زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۵۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ابهام و سردر گمی بسیار بد: کمک

ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۲۴ ب.ظ
سلام دوستان ازتون می خوام در این بحث خودتونو جای من بذارین و پیشنهاد بدین

من الان دانشگاه شیخ بهایی قبول شدم. دیروز رفتم دیدم و ثبت نام کردم. بد نیست، یعنی به لحاظ اعتبار همونطور که رئیس دانشگاه اعلام کردن رتبه ۱ دانشگا ه های غیر انتفاعی کشور رو داره.
اما من خیلی آماده هستم و می دونم که می تونم جای بهتر از این باشم حالا یه سوال مطرح می کنم و لطفا نظرتونو بدین

اگه شما امسال یه دانشگاه خوب قبول شید مثلا شریف، تهران و ... آیا حاضر هستین که از دانشگاه شیخ بهایی انصراف بدین و خسارت این دانشگاه یعنی کل هزینه ۲ سال رو پرداخت کنید و این یک سالی رو هم که خوندید رو بی خیال شین و دوباره از ترم اول در دانشگاه جدید ثبت نام کنید.
انرژی مثبت، در تاریخ ۱۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۲۶ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

چون به کنکور مرتبط بود به تالار کتکور ارشد منتقل می شه.

الگو یعنی: Andres Hejlsberg طراح و توسعه دهنده Pascal , Delphi , J++ , C Sharp
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۱, ۰۲:۴۴ ب.ظ
RE: ابهام و سردر گمی بسیار بد: کمک
سلام من اینجوری جوابت رو میدم.

ببین اینکه یه شخص می خواد ادامه تحصیل بده اونم از نوع تراز بالاش فقط فقط ناشی از اون تفکریه که از درونش نیروی محرکشه.
به عنوان مثال من خودم رو می گم ، الان از لحاظ این که بخوام برم سر یه کار یا اینکه تشکیل یه خونواده رو بدم اصلا مشکلی ندارم . یعنی یه جورایی راه واسم همواره .
ولی خب با همه ی اینها مهم اون هدف و تفکر خودمه که می خوام حتما به یکی از اون دانشگاه هایی که توی فکر شب و روزمه برسم.واسه همین توی این برهه از زندگیم تمام هدف و تمام اون دل مشغولی هام فقط فقط شده ادامه تحصیل در یه دانشگاه با کیفیت و تا اونجایی که جا داره به مراتب بالا علمی برسم.
همون طوری که من و خودت هم می دونیم واسه این کار باید توی یه دانشگاهی باشی که این قدرت درونت تقویت بشه با راهنمایی که از اساتید برتر میگیری.
به نظر من اگه این قدرت مالی رو داری حتما فکر یه دانشگاه خوب توی تهران رو بکن.
به بار دیگه می گم مهم اون چیزیه که توی تفکر تو هستش و تا اونجایی که می تونی واسه این هدفت بجنگ حتی اگه شده یه سال دیگه هم بخونی . یه جوری باشه اون آخر کار خودت راضی باشی از این مسیری که رفتی.

موفق باشی
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: abbassep , Engineer
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۰۲ ب.ظ
من اگه توی یکی از اون دانشگاههایی که گفتید قبول میشدم ۱۰۰ در ۱۰۰ در صورت توان مالی هزینه اون ۲ سال رو میدادم و میومدم از اول میخوندم. اما نکته مهم اینه که اگه شما سال دیگه قبول شید بعد این اتفاق میفته در غیر اینصورت نمیشه. ببینید اگه فک میکنید که میتونی یه سال دیگه باز واسه کنکور بخونی و رتبه بهتر میگیری بخون ولی حالا یه فرجی شده و شما قبول شدین یه جایی ، میشه گفت نقد رو به نسیه ندین و ادامه تحصیل بدین. در کل واقع بین باشین ، شما خودتونو بهتر از هر کسی میشناسید

یا بگذرد یا بشکند کشتی در این گردابها...

خویشتن را تیزی شمشیر ده ............. باز خود را در کف تقدیر ده. (اقبال لاهوری)
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: abbassep
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۱۹ ب.ظ
شک نکن که ارزشش رو داره.
حتی اگه هزینه بیشتر از ۲ سال رو هم بخوان، آینده ای که قراره تغییر کنه و کیفیت زندگیی که قراره افزایش پیدا کنه، با این پولا قابل ارزش گذاشتن نیستن.
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: abbassep

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question یک نکته ابهام marvelous ۶ ۴,۸۴۴ ۰۹ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  رفع ابهام در ر ابطه با سوالات پایگاه داده کنکور دکترا نرم افزار ۹۶ mos_hos ۷ ۷,۷۵۲ ۳۰ دى ۱۳۹۶ ۰۱:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: nick2006
  سوال و ابهام در مورد تست گسسته ۹۵ آیتی Mehdi.Sarf ۳ ۳,۱۲۱ ۰۲ مرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Jooybari
  ابهام در دستور SQL peace2013 ۰ ۱,۵۲۵ ۱۷ فروردین ۱۳۹۶ ۰۸:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: peace2013
  لطفا کمک ؟!!! کنکور ای تی در هاله ای از ابهام majid10 ۱ ۱,۸۶۶ ۲۵ مهر ۱۳۹۵ ۰۱:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: edward71
  کمک فوری برای خدمت در سپاه armangoli2000 ۱ ۳,۰۸۴ ۰۳ مهر ۱۳۹۵ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Nash
  ابهام در درخت بازگشتی irpersian20 ۱ ۱,۵۸۴ ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۷:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: fatemeh69
  ابهام در محاسبه CDF irpersian20 ۶ ۲,۶۹۹ ۲۵ فروردین ۱۳۹۵ ۱۰:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Jooybari
  ابهام در تشخیص pi . Epi برای حالات بی اهمیت sahabi2015 ۱ ۱,۸۴۳ ۲۵ فروردین ۱۳۹۵ ۰۲:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard
  ابهام در الگوریتم رزولوشن sahabi2015 ۵ ۲,۷۴۵ ۱۱ اسفند ۱۳۹۴ ۱۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: sahabi2015

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close