچه های سنجش.

Sad(

abandoned
۰
۰
ارسال: #۳۰
۱۸ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۲۰ ب.ظ
(۱۸ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۱۱ ب.ظ)lonelyforever نوشته شده توسط:  بابا به خدا خیلی ستمه. من که هیچ جا تو دفترجه ندیدم برای اصفهان زده باشن فاقد خوابگاه دولتی.
من واقعا شرایط پرداخت ترمی ۴۵۰ تومن رو ندارم. واقعا ندارم . اگه اینطوری بود صنعتی اصفهان یا شیراز و یا خوارزمی رو قبل از اونها مینداختم.

استرس گرفتم . اخه کجای دفترچه زده بوده فاقد خوابگاه دولتی . کسی اینو دیده تو دفترچه های سنجش.

Sad(
بله .آخر دفترچه گفته سال اول فاقد خوابگاه برای برادران و اسکان در خوابگاه خودگردان میباشد.

فایل‌(های) پیوست شده

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Jooybari , lonelyforever

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۰۳۶ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۷۸۹ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۵,۷۴۷ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۵۹,۹۰۲ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  قبولی الگوریتم محاسبات mrazizi ۵ ۴,۷۰۶ ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
  چه گزینه هایی (رشته و گرایش) برای قبولی در ارشد وجود داره ؟ MohsenRezaei ۲ ۲,۸۶۲ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  دانشگاه صنعتی اصفهان mina25 ۴ ۳,۹۶۲ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: kolak1991
  ۲۶۰ هوش ،شبانه بهشیتی-مدرس یا روزانه شیراز-اصفهان tenmiles89 ۷ ۵,۱۹۶ ۲۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: خانه سبز
  احتمال قبولی با رتبه ۳۴۷ هوش مصنوعی PeymaniMO ۶ ۵,۸۳۲ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۲:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: tenmiles89
Smile چطور امکان قبولی در رشته رایانش امن هست؟ نوشتن ۲ ۳,۹۹۲ ۰۷ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: نوشتن

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close